Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 13-12-2015, 12:47
Sygic Hız kamerası ile Radarlara Yakalanmayın
Hız kamerası Türkiye Apk indir
Herkese selam.Hız kamerası Türkiye android işletim sistemine tüm tablet ve cep telefonu cihazlarınıza yükleyerek,ne kadar hız yaptığınızı ölçerek bu uygulamanın hizmetlerinden istifade edebilirsiniz.Piyasada yer alan hız kamerası yüksek veri akışına sahip olan Hız Kamerası Türkiye uygulaması, kolay kullanımı ile dikkat çekmekte ve menüsü ile de son derece kullanışlı bir şekildedir. Ayrıca uygulama görsellik olarak iyi derecede olduğu değerlendiriyoruz.Piyasada yer alan hız kamerası bu uygulaması ile kullanıcının GPS hız ölçerini kullanarak etraflıca aracınızın hızını tespit eder.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 14:39
Kategori: Ulaşım / Widget
İstanbul'daki trafik yoğunluğunun durumunu gösteren program
IBB CepTrafik programı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bir hizmetidir ve arzuladığımız vakit anlık trafik durum bilgisine ulaşabilmenizi sağlar.
IBBCeptrafik, anlık trafik durumu bilgisini trafik kameraları ve yoğunluk haritası ile almanızı sağlayan bir programdır. Söz konusu program ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait trafik sensörlerinden alınan hız bilgilerine, trafik kamera görüntülerine ve de Trafik Kontrol Merkezi tarafından yayınlanan trafiğe ilişkin duyurulara ulaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 11:57
Android Mobiett Uygulaması
İETT otobüsleri için resmi olmayan pek çok programı program mağazalarında bulmak mümkün ama gayri resmi oldukları için pek çok detayı veremiyorlar mesela anlık otobüs konumu benzeri. Mobiett sayesinde hatların detaylarını, geliş-gidiş yönlerini, durakları, ve ayrıca çok önemlisi otobüsün mevcut konumunu görebiliyorsunuz.

Mobiett ile beraber etkili, kullanışlı ve de güzel bir program ortaya çıkmış durumda kesinlikle resmi olmayan öbür yazılımlardan herhangi birisini kullanmış olanlara tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 15:01
EGO Otobüs Hatları Bil.Sis. (Ulaşım Uygulaması)
EGO Otobüs Hatları Bil.Sis., Ankara şehrindeki Otobüs ve Metro hatlarına dair hareket saati, durak konumları, güzergah, otobüs saatleri gibi bilgiler sergileyen bir ulaşım programıdır. Yazılımda yer alan toplu taşıma hat bilgilerinin yanı sıra adres arama, bir yerden bir konuma ne şekilde gidilebileceğini öğrenme ve yer bilgisi gibi hizmetler de sunmaktadır.
EGO Otobüs Hatları Bil.Sis. uygulaması, Android işletim programı uygulayan cep telefonları ve ayrıca tablet bilgisayarları vasıtasıyla iPhone ve de iPad cihazlarıyla uyumlu bir ulaşım uygulamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-11-2013, 21:15
Android Kamil Koç Mobil Uygulaması
Kamil Koç Mobil yazılımı ziyaretçilerin cep telefonları ve ayrıca tabletlerinden şehirlerarası otobüs bileti almalarına ya da rezervasyon yaptırmalarına olanak sağlamaktadır. Yolkartınız ile giriş yapabildiğiniz program vasıtasıyla ayrıca çağrı merkezine yegane tuş ile birlikte erişebilirsiniz.

Bilet programı Kamil Koç Mobil, Android sistemli akıllı cep telefonları ve ayrıca tablet bilgisayarları ile birlikte iPhone ve de iPad cihazlarıyla uyumludur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-11-2015, 13:14
Asis Akıllı Bilet Mobil Uygulaması Apk indir
Asis Akıllı Bilet Mobil Uygulaması Apk indir
Uygulamanın Amacı: Asis bilet uygulaması 40 dan fazla firmanın bulunduğu ve ortak noktadan bilet alındığı bir uygulamadır. Hiç bir yere gitmeden uygulama üzerinden istediğinin yerin biletini alabilirsiniz. İster sinema bileti alın ister otobüs bileti ama hepsi aynı noktada buluşmuş.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Asis uygulaması üzerinden alacağımız bilet kategorisini seçerek biletinizi alabilirsiniz.Tüm biletleri tek noktadan alma imkanı sunan çok güzel uygulama.
Uygulamanın Sürümü: 1.7.16
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-11-2013, 22:47
Android için İETT Otobüs Saatleri Uygulaması

Android işletim programı yüklü mobil telefonlar ve tabletler için oluşturulmuş olan Nerde Bu Otobus yazılımı internetten İETT sistemlerine ait bilgileri vasıtasıyla İstanbul’da çalışan otobüslerin bilgilerini ziyaretçilerine sağlıyor.

Programın verdiği hizmetler arasında şunlar bulunuyor:
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-11-2013, 20:43

Android Telefonlar ve Tabletler için Otobüs Saatleri Yazılımı

Yazılım İETT otobüs saatlerini otobüs numaralarına göre göstermektedir. İETT web web sitesinden çekerek listelenen saat bilgileri sayesinde güvenilir bir program. İstanbul gibi bir şehirde 1 dk'nın dahi çok önemli olduğu durumlarda evden ayrılmadan otobüs saatlerini kontrol edebileceğiniz, durakta beklemenize gerek bırakmayacak yazılımlardan bir tanesi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-11-2013, 23:23
Android oBilet - Otobüs Bileti Uygulaması
oBilet yazılımı ile Varan, Ulusoy, Pamukkale gibi pek çok şehirler arası otobüs şirketinden bilet alabilirsiniz. 70'den fazla otobüs firmasının bulunduğu yazılımda güvenli ve basit bir şekilde biletinizi alabilir, istiyorsanız de aldığınız bileti iptal edebilirsiniz

Bilet yazılımı oBilet, Android sistemli akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile birlikte iPhone ve de iPad cihazlarıyla uyumludur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-01-2014, 19:49
Türk Hava Yolları Uygulaması
Uçakla sık sık seyahat eden biriyseniz ve uçak bileti aramaktan sıkıldıysanız ya da aradığınız uçak biletlerini bulmada sıkıntı yaşıyorsanız o zaman sizde Airlines uygulamasını tercih etmelisiniz. Bu uygulama sayesinde artık tüm havayolu şirketlerinin biletlerine kolay bir şekilde ulaşabilecek ve satın alabileceksiniz.
Airlines uygulaması size hangi uçakların nerelerden nerelere gittiklerini, saat kaçta uçağın hareket edeceğini, uçaktaki boş koltuk sayısını, biletlerin sayısını ve daha onlarca şeyi göstermektedir. Bu sayede de kendiniz için en uygun bileti bulabilmektesiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0