Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 9-12-2017, 22:32
2018'in En Güzel Yazı ve Resimli Miraç Kandili Mesajları

2018'in En Güzel Miraç Kandili Mesajları
Miraç Kandili 2018 bu sene 3 mayıs salı günüdür.Tüm dünya islam aleminin kandili olan Mirazç kandilini 3 mayıs salı günü akşamı kutlayacağız. Sevdiklerinize en güzel Miraç Kandili Mesajları,en güzel Miraç Kandili SMS mesajlarını sitemizden alıp gönderebilirsiniz. Bu güzel günde sevdiklerinizi ister arayın isterse mesaj atarak bu günün önemini ve değerini sevdikleriniz ile paylaşın. Aşağıda sizlere sunduğumuz internette ki en çok mesaj olarak gönderilen miraç kandili mesajlarını bu sayfada topladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 22:30
2018'in En Güzel WhatsApp Durumları Arşivi

2018 WhatsApp Durumları Arşivi
Arkadaşlar Whatsapp kullanmayan artık neredeyse kalmadı. Whatsapp da kendi durumunuzu paylaşmak şu sıralar çok popüler oldu. internette gezerken en çok kullanılan whatsapp durumlarını araştırıp buldum ve sizler için paylaşıma sunacağım. Ayrıca whatsapp uygulamasını sitemizden son sürümünü indirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile dosya paylaşımı,resim paylaşımı ve hatta ücretsiz konuşma hepsi whatsapp da mevcuttur. Sözü fazla uzatmadan En çok kullanılan 2015'in En Güzel WhatsApp Durumları Arşivini paylaşıyorum.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 22:03
En Güzel Yeni yıl 2018 facebook profil resimleri
En Güzel Yeni yıl 2018 facebook profil resimleri
Dünyanın en büyük sosyal kullanım ağı olan facebook, birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Facebook sayesinde insanlar arkadaşlıklarını ilerletmekte, tüm önemli olayları, sıcak haberleri, özel günleri paylaşımlar yaparak etkileşimi arttırmaktadırlar. Sosyal paylaşım sitesi facebook, ülkemizde de çok kullanılmakta olup birçok resmi ve özel kurumunda facebook sayfası bulunmaktadır. Facebook sayesinde e ticaret yapma imkânı da bulunmakta olup birçok firma ürünlerini açtıkları facebook hesabında reklam yapabilmektedirler. 2016 da olduğu gibi 2018 yılında da facebook profil bilgileri gibi birçok uygulama geçerli olup gerekli yeni düzenlemeler yapılabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 22:02
En Güzel Yeni Yıl 2018 Facebook Kapak Resimleri
2018 gelirken, siz de yeni yıl coşkusunu Facebook hesabınızda da görmek isteyebilirsiniz. Kapak fotoğrafınızı yeni yıl resimleri süsleyebilsin diye, yeni yıl 2018 Facebook kapak resimleri sunan bu uygulama tam size göre hizmetler sunuyor. En kaliteli görsel içerikler arasında yeni yıl temalı birçok alternatif bulunmaktadır. Dilediğiniz resmi seçip siz de Facebook kapak fotoğrafınızı yenileyebilirsiniz.
-Resimlerin tamamı için en iyi görüntü kalitesi garantisi veriliyor.
-Hepsi yeni yıla özel şekilde hazırlandı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 22:01
En Güzel 29 Ekim 2018 Facebook Kapak Fotoğrafları

