Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 27-09-2014, 08:33
Cardboard (Sanal Gerçeklik Uygulaması)
Cardboard (Sanal Gerçeklik Uygulaması)
Dünyanın en basit ve en ucuz sanal gerçeklik gözlüğü olarak nitelendirilen cardboard kullanıcılarına android uygulamasını sunmuştur. Uygulamayı android destekli tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Cep telefonları, tabletler ve android bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilir. Sanal gerçeklik ortamlarından birçoğunda dijital bir ekran sayesinde görsel, duyma, hareket gibi duyulardan yararlanılır. Cardboard için gerekli özel malzemeleri temin ettikten sonra bu uygulama ile birçok ilginç işler yapabilirsiniz. Bu malzemelerin arasında özel kartonundan başka kauçuk bant, optik lensler gibi malzemeler bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-10-2013, 11:44

Namaz Vakitleri Diyanet Android Uygulaması
Namaz zamanları Diyanet uygulaması kullanıcılardan gelen istek ve ayrıca destek üzerine Namaz Vakitleri Diyanet ismiyle yayın yaşamını sürdürecektir.
* Program Diyanet İşleri Başkanlığının sistemi üzerinden aldığı verileri ziyaretçilerine sunmayı hedefleyen sade bir android programıdır. Güncel tüm namaz vakitlerini takip edebilirsiniz. Türkiye, Almanya başta olmak üzere türklerin çok yaşadığı yerlere ilk sırada yer verilmiştir,daha sonra tüm dünya namaz vakitleri eklenmiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-05-2014, 08:38

iPhone lock Screen Theme (iphone Kilit Ekranı)
Farklı işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ve tabletlerin birbirinden farklı belirgin donanımsal özellikleri bulunsa da, görsel öğeleri yardımcı programlar sayesinde kolaylıkla değiştirmek mümkün olmaktadır. Android işletim sistemli cihazı bulunup açılış ekranını Apple cihazlarda bulunan iOS benzeri ayarlamak isteyen kişiler iPhone lock Screen Theme programını kullanabilmektedir. Tamamen ücretsiz olarak edinilebilecek bu yardımcı yazılım sayesinde cihazınızın açılma ekranı herhangi bir iPhone ile aynı olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2015, 00:52
Android Resim Editörü Apk indir
Fotoğraf çekmek ve çekilmek, çoğu insan için büyük bir keyiftir. Bunun farkında olan üreticiler, fotoğraf çekme özelliği olan akıllı telefonlar üretmektedir. Akıllı telefonlarda bulunan kameralar, fotoğraf makinaları kadar büyük performanslar sunmaktadır. Android işletim sistemine sahip olan telefonlar için geliştirilmiş olan fotoğraf uygulamaları, kameranızla çektiğiniz fotoğrafları çok daha güzel bir duruma sokmanıza olanak sağlamaktadır. Candy camera – frame uygulaması ile çekmiş olduğunuz fotoğraflara birbirinden şık çerçeveler ekleyebileceksiniz. Zevkinize göre şekillenecek olan bu çerçeveler, çok farklı şekillerde bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-10-2013, 11:35

Kuranı Kerim Meal Dinle Bilgileri
Parasız şeklinde indirebileceğiniz programla istediğiniz her yerde Kuranı Kerimin mealini dinleyebilirsiniz.

Uygulamada arzu edilen sure SD karta indirilebilir ve karttan silinebilir.

Sureler, Kuran sırası, iniş sırası ve alfabetik olarak 3 farklı sıralamayla yer alır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 2-03-2017, 20:24
En iyi Android Ajanda Uygulaması Apk indir
Ajanda Modülü apk indir
Tüm kullanıcılara sunulan harika bir uygulama. Bu uygulama sizler için tüm özellikleri ve avantajları ile sunulmaktadır. Ajanda modülü cep telefonlarınıza indirdiğiniz zaman etkinliklerinizi kaydedebilirsiniz. Bu sayede tarihleri unutmamanızda yardımcı olur. Bunun yanı sıra, sizlere sunulan bir hatırlatıcı özelliği de sunulmaktadır.Hatırlatıcı sayesinde özel günlerinizi ve doğum günlerinizi gibi birçok önemli durumları kaydedebilirsiniz. Sizlerin unutmaması için hatırlatıcı özelliği olmaktadır. Etkinliklerinizi yazabilir ve ekleyebilirsiniz. Sizler saatleri ile etkinliklerinizi kaydedebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı tamamen kolay olmaktadır. Kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Uygulama tamamen sizlere avantaj ve fayda sağlamakta.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2014, 21:31
Cüz Amma (Kur'an Ayetleri) Apk indir
Cüz Amma (Kur'an Ayetleri) Apk indir
Teknoloji ile aranız iyi ise ve günlük hayatta teknolojiyi çok sık kullanıyor iseniz ve günümüzün vazgeçilmezleri olan akıllı telefonlara sahip iseniz üstelik bu telefon android tabanlı bir telefon ise piyasa da işinize yarayabilecek bir sürü uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalardan bazıları oturduğunuz yerden çeşitli bilgiler edinebileceğiniz uygulama ve benzeri uygulamalardır. Günlük yaşamda işinize yarayabilecek uygulamalardan birisi de Cüz Amma(Kur’an Ayetleri) uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde Kur’an-ı Kerimde bulunan bütün sureleri kolay bir şekilde okuya bilir ya da sesli olarak bu sureleri dinleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-05-2014, 08:24

S3 Kilit Ekranı Uygulaması
Akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirilebilen pek çok uygulama, kişilere gerek eğlence gerekse kullanım kolaylığı açısından ek hizmetler sunmaktadır. Söz konusu cihazın kişiselleştirilmesi olduğunda ise, Android işletim sisteminin görsel öğelerini farklı renk ve şekillerde göstererek kişinin zevkleri doğrultusunda değiştirmesine fırsat veren ufak yardımcılar, günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Galaxy S3 iLock bu alanda son yılların en çok tercih edilen görsel uygulamaları arasında yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-09-2014, 12:28
Android Kırmızı Yaprak Duvar Kağıdı
Android Kırmızı Yaprak Duvar Kağıdı
Bu uygulama android işletim sistemini kullanan tüm cihazlar ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilen bu uygulamayı google play store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kırmızı yaprak duvar kâğıdı android cihazlarınızın masa üstü arka planı olarak ayarlayabileceğiniz animasyonlu bir duvar kâğıdı uygulamasıdır. Duvar kâğıdının üzerinde kırmızı yapraklar ve üzerlerinde uçuşan kelebekler bulunmaktadır. Uygulamanın ayarları ile bazı özelliklerin değiştirilmesi mümkün olmaktadır. Daha fazla, daha az seçeneklerinden birisini kullanarak animasyonlu duvar kâğıdının üzerindeki kelebeklerin sayısını arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Yavaş, normal, hızlı seçenekleri ile kelebeklerin uçma hızını ayarlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-10-2013, 22:43
Android Apk installer Programı indir


Android Apk installer Programı indir


APK installer, APK dosyaları rahatça cep telefonunuza kurmanıza olanak sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 0