Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 13-02-2019, 00:55
Yeni DEER HUNTER Avcılık Oyunu Apk indir
DEER HUNTER 2016 Apk indir
Oyundaki Amacımız: DEER HUNTER oyununu hepimiz severek oynadık.DEER HUNTER apk Oyununda bize verilen avlanma görevlerini başarı ile bitirerek para kazanıyoruz ve bu paralar ile güçlü silah parçaları alıp silahımızı geliştiriyoruz. Bölüm geçtikçe çeşitli silahlar açılıyor ve bu silahları para biriktirip alıyoruz ve daha zorlu av görevlerine çıkıyoruz.
Oyun Nasıl Oynanır: Görevleri yaparak para kazanın ve en iyi silahları alıp avlanma sezonuna hazır olun.
Oyunun Grafikleri: Silah,hayvan çizimleri mükemmel
Oyunun Sesleri: Silah ve hayvan sesleri çok güzel
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 13:07
COOKiNG DASH Apk indir (En iyi Yemek Yapma Oyunu)
COOKiNG DASH Apk indir (En iyi Yemek Yapma Oyunu)
Cooking Dash apk oyunu Glu Şirketi tarafından yapılmış 2015 yılının en iyi yemek yapma oyunu diyebiliriz.Flu adındaki kız ile müşterilere yemek hazırlıyoruz.Her müşterinin bir bekleme süresi var ve o bekleme süresi içinde sipariş ettiği yemeği yetiştirmeye çalışıyoruz. Oyunda bölüm geçtikçe yemek seçenekleri çoğalıyor ve gelen müşterilerin yemekleri çok çeşitli hale geliyor. Eğer yemeği gereğinden fazla ocak üstünde unutursanız yemeğimiz yanıyor.Yemekleri zamanında yetiştirdikçe müşteriler yüklü miktarlarda para bırakıyor ve o paralar ile restaurantı geliştiriyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:53
En iyi KPSS ye Hazırlanma ve KPSS Güncel Bilgiler Uygulaması
KPSS Güncel Bilgiler Apk indir
KPSS Güncel Bilgiler Apk indir android telefon ve tabletler için hazırlanmış KPSS ders çalışma ve hazırlanma uygulamasıdır. En iyi KPSS uzmanları tarafından hazırlanan uygulama hem bilgi yönünden zengindir hemde ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. KPSS sınavında çıkan ve çıkabilecek tüm soruları bulabilirsiniz. KPSS Güncel Bilgiler uygulamasını 1 kez indirip kurduğunuzda artık internete ihtiyacınız olmadan kullanabilirsiniz ve sadece her hafta yeni gelen güncellemeleri yüklemeniz yeterlidir. Güncellemeler ile daha çok sorulara çalışabilir ve daha çok soru çözebilirsiniz. KPSS Güncel Bilgiler Apk indir uygulaması ile otobüste,yolculuklarda,dinlenirken ve hatta gittiğiniz her yerde internetiniz olmasa dahi KPSS ye hazırlanabilir ve kitap taşımak zorunda kalmazsınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 10:25
DEER HUNTER apk indir

Android için DEER HUNTER Oyunu apk indir

Andorid kullanıcılarını bekleyen süper 1 avcılık oyunu hemde tamamen bedava! DEER HUNTER oyunu ile ormanlarda gezinin, pusuya yatın ve de hemen ardından geyikleri bir bir vurmaya başlayın!
DEER HUNTER oyunumuz akıllı telefon işletim sistemli araçlar için oluşturulmuş oldukça göze hitabeden veya çarpıcı FPS av simülatörü oyunlarından biridir.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 3-01-2019, 20:53
2019 KPSS ye Hhazırlanma Android Uygulaması
KPSS 2019 Apk indir
Öğretmen adaylarının kendini denemesi üzere geliştirilmiş tüm derslerin bulunduğu bir test uygulamasıdır. İnternet bağlantısına gerek duyulmaksızın çözebileceğiniz testler bulunmaktadır. Telefonunuzun elinizde olduğu her yerde rahatça çözebileceğiniz testlere sahiptir. KPSS (Kamu personeli seçme sınavı) sorularından esinlenerek güncel bilgilere dayanan sorulardır. Bu sınava girecek olan kişiler için eğitici nitelikte olan bir uygulamadır. Tarih, coğrafya, vatandaşlık ve genel kültür konularından birçok soru bulunmaktadır. Bu uygulama tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca, bu uygulama ile eksik olduğunuz konuları tekrar edebilir ve o konu üzerine bir test çözebilirsiniz. Bu testler boyunca yanlış işaretlediğiniz şık kırmızı ile doğru olan şık ise yeşil ile gösterilir. Uygulama test sonunda size yanlış, boş ve doğru sayınızı gösterir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2019, 02:07
Kategori: Zil Sesleri / Eğlence
2019 in En iyi iPhone Zil Sesleri Android Uygulaması
En İyi iPhone Zil Sesleri Apk indir
Cep telefonlarının icadından bu yana ince bir meseledir telefonumuzun melodisi. Cep telefonlarını kullanmaya başladığımız ilk yıllarda sevdiğimiz şarkıların notalarını arar bulur telefonlarımıza tek tek tuşlardık. Bu durum, kimilerimizin içinde de beste yapma duygusunu uyandırmış, kendi kendimize notaları birleştirmiş, bir şarkı üretmeye çalışmışızdır. Bazı telefonlarda tek tip zil sesi, bazılarında ise en fazla yedi sekiz tane seçenek vardı. Standart cep telefonlarının tarih olup akıllı telefonların üretilmesiyle artık istediğimiz melodiyi telefonumuzun zil sesi yapabiliyoruz. Zil sesleri de artık eskisi gibi değil. Ruh halimizi, yaşımızı, karakterimizi ortaya koymaya başladı. Çalan melodiye çevremizdeki insanlarda kulak kesiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-12-2018, 20:43
Shadow Fight 2 (Android Gölge Savaşı Oyunu)

