Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 20-10-2018, 22:54
iphone bozulursa garantiden kaç günde gelir?

iPhone bozulduğunda ne olur?
Herkesin elinde bir telefon olması günümüz teknolojisinin geliştiğini göstermektedir. Her an ve her zaman bilgi alışverişlerinin, güncel olayların takibi gibi birçok konuda bilgi sahibi olmak telefonlar sayesinde artık çok kolay. Ancak bu gibi hızlı bilgi alışverişleri kaldıramayan veya çok kullanıldığı için ömrünü tüketen cihazlar bulunmaktadır. iPhone gibi markalarda bozulma, yazım hatası gibi arızalarda direkt yetkili bayi tarafından garantisine yollanır. Peki, bu süre iphone garantiden kaç günde gelir? Sorusunu sormak herkesin merak ettiği bir konudur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-10-2018, 22:27
Galaxy J5 Prime Resetleme ve Sıfırlama Nasıl Yapılır?
Galaxy J5 Prime Resetleme ve Sıfırlama Nasıl Yapılır?
Bu model akıllı telefonlar bataryası çıkmayan özellikte tasarlanmıştır. Bu da telefonun herhangi bir sebeple donması çalışmaması durumunda bataryasını çıkararak yapılabilecek olan resetleme işlemine engel olmaktadır. Bu sebeple Samsung tuşları kullanarak resetleme işlemi yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bir sorunla karşılaşıldığı zaman çoğunlukla bir kapat aç yapıldığında çözüme ulaşılabilir. Ancak bazı durumlarda telefonun kendisini kilitleme sorunu ortaya çıkabilmektedir.Ayrıca siyah ekran oluşarak da işlem yapılmasına müsaade etmeyebilir. Bu durumlarda da tuşlar ile yapılacak resetleme işlemi çözüme ulaştıracaktır. Resetleme işlemi herhangi bir bilgi ya da veri silmez.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2018, 23:46
Samsung Galaxy J5 Prime Ekran Görüntüsü Alma
Samsung Galaxy J5 Prime Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Ekran görüntüsünü alma görüntü kaydetme o an ekranda olan görüntünün fotoğrafını alarak telefon galerisine kaydedilmesi işlemidir. Samsung Galaxy J5 Prime telefonlarda da diğer Samsung model akıllı telefonlarda olduğu gibi ekran görüntüsü alınması mümkündür. Bunun için akıllı telefon üzerinde bulunan tuşlar kullanılır.Peki, Samsung Galaxy J5 Prime Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Bu sorunun cevabı ise home yani ekranın altında bulunan tuş ile güç tuşu yani telefonun sağ tarafında bulunan açma kapama tuşu ile yapılmaktadır. Görüntüsünü almak istediğiniz ekranda iken home tuşu ve güç tuşlarına birlikte basılarak bırakılır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 28-05-2018, 23:38
Türk Telekom Ramazan Ayına Özel Paketler
Türk Telekom ramazan ayı bedava internet paketleri ( yeni! 2018 )
Mübarek Ramazan Ayının gelmesi ile birlikte her marka, her mobil hizmet veren firma müşterilerine ve abonelerine yeni kampanyalar sunmaya devam ediyor. Bu kampanyaların başında Türk Telekom ramazan ayı bedava internet paketleri ( yeni! 2018 ) hizmetleri de bulunuyor. İlk günden başlayıp bayrama kadar sürecek olan kampanyanın içerisinde 10 Gb internet bedava olarak sunuluyor.Saat gece 2'den başla. 6'ya kadar sürecek olan kampanyada sahur vakti boyunca bol bol sevdikleriyle internet ortamı üzerinden konuşmak, paylaşımlarda bulunmak, bu kutsal ayda yayınlanan tüm internet yayınlarını online olarak takip etmek mümkün görünmüyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-05-2018, 23:39
Whatsapp Gruptan Kişi Nasıl Çıkartılır/Atılır ?
Whatsapp Gruptan Kişi Nasıl Çıkartılır/Atılır ?
