Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 26-04-2016, 20:31

Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim apk indir

İnternet olmadan hem arapça hem latin harfli hemde meal şeklinde Kuran-ı Kerim okuyabileceğiniz 1 yazılımdır.Kaldığınız yerdende devam etme özelliği mevcuttur.Aynı zamanda ayeti hem arapça hem latince hemde meal olarak paylaşabilirsiniz.Bir yandan da programda esma-ul husna bile bulunmaktadır.istediginiz esma içinde zikir çekebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-02-2015, 21:54
Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması

Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması
Arkadaşlar uygulamamızın ismindende anlaşılacağı gibi bu uygulama kıble yönü bulmaya yarıyor. Oldukça başarılı olan bu uygulama ile zahmetsiz ve kolay şekilde kıble yönünü bulabileceksiniz. Namaz kılan arkadaşlarımızın oldukça işine yarayacak. Kıble uygulamasını sizlere Apk olarak paylaşıyorum ve kurduktan sonra başka herhangi bir indirme yapmayacak. Uygulamayı yüklemeden önce Android versiyonuna bakmayı unutmayınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-12-2014, 22:43
Konuşan Namaz Öğretici (Namaz Öğrenme Uygulaması)
Konuşan Namaz Öğretici (Namaz Öğrenme Uygulaması)
Çocuklarına Namaz Kılmayı Öğretmekmi istiyorsunuz,Namaz Kılmayı Öğrenmek İsteyen Yetişkinler, Çok geç kaldım çok yaşlandım nasıl öğreneceğim diye düşünenler.
Namaz Kılarken Duaları Karıştırıyormusunuz musunuz?
Bazı Vakit Namazlarının Nasıl Kılındığı Aklınızdan gidiyormu?
Bundan sonra harika bir yardımcınız var!
Söz konusu Program ile birlikte namaz kılmayı kolayca öğrenin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2014, 07:01
Android Kıble Bulucu Programı indir
Parasız Kıble Bulucu, sizleri Müslümanların namaz kılmadan önce yönelmeleri gereken Mekke'deki Kabe'ye yönlendirir. Yazılım GPS uydularından, İnternet erişim IP'nizden yahut hücresel yayın bilginizden faydalanarak dünya üstündeki konumunuzu belirlemeye çalışır. Program ayarlarında belirlenmiş mesafeden çok daha hassas belirlenen konum geçerli kabul edilir ve program tarafından kullanılır. Bundan sonra uygulama World Magnetic Model tarafından sağlanan algoritma ve ayrıca katsayıları vasıtasıyla manyetik sapmayı hesaplar. Bu hesaplamayı yaptıktan sonra bulunduğunuz mekanda ve vakitte, manyetik Kuzey ile birlikte coğrafi Kuzey arasındaki fark açısını bilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2019, 13:06
En Güzel Kurban Bayramı Duvar Kağıtları indir
En Güzel Kurban Bayramı Duvar Kağıtları
Uygulamanın Amacı: Kurban Bayramına çok az bir zaman kala android telefonlarınızda kullanabileceğiniz Kurban Bayramı Duvar Kağıtları uygulamasını sizlerin beğenisine sunduk.Uygulama üzerinden istediğiniz,sevdiğiniz duvar kağıdını seçip telefonunuza ister duvar kağıdı ister kilit ekranı olarak ayarlayabilirsiniz.

Uygulama Nasıl Kullanılır: Uygulamayı kurduktan sonra istediğiniz duvar kağıdını telefonunuza uygulayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2014, 08:59

Android Kolay Hatlı Kuran-ı Kerim apk indir
Android için Kuran-ı Kerim Okuma Yazılımı

Basit Hatlı Kuran-ı Kerim yazılımı Android akıllı telefonlarınızı kullanarak çok kolay şekilde Kuran okumanızı sağlayan bedava bir program. Bilhassa programı kullanırken satırın renkli bir biçimde belirtilmesi, bunun yanı sıra kapatıp açtığınızda kaldığınız yerden devam etme gibi özellikleri bulunması işlerinizi çok kolaylaştırıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-05-2014, 20:59
Yasin-i Şerif (Yasin Suresi)
Kuran’ın en önemli kısmı olan Yasin-i Şerif’in hem orijinal Arapça yazısını, hem Türkçe okunuşunu, hem anlamını aynı zamanda da sesli dinletisini duymak düşüncesindeyseniz Yasin-i Şerif Android programı android cihazınız adına en doğru yazılımlardan birtanesi demektir.

Uygulama bedava, reklamsız olacak şekilde sunuluyor ve gayet kolay bir kullanım alanına sahip. Gençlerin yanında büyüklerimizin bile sorunsuzca kullanabileceği yazılımlardan birisi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2014, 23:11

Define (Namaz Vakitleri-Dua Paylaşım Uygulaması)
Define yayınları tarafından yapılan işte bu program, alt taraftaki şartları ihtiva etmektedir:
· Gün süren namaz vakitleri
· Kıble yeri bulma
· Uydudan çok yakın camii bulma olanağı
· Önemli dinî günler listesi
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 1-08-2015, 07:31
Android Getir Uygulaması (ihtiyacınız olan herşeyi getiriyorlar)
Android Getir Uygulaması (ihtiyacınız olan herşeyi getiriyorlar)
Uygulamanın Amacı: Misafiriniz aniden gelirse ve ikramlık bir şeyiniz yoksa,acıktıysanız ve zamanınız yoksa, hatta telefon şarjınmı yok uygulama üstünden arayıp istediğiniz yere getiriyorlar.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Uygulama üzerinden istediğimiz ürünü seçiyoruz ve siparişimizi gönderiyoruz.
Uygulamanın Sürümü: 1.0.3
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2014, 13:13
Dualar Uygulaması
Dualar uygulaması bir kişinin günlük hayatında ihtiyaç duyabileceği dualar düşünülerek bir araya getirilmiştir. Bu uygulama sayesinde artık sizde duaları aramakla zaman kaybetmeyecek ve tek bir tuşa basarak aradığınız tüm dualara ulaşabileceksiniz. Ayrıca dualar her zaman yanınızda ve bir tık uzağınızda olacaktır.
Dualar uygulaması toplam 4 farklı kategoriden oluşuyor. Günlük Dualar, Meşhur Dualar, Mübarek Günler İçin Dualar ve Cevşenül Kebir bu kategorilerdir. Sizde bu kategorilerdeki duaların hepsini ücretsiz bir şekilde okuyabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0