Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 17-02-2019, 12:05
En iyi Navigasyon Uygulamaları full apk indir
En iyi Navigasyon Uygulamaları
Giderek yaygınlaşan android uygulamaları cep telefonlarını işlevsel bir hale getirirken navigasyon uygulamaları ile de özel bir cihaz haline geliyor.Navigasyon uygulamaları arasında öne çıkan Google Maps telefonunuz için en ideal navigasyon uygulamalarından biri olarak öne çıkıyor. İnternet bağlantınız olduğu sürece hiçbir zaman kaybolmayacak her zaman kolayca yön tayini yapabileceksiniz. Ücretsiz olarak Android telefonunuza indirip kurabileceğiniz bu uygulama da sizin için öze bir harita deneyimi sunuyor. Kullanıcı dostu seçenekleri ve kullanışlı ara yüzü ile telefonunuzda en sık kullanılacak bu program ile sesli ikaz seçenekleriyle de özel ayrıcalıklara sahip olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:05
En iyi Android Navigasyon ve Harita Uygulamaları apk indir
En Çok indirilen Android Navigasyon ve Harita Uygulamaları
Navigasyon seyir anlamına gelen yön bulmak için kullanılan bir sistemdir. Bir yerden bir yere gitmek için en elverişli yolun belirlenmesinde kullanılmaktadır ve bulunulan yer ile varılmak istenilen yerin tespiti ile başlar. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu özellik hayatımızın birçok alanında kullandığımız telefonlarda da yer almaya başlamıştır. Akıllı telefonların büyük bir avantajı olan sistemin gelişimi devam etmektedir.
Akıllı telefonlardan çoğunun işletim sistemini oluşturan ve sürekli yenilenen özellikleriyle Android, bu uygulamanın kullanımına elverişlidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-12-2015, 09:26
Google Earth Bu Öğe Ülkenizde Kullanılamıyor Hatasının Çözümü ve Apk Dosyası
Google Earth Apk indir
Uygulamanın Amacı: Google Earth uygulaması dünyayı gökyüzünden 3D görmenizi sağlar. Tüm şehirleri 3D olarak görüntüleyebilirsiniz ve şehirlerde turlar atabilirsiniz. Ülkemizde bir çok insan bu Google Earth uygulamasını yüklemeye çalışsada ''Bu Öğe Ülkenizde Kullanılamıyor'' hatası alıyorlar yada bazen Bu öğe hiçbir cihazınızla uyumlu değil hatası alıyorlar. Bu uygulamayı google play üzerinden yüklemeye çalıştığınızda bu hataları alırsınız ancak uygulamayı sitemizden indirip kurduğunuzda hata almayacaksınız ve güzel şekilde kullanacaksınız. Unutmayın uygulamayı yüklerken bilinmeyen kaynaklar bölümünü açmanız gerekmektedir.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Menü > Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar bölümünü aktif ettikten sonra uygulamayı indirip cihazınıza kurunuz ve kullanmaya başlayınız.
Uygulamanın Sürümü: Cihaza göre değişir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-08-2017, 23:05

