Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 9-12-2018, 23:16
Vodafone Yanımda son sürüm apk indir
Vodafone Yanımda Apk indir
İletişimde dünya lideri Vodafone her zaman yanınızda. Vodafone Yanımda uygulaması ile kendi kendinizin müşteri temsilcisi olacak tüm sorularınıza tek tıkla yanıt bulacaksınız. Vodafone yanımda uzmanlar tarafından hazırlanmış bir self-servis uygulamasıdır. Vodafone yanımda uygulaması ile sms, internet, yurtdışı arama paketlerini alabilir, hattınızı yurtdışı kullanımına açabilir, kalan kullanım hakkınızı öğrenebilir, güncel fatura bilginize ulaşabilir, TL yükleyebilir, 3G özelliğini aktif hale getirebilir, tarife değişikliği yapabilir hatta fatura ödemenizi dahi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması ile Vodafone dünyası parmaklarınızın ucunda.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 9-12-2018, 23:14
Clean Master - RAM Temizleyicisi ve Antivirüs full apk indir
Clean Master - RAM Temizleyicisi ve Antivirüs full apk indir

Clean Master Akıllı program önbelleğini temizlemek için geliştirilmiş bir program olup içerisinde belli başlı başlıkları barındırmaktadır. Bu tür şeyler; geçmiş, gizlilik, görevler ve de uygulamalardır.

Arka planda çalışan görevleri sonlandırarak daha fazla boş ram alanına sahip olabilir ve pil zamanından tasarruf edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 24-11-2016, 19:25
Android Telefon ve Tabletleri Hızlandırma ve Temizleme Uygulaması
Turbo Cleaner Apk indir
Son zamanlarda özellikle akıllı telefonlarda çok fazla tercih edilen ve özellik olarak da indirilen bir uygulama programı bulunmaktadır. Bu uygulama özellikle telefonunuzun yavaş çalıştığı veya zararlı virüslerin bulunduğu sistemlerin temizlenmesi için kullanılmaktadır. Turbo temizleyici zararlı yazılımları da yok eder.Bu uygulamalar başında gelen ise turbo temizleyici olarak bilinmektedir. Akıllı cihaz koruma programı ile birlikte telefondan gereksiz bilgileri atacaksınız. Telefon gereğinden fazla kasıldığı için kaldırılan bu program yükünden sonra çok daha rahat bir şekilde kullanılabilecektir. Hızlı şarj yeme olayına neden olan urum da kaldırılacaktır. Böylelikle istenildiği gibi kolaylıkla kabul edilen ve düzenlenene durum ile birlikte güvenilir ve temizleyici programların yapılması da önemli bir araç olarak karşımıza çıkacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-12-2016, 19:40
Android İçin Yasaklı ve Engelli Sitelere Giriş Uygulaması

Bilgisayar kullanıcılarının yasaklı web sitelerine erişim, yurtdışı engelli web sitelerine erişim ya da internette gizlilik ve de kişisel bilgilerinizi koruma amaçlı bir biçimde uzun yıllardır kullandıkları en favori uygulamalardan biri Hotspot Shield programıydı.
Lakin mobil aygıtlarda eksikliği uzun zamandır çekilen uygulama en sonunda üretici AnchorFree GmbH aracılığıyla hazırlandı ve Android akıllı telefon ve tabletlerin kullanımına sunuldu.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 21-02-2016, 13:57


Blackmart Alpha apk Türkçe indir (Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme Programı)
Android Market’ten (Google Play) dilediğiniz her bir şeyi bedava yüklemenizi sağlayan Blackmart Alpha isimli programın son sürümünü ve de Türkçe’sini size sunuyoruz arkadaşlar. Aşağıda verdiğimiz bağlantıdan Blackmart Alpha apk‘yi indirdikten sonra Akıllı telefon ve tablet cihazınıza atacaksınız, ardından kurulumu tamamlayıp Google Play’den istediğiniz programı parasız indirebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 10
Tarih: 9-12-2018, 23:17
Turkcell Hesabım Son Sürüm Apk indir
Turkcell Hesabım Apk indir[/i]
Turkcell Hesabım, faturalı ya da faturasız Turkcell hatlarınızı Akıllı telefon ve tablet üzerinden kontrol etmenize izin veren bir yazılımdır. Turkcell Hesabım ile cep yazılım kolaylığını internete bağlı olduğunuz her mekanda yaşayabilirsiniz.
Yenilkçi ve de kullanıcı dostu arayüzü ile birlikte dikkat çelen Turkcell Hesabım programı vasıtasıyla Turkcell hattınızla ilgili birsürü işlemi mobil telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz. Faturalarınızı detaylı olacak şekilde görüntüleyebilir ve de ödeyebilir
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 24-11-2016, 17:33
Uygulama Paylaş Android Uygulaması
Akıllı cep telefonlarının kullanımı hızla artarken uygulamalar hızlı gelişmektedir. Artık her geçen gün yeni bir uygulama çıkmaktadır. Tabi bu uygulamaların hepsine birden hakim olmak pek mümkün değildir. Dolayısı ile bu konuda zaman zaman yardıma ihtiyaç duyulabilir. Örneğin arkadaşınız bir uygulama indirdi ve size bunu tavsiye ediyor. Fakat siz uygulamanın linkini bulamadınız. İşte bu soruna çare olarak üretilen Uygulama Paylaş aplikasyonu sayesinde artık arkadaşlarınız sizlere kendi kullandıkları uygulamaları paylaşabilecek. Bunun ile birlikte aynı zamanda Facebook ve Twitter uygulamalarını da paylaşabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2019, 21:23

Blackmart alpha 2019 Apk indir
Blackmart alpha uygulaması Google playdeki ücretli uygulamaları ücretsiz yani bedava indirmenizi sağlar. Bu uygulamayı telefonuma kurdum fakat uygulama gerçek
Blackmart alpha uygulaması çıkmadı. Halbuki google playde indirme rekorları kıran Blackmart alpha uygulaması hiç bir işe yaramayan bir uygulama çıktı. Bende bunun üzrerine piyasadan bulduğum gerçek Blackmart alpha apk dosyalarını toplayıp bu yazımda paylaşıma sunacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 21-02-2016, 13:58


Ücretli Uygulamaları Ücretsiz indirme
Blackmart Alpha Apk uygulaması ile Googleplay‘deki paralı uygulamaları ücretsiz yüklemenizi sağlar. Blackmart Alpha yazılımını yükleyip android cihazınıza kurduktan sonra istediğiniz ücretli programı arama bölümüne yazıyorsunuz ve ayrıca anında download etmeye başlıyorsunuz. Blackmart Alpha ile ilgili video klibi izleyin arkadaşlar çok daha iyi göreceksiniz. Android Market’teki ücretli programları bedava indirme programıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 4
Tarih: 3-01-2019, 21:08

Blackmart Alpha apk indir (2019 Tüm Versiyonları Bir Arada)
Arkadaşlar Google Playi bilmeyeniniz yoktur... Ve google playdeki ücretli oyunlara hepimiz öylece bakarız ve çoğumuz bu ücretli oyunları yada uygulamaları oynamak ister ama malesef kimimizin kredi kartı yoktur yada parası yoktur. Blackmart Alpha uygulaması tüm bu ücretli olan uygulama ve oyunları ücretsiz indirmenizi sağlıyor. Ben internette dolaşırken bütün arşivi tek çatı altında toplamaya çalıştım. Blackmart Alpha nın bu güne kadar çıkan bütün versiyonlarını bu yazımda bulabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1