Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 23-01-2017, 22:22
Pokemon GO v0.73.1 Apk indir
Pokemon GO Apk apk indir
Pokemon Go son versiyonu olan v0.73.1 apk sürümü çıktığından beri tüm pokemon android oyununu sevenler Türkiyede daha yayınlanmamasına rağmen cihazlarına kurup oynamaya başladılar bile. Tahminen Pokemon Go oyunu Türkiye için temmuz sonu yada ağustos başı gibi indirilmeye açılacak. Ama biz sizler için piyasada çalışan Pokemon Go apk sını bulup indirmeniz için paylaşıma açacağız. Arkadaşlar oyunu kurduktan sonra karakter yapılandırması karşınıza gelecek ve karakteri istediğiniz gibi yapılandırdıktan sonra oyunun başında hemen sizlere avlamanız için 3 pokemon dan birini seçmenizi istiyor. Bunlardan birini seçip yakalamaya çalışıyorsunuz. Telefonun orta bölümündeki topu pokemonun kafasına doğru atmaya çalışın ve bunu daire mümkün olduğunca küçüldükten sonra yapın ve pokemon yakalansın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-08-2016, 13:54
Pokemon Go Da Takas Sistemi Nasıl?
Pokemon Go Da Takas Sistemi Nasıl?
Bu büyük ve kaliteli oyun daha henüz piyasaya çıkmadan önce beklentiler aslına bakılırsa zaten son derece büyüktür. Hatta bu harika oyunu yaratan Nintendo’dan da her hangi bir bilgi gelmese de ilk başta, birçok kişi ya da kişiler heyecanla açıklama beklediler. Fakat birçok kişi tarafından bu oyun hakkında merak edilen her şey sonunda yapılan bir basıl toplantısı ile son buldu. Şu ana kadar verilen bilgiler dahilinde her ne kadar çok da fazla tatmin etmese de yine de bu son derece büyük oyun için beklenti oldukça fazla görünüyor.Bununla birlikte aslına bakılırsa bu oyun için en fazla merak edilen konularda biri de bu pokemon go oyunun da takas olacak mı?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-07-2016, 22:13
Pokemon Go Kamera Sorunu (Kamerada Pokemonlar Gözükmüyor) %100 Çözüm
Pokemon Go Kamera Sorunu (Kamerada Pokemonlar Gözükmüyor) %100 Çözüm
En fazla indirilen ve son zamanlarda hem ülkede olsun hem de dünya çapında milyonlarca insan tarafından son derece fazla oynan pokemon go oyunu elbette son zamanlarda bir takım sorunlar ortaya çıkarmaya başladı.Böyle bir durum zaten herkes tarafından bekleniyordu. Ne de olsa yeni olan bu şu an sayısız kişi ya da kişiler tarafından oynanmaktadır. Henüz hatalar için yeni güncellemeler de daha gelmediği için bir takım hatalar ortaya çıkabilmektedir. Bu hatalardan bir de Pokemon Go Kamera Sorunu (Kamerada Pokemonlar Gözükmüyor) sorunudur ve birçok kişi şu an için siyah ekran oluyor, pokemonlar ekranda görünmüyor ya da kamera açılmada hata oluşuyor gibi bir takım şikâyet geliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-07-2016, 21:07
Pokemon Go Our Serves Are Experiencing İssues Hatasın %100 Çözüm Yöntemi
Pokemon Go Our Serves Are Experiencing İssues Hatasın %100 Çözüm Yöntemi
Dünyanın son zamanlarda artık bir çılgınlık haline getirdiği bu son derece keyifli oyun bazı dönemler bazı hatalar verebiliyor. Bunlardan biri de Pokemon go Our Serves Are Experiencing İssues Hatası ve Çözümü için de bir yol bulunmaktadır. Elbette bu keyifli oyun henüz yeni olduğundan dolayı ve ayrıca kısa bir zaman içerisinde milyonlarca kişiye ulaştığından dolayı şu an için bu tür hatalar verebiliyor. Oyun sağlayıcıları zaman içinde yeni güncellemeler ile bu hataları bir daha tekrarlanmaması adına düzenlemeler de yapacaklardır. Şu andaki bu sorunu alan birçok oyuncu bunun kendi cep telefonundan kaynaklandığını düşünmekte fakat bu doğru değil. Bütünüyle bu hata şu an için oyunun kendisinden kaynaklanmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-07-2016, 21:41
Pokemon Go Siyah Ekran Sorunu ve Çözüm Yöntemi
Pokemon Go Siyah Ekran Sorunu ve Çözüm Yöntemi
Son zamanların en popüler oyunu pokemon go şu an için milyonlarca kişi tarafından üstelik sürekli olarak her gün oynanmaktadır. Ancak elbette bunun birlikte bir takım sorunlar gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu tür bir takım sorunlar da gayet normal. Bunun nedeni ise b son derece keyifli oyunu şu an için dünya çapında belki de yüz milyonlarca insan oynuyor ve bu yoğunluk için de bazı sorunların ortaya çıkması da gayet doğal.Bu tür sorunlarda biri de Pokemon Go Siyah Ekran Sorunu olarak ön plana çıkıyor. Her ne kadar store’da orijinal olarak yayınlanmamış olsa bile yine de tüm dünya çapında milyonlarca kişi ya da kişiler tarafından her gün adeta çılgınlar gibi oynanmaktadır. Bu da elbette birçok farklı sorunu da bir yerde teşvik etmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-07-2016, 18:59
