Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 17-02-2019, 11:47
Real Car Parking 2 : Driving School apk indir
Real Car Parking 2 : Driving School apk indir
Sevilen oyun türlerinden biri de araba park etme oyunlarıdır. Real Car Parking 2: Driving School 2018 oyunu araba park etme oyunları arasında fenomenliğini korumaktadır. Piyasaya kısa bir süren önce girmiş olan oyunu oynamak isteyen kullanıcılar Real Car Parking 2: Driving School 2018 apk indir olarak mobil telefonlarına indirip hemen oynamaya başlayabilirler. Oyundaki yüksek kaliteli grafikler oyunun görünüşüne ve estetiğine ayrı bir güzellik katmaktadır. Oyunu oynayan kullanıcılar, araçları park ederken dikiz aynalarını da kullanmaları başarılı olmaları açısından fayda sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2019, 00:51
Bu Hangi Şarkı? - Türkçe Hit Şarkıları Bilme Oyunu
Bu Hangi Şarkı? - Türkçe Hit Şarkıları Bilme Oyunu
İnternet üzerinde birçok şarkı uygulaması vardır. Fakat 'Bu Hangi Şarkı?' adlı uygulama, içerisinde tüm yerli şarkıları içermektedir. Yüzlerce, belki binlerce seçenek arasından oyun sahipleri diledikleri şarkıyı seçebilmektedirler.'Bu Hangi Şarkı?' adlı telefon ve tablet oyunu, internet üzerinden orijinal sitesinden indirildiğinde belirli bir jeton kullanma hakkına sahip olunmaktadır. Jeton bittiğinde ise oyun hesabına TL yüklemek gerekmektedir. Fakat Bu Hangi Şarkı? - Türkçe Hit Şarkılar Apk İndir seçeneği ile ücretsiz bir şekilde uygulama indirilebilmektedir ve indirme sonrasında jeton yükleme ihtiyacı ortadan kalkmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-02-2019, 20:44
2019 un En iyi Savaş ve Strateji Oyunu "Empires and Allies apk indir"
2029 un En iyi Savaş ve Strateji Oyunu "Empires and Allies apk indir"
Empires and Allies oyunu günümüz teknolojisinde geçen ve modern savaş silahlarını bünyesinde barındıran harika bir strateji ve şehir kurma oyunudur.Zynga şirketini hepimiz biliyoruz ve ne kadar iyi oyunlar yaptığınıda android sayesinde öğrendik. Oyunu sizler için indirip denedim ve oyun ile ilgili görüşlerimi birazdan paylaşacağım. Oyunun ilk açılışında Hoşgeldin KOMUTAN diye yazıyor ve bu beni oldukça memnun etti.Arkadaşlar oyunu açtıktan sonra sizlere nasıl saldırı yapacağınızı öğretiyor. Arkadaşlar bu oyun biraz daha geliştirilirse emin olun Clash of Clansa rakip olabilir çünkü oyunun arkasında Zynga gibi bir firma var. Oyun hem grafik olarak çok iyi hemde günümüz teknolojisini silahları bulunduğu için oldukça keyif verici.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-01-2019, 23:22
Plants vs. Zombies FREE (Android Zombi Oyunu)

