Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 23-02-2014, 20:12

Android Hava Durumu Uygulaması
Hava durumunu takip etmek özellikle kış aylarında kaçınılmazdır. Ani değişen hava şartları sebebiyle önlem almak için bulunduğunuz şehrin hava durumunu takip etmek oldukça önem arz eder. Özellikle teknolojinin gelişmesi sayesinde bunu takip etmek kolay bir hale geldi. Akıllı telefon kullanıcılarının telefonlarına indirdikleri mobil hava durumunu gösteren uygulamalar sayesinde hava durum raporlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hava Durumu – Weather uygulaması da hava durumunu gösteren mobil uygulamalardan bir tanesidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-12-2013, 21:43
Android Analog saat ve Hava Durumu Uygulaması
Akıllı cep telefonlarının en çok beğenilen kısımlarından biriside Widget denilen bölümlerdir. Bu bölümlerde genel olarak hava durumu ve saati öğrenebileceğimiz uygulamalar yer almaktadır. Bu uygulamalardan birisi olan Sense Analog Clock Widget oldukça güzel yapısı ile kullanıcısını oldukça rahatlatmaktadır. Bu uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey çalıştırmaktır. Uygulamayı çalıştırdığınızda oldukça güzel bir ekran görüntüsü sizi bekliyor olacaktır. Ayrıca bunun içerisinde saat ve hava durumunu içeren bölümlerde vardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-02-2014, 06:54
hava Ultimate (Android için Hava Durumu Uygulaması)
Şu sıralar en çok indirilen uygulamalardan birisi kuşkusuz hava durumunu haber veren uygulamalardır. Bu uygulamalar Googleplay’den ücretsiz olarak indirmek mümkündür. Hava Ultimate uygulaması ile birlikte 5 günlük hava tahminini öğrenmek mümkündür. Ayrıca bu uygulama oldukça kaliteli bir uygulama olduğu için günlük olarak da sürekli olarak güncellenmektedir. Hava koşulları sürekli olarak güncellenerek hava durumuna karşı sizi uyarmaktadır. Ayrıca uygulama Widget ile birlikte istediğiniz gibi rahatça ulaşabilirsiniz. Görsel olarak da oldukça kaliteli olan bu uygulama cep telefonunuz farklı ve güzel bir görünüme bürünecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-12-2013, 20:26
wetter.com (Android Ücretsiz Hava Durumu Uygulaması)
Son zamanlarda uygulamalarda en çok aranan özelliklerden biriside SD kart hafızasına yüklenmiyor olmasıdır. Çünkü SD kartta çok yer kaplayan uygulamalar başka dosyaların indirilmesine imkân vermez. Wetter.com hava durumu uygulaması bu açıdan oldukça iyidir. SD kartta yer kaplamaz. Ayrıca uygulama 7 günlük hava durumu tahmini yapabilir. Günlük hava durumu ile bilgi almak istediğinizde anında cevap verir. Bunların yanı sıra hareketli hava durumu tahmini radarı da bulunmaktadır. Yani dışarının durumuna göre telefonda da görüntü değişecektir. Bu açıdan telefonunuz çok daha havalı olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2014, 09:34
PURPLENIGHT THEME GO WEATHEREX
Gerçekçi hava durumu tahminleri arıyorsanız sizde PURPLENIGHT THEME GO WEATHEREX uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun sizde anlık olarak hava durumu tahminlerine göz atabilecek ve havanın sıcaklığını kontrol edebileceksiniz.
Uygulama sayesinde bölgelerin hava durumlarına canlı olarak göz atabileceksiniz. Ayrıca bölgelerin sıcaklıklarına, yağış ya da güneş durumuna, rüzgârın şiddeti ve yönüne ve daha onlarca hava durumuna göz atabileceksiniz. Ayrıca hava durumlarını ayrıntılı olarak da inceleyebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2015, 03:20
Android Hava Durumu XL Uygulaması

Android Hava Durumu XL Uygulaması
En son hava raporunu ve gelecek dört gün için hava raporu tahminlerini kontrol etmek için Hava durumu uygulamasını ve widget'ini kullanın. Geçerli konumunuza ek olarak, dünya çapındaki öbür şehirler için hava raporu tahminlerini görüntüleyebilirsiniz.
Hava raporu uygulamasındaki ayarlarınız, Saat ve de Takvim programlarında gösterilen hava raporu bilgisini de kontrol eder.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 20-12-2013, 07:33
14 Günlük Hava Durumu Uygulaması
Akıllı cep telefonlarının en güzel yanlarından birisi hava durumunun öğrenilebilmesidir. Bunun için pek çok farklı uygulama mevcuttur. Fakat hepsi birbirinden farklı özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Dolayısı ile iyi bir hava durumu uygulaması indirmek çok daha yararlı olacaktır. Android Hava Durumu 14 Gün uygulaması oldukça detaylı bir hava durumu analizi yapabilmektedir. 14 günlük detaylı ve hızlı analiz programlarının olması insanların çok daha tedbirli bir şekilde dışarıya çıkmasını sağlamaktadır. Tüm bu özellikleri düşünüldüğünde bu uygulama oldukça güzeldir. Ayrıca arka plan ayarları da yapılabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2013, 07:50
Android Çalar Saat Uygulaması
Yeni geliştirilen uygulamalar ile beraber cep telefonları çok daha işlevsel bir özellik kazanmıştır. Artık bir akıllı cep telefonu pek çok aletin yerine geçebilmektedir. Çünkü bunu sağlayan cep telefonu uygulamaları bulunmaktadır. Örneğin internetten kolaylıkla indireceğiniz Dijital Çalar Saat uygulaması ile telefonunuza bir çalar saat kurabilirsiniz. Bu saat aynı zamanda alarm olarak da kullanılabilmektedir. Bu uygulamayı kullanarak dünya saatini de çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca oldukça eğlenceli şekilde dizayn edildiğinden dolayı kullanması da oldukça keyiflidir. Çalar saatinizi kapatmak için iki farklı yöntem vardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-09-2013, 22:56
GO Weather Forecast & Widgets 4.15 programı full apk indir (Android Hava Durumu Widgeti)
GO Weather Forecast & Widgets 4.15 programı full apk indir (Android Hava Durumu Widgeti)
Weather Forecast – 50 million people are using this app to receive live and accurate weather info or local alerts. This one has the highest 4.5 star rating!
GO Weather forecasts on 100,000+ locations worldwide, provides detailed weather report, accurate weather forecast, incredibly beautiful user interface with variety of widget themes and live wallpapers. Being your best weather prophet is always what we are pursuing.
■Testimonials
“GO Weather beats a weather forecaster on the TV easily. It also beats most of the websites I have been using.” - Appstorm
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-01-2014, 00:08
En iyi Android Hava Durumu Uygulamaları apk indir
En Çok indirilen Android Hava Durumu Uygulamaları apk indir
Kimi zaman dışarı çıkmadan önce havanın nasıl olduğunu merak edersiniz ya da dışardaysanız ve bir yere gideceğiniz zaman orada havanın nasıl olduğunu bilmek istersiniz. Hava durumunu öğrenmek her zaman mümkün olmayabilir. Çünkü bunun için internete girmeniz ve hangi bölgeyi istiyorsanız orayı seçerek sonuçları beklemeniz gerekir. Ancak Android Hava durumu uygulamaları ile tüm bu sıkıntılardan kurtuluyorsunuz. Çünkü Android Hava durumu uygulamaları size nerede olursanız olun havanın durumunu anlık olarak göstermektedir. Bu sayede de dakikalarca hava durumuna bakmakla uğraşmazsınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0