Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 17-12-2017, 20:57
Bilgisayar Başında Telefona Gelen Bildirimleri Nasıl Görebiliriz?
Android bildirimlerini bilgisayarda görme
Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı telefonlar da gelişti. Bu sayede herkesin elinde akıllı telefonlar olmaya başladı. Çoğunluk ile bilgisayar başında işi olanlar telefonlara gelen bildirimleri bakamamaktadır. Bunun için geliştirilen Desktop Notifications uygulaması sayesinde telefona gelen bildirimleri bilgisayar başından kalkmadan görülebiliyor. Bu uygulamadan önde kişiler daha çok internette android bildirimlerini bilgisayarda görme şeklinde arama yapmaktadırlar. Bu uygulamadan sonra böyle bir sorun da ortadan kalkmış oluyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-12-2017, 19:31
Whatsapp'ta Silinen Mesajı Nasıl Okuruz?
WhatsApp’ta Herkesten Silinen Mesajı Okumak
WhatsApp günümüzde mesajlaşma için çok kullanılan bir uygulamadır ve bu uygulamada her gün yeni bir güncelleme yapılmaktadır. Yeni güncelleme ile yanlış bir şey yazdığınızda silme imkanı veren WhatsApp ’ta herkesten silinen mesajı okumak ( bu mesaj silindi ) özelliği kullanıcılarından olumlu tepki aldığı kadar merak da uyandırdı. Öncelikle gönderdiğiniz mesajı silmek için sadece 7 dakikanız var. Mesajı silerseniz karşı taraftan da silmiş olacaksınız. 7 dakikayı geçerseniz ''benden sil'' özelliği devreye giriyor ve sadece mesaj sizden siliniyor. İnsanlarda merak uyandırmasının sebebi de gönderilen mesaj silindiğinde ''bu mesaj silindi'' şeklinde bir uyarı gitmesi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 22:32
2018'in En Güzel Yazı ve Resimli Miraç Kandili Mesajları

2018'in En Güzel Miraç Kandili Mesajları
Miraç Kandili 2018 bu sene 3 mayıs salı günüdür.Tüm dünya islam aleminin kandili olan Mirazç kandilini 3 mayıs salı günü akşamı kutlayacağız. Sevdiklerinize en güzel Miraç Kandili Mesajları,en güzel Miraç Kandili SMS mesajlarını sitemizden alıp gönderebilirsiniz. Bu güzel günde sevdiklerinizi ister arayın isterse mesaj atarak bu günün önemini ve değerini sevdikleriniz ile paylaşın. Aşağıda sizlere sunduğumuz internette ki en çok mesaj olarak gönderilen miraç kandili mesajlarını bu sayfada topladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 22:30
2018'in En Güzel WhatsApp Durumları Arşivi

2018 WhatsApp Durumları Arşivi
Arkadaşlar Whatsapp kullanmayan artık neredeyse kalmadı. Whatsapp da kendi durumunuzu paylaşmak şu sıralar çok popüler oldu. internette gezerken en çok kullanılan whatsapp durumlarını araştırıp buldum ve sizler için paylaşıma sunacağım. Ayrıca whatsapp uygulamasını sitemizden son sürümünü indirebilirsiniz. Sevdikleriniz ile dosya paylaşımı,resim paylaşımı ve hatta ücretsiz konuşma hepsi whatsapp da mevcuttur. Sözü fazla uzatmadan En çok kullanılan 2015'in En Güzel WhatsApp Durumları Arşivini paylaşıyorum.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 22:03
En Güzel Yeni yıl 2018 facebook profil resimleri
En Güzel Yeni yıl 2018 facebook profil resimleri
Dünyanın en büyük sosyal kullanım ağı olan facebook, birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Facebook sayesinde insanlar arkadaşlıklarını ilerletmekte, tüm önemli olayları, sıcak haberleri, özel günleri paylaşımlar yaparak etkileşimi arttırmaktadırlar. Sosyal paylaşım sitesi facebook, ülkemizde de çok kullanılmakta olup birçok resmi ve özel kurumunda facebook sayfası bulunmaktadır. Facebook sayesinde e ticaret yapma imkânı da bulunmakta olup birçok firma ürünlerini açtıkları facebook hesabında reklam yapabilmektedirler. 2016 da olduğu gibi 2018 yılında da facebook profil bilgileri gibi birçok uygulama geçerli olup gerekli yeni düzenlemeler yapılabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 22:02
En Güzel Yeni Yıl 2018 Facebook Kapak Resimleri
2018 gelirken, siz de yeni yıl coşkusunu Facebook hesabınızda da görmek isteyebilirsiniz. Kapak fotoğrafınızı yeni yıl resimleri süsleyebilsin diye, yeni yıl 2018 Facebook kapak resimleri sunan bu uygulama tam size göre hizmetler sunuyor. En kaliteli görsel içerikler arasında yeni yıl temalı birçok alternatif bulunmaktadır. Dilediğiniz resmi seçip siz de Facebook kapak fotoğrafınızı yenileyebilirsiniz.
-Resimlerin tamamı için en iyi görüntü kalitesi garantisi veriliyor.
-Hepsi yeni yıla özel şekilde hazırlandı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 22:01
En Güzel 29 Ekim 2018 Facebook Kapak Fotoğrafları

