Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 18-02-2015, 21:54
Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması

Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması
Arkadaşlar uygulamamızın ismindende anlaşılacağı gibi bu uygulama kıble yönü bulmaya yarıyor. Oldukça başarılı olan bu uygulama ile zahmetsiz ve kolay şekilde kıble yönünü bulabileceksiniz. Namaz kılan arkadaşlarımızın oldukça işine yarayacak. Kıble uygulamasını sizlere Apk olarak paylaşıyorum ve kurduktan sonra başka herhangi bir indirme yapmayacak. Uygulamayı yüklemeden önce Android versiyonuna bakmayı unutmayınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2019, 13:06
En Güzel Kurban Bayramı Duvar Kağıtları indir
En Güzel Kurban Bayramı Duvar Kağıtları
Uygulamanın Amacı: Kurban Bayramına çok az bir zaman kala android telefonlarınızda kullanabileceğiniz Kurban Bayramı Duvar Kağıtları uygulamasını sizlerin beğenisine sunduk.Uygulama üzerinden istediğiniz,sevdiğiniz duvar kağıdını seçip telefonunuza ister duvar kağıdı ister kilit ekranı olarak ayarlayabilirsiniz.

Uygulama Nasıl Kullanılır: Uygulamayı kurduktan sonra istediğiniz duvar kağıdını telefonunuza uygulayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2016, 20:31

Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim apk indir

İnternet olmadan hem arapça hem latin harfli hemde meal şeklinde Kuran-ı Kerim okuyabileceğiniz 1 yazılımdır.Kaldığınız yerdende devam etme özelliği mevcuttur.Aynı zamanda ayeti hem arapça hem latince hemde meal olarak paylaşabilirsiniz.Bir yandan da programda esma-ul husna bile bulunmaktadır.istediginiz esma içinde zikir çekebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2014, 07:01
Android Kıble Bulucu Programı indir
Parasız Kıble Bulucu, sizleri Müslümanların namaz kılmadan önce yönelmeleri gereken Mekke'deki Kabe'ye yönlendirir. Yazılım GPS uydularından, İnternet erişim IP'nizden yahut hücresel yayın bilginizden faydalanarak dünya üstündeki konumunuzu belirlemeye çalışır. Program ayarlarında belirlenmiş mesafeden çok daha hassas belirlenen konum geçerli kabul edilir ve program tarafından kullanılır. Bundan sonra uygulama World Magnetic Model tarafından sağlanan algoritma ve ayrıca katsayıları vasıtasıyla manyetik sapmayı hesaplar. Bu hesaplamayı yaptıktan sonra bulunduğunuz mekanda ve vakitte, manyetik Kuzey ile birlikte coğrafi Kuzey arasındaki fark açısını bilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-05-2014, 07:13


Android Micro Kıble Uygulaması
Kolay, hafif ve ayrıca çabuk 1 Kıble Pusulası; dosya boyutu yalnızca 0.02MB!
Yükleme gerektirmez! Uygulamayı başlatmanız yeterlidir.
Çalışması için internet lazım olmaz. (Detaylı bilgi için açıklamalara bakınız.)
Hiç bir zaman REKLAM İÇERMEZ!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-01-2017, 23:42
Ayetel Kürsi Ezberle ve Öğrenme Uygulaması
Ayetel Kürsi Ezberle ve Öğrenme Uygulaması
Bakara suresinin 255. ayeti olan Ayetel Kürsi çok faziletli, koruyucu bir ayettir. Ayetel Kürsi'yi ezberlemek, mealini öğrenmek ise çok önemlidir. Ezberleme işlemini kolay bir şekilde yapmak, hem Arapça hem Türkçe alfabelerden bu ayeti öğrenmek için ise yapmanız gereken tek şey Ayetel Kürsi Ezberle ve Öğren uygulamasını akılı telefon ya da tabletlerinize indirmek. Ücretsiz olarak yapacağınız bu indirme işlemi sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde Ayetel Kürsi'yi ezberleyecek aynı zamanda öğreneceksiniz. Kuru bir ezberden ziyade mealiyle birlikte gerçekten bu faziletli ayeti öğreneceksiniz.Birçok hadiste adı geçmekte olan Ayetel Kürsi'yi uygulama sayesinde parça parça mealiyle birlikte öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-06-2014, 07:47
Android Sesli Dualar ve Dini Bilgiler Apk indir
Program ile Ayetel Kürsi,Amenerrasulü,Hüvallahüllezi sürelerini sesli olacak şekilde dinleyebileceğiniz,Arapça ve ayrıca Türkçe açıklamalarını okuyabileceğiniz ve ayrıca içinde bir sürü dini bilgiye sahip olabileceğiniz içeriğiyle parasız olacak şekilde sunulmaktadır.

Peygamber Efendimizin Sünnetleri,Esmaül Hüsna,52 Farz,32 Farz,İmanın ve İslamın Şartları ile ilgili bilgi sahibi olabilir,çoçuklarınıza ufak yaşta bu bilgileri öğrenmelerine yardımcı olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-03-2017, 22:13
Semerkand Takvimi Android Uygulaması Apk indir
Semerkand Takvimi Yeni Apk indir
İnternetten indirerek kullanabileceğiniz sayısız uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar birer elektronik makine gibi çalışmaktadırlar. Örneğin internetten indireceğiniz bir saat uygulamasının gerçek saatten bir farkı yoktur. Hatta internetin sağladığı önemli avantajlar sayesinde evlerimizde kullandığımız salt saati gösteren duvar saatlerinden daha fazla fonksiyonlu olabilmektedir. Aynı örneği tv uygulamaları için de verebiliriz. Evlerimizde sırf tv izlemek için kullandığımız kocaman cihazların yerine bilgisayardan online olarak indireceğimiz veya online bağlanacağımız bir program bize televizyonlardan daha fazla özellikli bir tv izlemi portalı oluşturabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2014, 13:13
Dualar Uygulaması
Dualar uygulaması bir kişinin günlük hayatında ihtiyaç duyabileceği dualar düşünülerek bir araya getirilmiştir. Bu uygulama sayesinde artık sizde duaları aramakla zaman kaybetmeyecek ve tek bir tuşa basarak aradığınız tüm dualara ulaşabileceksiniz. Ayrıca dualar her zaman yanınızda ve bir tık uzağınızda olacaktır.
Dualar uygulaması toplam 4 farklı kategoriden oluşuyor. Günlük Dualar, Meşhur Dualar, Mübarek Günler İçin Dualar ve Cevşenül Kebir bu kategorilerdir. Sizde bu kategorilerdeki duaların hepsini ücretsiz bir şekilde okuyabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-06-2014, 08:38
Android Tarot Falı Apk indir
Android Tarot Falı Apk indir
Geleceğinizi öğrenmek için falcı falcı gezip, servet harcamanıza gerek yok. Randevu almak için sıra beklemeye, kilometrelerce yol kat etmeye de gerek yok. Tüm bunları, cebinizden istediğiniz saatte yapabilirsiniz. Üstelik de ücretsiz. Tarot Falı, artık cebinizde
İnsanoğlunun bitmek bilmeyen gelecek merakı, falcıların yüzyıllardır var olmasına sebep. Tarot Falı, bilinen en eski fal bakma yöntemlerinden biri olarak, günümüzde de en çok tercih edilen yöntem olarak yaşamakta. Teknolojinin hızla ilerlemesiyle, fal uygulamaları cep telefonlarımıza indirgendi.
Devamı
  • Yorumlar: 0