Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 4-01-2014, 00:35

Gazete Keyfi Apk indir
Mobil cihaz ekranlarının giderek büyümesi ve internet erişiminin neredeyse standart bir hale dönüşmesi ile birlikte insanlar tablet ve telefonları üzerinden gazete ve dergileri takip ederek haber alma konusunda hız ve kolaylık kazanmaktadırlar. Bu durum profesyonel olarak hazırlanmış uygulamalar ile birlikte çok daha konforlu bir hale gelmekte ve kişilerin onlarca farklı web sitesini teker teker incelemesine gerek bırakmamaktadır. Gazete Keyfi, son yılların en başarılı yazılımları arasında gösterilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 08:37
Android Tüm Gazeteler Apk Uygulaması

Android Tüm Gazeteler Apk Uygulaması
Türkiye'deki en yaygın okunan gazetelere ve de gazete manşetlerine tek 1 yerden ulaşmanızı sağlayan android uygulaması ile birlikte uygulamadan ayrılmadan bütün gazeteleri okuyabilir, kendi tercihlerinize göre gazete sıralamasını değiştirebilirsiniz.
**Not: Açılmayan gazeteler için program menüsünden listeyi yenileme ile birlikte yeni gazete listesini yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2017, 10:41
Açıktan atama ile yapılan memur alım ilanlarını takip Uygulaması
Açıktan Atama Takip Apk indir
Açıktan atama sistemi ile memur alımı yapan yerlerin ilanlarını artık tek tek araştırmanıza gerek yok. Açıktan atama takip uygulaması ile tüm ilanları tek bir uygulama içinde kolayca görebileceksiniz. Aynı zamanda lise, ön lisans ve lisans memur alımlarını tüm detaylarıyla yine buradan takip edebilirsiniz. Uygulamada İŞKUR ilanları, engelli iş ilanları ve çok daha fazlası da yer alıyor. Bu uygulama sayesinde en güncel memur iş ilanları, başvuru tarihleri, memur başvuru şartları gibi önemli detaylara da ulaşacaksınız. Kategori sistemi sayesinde kendi alanınızla ilgili ilanları listeleyerek detaylı iş araması yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-06-2017, 01:48
Gelecek ve Gelişim için Bilişim
Bilisimonline yayın hayatı yeni olmasına rağmen kısa sürede uzun bir yol almayı başardı. Bilişim ve teknoloji alanında yeni bir yüz sunan site 9 olan yazar kadrosuyla her gün kendini geliştirmeye ve gelişmeye devam etmektedir. Yazar kadrosunun da sayının artacağı söyleniyor.
Alanında uzman yazarları ile 20 yıllık iş ve meslek tecrübelerini okuyucularına aktararak bilginin paylaştıkça güzel olduğu ilkesi ile hareket etmektedir. Amacı Bilişim Sistemlerinde bilgiyi paylaşmak, yeni bir şeyler öğrenmek, Billişim sektöründe çalışanlara yardımcı olmak olan site bu doğrultuda farklı alanlarda yazılarını sizlerle bugün ve gelecekte paylaşmaya devam edecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2014, 21:28
Google Haberler ve Hava Durumu Android Uygulaması
Google Haberler ve Hava Durumu Android Uygulaması
Kişiler cep telefonlarında her türlü bilgiyi rahat bir şekilde görebilmek istemektedir. Özellikle de son zamanlarda piyasaya sunulan akıllı cep telefonu ya da tabletlerde kişiler istedikleri her türlü bilgiye bir tık ile ulaşabilme imkânına sahip olmakta ve de bu durumdan son derece memnun kalmaktadırlar.Yaşadıkları yerdeki hava durumuna ve de tüm dünya gündeminde meydana gelen haberleri takip etmek isteyen kişiler için Google Haberler Ve Hava Durumu, son derece faydalı bir uygulamadır. Haberler bölümünde birbirinden farklı kategoriler bulunmakta ve okuyucuların hizmetine sunulmuştur. Aynı zamanda sunulan haberlerden birinin daha ayrıntılı bilgisine ulaşmakta kişilerin tek bir parmak hareketi ile oldukça kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:41
Android MYNET Haber Gündem apk indir

Android MYNET Haber Gündem apk indir
önemli Bilgi: Mynet Haber uygulaması süratli internet bağlantısı gerektirir, en iyi kullanım için 3G yahut WiFi bağlantısı kullanınız.
Mynet Yenilendi! Üstelik artık email de mevcut.
Yepyeni tasarımıyla Mynet Android programı beğeninize sunuldu.
Gündem, gazetelerden haberler ve tüm haberlere android telefonunuzdan ulaşın
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2014, 23:03
Android ntvmsnbc Apk Uygulaması indir
Android ntvmsnbc Apk Uygulaması indir
Android İçin NTVMSNBC İnternet Gazetesi Takip Uygulaması
NTVMSNBC yayın portalını düzenli olarak takip edenler Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarından da uygulamayı yükleyerek kolayca faydalanabilirler.
Çevrim içi olduğunuzda uygulamaya yüklenen havadisleri ve başlıkları internet bağlantınız olmadığında da açabilmeniz ve okuyabilmeniz programın dikkat çeken şartları arasında. Aynı zamanda genel olarak uygulamanın niteliklerine bakacak olursak:
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-04-2014, 19:48
Son Dakika Haberleri (HD)
Android üzerinde birçok haber programı bulunmaktadır. Bu programlardan çoğu kendi sitelerinde bulunan haberlerin çerçevesinde işlemektedir. Fakat bu program hepsinden daha farklıdır. Haberler, hürriyet, Samanyolu, TRT haber, habertürk ve daha birçok sitenin haberleri ortak olarak bulunmaktadır.
Kolay kullanım imkanı sağlayan Son Dakika Haberleri (HD) ile full content olarak haberleri okursunuz. Ekranda parmağınızı sağa veya sola kaydırarak sayfaları değiştirebilir veya menüler arası gezinti yapabilirsiniz. Senkronize süresi ilk başta bir saatlik ayarlıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 08:36

Memurlar.net Resmi Android Uygulaması
Kamu personellerinin en çok kullandığı ve birçok gelişmeden haberdar olduğu site artık Androide uyarlandı. Tüm kamu personellerinin, kamu alanında olan gelişmelerden haberdar olduğu Memurlar.Net sitesi artık Android mağazada telefon ve tabletlerinize uyarlanmış şekilde bulunuyor.
İki bin senesinde kurulmuş olan memurlar.net artık daha çok bilgi verebilmek, herkesi haberdar edebilmek için Android programıyla güzel bir hizmet sunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-06-2014, 07:13
Aktif Haber Android Uygulaması
Aktif Haber Android Uygulaması
Uzun yıllardır doğru ve kaliteli haberciliğin adresi olan Aktif Haber şimdi Google Play sayesinde android cep telefonlarınıza geliyor. Firma kullanıcılarının iyiliğini düşündüğünden telefon uygulaması olayını da el atmış durumdadır. Bu da doğru haberlerden anında haberdar olmak isteyen kullanıcıları ziyadesiyle memnun etmektedir.
Aktif Haber ‘in mobil uygulamasında siyaset, gündem, spor ve sanat başta olmak üzere birçok seçenek bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0