Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 30-01-2017, 10:41
Açıktan atama ile yapılan memur alım ilanlarını takip Uygulaması
Açıktan Atama Takip Apk indir
Açıktan atama sistemi ile memur alımı yapan yerlerin ilanlarını artık tek tek araştırmanıza gerek yok. Açıktan atama takip uygulaması ile tüm ilanları tek bir uygulama içinde kolayca görebileceksiniz. Aynı zamanda lise, ön lisans ve lisans memur alımlarını tüm detaylarıyla yine buradan takip edebilirsiniz. Uygulamada İŞKUR ilanları, engelli iş ilanları ve çok daha fazlası da yer alıyor. Bu uygulama sayesinde en güncel memur iş ilanları, başvuru tarihleri, memur başvuru şartları gibi önemli detaylara da ulaşacaksınız. Kategori sistemi sayesinde kendi alanınızla ilgili ilanları listeleyerek detaylı iş araması yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 08:37
Android Tüm Gazeteler Apk Uygulaması

Android Tüm Gazeteler Apk Uygulaması
Türkiye'deki en yaygın okunan gazetelere ve de gazete manşetlerine tek 1 yerden ulaşmanızı sağlayan android uygulaması ile birlikte uygulamadan ayrılmadan bütün gazeteleri okuyabilir, kendi tercihlerinize göre gazete sıralamasını değiştirebilirsiniz.
**Not: Açılmayan gazeteler için program menüsünden listeyi yenileme ile birlikte yeni gazete listesini yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:41
Android MYNET Haber Gündem apk indir

Android MYNET Haber Gündem apk indir
önemli Bilgi: Mynet Haber uygulaması süratli internet bağlantısı gerektirir, en iyi kullanım için 3G yahut WiFi bağlantısı kullanınız.
Mynet Yenilendi! Üstelik artık email de mevcut.
Yepyeni tasarımıyla Mynet Android programı beğeninize sunuldu.
Gündem, gazetelerden haberler ve tüm haberlere android telefonunuzdan ulaşın
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:46
Android Ensonhaber Apk Uygulaması indir
Android Ensonhaber Apk Uygulaması indir

Ensonhaber.Com'un bütün dinamizmini Android'de de yaşamanız için oluşturulmuş kullanımı zevkli bir program.
Ensonhaber.Com'u öne çıkaran nefis manşetlere ve bir çok kez güncellenen son dakika haberlerine mobile olarak da ulaşmanızı sağlayan uygulamada bilhassa haberlere YORUM YAZABİLME özelliğiyle göze çarpıyor. Haberlere doğrudan cihazınız üzerinden yorum yapabiliyorsunuz.
Android uygulamamızla artık süper Ensonhaber galerilerine de ulaşabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2014, 21:28
Google Haberler ve Hava Durumu Android Uygulaması
Google Haberler ve Hava Durumu Android Uygulaması
Kişiler cep telefonlarında her türlü bilgiyi rahat bir şekilde görebilmek istemektedir. Özellikle de son zamanlarda piyasaya sunulan akıllı cep telefonu ya da tabletlerde kişiler istedikleri her türlü bilgiye bir tık ile ulaşabilme imkânına sahip olmakta ve de bu durumdan son derece memnun kalmaktadırlar.Yaşadıkları yerdeki hava durumuna ve de tüm dünya gündeminde meydana gelen haberleri takip etmek isteyen kişiler için Google Haberler Ve Hava Durumu, son derece faydalı bir uygulamadır. Haberler bölümünde birbirinden farklı kategoriler bulunmakta ve okuyucuların hizmetine sunulmuştur. Aynı zamanda sunulan haberlerden birinin daha ayrıntılı bilgisine ulaşmakta kişilerin tek bir parmak hareketi ile oldukça kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:40
GÜNDEM En son Haberler Android Uygulaması

GÜNDEM En son Haberler Android Uygulaması
GÜNDEM uygulaması sayesinde devamlı güncellenen son dakika haberlerine kolaylıkla erişebileceksiniz. Bu eşsiz deneyim ile her daim dünya haberlerinden haberdar olacaksınız. GÜNDEM ile çok rahat kullanabileceğiniz uygulamaya "Apk uygulama indir" ile sahip olacaksınız. Zengin kategori içeriğine sahip uygulamayı hem kültürel baz da etkin hem de eğlenceli bulacaksınız. Günlük yaşamın stresinden sizi uzaklaştıracak uygulama ile teknoloji alanında gelişmeleri takip edebilecek, spor ve magazin dünyasındaki haberlere güncel olarak ulaşabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 08:36

Memurlar.net Resmi Android Uygulaması
Kamu personellerinin en çok kullandığı ve birçok gelişmeden haberdar olduğu site artık Androide uyarlandı. Tüm kamu personellerinin, kamu alanında olan gelişmelerden haberdar olduğu Memurlar.Net sitesi artık Android mağazada telefon ve tabletlerinize uyarlanmış şekilde bulunuyor.
İki bin senesinde kurulmuş olan memurlar.net artık daha çok bilgi verebilmek, herkesi haberdar edebilmek için Android programıyla güzel bir hizmet sunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2014, 15:39

Tüm Gazeteleri Tek Uygulamada Okuyun
Gündemi takip etmeniz için fonksiyonel bir uygulamaya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Sanal Basın | Gazeteler size kendi koşullarınıza göre medya takibi yapma şansı verecek. Her gazete için ayrı bir uygulama indirmeye son. Tek bir yerden tüm gazeteleri, dergileri ve basını takip edebileceksiniz. Üstelik sadece yerel basını değil dünyadan haberleri alabileceğiniz gazete ve dergileri de seçebilirsiniz. Kısacası neyi takip etmek istediğinizi tamamen kendiniz seçiyor, önem sırasına göre takip ediyorsunuz. İşleyişi ile de Sanal Basın | Gazeteler sizi etkileyecek.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 27-11-2016, 08:41
Android HABERTÜRK Apk Uygulaması indir
Android HABERTÜRK Apk Uygulaması indir
Android için Habertürk Gazetesi Takip Programı
Habertürk gazetesinin resmi Android uygulaması pek fazla habere rahatça erişim olanağı sunuyor. Uygulamayı kullanarak okuyucu yorumlarını görebilir, yorum yapabilir, sosyal medya ve de e-postanızı kullanarak haberleri paylaşabilirsiniz.

Uygulama içinde haberler kategorilendirilmiş biçimde yer alıyor ve de görselleri görüntülemek için de çok efor sarfetmeye lüzum kalmıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-05-2014, 21:53
En iyi Android Deprem Bilgi Sistemi Uygulamaları Apk indir

En iyi Android Deprem Bilgi Sistemi Uygulamaları Apk indir
Android için hazırlanmış deprem uygulamalarını bir araya getirmeye çalıştım. Akıllı telefonunuzdan nerede kaç şiddetinde deprem olmuş ve depremlerin son durumunu öğrenmek istiyorsanız size sunduğumuz Android Deprem Uygulamalarını telefonunuza indirip her an bilgi alabilirsiniz. Android Deprem Bilgi Sistemi uygulamalarını 5 adet olarak sizlerle paylaşıyorum,bu uygulamalardan hangisini beğenirseniz onu kullanmaya devam edersiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0