Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 18-10-2017, 21:45
Galaxy S8 Ekran Görüntüsü Alma Resimli Anlatım
Galaxy S8 Ekran Görüntüsü Alma Resimli Anlatım
Galaxy S8 Samsung telefonundan ekran görüntüsü nasıl alınmaktadır? Galaxy S8 ler yeni ürün olarak piyasaya sunuldu. Bu yüzden bu ürünün bütün özelliklerine yavaş yavaş hakim olmaya çalışmaktayız. Yeni kasası ve yepyeni özellikleri ile göz dolduran bu telefon hakkında daha öğreneceğimiz birçok nokta olacaktır. Galaxy s8 ' e yeni özellikler de eklenmeye devam etmektedir. Fakat bu özelliklerden biri olan Galaxy s8 ekran görüntüsü alma işlemi kafalarda bir soru işareti olarak belirmektedir. Bu sorunuzun yanıtı oldukça basit aslında. Çünkü bu özellik yani Galaxy s8 ekran görüntüsü alma işlemi oldukça basit bir işlemdir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-10-2017, 19:58
Galaxy S8 2 Farklı Yöntem ile Format Atma
Galaxy S8 2 Farklı Yöntem ile Format Atma
Herhangi bir nedenden dolayı android işletim sistemine sahip olan cihazlarda meydana gelen sıkıntılarda, cihaza format atmak ya da sıfırlamak gerekebilmektedir. Buna benzer sorunların yaşandığı Galaxy s8 cihazlarında birden fazla format atma yöntemi mevcuttur.
Galaxy s8 format atma işlemi bir program yardımıyla ya da elle uygulanabilmektedir. Birçok farklı sorunla karşımıza çıkabilen Galaxy s8 modelindeki yazılımsal sorunu ortadan kaldırmak için format atma işlemini uygulayabilirsiniz. Format atma işlemine başlarken ilk olarak telefonunuzu kapatın. Kapalı halde duran telefonda ses yükseltme + home tuşlarına aynı anda basılı tutun ve sonra aynı anda açma tuşuna basın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-10-2017, 21:35
Android Reklam Virüsünü 3 Farklı Yöntem ile Temizleme Yöntemi
Telefonda Sürekli Reklam Çıkıyor ! ( Android Reklam Virüsü – Nasıl Temizlenir )
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, telefonlardaki kapasitelerin artması, hayatımızda birçok yönden akıllı telefonlara ve bu yolla ulaştığımız internet uygulamalarına olan bağımlılığımızı da artırmaktadır. Özellikle son yıllarda, çeşitli sosyal medya hesaplarının yanı sıra, e-posta adresi, banka hesapları, sağlık uygulamaları, sosyal güvenliğe ilişkin uygulamalar ve benzeri bir çok imkan, akıllı telefonları sürekli yanında taşıma, ve içerdiği bilgilerden ötürü koruma gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır. Söz konusu uygulamaların, yaşamımıza kattığı artılar ve kolaylıklar şüphesiz çok fazladır, ancak söz konusu internet bağlantısı olduğunda, bu durum bir diğer yandan kimlik ve güvenlikle ilgili de birçok riski beraberinde getirmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-10-2017, 19:39
Cep Telefonu Kırılan Ekran Tamir Ücreti Ne kadar ?
Cep Telefonu Kırılan Ekran Tamir Ücreti Ne kadar ?
Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen cep telefonları, sıklıkla kullanıldığı için bakım ve onarım ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Son dönemlerde telefonların dokunmatik ekrana sahip olması nedeniyle, düşüp kırılması kaçınılmaz hale gelmiştir. Telefonların ekranının herhangi bir sebeple çatlaması ya da kırılmasının engellenmesi mümkün olmasa da onarımının yapılması mümkün olmaktadır. Akıllı telefon kullanıcılarının pek çoğu cep telefonumun ekranı kırıldı – çatladı şikayetiyle onarım talebinde bulunmaktadır. Telefonun ekranının kırılması ya da çatlaması halinde onarılması gerekmektedir. Aksi takdirde, telefonun işlevselliği zamanla kaybolmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2017, 19:53
“Xperia Sistem Güncellemesi Yüklemeye Hazır” Uyarısı Nasıl Kaldırılır?
Bildirim Çubuğundaki “Xperia Sistem Güncellemesi Yüklemeye Hazır” Nasıl Kaldırılır ?
