Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 28-09-2014, 21:46
Samsung Galaxy Style Widget (Hava Durumu Uygulaması)
Samsung Galaxy Style Widget (Hava Durumu Uygulaması)
Hava tahminleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceğiniz uygulama ile pek çok farklı konumun hava sıcaklığını, rüzgâr durumunu öğrenebilirsiniz. Samsung Galaxy Weather Widget uygulaması kullanımı kolay bir uygulama olup, belirli bir sürüm gerektirmektedir. Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen bu uygulama etkileyici ara yüzleri ile kullanıcıların beğenisini topluyor. Renk kullanımları ve sayfa geçişleri oldukça başarılı yapılmış. Görüntü kalitesi ile göz dolduran bu uygulamaya ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz. Samsung Galaxy Weather Widget tasarımı ile bu alandaki uygulamalar arasında oldukça önde yer almaktadır. Uygulamaların daha gelişmiş versiyonlarını kullanmak için ücretlendirme yapılmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2013, 07:50
Android Çalar Saat Uygulaması
Yeni geliştirilen uygulamalar ile beraber cep telefonları çok daha işlevsel bir özellik kazanmıştır. Artık bir akıllı cep telefonu pek çok aletin yerine geçebilmektedir. Çünkü bunu sağlayan cep telefonu uygulamaları bulunmaktadır. Örneğin internetten kolaylıkla indireceğiniz Dijital Çalar Saat uygulaması ile telefonunuza bir çalar saat kurabilirsiniz. Bu saat aynı zamanda alarm olarak da kullanılabilmektedir. Bu uygulamayı kullanarak dünya saatini de çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ayrıca oldukça eğlenceli şekilde dizayn edildiğinden dolayı kullanması da oldukça keyiflidir. Çalar saatinizi kapatmak için iki farklı yöntem vardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-01-2014, 00:08
En iyi Android Hava Durumu Uygulamaları apk indir
En Çok indirilen Android Hava Durumu Uygulamaları apk indir
Kimi zaman dışarı çıkmadan önce havanın nasıl olduğunu merak edersiniz ya da dışardaysanız ve bir yere gideceğiniz zaman orada havanın nasıl olduğunu bilmek istersiniz. Hava durumunu öğrenmek her zaman mümkün olmayabilir. Çünkü bunun için internete girmeniz ve hangi bölgeyi istiyorsanız orayı seçerek sonuçları beklemeniz gerekir. Ancak Android Hava durumu uygulamaları ile tüm bu sıkıntılardan kurtuluyorsunuz. Çünkü Android Hava durumu uygulamaları size nerede olursanız olun havanın durumunu anlık olarak göstermektedir. Bu sayede de dakikalarca hava durumuna bakmakla uğraşmazsınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2014, 20:12

Android Hava Durumu Uygulaması
Hava durumunu takip etmek özellikle kış aylarında kaçınılmazdır. Ani değişen hava şartları sebebiyle önlem almak için bulunduğunuz şehrin hava durumunu takip etmek oldukça önem arz eder. Özellikle teknolojinin gelişmesi sayesinde bunu takip etmek kolay bir hale geldi. Akıllı telefon kullanıcılarının telefonlarına indirdikleri mobil hava durumunu gösteren uygulamalar sayesinde hava durum raporlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hava Durumu – Weather uygulaması da hava durumunu gösteren mobil uygulamalardan bir tanesidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-12-2013, 20:29

Weather Locker HD (Hava Durumu Kilit Ekranı)
Bu sıralar en çok indirilen hava haber uygulamalarından birisi olan Weather Locker HD oldukça kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Bu yüzden birçok kullanıcıda akıllı cep telefonlarında bu uygulamayı kullanmaya başlamıştır. Uygulama oldukça basit bir şekilde hazırlanmıştır. Fakat asıl güzel yanı ise görüntülerinin HD kalitede yayınlanmasıdır. Bu sebepten dolayı cep telefonundaki ekrana baktığınızda çok daha net bir görüntü görebilirsiniz. Tüm bu özellikleri düşünüldüğünde telefonunuz için oldukça iyi bir uygulama olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2013, 07:37
Android Hava Durumu Uygulaması
Akıllı telefonlarınız veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir çok mobil uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulamalar sayesinde bulunduğunuzu konumun hava şartlarını rahatlıkla takip edebilirsiniz. Özellikle kış aylarında hava koşullarını göz önünde bulundurursak bu tür uygulamalara oldukça ihtiyacınız olacaktır. Eğer bir akıllı telefona veya tablete sahip iseniz hava koşullarını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Android Weather & Clock Widget mobil uygulaması sayesinde bulunduğunuz şehrin hava raporlarına ulaşabilir veya herhangi bir şehrin hava koşullarını öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-12-2015, 22:34
Bulunduğunuz Bölgeye Ait Hava Tahmini ve Hava Radarı Uygulaması
Hava ve Radar Apk indir
Android uygulamaların günümüzde yaygınlaşmasıyla tabletimiz, telefonumuz ve ya bilgisayarımız üzerinden apk indir komutuyla birçok yararlı uygulamaya ulaşılabilir. ''Apk oyun indir’’ uygulamalarıyla son derece zevkli oyunları telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Android sisteminin getirdiği kolaylıklardan bir tanesi de bu Hava & Radar apk uygulamasıdır. Hava & Radar apk uygulamasıyla artık hava durumunu çok rahat bir şekilde öğrenebileceksiniz. Kısmına giriş yaparak android işletim sistemli telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza indireceğiniz bu uygulama sayesinde havanın her hareketi güncel şekilde öğrenebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2013, 07:48
Android Canlı Hava Durumu
Akıllı telefonlara sahip olanların vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan mobil uygulamaların sayısı giderek artıyor. Aynı zamanda bu uygulamalar sürekli güncellenen yapısıyla kullanıcılarına sayısız imkan ve hizmet vermektedir. Bu uygulamalar sayesinde evinizden çıkmadan bulunduğunuz yerin hava durumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Canli Hava Durumu Ücretsiz uygulaması sayesinde farklı şehirlerde ki hava durum raporlarına da rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda kullanıcılarına mobil uygulama desteği ile hava durumunun fotoğraflarını takip etme imkanın sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-06-2014, 21:55
Android En iyi Hava Durumu Uygulaması
GO Weather Forecast & Widgets uygulaması hava durumunu anlık olarak takip edebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama sizlere ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamanın çalışabilmesi için Android tabanlı bir cihazınızın olması gerekiyor. Bunun yanı sıra internet bağlantınızın da olması gerekmektedir.
Uygulamada istediğiniz her şehrin günlük ve haftalık hava durumuna bakabilirsiniz. Hava sıcaklığı kaç derece? Gece sıcaklık kaç derece olacak? Gibi şeyler uygulamada gösterilmektedir. Bunun yanı sıra şehirlere uygu haritasından bakabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-12-2013, 07:26

Android Hava Durumu Uygulaması
Önceden hava durumunu takip edebilmek oldukça zordu fakat günümüzde yenilenen ve gelişen teknoloji ile birlikte artık bu durum daha kolay bir hale gelmiş bulunmaktadır. Mobil uygulamalar ve bu uygulamaları destekleyen telefon veya tabletler sayesinde hava durum raporlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. AccuWeather mobil uygulaması kullanıcılarına anlık hava durum raporları ve bu gibi sayısız özelliğin hizmetini vermektedir. Bu uygulama sayesinde ani değişen hava durumunu bile rahatlıkla takip edebilir ve öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0