Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 9-10-2016, 11:10
iphone 7 ile iphone 6 arasındaki Farklar Nelerdir ?
iphone 7 ile iphone 6 arasındaki Farklar Nelerdir ?
Iphone 7 birçok yenilik ile diğer serilerden birçok farklılık ile tanıtımını yaptı. Yakında piyasada üretici firmanın raflarında görebileceğimiz Iphone 7 özellikle yeni tasarımı ile hem teknolojik olarak hem de göze hitap edebilecek. Iphone 7 hayatımızı kolaylaştırmak için yeni yüzü ile geliyor. Iphone 7 sayesinde yapabileceklerinize şaşıracak ve beklediğiniz telefona yakında kavuşabileceksiniz.
Iphone 7 Yenilikleri Neler?
- Ana menü (home button) tuşu Taptic teknoloji ile üretildi ve ana menü kısmı düzleştirildi.
- Iphone 7 artık suya, ıslanmaya karşı dayanıklı
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2016, 23:23
Galaxy S7 ile Galaxy S6 Karşılaştırması
Galaxy S7 ile Galaxy S6 Karşılaştırması
Galaxy S7 piyasaya çıkması ile birlikte bir çok kullanıcı Galaxy S7 nin S6 ya göre ne gibi farklılıkları var? Galaxy S7 alınırmı? Galaxy S7 nin S6 dan üstün bir özelliği varmı? gibi sorular sormaya başladılar. Galaxy S6 kullanan pek çok kullanıcı keşke S7 mi alsaydık gibi yakınmalara başladılar bile. Sizlere bu makalemizde yukarıdaki soruların tümüne çözüm bulmaya çalışacağız. Galaxy S7 ile Galaxy S6 cihazını karşılaştırdık ve çıkan sonuçlara bakarak kararı siz vereceksiniz. Galaxy S7 son çıkan telefon olduğu için özellikleri tabiki daha üstündür fakat siz fiyat/performans olarak değerlendireceksiniz ve S6 mı alacaksınız yoksa S7 mi buna siz karar vereceksiniz. Biz her zaman şunu söyleriz ihtiyacınıza göre telefon alın diyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-04-2014, 16:20

Galaxy S4 mini ile Galaxy S3 Karşılaştırması

Aşağıda 2 ürün için özellik ve de fiyat kıyaslama sonucu yer almaktadır. Samsung I9190 Galaxy S4 mini adına öne çıkan özellikler, Samsung I9300 Galaxy S III adına üstün bulunan özellikler ve de her bir iki ürünün ortak avantajlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca fiyat kıyaslama tablosuna bakabilirsiniz. Karşılaştırma sonunda sizler tercihinizi de duymak isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2014, 21:43
Nokia Lumia 1520 ile Sony Xperia Z2 Karşılaştırması
Son dönemde beş inçve üstü pazarın tahminden daha büyük birtalep görmesi bu alandaki ürün çeşitliliğinin de artmasına yol açıyor. Bu noktada dikkat çeken markalardan biri de Nokia, Özellikle firmanın en yeni modellerinden biri olan Android'li Lumia XL'ı merakla beklerken bu model dışında Nokia'nın bu alanda Lumia Icon, Lumia 1320 ve Lumia 1520 gibi farklı modelleri de bulunuyor. Biz ise bu çalışmada geçen ay test sayfalarımıza konuk olan Lumia 1520'ye yer veriyoruz. 1080x1920 piksel çözünürlüklü 6 inçlik IPS LCD dokunmatik ekranlı Lumia
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2014, 21:07

Galaxy S5 ve HTC One (M8) Karşılaştırması
Kuşkusuz akıllı telefon ve tablet pazarının en dinamik oyuncularının başında Samsung geliyor. Yarattığı Galaxy serisi ile oldukça başarılı bir performans sağlayanfirma hemen hemen her ürün grubu için zengin bir ürün portföyüne sahip. Firmanın sadece beş inçten büyük cihazlarına baktığımızda bile bunu rahatlıkla görebilmemiz mümkün. Bu noktada bile Samsung'un Galaxy SS dışında Grand 2, Note 2. Note S, Note 5 Neo,S4, Grand Neo ve Grand J gibi çok sayıda modeli olduğunu görebiliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0