Shadow Fight 2 (Android Gölge Savaşı Oyunu)
Kullanıcıların Android cihazları üzerinde oynayabilecekleri Shadow Fight 2, çok etkileyici çizimlere sahip bir savaş android oyunudur.
Facebook üzerinde yaklaşık 40 milyon kullanıcı aracılığıyla oynanan Shadow Fight, rol yapma oyunu öğelerini harika bir dünyayla birleştiren kaliteli bir yapımdır. Facebook'ta elde ettiği bu harika başarının devamında geliştirici ekip Shadow Fight 2'yi mobil kullanıcılarla buluşturdu.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 26-03-2018, 22:40
PTT Messenger Ücretsiz Mesajlaşma ve Arama Apk indir
PTT Messenger Ücretsiz Mesajlaşma ve Arama Apk indir
Son zamanlarda herkesin dilinde olan ptt messenger nedir? ptt messenger indir uygulaması görücüye çıkmıştır. PTT Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilmiş olan PTT Messenger güvenli bir şekilde anlık mesajlaşmayı sağlamaktadır.Android, IOS destekleri ile kullanılabilen PTT Messenger uygulaması Mac ve Windows işletim sistemine sahip cihazlar ile de kullanılmaktadır. PTT çalışanlarının kurumsal ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilmiş olan PTT Messenger kullanıcı dostu bir özelliğe sahiptir. Güvenilir çözüm olarak piyasaya sürülen PTT Messenger anlık mesajlaşmayı sağlayan yerli bir uygulamadır. Güvenilirliği dünya genelinde ispatlanmış olan sistemler ile kurulan PTT Messenger teknolojik gelişmelerin bir ürünüdür.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2018, 21:29
CryptoWatch (Kripto Para Fiyat Takibi) Uygulaması Apk indir
CryptoWatch
Son dönemlerde dünya piyasasında en etkili yatırım birimlerinden biri olan kripto paralar, Bitcoin gibi örnekler ile birlikte önemli bir sektör oluşturmaktadır. Eski dönemlerde döviz ve hisse senetleri gibi farklı yatırım araçları için borsalar kurulurken günümüzde kripto paralar için borsalar kurulmaktadır. Bu nedenle kripto paralarınızı izleyebilmek için gündelik olarak kullanabileceğiniz CryptoWatch uygulamasını tercih edebilirsiniz. Bu yazılım, ister Android telefonunuzda ister Android kol saatinizde kullanılabilecek bir yapı göstermektedir. Yazılım, güncel olarak portföy ve CoinMarketCap izleme imkanı sunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-02-2018, 20:43
Ultimate EMF Detector Pro Uygulaması Apk indir
Ultimate EMF Detector Pro
Mobil cihazlar ve teknolojinin gelişimi insanların günlük hayattaki ihtiyaçlarını büyük ölçüde kolaylaştırmaya yönelik devrim niteliğinde birçok buluşun ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bu buluşlar günlük hayatı kolaylaştırmanın yanı sıra aynı zamanda bilimsel alanlardaki çalışmaları da kolaylaştırabilir nitelikte olmaları sayesinde oldukça büyük bir ilgi görmektedir. Ulimate EMF detector pro isimli android uygulaması da bilimsel anlamda yapılabilecek çalışmalara yardımcı oldukça kullanışlı ve avantajlı bir üründür. Uygulamanın temel mantığı gerekli elektro manyetik alan ölçümlerinin başarılı bir şekilde sensörler aracılığı ile gerçekleştirilebilmesidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0