Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 17-02-2019, 12:54
Kategori: Apk Uygulamalar / Spor
Beşiktaş Marşları full Apk indir
2017 Beşiktaş Marşları Apk indir
Hayranı olduğunuz takımın marşlarını ve son şarkılarını indirebileceğiniz çok güzel bir uygulama sunulmaktadır. Beşiktaş taraftarlarına özel olarak tasarlanan ve Beşiktaş marşları apk indir yöntemini kullanarak hızlı bir şekilde ve güvenli olarak indirebileceğiniz uygulama ile en güncel Beşiktaş marşları ve şarkılarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca tribünlerde efsaneleşmiş olan tezahüratlara da ulaşabilirsiniz.En etkileyici Beşiktaş marşlarına Beşiktaş marşları apk indir yöntemi ile ulaşarak arayan zil sesi yapabilirsiniz. Bu sayede her telefonunuz çaldığında hayranı olduğunuz takımınızın şarklarını ve marşlarını dinleme fırsatı elde edersiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-01-2019, 22:56
Hill Climb Racing 2 Full Apk indir (Araba ile En Uzağa Gitme Oyunu)
Hill Climb Racing 2 Apk indir
Hill Climb Racing 2 full apk oyunu araba ile en uzaklara gitme oyunudur. Her uzağa gitme denemesinde kazandığımız altınlar ile arabamızın motorunu,lastiklerini ve bir çok özelliğini geliştirerek daha ilerilere yol almaya çalışıyoruz. Oyunda çok daha fazla para kazandıktan sonra çeşitli araçlardan alıp araziye göre araç seçme imkanına da sahip oluyorsunuz. Eski versiyonu olan Hill Climb Racing oyununun devamı olan Hill Climb Racing 2 eski oyuna göre daha da kendini geliştirmiş ve oynanışı daha mükemmel olmuş. Öncelikle oyunun grafik kalitesi çok iyileştirilmiş. Oyunda arabalar ile ilgili bir çok modifiye yapabildiğimiz gibi çok çeşitli yolları para kazanarak açmak da mümkün. Arkadaşlar ben şahsen oyunu hileli olarak oynamaya karşıyım çünkü gerçekten oyundan alınan zevki bitiriyor. Oyunu Hill Climb Racing 2 apk indir butonuna basarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-01-2019, 22:50
Hill Climb Racing Son versiyon apk indir

Hill Climb Racing apk indir
Hill Climb Racing indir
Hill Climb Racing fizik kurallarından koparak değişik yarış türleri denemek isteyenlerin çok seveceği 1 yarış oyunu. Çeşitli ortam ve gezegenlerde, farklı yer yüzü ve de yer çekimlerinde, oldukça geniş sayılabilecek araç seçeneklerini kullanarak basit bir şekilde oldukça uzak mesafeye gitmeye çalıştığınız bu oyun sahip olduğu engeller vasıtasıyla oldukça zorlayıcı 1 yapıya da sahip.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 3-01-2019, 21:01
Kategori: Zil Sesleri / Spor
2019 Fenerbahçe Marşları Apk indir
2019 Fenerbahçe Marşları Apk indir
Klasik zil seslerinden kurtulmak isteyen kişiler için geliştirilen ve 017 Fenerbahçe marşları apk indir özelliği ile sorunsuz bir şekilde telefon ya da tabletlere indirilebilen Fenerbahçe marşları, koyu Fenerbahçeli taraftarlar düşünülerek hazırlanmıştır. Özgürce indirilebilen 017 fenerbahçe marşları ile her çeşit müzik ve ses uyarlaması yapılmıştır. 017 fenerbahçe marşları apk indir uygulaması ile anında indirebileceğiniz, sevdiğiniz ve beğendiğiniz takım marşlarına ve müzik seslerine ulaşmanız artık çok kolay. Takımınızın zil sesi 017 fenerbahçe marşları apk indir ile anında cebinize gelmektedir. Birbirinden farklı marş ve zil sesleri barındıran 017 Fenerbahçe marşları ile telefonunuzun zil sesini değiştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-09-2018, 19:17
Hungry Dragon Para ve Elmas Hileli Apk indir
Hungry Dragon Para ve Elmas Hileli Apk indir
Hungry Dragon, Ubisoft şirketi tarafından geliştirilmiş bolca aksiyona sahip olan bir arcade oyunudur. Dilediğiniz gibi dolaşabileceğiniz, güzelliklerle ve tehlikelerle dolu fantastik bir dünya içerisinde geçen orta çağ temalı bu oyunda aç bir ejderhanın yerine siz geçiyorsunuz. İstediğiniz her yere uçarak, istediğinizi küle çevirme ve daha sonra da mideye indirme şansına sahipsiniz. Son derece aç ve kızgın olan ejderhayı kontrol etmek son derece zor ama eğlenceli. Cüceler, insanlar, devler, yeşil renkli yaratıklar, cadılar, troller ve daha birçok canlıya ateş püskürtüp köy, orman, mağara, maden ocakları ne bulursanız keşfedip yok ediyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-05-2018, 09:22
