Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 17-02-2019, 13:07
Çok Güzel Android Viking Savaşı Oyunu indir
Vikings: War of Clans apk indir
Oyundaki Amacımız: Android Viking Oyununda şehrimizi kuruyoruz,gelişiyoruz,ordumuzu hazırlayıp çevremizdeki diğer oyunculara karşı savaş açıyoruz. Oyunda karakter geliştirme,şehir geliştirme,araştırma yapma gibi bir çok güzel özellik bulunmaktadır. Seviye atla. çevrenize korku salmaya hazır olun...
Oyun Nasıl Oynanır: Şehir kurup gelişebildiğiniz kadar gelişin ve çevrenizi yağmala. madenlerinizi yükseltin. Ordunuzu eğitin ve savaşın.
Oyunun Grafikleri: Android Viking apk oyununda grafikler göz dolduruyor
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2019, 11:43
Clash of Clans Apk indir

Clash of Clans Apk indir (28 Ocak 2019 11.185.15 Güncel Sürüm)
Android cihazlarınızda oynaması eğlenceli bir strateji oyunu bakınıyorsanız kasabanızı inşa edebileceğiniz, birliklerinizi yetiştireceğiniz ve online olan binlerce başka oyuncu ile savaşabileceğiniz epik bir oyun olan Clash of Clans'ı mutlaka denemelisiniz.Stratejik planlama ve de savaş deneyiminizi bir araya getirerek barbarlar, savaş büyücüleri, ejderhalar ve değişik büyük savaşçılar üretebilri ve ayrıca kendi klanınızı oluşturarak oyun dünyasını ele geçirmeye çalışabilirsiniz. Oyunun dikkat çeken özellikleri arasında şunlar yer alıyor:
Devamı
  • Yorumlar: 113
Tarih: 12-02-2019, 13:00
En iyi telefon Duvar Kağıtları Uygulaması apk indir
Benim için Duvar Kağıtları Apk indir
Android uygulamaların günümüzde yaygınlaşmasıyla tabletimiz, telefonumuz ve ya bilgisayarımız üzerinden apk indir komutuyla birçok yararlı uygulamaya ulaşılabilir. ''Apk oyun indir’’ uygulamalarıyla son derece zevkli oyunları telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Artık evimizde, iş yerimizde, okulda, yurtta ve her yerde elimizden düşürmediğimiz cihazlarımızın hem dış tasarım hem de iç tasarım olarak son derece farklı ve kişiselleştirilmiş iç görünümleri bizler için son derece önem arz etmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 10:26
Real Fishing (Android Balık Tutma Oyunu)
Real Fishing (Android Balık Tutma Oyunu)
Neredeyse gerçek bir balık tutma oyunu oynamak istiyorsanız bunun için yapmanız gereken Real Fishing uygulamasını Google Play adresinden ücretsiz bir biçimde indirmeniz gerekmektedir. Oyunun kalitesinin oldukça fazla olduğunu ve sizlere harika bir oyun deneyimi sunduğunu bilmenizi isteriz. Zaten oyunu oynayan ve kullanan birçok kişi de oyunu ziyadesiyle övmekte ve kalitesinden de daima bahsetmektedir.Uygulamada birbirinden farklı olarak birçok bölüm yer almaktadır. Bu bölümlerin en başından itibaren oyuna başlamakta ve oyunda zamanla usta olmaya çabalamaktasınız. Ayrıca da oyunda almış olduğunu her puanın neticesinde oyunun güncel skor tablolarındaki yerinizi almakta olduğunuzu da bilmeniz gerekmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 10:24
İnşaat Sim apk indir
İnşaat Sim 2014 apk indir
İş makineleri yardımı ile farklı yapıların inşa edilebileceği bir simülasyon oyunu olan İnşaat sim , Türkçe dil desteği ile sunulmaktadır. Şimdiye kadar inşaat alanı oyunlarının içerisindeki en iyi yapım olan oyundur. Bu nedenle birçok kişi tarafından talep görmektedir.İnşaat sim oyununda tanıdık olan iş makineleri ile kendi binalarınızı inşa ediyorsunuz. Oyunun hem konsepti hem de grafiğine göre genel olarak çok gerçekçi bir oyundur. İnşaat sim oyununda sürekli olarak görevlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. İnşa etmek üzerine kurulu olan bu oyunda bütün iş makinelerinin nasıl kullanıldığı yavaş yavaş öğrenilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-02-2019, 20:46
Şafak Sayar 2019 uygulaması