En Güzel 29 Ekim Facebook Kapak Fotoğrafları
29 Ekim 2018 tarihinde Cumhuriyet Bayramının 92. yılı kutlayacağız.Bu güzel bayramda sizler için en güzel cumhuriyet bayramı facebook kapak resimlerini sizler için araştırıp en iyilerini burada topladım. 29 ekimde facebook sayfanızı bu güzel resimler ile süsleyip Cumhuriyet bayramını kutlayabilirsiniz. Resimleri mausenin sağ tuşu ile farklı kaydet seçeneği ile indirebilirsiniz yada dosyalar bölümünde ziplenmiş olarak hepsini toplu olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-11-2017, 11:28
Borsada Zarar Etmemek için STOP-LOSS Nedir? Nasıl Konulur?
Borsada Zarar Etmemek için STOP-LOSS Nedir? Nasıl Konulur?
Arkadaşlar son 3 aydır borsa oynuyorum. Borsaya ben ASELSAN ile girdim ve hep aselsan oynadım. Aselsan son zamanlarda en çok işlem gören hisse olmayı başardı. Ama malesef her çıkışın birde inişi olduğunu tüm borsacılar hemen hemen bilirler. 15 Kasım da ASELSAN üzerinde çok büyük bir oyun oynandı ve ASELSAN hisselerinin değeri bir anda 47 den 28 lere kadar düştü ve biz sadece telefon elimizde bakakaldık. Zarar hepimizin çok büyük. internette biraz araştırdıktan sonra STOP-LOSST denilen bir ayarın olduğunu öğrendim. Bu ayar yatırımcıyı zarardan korumaya yönelik. Bu STOP LOSST olayı Akbank yatırımcı uygulamasında mevcut. Bu konuda sizlere o uygulamayıda paylaşacağım. Bazılarınız google playden indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-11-2017, 22:35
Telefonla Konuşurken Beni Arayanları Nasıl Öğrenebilirim ?
Telefonla Konuşurken Sizi Arayan Numarayı Görmek
Telefon ile görüşme yaparken bir başka kişinin sizi araması sonrasında telefonunuz arayan kişiyi beklemeye alarak size bir uyarı gönderir. Çağrı bekletme özelliği ile aktif hale gelen bu işlemde sizi arayan kişiye görüşme yaptığınız hakkında bildirim yapılır. Bununla birlikte, size de arayan kişi ile ilgili bildirim yapılır. Pek çok kullanıcının merak ettiği çağrı bekletme özelliğinin açılması için birkaç işlem yapmanız yeterlidir. Bu özelliği aktif hale getirerek sizi arayan kişileri telefonunuzun ekranında kolayca görebilirsiniz.Telefonla konuşurken beni arayanı nasıl görebilirim?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-11-2017, 21:08
Iphone X Modeli Ve Açık Uygulamalar Sorunu
iPhone X’te Açık Uygulamalar Nasıl Kapatılır?
İphone akıllı telefonlarda bir milat sayılır. Iphone 7 sonrasında sürekli yeniliklere açık olan Apple firması Iphone X yani 10. versiyonuyla tüketicilerin takdirini toplamaya devam ediyor. Apple bu modelini insanlığın gelecekle tanışması olarak betimlerken bununla ilgili sorular da ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de iphone x’te açık uygulamalar nasıl kapatılır? sorusudur. Sorunun çözümü ise özetle şöyledir: İphone gelecek nesillerin telefonu olarak tanıtırken bu konsepte uyacak şekilde ekran tuşları ve tabi ki parmak izi okuyucuyu kaldırdı. Bu da kullanıcılarda açılan uygulamalar nasıl kapatılacak sorusunu akla getiriyor. Eski usüle göre Home tuşu bize yardım ediyordu ve iki defa basınca uygulamalar kayboluyordu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-11-2017, 20:45
Google Assistant Nasıl Devre Dışı Bırakılır ?
Google Assistant Nasıl Devre Dışı Bırakılır ?
Yeni bir cihazı kullanmak ya da yeni bir işi başarıyla tamamlamak için bazen yönlendirilmeye ihtiyaç duyulur. Örneğin bir öğretmen, kılavuz rehber, kitapçık ya da yardımcı bir program bunun ortamını sağlar. İngilizce söylenişi ile asistanlar bu işe yarar ve Google Assistant da böyledir. 2016 yılının Mayıs ayında ilan edilen bu uygulama sayesinde akıllı telefonlar daha kullanışlı hale geldi. İlk zamanlarda sadece Google destekli telefonlarda söz konusuyken daha sonra diğer Android platformlarına da uygulanmaya başlandı.Google Asistant; Google Home konuşmacı özelliği ile daha kapsamlı oldu. Bu uygulama akıllı telefonu sesle yönlendirebilir, hava durumunu haber verebilir ve bildirimler gönderebilir özelliktedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-11-2017, 19:28
10 Kasım Atatürk duvar resimleri indir
10 Kasım Atatürk duvar resimleri indir
Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olmakla beraber Türk halkına kaybettiği özgürlüğü veren oldukça başarılı bir devlet adamı ve askerdi. Her yıl tüm milli bayramlarda Atatürk’ü coşku ile anıp bayramlarımızı kutlarken Mustafa Kemal Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu tarih olan 10 Kasım’da da onu saygı ve rahmet ile anmaktayız. Özellikle internet platformunda herkesin görseller ile paylaşımlar yaptığı bu tarihte siz de 10 Kasım duvar resimleri indir sayfası ile birbirinden güzel Mustafa Kemal Atatürk fotoğrafları indirebilir ve sosyal medya hesaplarınızı bu fotoğraflar ile süsleyerek bu günün anlam ve önemini paylaşabilirsiniz.En güzel fotoğraflar ile bu günü taçlandırmak istiyorsanız beğendiğiniz fotoğrafları ister tek olarak isterseniz de albüm olarak bu uygulamadan indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0