En Güzel 29 Ekim Facebook Kapak Fotoğrafları
29 Ekim 2018 tarihinde Cumhuriyet Bayramının 92. yılı kutlayacağız.Bu güzel bayramda sizler için en güzel cumhuriyet bayramı facebook kapak resimlerini sizler için araştırıp en iyilerini burada topladım. 29 ekimde facebook sayfanızı bu güzel resimler ile süsleyip Cumhuriyet bayramını kutlayabilirsiniz. Resimleri mausenin sağ tuşu ile farklı kaydet seçeneği ile indirebilirsiniz yada dosyalar bölümünde ziplenmiş olarak hepsini toplu olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-11-2017, 11:28
Borsada Zarar Etmemek için STOP-LOSS Nedir? Nasıl Konulur?
Borsada Zarar Etmemek için STOP-LOSS Nedir? Nasıl Konulur?
Arkadaşlar son 3 aydır borsa oynuyorum. Borsaya ben ASELSAN ile girdim ve hep aselsan oynadım. Aselsan son zamanlarda en çok işlem gören hisse olmayı başardı. Ama malesef her çıkışın birde inişi olduğunu tüm borsacılar hemen hemen bilirler. 15 Kasım da ASELSAN üzerinde çok büyük bir oyun oynandı ve ASELSAN hisselerinin değeri bir anda 47 den 28 lere kadar düştü ve biz sadece telefon elimizde bakakaldık. Zarar hepimizin çok büyük. internette biraz araştırdıktan sonra STOP-LOSST denilen bir ayarın olduğunu öğrendim. Bu ayar yatırımcıyı zarardan korumaya yönelik. Bu STOP LOSST olayı Akbank yatırımcı uygulamasında mevcut. Bu konuda sizlere o uygulamayıda paylaşacağım. Bazılarınız google playden indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-11-2017, 22:35
Telefonla Konuşurken Beni Arayanları Nasıl Öğrenebilirim ?
Telefonla Konuşurken Sizi Arayan Numarayı Görmek
Telefon ile görüşme yaparken bir başka kişinin sizi araması sonrasında telefonunuz arayan kişiyi beklemeye alarak size bir uyarı gönderir. Çağrı bekletme özelliği ile aktif hale gelen bu işlemde sizi arayan kişiye görüşme yaptığınız hakkında bildirim yapılır. Bununla birlikte, size de arayan kişi ile ilgili bildirim yapılır. Pek çok kullanıcının merak ettiği çağrı bekletme özelliğinin açılması için birkaç işlem yapmanız yeterlidir. Bu özelliği aktif hale getirerek sizi arayan kişileri telefonunuzun ekranında kolayca görebilirsiniz.Telefonla konuşurken beni arayanı nasıl görebilirim?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-11-2017, 21:08
Iphone X Modeli Ve Açık Uygulamalar Sorunu
iPhone X’te Açık Uygulamalar Nasıl Kapatılır?
İphone akıllı telefonlarda bir milat sayılır. Iphone 7 sonrasında sürekli yeniliklere açık olan Apple firması Iphone X yani 10. versiyonuyla tüketicilerin takdirini toplamaya devam ediyor. Apple bu modelini insanlığın gelecekle tanışması olarak betimlerken bununla ilgili sorular da ortaya çıkıyor. Bunlardan biri de iphone x’te açık uygulamalar nasıl kapatılır? sorusudur. Sorunun çözümü ise özetle şöyledir: İphone gelecek nesillerin telefonu olarak tanıtırken bu konsepte uyacak şekilde ekran tuşları ve tabi ki parmak izi okuyucuyu kaldırdı. Bu da kullanıcılarda açılan uygulamalar nasıl kapatılacak sorusunu akla getiriyor. Eski usüle göre Home tuşu bize yardım ediyordu ve iki defa basınca uygulamalar kayboluyordu.
Devamı
  • Yorumlar: 0