Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 24-11-2016, 17:34

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro programı full apk indir (Android Ezan Vakti Uygulaması)
Ezan Vakti / Namaz Saati Pro uygulaması Android kullanıcılarına oldukça sayıda fonksiyon sunan gelişmiş bir dini uygulamadır.

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro yazılımı ile birlikte namaz zamanları Diyanet'ten alınarak cep telefonunuza ve ayrıca tabletinize getiriliyor. Namaz vakitlerinin hatırlatılması yanında yazılım pek fazla ekstra özelliğe sahip:
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 26-04-2016, 20:31

Android İnternetsiz Kuran-ı Kerim apk indir

İnternet olmadan hem arapça hem latin harfli hemde meal şeklinde Kuran-ı Kerim okuyabileceğiniz 1 yazılımdır.Kaldığınız yerdende devam etme özelliği mevcuttur.Aynı zamanda ayeti hem arapça hem latince hemde meal olarak paylaşabilirsiniz.Bir yandan da programda esma-ul husna bile bulunmaktadır.istediginiz esma içinde zikir çekebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-02-2015, 21:54
Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması

Adroid Kıble Yönü Bulma Uygulaması
Arkadaşlar uygulamamızın ismindende anlaşılacağı gibi bu uygulama kıble yönü bulmaya yarıyor. Oldukça başarılı olan bu uygulama ile zahmetsiz ve kolay şekilde kıble yönünü bulabileceksiniz. Namaz kılan arkadaşlarımızın oldukça işine yarayacak. Kıble uygulamasını sizlere Apk olarak paylaşıyorum ve kurduktan sonra başka herhangi bir indirme yapmayacak. Uygulamayı yüklemeden önce Android versiyonuna bakmayı unutmayınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-03-2014, 12:03
Android için Namaz Vakti
Akıllı cep telefonları pek çok konuda olduğu gibi ezan vakti konusunda da insanlara yardımcı olmaktadır. Bir yere gittiğimizde oranın ezan vaktini bilemeyebiliriz. Çünkü ezan ve namaz vakitleri bölgeden bölgeye göre değişebilmektedir. Her zaman yanımızda bu konuda bize bilgi verecek bir bilgisayarda bulamayabiliriz. Fakat cep telefonlarımız her zaman yanımızdadır. Onlara yükleyeceğimiz Ezan Vakti/Namaz Saati Lite uygulaması sayesinde 203 farklı ülkedeki namaz saatlerini öğrenebilir buna göre önceden hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamanın ezan vakitlerinde sizi uyarması, ezan vakti geldiğinde kendiliğinden sessiz moda geçme özellikleri de vardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-10-2013, 22:06
Kuranı Kerim Türkçe Meal Sesli Android apk indir

Kuranı Kerim Türkçe Meal Sesli Android apk indir

Söz konusu program ile Kuran-ı Kerim'in Türkçe mealini sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Bu uygulamada Kuran-ı Kerim'de bulununan 114 sure Türkçe seslendirmeli olarak vardır.

114 surenin Türkçe mealini bir yandan dinlerken öbür yandan okuyabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-12-2014, 22:43
Konuşan Namaz Öğretici (Namaz Öğrenme Uygulaması)
Konuşan Namaz Öğretici (Namaz Öğrenme Uygulaması)
Çocuklarına Namaz Kılmayı Öğretmekmi istiyorsunuz,Namaz Kılmayı Öğrenmek İsteyen Yetişkinler, Çok geç kaldım çok yaşlandım nasıl öğreneceğim diye düşünenler.
Namaz Kılarken Duaları Karıştırıyormusunuz musunuz?
Bazı Vakit Namazlarının Nasıl Kılındığı Aklınızdan gidiyormu?
Bundan sonra harika bir yardımcınız var!
Söz konusu Program ile birlikte namaz kılmayı kolayca öğrenin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-06-2014, 07:01
Android Kıble Bulucu Programı indir
Parasız Kıble Bulucu, sizleri Müslümanların namaz kılmadan önce yönelmeleri gereken Mekke'deki Kabe'ye yönlendirir. Yazılım GPS uydularından, İnternet erişim IP'nizden yahut hücresel yayın bilginizden faydalanarak dünya üstündeki konumunuzu belirlemeye çalışır. Program ayarlarında belirlenmiş mesafeden çok daha hassas belirlenen konum geçerli kabul edilir ve program tarafından kullanılır. Bundan sonra uygulama World Magnetic Model tarafından sağlanan algoritma ve ayrıca katsayıları vasıtasıyla manyetik sapmayı hesaplar. Bu hesaplamayı yaptıktan sonra bulunduğunuz mekanda ve vakitte, manyetik Kuzey ile birlikte coğrafi Kuzey arasındaki fark açısını bilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2013, 21:17
Android Yasin Tebareke Amme Sesli Görüntülü Apk indir

Android Yasin Tebareke Amme Sesli Görüntülü Apk indir
Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerimden oldukça sık okuduğumuz surelerden Yasin, Tebareke, Nebe, Fetih ve de Rahman surelerini ister okuyun ister dinleyin

Bu iyi uygulamayla güzel zamanlarda bir çok kez okunan Yasin, Tebareke(Mülk), Amme(Nebe), Rahman ve de Fetih süreleri daima yanınızda. Dilediğiniz an okuyabilir yada dinleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2015, 01:25
Android ElifBa Apk Uygulaması

Söz konusu uygulama Kur’an arzusu olanlar için oluşturulmuş 1 çalışmadır. Öğrenmeyi basitleştirmek ve çabuklaştırmak amacıyla içindeki bilgiler bütünüyle seslendirilmiştir. Okuma da gerekli bulunan harf veya hareke bilgileri ile özet olarak bazı okuma kuralları da size sunulmuştur. ElifBa uygulamasına sesli namaz duaları ve sureleri de eklenmiştir. ElifBa programı, görsel bir biçimde geliştirilmekte olup istek ve önerilerinizi Mail yolu vasıtasıyla iletebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 17-09-2013, 21:51
Android En Güzel ilahi Zil Sesleri apk Uygulaması

Android En Güzel ilahi Zil Sesleri apk Uygulaması

İlahi dinlemeyi sever misiniz? İyi birbirinden iyi ilahilerin zil sesi veya mesaj sesi olmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise programımız tam da sizlere göre. İçerinde itinayla seçilmiş olan birbirlerinden güzel ilahiler bulunan programımız vasıtasıyla artık farkındalığınızı arttırabilir, işte bu güzel ilahileri ister zil sesi ister mesaj sesi olarak ayarlayabilirsiniz. Programımızdaki bazı ilahiler:
Devamı
  • Yorumlar: 0