Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 23-04-2014, 00:04
Sözcü Gazetesi Android Uygulaması
Sert bir dil kullanmakta olan gazete olarak bilinen sözcü gazetesi artık Android programı ile tüm sevenlerine hizmet ediyor. İstediğiniz gazeteyi bulabileceğiniz Android sistemde bir yenisi de sözcü gazetesi programıdır. Diğer gazetelerden daha güzel bir ara yüze sahip olan bu program son derece kolay kullanım imkanı sunuyor.
Menüde son dakika haberlerine ulaşabilirsiniz. İstediğiniz haber linkine tıkla. okuyabilirsiniz. Eğer isterseniz günlük gazeteye göz atabilirsiniz. Daha farklı bir imkan ve özellik sunan bu programda can alıcı bir nokta bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:48
Anadolu Ajansı Haber Uygulaması


Anadolu Ajansı Haber Uygulaması
Anadolu Ajansı Yazılımı güncel haberleri anlık bir biçimde takip edebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Haberlerin yanı sıra Fotoğraf ve Video klip Serviside uygulamada sunulmaktadır.
Bu Android program Anadolu Ajansı haberlerin yayınlandığı uygulamadır.Anadolu Ajansı haberlerini çok yakından takip edebilir ve güncel haberleri öğrenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:41
Android MYNET Haber Gündem apk indir

Android MYNET Haber Gündem apk indir
önemli Bilgi: Mynet Haber uygulaması süratli internet bağlantısı gerektirir, en iyi kullanım için 3G yahut WiFi bağlantısı kullanınız.
Mynet Yenilendi! Üstelik artık email de mevcut.
Yepyeni tasarımıyla Mynet Android programı beğeninize sunuldu.
Gündem, gazetelerden haberler ve tüm haberlere android telefonunuzdan ulaşın
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 08:37
Android Tüm Gazeteler Apk Uygulaması

Android Tüm Gazeteler Apk Uygulaması
Türkiye'deki en yaygın okunan gazetelere ve de gazete manşetlerine tek 1 yerden ulaşmanızı sağlayan android uygulaması ile birlikte uygulamadan ayrılmadan bütün gazeteleri okuyabilir, kendi tercihlerinize göre gazete sıralamasını değiştirebilirsiniz.
**Not: Açılmayan gazeteler için program menüsünden listeyi yenileme ile birlikte yeni gazete listesini yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-05-2014, 21:53
En iyi Android Deprem Bilgi Sistemi Uygulamaları Apk indir

En iyi Android Deprem Bilgi Sistemi Uygulamaları Apk indir
Android için hazırlanmış deprem uygulamalarını bir araya getirmeye çalıştım. Akıllı telefonunuzdan nerede kaç şiddetinde deprem olmuş ve depremlerin son durumunu öğrenmek istiyorsanız size sunduğumuz Android Deprem Uygulamalarını telefonunuza indirip her an bilgi alabilirsiniz. Android Deprem Bilgi Sistemi uygulamalarını 5 adet olarak sizlerle paylaşıyorum,bu uygulamalardan hangisini beğenirseniz onu kullanmaya devam edersiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 08:41
Android HABERTÜRK Apk Uygulaması indir
Android HABERTÜRK Apk Uygulaması indir
Android için Habertürk Gazetesi Takip Programı
Habertürk gazetesinin resmi Android uygulaması pek fazla habere rahatça erişim olanağı sunuyor. Uygulamayı kullanarak okuyucu yorumlarını görebilir, yorum yapabilir, sosyal medya ve de e-postanızı kullanarak haberleri paylaşabilirsiniz.

Uygulama içinde haberler kategorilendirilmiş biçimde yer alıyor ve de görselleri görüntülemek için de çok efor sarfetmeye lüzum kalmıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-04-2014, 19:38
Samanyolu Haber Android Uygulaması
Gündelik haberlerden haberdar olmak için illa televizyon veya gazetelere bakmanıza gerek yok. Artık teknoloji gelişti. Telefonlarınıza ve tabletlerinize indirebileceğiniz birçok program bulunuyor bu yönde olan. Tabi birçoğu yetersiz haber kaynağı sunduğu ve yeterince güncel tutulmadığı için tercih edilmiyor.
Uzun yıllardır hizmet veren Samanyolu haber sitesi artık Android sistem uygulaması ile tüm kullanıcılarına hizmet veriyor. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden ulaşabileceğiniz ve en güncel haberleri öğrenebileceğiniz program kullanıcılardan tam puan alıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 07:40
GÜNDEM En son Haberler Android Uygulaması

GÜNDEM En son Haberler Android Uygulaması
GÜNDEM uygulaması sayesinde devamlı güncellenen son dakika haberlerine kolaylıkla erişebileceksiniz. Bu eşsiz deneyim ile her daim dünya haberlerinden haberdar olacaksınız. GÜNDEM ile çok rahat kullanabileceğiniz uygulamaya "Apk uygulama indir" ile sahip olacaksınız. Zengin kategori içeriğine sahip uygulamayı hem kültürel baz da etkin hem de eğlenceli bulacaksınız. Günlük yaşamın stresinden sizi uzaklaştıracak uygulama ile teknoloji alanında gelişmeleri takip edebilecek, spor ve magazin dünyasındaki haberlere güncel olarak ulaşabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2014, 23:03
Android ntvmsnbc Apk Uygulaması indir
Android ntvmsnbc Apk Uygulaması indir
Android İçin NTVMSNBC İnternet Gazetesi Takip Uygulaması
NTVMSNBC yayın portalını düzenli olarak takip edenler Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarından da uygulamayı yükleyerek kolayca faydalanabilirler.
Çevrim içi olduğunuzda uygulamaya yüklenen havadisleri ve başlıkları internet bağlantınız olmadığında da açabilmeniz ve okuyabilmeniz programın dikkat çeken şartları arasında. Aynı zamanda genel olarak uygulamanın niteliklerine bakacak olursak:
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-05-2014, 21:45
Haberler.com Resmi Android Uygulaması
Haberleri yakından takip ediyorsanız telefonunuzda bulunması gereken bir programdır. Haberler.com, sizlere tarafsız bilgi veren bir haber sitesidir. Android sisteme uyarlanan versiyonu ile ülkenin her yerinden ve dünyadan milyonlarca haberi, anında ve güncel olarak sizlere sunmaktadır. Yasalara uygun olan bu haber sitesini her kullanıcının takip etmesi gerekmektedir.
Hiçbir yerde bulamayacağınız güncel haberler ve tarafsız habercilik ilkesi altında sizlere hizmet vermekteyiz. Haberlerde açıklık son drece önemlidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0