Askerler için Android Şafak Sayar 2019 uygulaması
Askerlik ülkemizde kutsal bir görevdir ve 12 ay boyunca devletimizin belirlediği yerde askerlik yaparız. Askerlik süresince şafak saymak askerler arasında modadır. Askerliğe başladığınızda bu uygulama ile devam ederseniz askerliğinizin nezaman biteceği konusunda fikriniz olur. Bu uygulamayı hep askerler kullancak diye bir şey yoktur çünkü askerin nişanlısı,annesi babası da kahraman mehmetçiğimizi beklerken bu uygulama ile kaç gün sonra kavuşacağını görebilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-01-2019, 23:25
Clash Royale Son sürüm Apk indir
Clash Royale Apk indir
Clash Royale apk indir android telefon ve tabletlerde oynanan ve clash of clans karakterlerinden oluşan kart oyunudur. Clash of Clans geliştiricisi tarafından yapılan oyunda online olarak oynayabileceğiniz çok çeşitli kart karakterleri bulunan destansı kart oyunudur. Savaş butonuna basınca oyun online olarak kendine bir rakip buluyor ve savaş başlıyor. Zaman geçtikçe attaki inin bari doluyor ve her kartın aktif olabilmesi için büyü puanına ihtiyaç var. Karşı rakibe göre stratejik olarak olarak kartlarımızı seçip savaş alanına sürüyoruz. Her kartın kendine has özellikleri ve üstün yanları mevcuttur. Mutlaka rakibin gönderdiği karta göre rakip kart seçin ki savaşı kazanabilirsiniz. Oyundaki amacımız karşı rakibin 3 kulesini de yok etmek. 3 kuleden 1 tanesini de yok etsek ödül olarak kasa kazanıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 21-01-2019, 23:21
Castle Crush Strateji Kart Oyunları Ücretsiz apk indir
Castle Crush Strateji Kart Oyunları Ücretsiz apk indir
Dünya’nın dört bir tarafında büyük beğeni ile oynanan ve castle crush: strateji kart oyunları - ücretsiz apk indir sistemi ile kolay bir şekilde indirilen oyun, en iyi gerçek zamanlı düello oyunudur. 40 taneden daha fazla olan askerlerden herhangi biri seçilerek oyun ilerlemektedir. Büyüleri alarak puan ve seviye yükseltilerek oyuncu seçimi değiştirilebilmektedir. Orduyu zafere ulaştırma amacı taşıyan oyuncu, bu amacını gerçekleştirmek için güçlü bir Deck oluşturmalıdır. Bu şekilde kendi birimini konuşlandıran ve koruyan oyuncu, düşmanının kalesini de yerle bir etmelidir. Oyun ilerledikçe kupalar da artarak oyuncunun Dünya sıralamasında daha üst seviyelere çıkmasını sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-01-2019, 23:21
Boom Beach Apk indir (Android Strateji Oyunu)

Android telefonlar ve Tabletlerin İçin Strateji Apk Oyunu
Clash of Clans oyununun üreticilerinin iOs telefonlara uzun zaman evvel duyurdukları Boom Beach nihayet Akıllı telefon ve tablet markette de konumunu aldı. Yapı olarak Clash of Clans'a çok çok benzeyen android oyununda çok daha değişik bir temaya yer verilmiş. İşte Bu kez barbarların, okçuların, devlerin ve de tuhaf yaratıkların yer aldığı bir dünyada mücadele vermiyoruz.Oyunda Kara Muhafızları tarafından işgal edilen adaları tek tek geri almaya çabalıyoruz ve şeytani askerlere karşı savaşa girişiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 4
Tarih: 20-01-2019, 22:56
Gameloft Sonunda Asphalt Nitro Apk indir Oyununu Paylaştı
Asphalt Nitro Apk indir
Oyundaki Amacımız: Android Asphalt 8: Airborne oyununu bilmeyen yoktur. Bu seferki oyunumuz Asphalt Nitro Apk indir olarak Gameloft tarafından piyasaya sürüldü. Oyunda akrobasi hareketleri bolca bulunmaktadır ve ayrıca Ferrari ve Lamborghini Veneno gibi lüks arabalarda bulunmaktadır. Son çıkan Asphalt oyununu mutlaka denemelisiniz.Oyun Nasıl Oynanır: Sevdiğimiz arabayı seçip yarışlara başlıyoruz. İlk başlarda düşük model arabalarla yarışıyor olsak bile ilerleyen bölümlerde çok hızlı ve güzel arabalara sahip oluyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0