Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 31-01-2014, 21:11
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Blood Pressure Diary (Android Tansiyon Ölçme Uygulaması)
Blood Pressure Diary uygulaması özellikle tansiyon hastaları için oldukça kullanışlı olan bir uygulamadır. Uygulama sayesinde artık sizde kan basıncınızı kontrol edebilecek ve bunları günlük olarak not alabileceksiniz.
Uygulama size günlük kan basıncınızı aşama aşama kaydederek bunları kontrol etme şansını tanıyor. Ayrıca uygulama tarafından yapılan hesaplamalarla spor sonrasında kan basıncınızın tahminen ne kadar olacağı da belirleniyor.
Blood Pressure Diary uygulamasının önemli özelliklerinden bir diğer ise size not tutmaya olanak sağlamasıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2016, 00:03
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Gelmiş Geçmiş en iyi Android Regl Takvimi Uygulaması
Regl Takvimi - Adet Takibi Apk indir
Her kadının telefonunda bulunması gereken yararlı bir uygulamadır. Kadınlar, bu uygulama ile birlikte Regl tarihlerini, yumurtlama dönemlerini ve hamilelik için en uygun dönem dönemlerini görmelerini sağlar. Hamilelik korkusu yaşayan, regl tarihleri düzenli olmayan veya hap kullanan kadınlar için bilgilendirici bir uygulamadır. Regl Takvimi- Adet Takibi uygulaması regl günlerinizi takip etmenize ve verimli yumurtlama dönemlerinizi takip etmenizi sağlar. Gizli mod ile cinsel birleşme ve verimlilik döneminizi gizleyebilir ve bu bilgileri başkalarından uzak y-tutabilirsiniz. Bu uygulama bilgilerinizi korumak için bilgilerinize pin kodu koyar. Tek yapmanız gereken ücretsiz olan bu uygulamada regl oduğunuz tarihi, regl döneminizin genellikle ne kadar sürdüğünü işaretlemektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2014, 19:38
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Örnek Reçeteler Doktor Uygulaması
Örnek Reçeteler Doktor Uygulaması
Doktora gitmeden veya da sıkıcı hastanelerde beklemeden hastalığınıza çare bulmayı arzu ediyorsanız android işletim sistemine sahip cep telefonlarınıza Örnek Reçeteler uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama içerisinde birbirinden farklı olarak birçok reçete şekli yer almaktadır. Sizlerin yapması gereken ise bu reçetelerden kendinize uygun olanını bulup uygulamak olmalıdır.Bu uygulama sayesinde artık oturduğunuz yerden hastalığınıza uygun reçeteye erişebilecek ve buna göre hareket etme olanağını yakalayabileceksiniz. Böylece hastalığınıza kalıcı bir çözüm üretme şansına da tabi ki de erişmiş olacaksınız. Ancak bu uygulamayı kullanmadan önce uygulamanın açıklama kısmında yer almakta olan yasal uyarı bölümünü okumanız gerekmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2014, 23:42
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Hastane Randevu Alma Programı
TC. Sağlık Bakanlığı’na ait Hastane Randevu Merkezi mobil uygulamasını vasıtasıyla Windows Phone android telefonunuzdan randevu alabilirsiniz. Türkiye’de Sağlık Bakanlığı’na bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri aynı zamanda Merkezleri’nden istediğiniz hekimden belirlediğiniz tarihe randevu edinebilirsiniz.
Hastanelerde uzun sıralar bekleme zahmetini ortadan kaldıran MHRS mobil programı, hızlıca randevu alabilir, aldığınız randevuları takip edebilir, randevularınızı iptal yapabilirsiniz. Uygulamanın başlıca nitelikleri;
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-09-2014, 18:57
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Anatomi Kas Sistemi Android Uygulaması Apk indir
Anatomi Kas Sistemi Android Uygulaması Apk indir
Kas sistemi ve insan anatomisi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bu konuda meraklı ya da yeni başlamış tıp öğrencilerine yönelik hazırlanmış olan android uygulama ile görsel olarak açıklamalı ve insan anatomisinde bulunan origo, insertio, sinir ve fonksiyon bilgilerini içeren bir uygulamadır. Arama özelliği sayesinde öğrenilmek istenen konuya daha çabuk ulaşmak mümkündür.İnsana ait anatomi kas sistemi, karmaşık bir yapıdan oluşmaktadır. Bu program sayesinde baş ve boyun bölgesi, karın bölgesi, eller ve kollar, ayaklar ve bacaklar, hakkında bilgi sahibi olunacak ve vücudun anatomik yapısı öğrenilmiş olunacaktır. Anlatılan yapının kas ve kemik isimlerinin aynı zamanda latince isimlerinin de geçmesi özellikle tıp öğrencileri açısından oldukça faydalı olmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2014, 21:33
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Kas Anatomisi Oyunu Android Uygulaması
Bu sefer karşınızda çok farklı bir oyun duruyor. Bu sadece bir oyun değil aynı zamanda size bilgi veren bir program olacak. Eğer sizde insan anatomisi ile ilgileniyor ve kas sistemlerini daha yakından tanımak istiyorsanız o zaman bu oyunu oynamalısınız.