Android Yandex.Navigasyon Uygulaması
Android için Yandex Navigasyon Yazılımı

Türkiye’nin ilk gerçek zamanlı trafik bilgisi sunan navigasyon uygulaması Yandex.Navigasyon, Android tablet ve telefonlara giriş yaptı. Anlık trafik durumuna göre yön tarifi yapan ve de trafik durumuna göre seçenek yolları göstererek trafik sorununuzu çözmeye yardımcı olan Yandex.Navigasyon, bedava olması ile de dikkat çekiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2015, 11:50
Android internetsiz Navigasyon Uygulaması
Android internetsiz Navigasyon Uygulaması
HERE Maps Harita uygulaması, Nokia firmasının internetsiz olarak kullanılabilen popüler harita yazılımıdır. Dünya çapında 100 den çok ülkenin şehir haritasına internet hattına ihtiyaç kalmadan ulaşmanıza, 40’dan fazla ülkenin dahi trafik akışını canlı olarak takip etmenize izin sunmaktadır.
Sık sık seyahat edenler için orjinal bir harita yazılımı olan HERE Maps, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çalışabilmektedir. istenilen ülkenin ayrıntılı haritasını hızlı ve ayrıca doğru olarak sergilemektedir. İnteraktif ve ayrıca kademe kademe sesli olarak yönlendirmeye destek veren harita vasıtasıyla yabancısı olduğunuz bir ülkede yeme - içme, eğlence, alışveriş mekanlarını rahatlıkla bulabilir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-06-2014, 00:11
Haritalar Apk indir (Google Maps)
Haritalar Apk indir (Google Maps)
Google Haritalar, Android yazılım sistemini kullanan cep ürünler için tasarlanmış harikulade bir harita yazılımı. Haritalandırma konusunda iyi bir 3d görünüm sergileyen program vasıtasıyla konum bilgisi alabilir; dünya üstünde yer alan bir yere ait detaylı bir görüntü elde edebilirsiniz.
GPS ve internet bağlantısı üzerinden işlevlerini ayrıntılı bir biçimde yerine getirebilen Google Haritalar, internet yahut GPS bağlantısının olmaması durumunda de çevrimdışı olacak şekilde daha önceki girişlere dayanarak oluşturduğu ön belleği kullanıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-12-2015, 14:19
Hız Kamerası Dedektörü Radar Beep Apk indir
Radar Beep Apk indir
Selam www.cepkutusu.com değerli kullanıcıları Google Play'de Yer alan başka bir uygulamadan bahsedeceğim. Beep denilince akla ilk gelen şeylerden bir tanesi çizgi film karakterlerinden Road Runner adlı karakterimiz geldi değil mi? Şimdi işin şakası bir tarafa bırakıp bu uygulamanın içeriklerini anlatacağım. Radar beep- radar dedektörü adı altındaki bu uygulamamız trafikte radarların soru eden kişiler için harika bir uygulamadır. Kısaca radarların yerlerini algılar ve size tespit eder. Size radarların nerede olduğunu göstermek ve trafik cezalarından kaçmanıza yardımcı olmak için gps ve internet bağlantınızı kullanır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-11-2013, 00:06

Android Piranha Trafikli Navigasyon Uygulaması
Piranha Trafikli Navigasyon, TMC-Online teknolojisi ile birlikte 2 dakikada bir güncellenmiş ziyaretçi bilgisi sergileyen ve ayrıca trafiğe göre aktif navigasyon yapabilme özelliklerine sahip 1 navigasyon programıdır.

Piranha Trafikli Navigasyon, 1 senelik İnternet üzerinden Ziyaretçi Servisi bedeli 6.90 Euro, Ömür Boyu Online Ziyaretçi Paketi 20.90 Euro ve Navigasyon Yazılımı 13.90 Euro değerinde olan ücretli bir uygulamadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-07-2014, 22:57
ROUTE 66 Gezinti (Android Navigasyon Uygulaması)


ROUTE 66 Gezinti (Android Navigasyon Uygulaması)
ROUTE 66 Maps + Navigation, kolay kullanıma sahip ve ayrıca GPS üstünden çalışan (3G bağlantısı gerektirmeyen) ücretsiz bir navigasyon uygulamasıdır. ROUTE 66 Maps + Navigation vasıtasıyla cep telefonunuz ya da tablet bilgisayarınız vasıtasıyla olduğunuz yeri ve gitmek istediğiniz adresi belirtmeniz yeterli olacaktır, rota otomatik olarak oluşturulur
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 16-12-2014, 21:45
MAPS.ME Pro— offline maps (Android internetsiz Harita Uygulaması)

MAPS.ME Pro— offline maps (Android internetsiz Harita Uygulaması)
İş seyahati veya tatil maksadıyla yurt dışına çıkış yapabilirsiniz.Yıllarca Hayallerinizi süsleyen yurtdışındaki bir ülkeye ilk defa gittiğinizden ilgi gören yer ve melanarını bilmemeniz oldukça çok normaldir. İşte tam da bu noktada imdadınıza MAPS.ME isimli harita programı yardım ediyor. Seyehat edeceğiniz ülkenin haritasını indiriyor ve ayrıca yurt dışına çıktığınızda haritayı internet bağlantısı olmadan kullanabiliyorsunuz. Bu uygulamada Türkiye de bulunmakta.
Devamı
  • Yorumlar: 0