Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 9-12-2018, 19:46
Kategori: Apk Uygulamalar /
sahibinden.com apk indir

Kiralık, satılık her tür ürün ilanına erişebildiğiniz sahibinden için hazırlanmış Akıllı yazılımı. Android cihazınızdan detaylı aramalar ve de filtrelemeler yaparak aradığınız her ilana kolayca ulaşabileceksiniz. Sahibinden uygulamasıyla ilan detaylarını başarılı biçimde görüntüleyebileceksiniz.

Çok yakın çevrede emlak arama seçeneği.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-08-2017, 23:04
Kategori: Apk Uygulamalar /
e-Devlet Kapısı Son Sürüm Apk indir

e-Devlet Kapısı Android akıllı telefonlar için T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve ayrıca Haberleşme Bakanlığı tarafından oluşturulmuş resmi e-devlet uygulaması.

Programı kullanarak yapabilecekleriniz imei numarası sorgulaması, aracınızın emniyetteki durumu ve de vergi borçları soruşturması, ehliyet ceza puanınız, aile hekimi sorgularınız ve sigorta dökümünüz gibi gayet çok.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 3-03-2015, 21:11
Kategori: Apk Uygulamalar /
Pasor Parsel Sorgu Programı (Arazi Parseli Öğrenme Uygulaması)
Pasor Parsel Sorgu Programı (Arazi Parseli Öğrenme Uygulaması)
Bu program sayesinde artık sizlerde Türkiye geneli kadastro durum sorgulamalarını en iyi şekilde yapabilirsiniz. Her parsele ait sorgulama yapıp tüm bilgileri en net bir şekilde elde edebilir ve böylece merak ettiğiniz sorularınıza yanıt bulmayı da başarabilirsiniz. Elinizde bulundurduğunuz tapu bilgilerini bu uygulama içerisinde girerek sahip olduğunuz arsanın parsel bilgi ve şekillerini de hızlı bir biçimde öğrenmenin ne demek olduğunu fark edebilirsiniz. Üstelik bunun için asla herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Sizlerde en iyi ve hızlı bir şekilde fark yaratan bu programı cep telefonunuza indirerek anında kaliteli hizmet almanın ve aklınızda yer eden soru işaretlerini gidermenin tadını da çıkartabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 27-06-2014, 21:37
Kategori: Apk Uygulamalar /
Android Telefonlar İçin Ofis Programı

En çok tercih edilen cep ofis programlarından olan Kingsoft Office ile birlikte favori bütün doküman formatlarında işlem uygulayabilirsiniz. DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX dökümanlarını görüntülemek aynı zamanda DOC, DOCX, XLS, XLSX biçimlerinde dosyalar oluşturmak için yararlanabileceğiniz uygulama cep cihazlar için elverişli bir arayüze sahip. Bütün fonksiyonları parasız olan yazılım meslek hayatından uzak kalamayanların vazgeçilmezlerinden.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-11-2013, 21:58
Kategori: Apk Uygulamalar /
Android Sayfa Yöneticisi Uygulaması indir
Facebook Sayfa yöneticilerinin hedef kitleleriyle bağlantı kurmasına ve ayrıca birden fazla Sayfadaki hareketleri takip etmesine destek olur.
· Sayfalarınızın adıyla çok yeni gelişmeler veya resimler paylaşın ve de yorumlara yanıt verin
· Sayfanıza gönderilen özel mesajları görün ve cevap verin
· Sayfanızdaki yeni hareketler ile ilgili hemen bildirimler alın
· En son Sayfa İstatistiklerini görün
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2014, 21:08
Kategori: Apk Uygulamalar /
Android Telefonlar için Kariyer.net İş Arama Yazılımı

Android İçin Kariyer.net İş Arama programı parasız bir programdır. Söz konusu yazılım sayesinde meslek ilanlarına her an erişebilmek, başvuru yapabilmek aynı zamanda başvurularınıza verilen cevapları görebilmek muhtemeldir.

Özgeçmişiniz elinizin altında olur ve de istediğiniz zaman değişiklik yaparak güncelleyebilirsiniz
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-02-2015, 20:00
Kategori: Apk Uygulamalar /
Android Devlet Kurumu Uygulamaları


Android Devlet Kurumu Uygulamaları
Eskiden bilgisayarı olmayan internet kafelere giderdi yada bilgisayarı olan evindeki bilgisayarında SSK sorgulamamazı yapar ve incelerdik. E-Devlete girip bir şeylere bakar araştırırdık. Sizler için hazırlanmış olan söz konusu uygulama önerilerine telefonunuzda yer açmayı unutmayın. Söz konusu programlar tamamen devlet kurumları aracılığıyla oluşturulmuştur.. 3. şahışlar tarafından görülmemektedir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-03-2017, 20:52
Kategori: Apk Uygulamalar /
Diyanet Müktesep Hesaplama apk indir
Diyanet Müktesep Hesaplama apk indir
Diyanet müktesep hesaplama uygulaması sayesinde diyanet çalışanları nakil sınavlarında ulaşmaları gereken sözlü puanları rahatlıkla hesaplayabilirler. Ücretsiz olan bu uygulama sayesinde sözlü sınavlardan alınması gereken puan çeşitli seçeneklere göre hesaplanır. Böylece puan hesaplaması için uzun uğraşlar vermenize gerek kalmaz. Diyanet müktesep hesaplama uygulamasından faydalanmak için izlemeniz gereken birkaç basit adım bulunmaktadır. Öncelikle akıllı telefon ya da tabletlerden diyanet müktesep hesaplama apk indir işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bu işlem tamamen ücretsizdir. Uygulamadan hiçbir ödeme yapmadan faydalanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-02-2014, 21:04
Kategori: Apk Uygulamalar /
Cepten Uzak Masaüstü Bağlantı Uygulaması
İnternet kullanımının yaygınlaşmasından sonra bilgisayarların önemi de giderek artmaya başları. Acil bir zamanınızda bilgisayarınızın yanınızda olmaması size sıkıntı çıkartabilir. Ancak bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. Microsoft Remote Desktop uygulaması sayesinde artık nerede olursanız olun uzak masaüstü bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlanabilir ve size lazım olan dosyalara ulaşabilirsiniz.
Uygulamayı kullanabilmeniz için Windows Professional ve Windows Server sürümlerine sahip olmanız gerekiyor. Uygulama bunun dışındaki sistemlerde sağlıklı bir şekilde çalışmayabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-02-2015, 18:33
Kategori: Apk Uygulamalar /
Android Arama Kaydedici Apk Uygulaması indir
Android Arama Kaydedici Apk Uygulaması indir
Arama Kaydedici , android akıllı telefonlar için özel bir biçimde oluşturulmuş ücretsiz ve ayrıca yararlı bir ses kayıt programıdır. Kilit ekranındayken dahi sesleri kaydetmenize olanak sağlayan uygulama vasıtasıyla uzun süreli kayıtlar da yapabilirsiniz.
Android platformunda kaliteli mobil programlara imzasını atan Studio 8 tarafından ücretsiz bir biçimde sunulan Arama Kaydedici , arzuladığınız uzunlukta ses kaydına imkan sağlıyor. Kaydettiğiniz ses dosyalarınızı adlandırabiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0