Pokemon Go Signal Gps Signal Not Found Hatası ve Çözüm Yöntemi
Pokemon Go Signal Gps Signal Not Found Hatası ve Çözüm Yöntemi
Bu büyük ve kaliteli oyun piyasaya çıktığından itibaren tüm dünya çapında büyük bir ilgi ile karşılanmış ve birçok farklı oyun sever çoktan oyunu cep telefonlarına indirdiler bile. Ancak her ne olursa olsun elbette internet bağlantısı ile milyonlarca kişi ya da kişilere oluşan bu harika oyun belli noktalarda bazı hatalar da verecektir.Bilindiği üzere oyunun temeli internet bağlantılı haritaya dayanıyor ve bununla birlikte dünyanın her yerinden bu haritalar sayesinde birçok farklı noktadaki pokemonları yakalama fırsatı verir. Bu nedenden dolayı da oyunun Pokemon Go Signal GPS Signal Not Found Hatası Çözümü vermesi son derece doğaldır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-07-2016, 18:04
Pokemon Go Failed To Detect Location Hatası ve Çözüm Yöntemi
Pokemon Go Failed To Detect Location Hatası ve Çözüm Yöntemi
Her gün kendi bünyesinde daha fazla oyun severi katan pokemon go oyunu şu an için dünya çapında yüz milyonlara ulaşmış durumda. Kısa bir zaman sürecinde bu kadar fazla insanın oynamaya başladığı bu harika oyun elbette bir yerde bir takım hatalar verecekti. Şu an için de bazı hatalar oyun severlerin bu oyunu oynamalarına engel olmaktadır. Bunun için de birçok farklı oyun sever sürekli olarak, ortaya çıkan bu hatalar adına farklı çözüm arayışlarına girmektedirler. Ortaya çıkan bu tür hatalar arasında en fazla dikkat çeken sorunlardan biri de konum olarak verilen hatalardır. Bunun için de Pokemon Go Failed To Detect Location Hatası (ÇÖZÜMÜ) adına bir takım çözümleri bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-07-2016, 17:37
Pokemon Go Hangi Ülkelerde Oynanıyor? Türkiyede Oynanıyor mu?
Pokemon Go Hangi Ülkelerde Oynanıyor
Bu büyük ve kaliteli oyunun haberi her yere yayıldığından beri birçok kişi ya da kişiler yine büyük bir heyecan içinde oyunu beklemekte. Ancak elbette internet aracılığı ile oynana bu oyunun temeli pokemonları harita işle bulmaya dayandığı için en çok merak edilen konulardan biri de hiç şüphesiz Pokemon Go Hangi Ülkeleri Kapsıyor? Sorusu oluyor. Bu neden dolayı da birçok kişi acaba bu oyun ben kendi ülkemde ve bununla birlikte bir de kendi şehirde oynayabilecek miyim acaba tereddüdüne bıraktı. Ancak herkes gönlünü ferah tutabilir ve bunu nedeni ise daha öncede çizgi filminde olduğu gibi aynı şekilde her hangi bir yerde ortaya çıkan tüm pokemonlar yakalanabilecek.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-07-2016, 17:23
Pokemon Go Oyunu Çalışmıyor ve Neden Açılmıyor (Çözüm)
Pokemon Go Oyunu Çalışmıyor ve Neden Açılmıyor (Çözüm)
Pokemon go kısa zaman diliminde tüm dünya çapında büyük ilgi ve merak haline gelmiştir. Google arama motorlarında en çok arananlar listesinde yer almaktadır. Artırılmış gerçeğe yakın özellikleriyle dünya çapında hızlı yayılmayla Pokemon go oyunu sosyal medya uygulamalarını da aşırı derecede etkiledi. 1990’ların sonunda ve 2000 yılının başında çıkan tüm dünyayı saran bu oyun bir cep telefonu uygulamasıdır. Henüz Türkiye de uygulaması olmayan Pokemon go oyunu Nintendo ve Niantic'in ortak yapımıdır. Sadece Zelanda, Avusturalya ve ABD ülkelerinde indirilebilmektedir. Ücretsiz bir oyun uygulaması olan Pekomon go içindeki 722 karakterli Pokemonları telefonların kameraları ile yakalanmaya çalışıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-07-2016, 09:25
Pokemon Go ücretli mi? Pokemon Go da ücretli itemler nelerdir?
Pokemon Go ücretli mi? Pokemon Go da ücretli itemler nelerdir?
Pokemon Go Türk kullanıcılar için kısa bir süre çıkan oyun herkesi kendine bağlamaya devam etmektedir. Akıllı telefon kullanan kişilerin ilgisini ise en çok yeni çıkan oyunlar çekmektedir ve bunların başını da Pokemon Go çekmektedir. 90’lı yıllarda çizgi film ile 7 den 70 e herkesi ekrana başına toplayan Pokemon Go şimdi ise telefonları başına topla. yine bir yeni geri dönüş planlanmaktadır. Daha önce çıkan oyunlar ilk baş IOS kullanıcılarına sunulmakta idi fakat Pokemon Go oyunu aynı anda hem IOS hem de Android kullanıcılarına sunularak da oynayanların gönlünü kazanmıştır. Herkesin oynadığı veya oynamaya çalıştığı bu oyun ise akıllara hemen belli bir ücretinin olup olmadığını akıllara getirmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0