Yazıldığı dil Erlang olan ve uzun yıllardan beri kısa mesaj ve MMS gibi uygulamaların yerini alan Whatsapp gün içinde akıllı telefonlar vasıtasıyla en çok kullanılan program. Yediden yetmişe herkesin çok kolay bir uygulama olan Whatsapp ile birlikte iletişim ağları ve seçenekleri de genişlemiş durumda. Whatsapp'ta gün geçtikçe yeni özellikler gündeme geliyor.Hikayeni oluştur ve atılan mesajı geri silme gibi son derece yüksek donanımlı özelliklerin yanı sıra kişilere gruba ekleme ve yeni grup kurma gibi seçenekler de tarifsiz bir iletişim seçeneği sunuyor kullanıcılara. Grup kurma seçenekleri ile birlikte yakın dostlar, sevgililer, komşular aynı platformda yazdıklarını görebiliyor, topluca konuşabiliyor ve iletişimin sorunsuz keyfini sonuna kadar yaşayabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-05-2018, 23:31
Turkcell 2018 Ramazan ve sahur bedava internet
Turkcell 2018 Ramazan ve sahur bedava internet
Turkcell her ramazan bayramında da olduğu yine siz değerli müşterilerimize 2018 yılın da hediyeler yağdırmaya başladı. Turkcell bu yıl yine ramazan bayramında [ kampanya ] Turkcell ramazan ve sahur bedava internet 2018 ( yeni! ) hediye paketi ile müşterilerimize daha az bütçe ile ayırmalarını sağlıyor. Her sene olduğu gibi çok ilgi gören ramazan ve sahur bedava internet hediyesi bu sene de müşterilerinin oldukça ilgisini çekiyor. Ramazan ayının gelmesi ile ve yaz sıcaklarının artması ile ve öğrencilerin okullarının tatil olması sebebi ile evde geçirecekleri zamanı değerlendirmek amacı ile normal hayattan daha çok kullanılan internet paketleri kampanyası dört gözle bekleniyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 22:43
iPhone X’de uygulamalar arası geçiş nasıl yapılır?
iPhone X’de uygulamalar arası geçiş nasıl yapılır?
Daha önce iPhone kullanmış olanlar bilir, x öncesi tüm modellerde home tuşu bulunuyordu. Bu tuş pek çok özelliği kullanmak için işlevsel hale getirilmişti. Ancak iPhone X’de home tuşu yok. Bu durum da iPhone x kullanıcılarının akıllarına bir soru getiriyor. iPhone X’de uygulamalar arası geçiş nasıl yapılır?
Home tuşu olmadığı için, iPhone X’de açık uygulamaları görebilmek ve bir uygulamadan diğerine geçebilmek için dokunmatik fonksiyonunu kullanmak gerekiyor. Ekranın altında yer alan yatay çizgiye dokunup sola veya sağa çekerseniz, uygulamalar arasında geçiş yapma şansı bulursunuz. Ancak unutmayın ki, çizgiyi görebilmek için telefonunuzda halihazırda en az bir tane uygulamanın açık olması gerekir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-04-2018, 22:55
İphone X'e Nasıl Reset Atılır?
İphone X'e Nasıl Reset Atılır?
İphone ‘un son modeli iphone x de fiziksel tuş bulunmamaktadır. Ekranın tamamı dokunmatik ekran yapısındadır. Apple firması bu fiziksel tuş yerine telefonun rahat kullanımı için birden fazla komut atadı. Fiziksel tuş olmadığı için iphone x kullanıcıları Iphone X’e nasıl reset atılır? sorusunun cevabını çok merak etmeye başlamışlar. Çünkü normalde reset işlemi fiziksel home tuşu ile yapılabiliyordu. Tuş olmadığı için reset işlemi de değişiklik göstermiş.
İphone X'e Adım Adım Reset Atma Yolları:
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2018, 22:34
İphone X'e Nasıl Format Atılır?
İphone X'e Nasıl Format Atılır?
Telefondan belli bir süre sonra hata alıyorsa durup dururken donma gibi sorunlar yaşanıyorsa format atılması gerekebilir. Format işleminden büyük ihtimalle telefon kendine gelir. Ama önemli bir nokta format atılmadan önce yedekleme işleminin yapılması gerekmektedir. Çünkü format sonrasında telefondaki bilgilerin kaybolması gibi sorunlar yaşanır.İphone X'lerde yedekleme işlemi iTunes veya iCloud özelliklerinden faydalanılarak yapılabilir. iCloud zaten kullanılıyorsa telefon kendiliğinden otomatik olarak bilgileri telefon hafızasında bulunan dosyaları düzenli bir şekilde yedekler. Eğer iCloud kullanılmıyorsa iTunes üzerinden yedekleme işleminin yapılması gereklidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2018, 00:00
Iphone X Tek Elle Nasıl Kullanılır? Detaylı Anlatım
Iphone X Tek Elle Nasıl Kullanılır? Detaylı Anlatım
Büyük ekranlı akıllı telefonlar her geçen gün daha popüler hale geliyor ve iPhone x de bunlardan biri. İki elle son derece rahat kullanılan iPhone x'i aslında tek elle de kullanmak mümkün. Peki, iPhone X tek elle nasıl kullanılır? Büyük ekrana sahip telefonlar için “Tek Elle Kullanım” özelliği geliştirildi ve bu fonksiyon iPhone ‘un X modelinde de mevcut. Tek elle kullanım özelliği sayesinde, eğer telefonunuzu tek elle kullanmak istiyor ama parmağınız üst kısımlara yetişiyorsa, ekran penceresini küçültebilirsiniz. Bu özelliği uygulamanız halinde pencere küçüldüğü için artık üst kısımlara parmağınızla erişebilir duruma gelirsiniz. Eğer dilerseniz, gerekli işlemi gerçekleştirdikten sonra pencereyi tekrar eski konumuna getirip tam ekran yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0