Android işletim sistemine sahip telefonlarda son zamanlarda sıkça görülen Sistem Güncellemesi bildirimleri kullanıcılar için can sıkıcı olabiliyor. Bazı kullanıcılar ise ‘Sistem Güncellemesi Yükleme Hazır’ uyarısının güncelleme yapılsa dahi ekrandan gitmediğinden, sürekli ekranda durduğundan şikayetçi olmaktadırlar. Özellikle Sony Xperia model telefonlarda görülen bu bildirim sorununu çözüme kavuşturmak ise çok kolaydır. Bazı kullanıcılar ise bu sorunu telefonu kapatıp açarak çözdüklerini dile getirmektedirler. Sorunun çözümü için kesin bir yöntem olmayan bu işlemde yapılması gereken bazı ayarlar bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2017, 19:43
Android İşletim Sistemli Telefonlardaki Lost.dır Dosyası Nedir, Ne İşe Yaramaktadır?
Android Telefonlardaki LOST.DIR Dosyası nedir, Ne İşe Yarar ?
Android işletim sistemli akıllı telefonlarda sıkça karşılaştığımız fakat ne olduğunu hiç bilmediğimiz bazı dosyalar vardır. Bunlardan biri ise LOST.DIR dosyasıdır. Bu dosya çoğu kişinin karşısına çıkmasına rağmen, çoğu kimse bu dosyanın ne işe yaradığını bilmemektedir. android telefonlardaki lost.dır dosyası nedir diye soranların sorusuna cevap verecek olursak; LOST.DIR, Android işletim sisteminin SD karttan veri aktarırken bir hata nedeniyle bağlantının kesilmesi halinde veri kaybını önlemek için oluşturduğu bir sistem dosyasıdır.
LOST.DIR Dosyası Ne İşe Yarar?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2017, 19:27
Turkcell Mobil Ödeme Paycell Nedir ?
Turkcell Mobil Ödeme Paycell Nedir ? Paycell Nasıl Kullanılır ?
Teknoloji ve internet sisteminin hızla gelişmesi ile birlikte gelişmelere her geçen gün bir yenisi daha eklenmektedir. Bunlardan biri de ön ödemeli sanal kart sistemleridir. Oldukça kullanışlı olan ve giderek yaygınlaşan bu sistemlerin arasına paycell de dahil olmuştur. Turkcell'in herkese sunduğu bu sistem ile hayatınız alışveriş konusunda daha kolay hale gelebilecektir. Bu sistemi kullanmaya başlamadan önce turkcell mobil ödeme paycell nedir? paycell nasıl kullanılır? gibi soruların yanıtlarını öğrenmeniz çok faydalı olacaktır.
Paycell Nedir?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-09-2017, 22:28
Huawei P9 Format Nasıl Atılır ?

Huawei P9 Format Atma / Huawei P9 Format Nasıl Atılır ?
Huwai P9 lite huwai markasının son zamanlarda ürettiği en kaliteli ve en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Özellikle arka kısmında dokunmatik bölge bulunduran bu telefon hakkında son zamanlarda huawei p9 format atma / huawei p9 format nasıl atılır? Yönünde talepler mevcut bunun en büyük sebebi telefon açılırken gerekli olan giriş şifresini unutulması.
Huawei P9 Lite Format Nasıl Atılır?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-09-2017, 21:30
Rehberden Sildiğim Kişiyi WhatsApp’da Nasıl Silebilirim ?
Rehberden Sildiğim Kişiyi WhatsApp’da Nasıl Silebilirim ?
WhatsApp uygulaması, hem kolay hem de hızlı bir şekilde rehberde bulunan kişilerden hangisinin WhatsApp kullandığını telefondaki rehber aracılığı ile belirlemektedir. Değişik özelliklerini her geçen gün geliştiren WhatsApp uygulamasını kullanan kişilerin sayıları da teknolojik gelişme ile artmaktadır. Rehberdeki kişiler ile ücretsiz bir şekilde mesajlaşma imkânı veren WhatsApp uygulaması, kullanıcı sayısını gittikçe artırmaktadır. Hizmetlerini sürekli olarak geliştiren WhatsApp, bazen bazı sorunlar ile de karşı karşıya bırakmaktadır.Rehberden silinen ancak rehberden silindiği halde WhatsApp’ta o kişileri gören kullanıcılar rehberden silinen kişi whatsapp’dan nasıl silinir? Sorusunun cevabını aramaya başlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-09-2017, 19:19
Kablosuz Bağlantı Wifi Üzerinde Sarı Ünlem Probleminin Çözümü

Kablosuz Bağlantı Wifi Üzerinde Sarı Ünlem Probleminin Çözümü
İnternet bağlantısında problem oluştuğu taktirde, wifi simgesinin üzerinde sarı ünlem bulunur. Sarı ünlemin meydana gelmesini sağlayacak birçok etken bulunmaktadır. Bu etkenler modemin wifi problemi, İnternet arayüzünde bulunan kablosuz ağ ayarlarının doğru olmaması ve modemin otomatik ip dağıtımı sırasında bilgisayarın DHCP ip numarasını almamasıdır.
Wifi Üzerinde Bulunan Sarı Ünlemin Çözümü Nedir?
Devamı
  • Yorumlar: 0