Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 18-10-2013, 10:32
Android Türkçe ingilizce Çeviri apk indir

Android Türkçe ingilizce Çeviri apk indir
Bu program ingilizce gelen Türk için kelime ve ayrıca metinleri tercüme yapabiliyor, ve de Türk den İngilizce için. Basit ve de hızlı çeviri için fazla yararlı bir yazılım!Dil öğrenmek isteyen Türkiye'ye öğrenciler ve ayrıca gezginler için büyük!
Ayrıca diğer dillerden Arapça, Almanca, İspanyolca, Hintçe, thai, portekizce, Arapça, Korece, filipino ve diğerleri gibi, Türk çevirebilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-08-2015, 22:15
Ücretsiz Kitaplar - Wattpad Android Dosyasını indir

Ücretsiz Kitaplar - Wattpad Android apk indir
Wattpad, belki de dünyanın oldukça güçlü ücretsiz dijital kitaplıklarından biri. Milyonlarca genç ya da deneyimli yazarın dijital kitaplarını barındıran bu kütüphanede kitaplar kadar öykülerde bulabiliyorsunuz.

Wattpad yoluyla indirdiğiniz kitapları paylaşabiliyor, mobil cihazlarınızdan ve ayrıca hatta internetten rahatça hesabınıza ulaşıp kitaplarınızı okuyabiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 17-10-2013, 19:08
Almanca Türkçe Sözlük Android Uygulaması


Almanca Türkçe Sözlük Android Uygulaması


Çevrimdışı Almanca Türkçe Sözlük. İnternet bağlantısı gerektirmez. Benimde kullandığım harika bir program, en güzeli de internet bağlantısı gerektirmeden özgürce istediğiniz kadar kelimenin anlamını öğrenebilirsiniz
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-10-2013, 22:06
Kuranı Kerim Türkçe Meal Sesli Android apk indir

Kuranı Kerim Türkçe Meal Sesli Android apk indir

Söz konusu program ile Kuran-ı Kerim'in Türkçe mealini sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Bu uygulamada Kuran-ı Kerim'de bulununan 114 sure Türkçe seslendirmeli olarak vardır.

114 surenin Türkçe mealini bir yandan dinlerken öbür yandan okuyabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-04-2014, 20:35
Aldiko Book Reader Ekitap okuma apk uygulaması
Android Ekitap Okuma Programı
Sayfaların yerini dijital ekranlar alırken, söz konusu kitaplar olunca bu süreç birazcık daha yavaş yaşanıyor. Lakin mobil ürünler üzerinden kitap okumak ve de kitap satın almak her geçen gün artan bir eğilim. Bu duruma paralel olarak Android tabanlı mobil ürünler adına oluşturulmuş gayet kaliteli bir yazılım vardır: Aldiko Book Reader.

ePub ve ayrıca PDF uzantılı dökümanları iyi bir biçimde açan Aldiko, yazı üstünde kullanıcın isteğine göre düzenlemeler de yapabiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-05-2014, 10:36
Asphalt 8 Airborne Hileleri
Yarış arabalarına olan hayranlığınızı gizleyemiyorsanız ve bir hız tutkunuysanız o zaman sizde Asphalt 8 Airborne oyununu oynamalısınız. Çünkü bu oyun sayesinde sizde unutamayacağınız bir yarış deneyimi yaşamış olacaksınız.
Asphalt 8 Airborne oyunu sürekli yapılan geliştirmeler sayesinde karşınıza yeni versiyonu ile çıkıyor. Bu versiyonda da yine rakipleriniz yenmeniz ve bitiş noktasına birinci olarak ulaşmanız gerekiyor. Ayrıca bu sefer size nitroda yardımcı olacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-12-2015, 09:57
Diyanet İşleri Başkanlığı Ücretsiz Diyanet Kitaplık Uygulaması
Diyanet Kitaplık Android Uygulaması Apk indir
Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yaptırılan Diyanet Kitaplık uygulamasında Kur’an-ı Kerim ve Meali, İslam İlmihali, Peygamber Efendimizin (S.a.v) Hayatı, Sevgi ve Dostluk, Dualar, Hac ve Oruç gibi birçok eserin mobil uygulamasıdır. Mobil uygulamada yer alan tüm e-kitaplar ücretsizdir. Aynı zamanda uygulama da ücretsiz indirilmektedir. Bu uygulamayı apk indir sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Diyanet tarafından yayınlanan seçkin eserlerin yer aldığı mobil bir uygulama olan Diyanet Kitaplık uygulaması insanların daha kolay bilgiye ulaşmasını sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-10-2013, 10:27
Android Türkçe Arapça sözlük [Free] Programı
Android Türkçe Arapça sözlük [Free] Programı
Sözlük, ÇEVRİMDIŞI çalışır ve de internet bağlantısı gerektirmez.
Veritabanı büyüklüğü, 19MB’tan fazladır. Veritabanı, uygulama ilk kez çalıştırıldığında indirilecektir. Bundan ötürü Wi-Fi bağlantısı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ana özellikler:
1. Geçmiş - görüntülediğiniz her bir kelime, geçmişte saklanır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-10-2013, 10:45
Android için Türkçe Sözlük Programı indir

Android için Türkçe Sözlük apk indir
Android yazılım sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve ayrıca Türkçe diline ait bir sözlük olan Türkçe Sözlük programını tamamen parasız olarak indirebilirsiniz.

Son derece basit tasarlanmış arayüzü sayesinde rahat olarak kullanabileceğiniz Türkçe Sözlük programında güncel Türkçe sözlük, Kişi adları sözlüğü,
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-04-2014, 20:53

Google Play Bedava Kitaplar Uygulaması

Kitap okumak, insanların birbiri ile daha iyi iletişim kurmalarını sağlamakla birlikte düşünmelerini de hızlandırır. Günümüzde birçok insan kitap okumayı çok sever. Hatta öyle insanlar vardır ki kitap okumadıkları tek gün bile yoktur. Kitabın insan hayatındaki önemi oldukça büyüktür. İnsanı her anlamda geliştirir. Çoğu kitapseverler gittikleri her yere kitaplarını da yanlarında götürmek isterler fakat bu her zaman mümkün olmayabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0