Plants vs. Zombies FREE (Android Zombi Oyunu)
Zombilerle savaş mobil dünyada sürdürülüyor. Bağımlılık yaratan Plants vs. Zombies oyununda gayemiz zombilere geçit vermeden en harika bahçeyi yetiştirmek. PopCap'ın yarattığı çok farklı ve de eğlenceli bir android apk oyun olan Plants vs. Zombies'i akıllı telefon ve tablet cihaz sahipleri beğenerek oynayacak.Kokuşmuş zombilere karşı sağlıklı bitkiler ile birlikte savunma yapacağınız android oyununda geliştireceğiniz savunma stratejileri büyük önem arz ediyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-01-2019, 22:57
Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı Oyunu Apk indir
Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı Oyunu Apk indir
Drift yapma ve araç sürme oyunlarını sevenler için tasarlanmış olan ve drift max pro - drift araba yarışı oyunu apk indir sistemi ile kolay bir şekilde indirebileceğiniz drift max pro-dirft araba yarışı oyunu, Tiramisu yapımcılığında sunulan bir oyundur. Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olan drift max pro-dirft araba yarışı oyunu ile büyük heyecan yaşayabilirsiniz.
Kontrolünü sağlamış olduğunuz araç ile bulunulan parkurlar içinde drift yapılarak puanlar toplanarak görevler tamamlanır. Drift max pro-dirft araba yarışı oyunu içinde spor araçlar kullanılmaktadır. Drift max pro-dirft araba yarışı oyunu içerisinde toplamda 5 farklı oyun modu vardır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 3-01-2019, 20:50
Football Manager Mobile 2019 Apk indir
Football Manager Mobile 2019 Apk indir
Android platformunun en tanınmış oyunlarından biri olan football manager mobile 2019 oyunu, yapımcılığını SEGA stüdyosunun üstlenmiş olduğu popüler oyunlardan biridir. Football manager mobile 2019 oyununda ilk olarak hangi ülkede hangi takıma menajerlik yapılmak istendiği seçilir. Seçilen takımın oyun şekli, dizilişi, savunma ve hücum ayarlarının hepsi oyuncunun kendi elindedir. Görevlendirmelerin iyi yapıldığı football manager mobile 2019 oyununda avantajlı duruma geçilmektedir. Football manager mobile 2019 oyununun olmazsa olmazı transferdir. Bu nedenle oyuncu kendi takımının eksikliklerini iyi bir şekilde takip eder ve ona göre en uygun transferleri gerçekleştirir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-12-2018, 20:48
Android 3D Keskin Nişancı Oyunu (Sniper 3D Assassin: Free Games)


Android 3D Keskin Nişancı Oyunu (Sniper 3D Assassin: Free Games)
Keskin nişancılık, bilhassa aksiyon filmlerini çok izliyor ve de seviyorsanız, bildiğiniz gibi çok karizmatik bir meslek. Tüm kullanıcılar eminim keskin nişancılara özeniyordur. Bundan sonra bu şekilde bir hayaliniz mevcutsa bunu mobil oyunlar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.Android cihazlarınıza bedava olacak şekilde indirip oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir keskin nişancı android oyunu da Sniper 3D Assassin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-12-2018, 20:44
Konuşan Tom Altın Peşinde Sonsuz Koşu Oyunu
Konuşan Tom Altın Peşinde Apk indir
Sevimli uygulamalara bir yenisi daha eklendi. Daha önce karşımıza çıkan konuşan kedi Tom şimdi Konuşan Tom Altın Peşinde olarak karşılıyor sevenlerini. Kedi Tom birçok kullanıcıya ulaşmış bir oyundu. Şimdi farklı bir versiyonla piyasaya sürüldü. Geliştirilmiş olan oyunda Tom ve arkadaşlarıyla birlikte altınları topluyorsunuz.Oyunda ilk olarak Tom ile yerdeki altınları topluyorsunuz. Altınları toplarken karşınıza farklı güçlendiriciler de çıkıyor. Bu güçlendiricileri de topla. altınları daha rahat ve daha çok toplayabilir oyundaki skorunuzu arttırabilirsiniz. Ayrıca altın peşinde koşarken hızla geçen arabalara, ansızın karşınıza çıkan trafik lambalarına ve daha birçok engele dikkat etmeyi sakın unutmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-08-2018, 19:31

101 Yüzbir Okey Plus apk indir
- Facebook'ta 1.000.000'dan fazla kişinin oynadığı 101 YüzBir Okey Plus şimdi Android'te, hem de ücretsiz !
- 3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden online olarak, arkadaşlarınla veya 1.000.000 ‘dan fazla Facebook kullanıcısına karşı 101 YüzBir Okey keyfini “101 YüzBir Okey Plus” farkıyla yaşa.
- Online olan arkadaşlarını görüp tek tıkla masalarına katılabilir,
- 101 YüzBir Okey oynarken sohbet ederek sosyal çevreni genişletebilir,
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 15-08-2018, 19:22

Pou Son versiyon apk indir (Android Sanal Bebek Oyunu)
Pou, çok yaratıcı ve neşeli bir sanal bebek oyunu.

Android yazılım sisteminin kurulu olduğu mobil aygıtlarda oynanabilen oyun her ne kadar hayvan besleme oyunu olsa da görüntü bir biçimde herhangi bir hayvana pek de benzemeyen ancak en az evcil hayvanlar kadar sevimli bir canlının beslenmesini konu alıyor. Zira bahis konusu canlı bir bit.
Devamı
  • Yorumlar: 4