Kas Anatomisi Oyunu oyununda kas ve boyun kasları, karın kasları, bacak kasları ve el ve kol kasları yer almaktadır. Oyuna başlamadan önce size kaslar hakkında detaylı bilgi veriliyor. Daha sonra oyuna başlıyorsunuz. Oyuna başladığınızda sistem kas gruplarının adlarını bulmanız istenecektir. Oyun sürelidir ve zaman ilerledikçe de istenilen kas grubu kırmızıya dönmektedir. Yani ne kadar hızlı olursanız o kadar fazla puan kazanırsınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-11-2013, 22:48
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Android için Görsel Anatomi Programı

Visual Anatomy Free programı interaktif bir referans ve eğitim aracıdır. 12 yüksek çözünürlükte görüntü aynı zamanda 200'den çok vücudumuzla alakalı işaretli bölümleri içerir. Her işaretli bölümle alakalı kestirme bir açıklama vardır.
İşte bu programla vücudunuzu daha kolay tanıyabilir ve ayrıca kendinize ait kendinize vücudunuzu ne kadar güzel tanıdığınıza dair testler yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2014, 19:26
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Organs 3D (Anatomy) (Organlarımız ve Görevleri Uygulaması)
Organs 3D (Anatomy) (Organlarımız ve Görevleri Uygulaması)
Vücudumuzda hayati görevleri bulunan organlarımızın görevlerini harika bir şekilde görmek ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise o zaman hemen android işletim sistemine sahip cep telefonunuza Organs 3D (Anatomy) uygulamasını indirmelisiniz. Başta kalp, akciğerler, böbrekler vb. organlarımız olmak üzere daha birçok organımızın çalışma stilini detaylı bir biçimde gösteren bu uygulama sizlere inanılmaz şeyler sunmaktadır. Şunu da söylemek gerekirse bu uygulamayı Google Play aracılığı ile ücretsiz bir biçimde indirebilmektesiniz. Ayrıca da uygulama içerisinde organların çalışmaları ile alakalı videoları da izleyip takip edebilmektesiniz. Tüm bunlar uygulamanın sizlere sunmuş olduğu iyi özellikler olarak göz önüne çıkmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-07-2016, 09:00
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Şeker Hastaları için Diyabet Günlüğü Uygulaması
mySugr Diyabet Günlüğü Apk indir
Diyabet hastalığı hemen her yaşta görülebilen hormonal bir rahatsızlıktır. Bu hastalıkta pankreasta salgılanması gereken insülin hormonu az salgılanmakta ya da hiç salgılanamamaktadır. Bu da hücrelere gerekli enerjiyi sağlayan şekerin kanda birikip hücrelere ulaşmamasına sebep olur. Eğer diyabet hastalığınız varsa şu belirtiler görülebilir:
-Ağızda sürekli kuruluk ve sürekli su içme isteği,
-Yorgunluk ve halsizlik hissi,
-Yaraların geç iyileşmesi,
-Görme bozukluğu,
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-02-2014, 20:26
Kategori: Apk Uygulamalar / Tıp
Renk Körlüğü Testi
Renk Körlüğü Testi uygulaması ile sizde çevrenizde renk körü olup olmadığını çok kolay anlayabileceksiniz. Bunun için uygulamayı çalıştırmanı ve testleri yapmanız yeterli olacaktır. Uygulamayı kullanmaya başladığınız zaman karşınıza çok farklı testler çıkacak. İsterseniz klasik renk körlüğü testlerini uygulayabilir isterseniz de kamera modunu kullanarak farklı bir test uygulayabilirsiniz.
Uygulamanın herhangi bir zararlı yanı yoktur ve %100 güvelidir. Ayrıca uygulamadaki testler sayesinde de birisinin renk körü olup olmadığını %100 anlayabiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0