Orbia: Dokun ve Rahatla Oyunu Full indir
Orbia: Dokun ve Rahatla Oyunu Full indir
Orbia: Dokun ve Rahatla oyunu Android tabanlı mobil bir oyundur. Minimalist bir oyun olan Orbia: Dokun ve Rahatla güzel, renkli grafikleri ile farklı bir görsel tecrübe sunuyor. Oyun boyunca arka planda eşlik eden özel olarak seçilmiş ve düzenlenmiş sesler, müzikler oyunun keyfini arttırıyor. Oyun mekaniksel olarak herkesin anlayıp, oynayabilmesi için tasarlanmış bir oyun.Tıklama yaparak nesneleri aşmaya çalıştığın oyunda yetenek ve refleksler hayati önem taşıyor. Birçok farklı seviyesi olan oyunda seviye arttıkça karmaşa artıyor, orbia: dokun ve rahatla apk indir becerilerini göster seviyeleri atla, komboları birleştir ve ödülünü maksimize etmeye çalış.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 16:36
Günde 10 Dakika Egzersiz İle Muhteşem Kol Kasları android Uygulaması
Kol Egzersizi Apk indir
Hepimizin derdidir kol kaslarımız. Eğer biraz yaşımız geçmişse sarkık durmasından, genç bir yaşa sahipseniz hiç olmamasından mustaripsinizdir. Ama artık profesyonel fitness antrenörleri tarafından hazırlanmış olan günde sadece 10 dakikanızı ayırarak çok düzgün gözüken kol kaslarına sahip olabilirsiniz. Siz de kol egzersizi apk indir dosyasını indirip telefonunuza kurduktan sonra bambaşka bir dünya ile karışılacaksınız. Hem de uygulamada bulunan egzersizler için hiçbir ekstra alete ihtiyaç duymadan. Tüm egzersizleri kendi ağırlığınızı kullanarak yapacaksınız. Toplamda 3 adet farklı seviye egzersiz planı bulunan programın uygulatacağı
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2018, 22:56
Car Eats Car 3 (Araba Parçalama Oyunu) Apk indir
Car Eats Car 3
Yarış oyunlarına çok farklı bir açıdan bakmanızı sağlayacak olan car eats car 3 Android platformda yer alan aksiyon oyunlarından birisi. Bir taraftan yarış diğer taraftan da aksiyonu bünyesinde barındırıyor. Car eats car 3 oyununda sizden kaçmaya çalışan arabaları büyük kepçenizle beraber yakalamaya çalışıyorsunuz. Üç boyutlu grafiklerle beraber desteklenmiş olan oyundaki görsel şölen görülmeye değer. Ayrıca vakit geçirmek ve eğlenmek için de son derece ideal bir oyun. Oyun içerisinde hız arttırma kategorisi, ağırlık arttırma opsiyonu ve bombalama gibi farklı yönler yer alıyor. Hangisini tercih ederseniz o alanda kendinizi öne çıkartabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-01-2018, 18:42
Screen Lock Pro Full Apk İndir
Screen Lock Pro Full Apk İndir
Telefonlarda standart olarak bulundurulmuş olan ekran koruyucuların ve ekran kilit bölümlerinin yeterli olmadığını, estetik olmadığını düşünen kişiler için geliştirilmiş en iyi uygulamalardan biri Screen Lock Pro uygulamasıdır. Cihazın esas sahibinin yetkisini alarak çalışan uygulama screen lock pro full apk indir denilip kurulumu yapıldıktan sonra kullanılmaya hazır hale gelmektedir. Tamamen kullanıcının isteklerine uygun şekilde şifreleme özelliklerinin aktif olmasını sağlayan uygulama ekran kilidinin bulunduğu bölümlerde çeşitli animasyonların da kullanılmasına olanak sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-01-2018, 16:23
Bilsem Deneme Sınavı apk indir

Bilsem Deneme Sınavı apk indir
Tamamen çocukların ilkokul düzeyindeki ilk üç kademede almış oldukları eğitimin teknolojinin yardımıyla mobil uygulama haline getirilmiş türü olan Bilsem Deneme Sınavı uygulaması öğrencilerin keyifle dersleri öğrenmesine olanak sağlıyor. Soruların çözümü için belirlenen zaman kısıtlamaları ile zaman konusunda problem yaşayan öğrencilerin kendini de geliştirmesini sağlayan uygulama güncel soruların bulunduğu toplamda 300 adet Milli Eğitim Bakanlığı Grup Tarama Sınavı’nı içinde barındırarak sınavlara hazırlıktaki en iyi uygulamalardan biri oluyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0