Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 17-02-2019, 12:58
En çok indirilen Android Fotoğraf Editör Uygulamaları
Akıllı telefonların fonksiyonları, işletim sistemleri, pil ömürleri gün geçtikçe gelişmektedir. Bir milyondan fazla uygulamaya sahip olan ve uygulamalarının sayısını sürekli olarak artıran Android işletim sistemi de akıllı telefonların vazgeçilmezleri arasındadır. 5 Kasım 2007de Open Handset Allience firması tarafından kurulan bu sistem kurulduğu günden bu yana her yıl yeni antivirüs, çeşitli eğlence ve navigasyon gibi uygulamalarıyla karşımıza çıkmaktadır.Android işlemcili telefonlarınıza indireceğiniz birçok program fotoğraf düzenleme uygulamaları ile istediğiniz görüntüyü elde etmenize yardımcı olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2019, 21:30
2019'un En Kullanışlı Android Kamera Uygulamaları
2019'un En Kullanışlı Android Kamera Uygulamaları
Akıllı telefonlarda en çok kullanılan uygulamalardan biri şüphesiz ki kameradır. İnsanlar özel ve unutmak istemedikleri anlarını, daha sonra gözlerinde rahatlıkla canlandırabilmek için fotoğraflamak ya da videoya çekmek isterler. Akıllı telefonlardaki kameralar normal telefonlara göre daha üstün özelliklere sahiptir. Bunların başında ses ve görüntü kalitesi gelmektedir.
Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar zaten çokça aranan özelliklere sahipken haziran ayında tanıtımı yapılan Android L ile bu telefonlara daha farklı özellikler kazandırılmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-08-2017, 22:25
Retrica son sürüm apk indir

Retrica apk indir
Fotoğraf çekinmeyi sevenler için oldukça eğlenceli ve bol seçenekli bir uygulama olan Retrica ile özellikle selfie poz fotoğraflar çekmeye doyamayacaksınız. Retrica’nın 80 adet özel filtreleri sayesinde oldukça yüksek çözünürlüklü kaliteli görüntüler elde etmeniz mümkün. Bu filtreleri fotoğrafı çekmeden önce ya da sonra olarak istediğiniz zaman uygulayabilir ve çektiğiniz fotoğrafların her biri için harika bir görüntü kalitesine sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 5-04-2016, 22:51
Android Resim yapma uygulamaları
Android Resim yapma uygulamaları
anroid telefonlar içerik bakımından oldukça zengin olan telefonlar olduğundan dolayı kişiler android telefonlarını kullanarak, oyun oynayabilir, müzik dinleyebilir, internette yer alan online sitelerden alışveriş yapabilir, çektiği fotoğrafları düzenleme programları ile düzenleyebilir veya yeni resimler yapabilme şansına sahip olabilir. Android telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafların farklı görsellere ulaşmasını sağlayabilmek adına, MomentCam gibi çektiğiniz fotoğraflara yeni efektler ekleyen programları kullanabilirsiniz. Bunun dışında android telefonlarınızı kullanarak resim yapabilmek ve farklı efekt uygulamalarını kullanabilmek adına Android Resim yapma uygulamaları var olmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2014, 09:06
İstanbul HD Duvar Kağıtları
İstanbul’un manzaralarını çok mu seviyorsunuz? Bu durumda sizde İstanbul Duvar Kağıtları uygulamasını indirerek İstanbul’un en güzel manzaralarının resimlerine sahip olabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde artık İstanbul’un sen seçkin mekânlarını cep telefonunuza duvar kâğıdı yapabilirsiniz. Bu sayede de çok sevdiğiniz manzaralara her zaman sahip olacaksınız.
İstanbul Duvar Kâğıtları uygulamasında birçok farklı duvar kâğıdı yer almaktadır. Ayrıca uygulama düzenli olarak güncellenmekte ve yeni duvar kâğıtları eklenmektedir. Bu sayede de sürekli olarak aynı duvar kâğıtlarını cihazınızın masaüstüne koymak zorunda kalmıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-01-2015, 23:45
Android Slayt Gösterisi Hazırlama Uygulaması
Android Slayt Gösterisi Hazırlama Uygulaması
Slayt Gösterisi Hazırlayıcı; Akıllı telefon ve tablet işletim sistemine sahip cihazlarınıza özel olarak dizayn edilmiş olan iyi bir fotoğraflardan video klipler oluşturma programıdır. Tamamı ile parasız sahip olabileceğiniz Slayt Gösterisi Hazırlayıcı yazılımı tercih ettiğiniz fotoğraflardan video klip slayt gösterisi elde etmenizi sağlamaktadır. Programa galerinizden ve de internet vasıtasıyla dilediğiniz kadar resim ekleyebilirsiniz. gayet hızlı çalışan yazılım animasyonlu bir sürü stil, 100'den fazla etiket desteği, mp3 desteği, 55'den çok birbirinden değişik yazı desteği, fotoğraf güçlendirici filtre gibi nitelikli özelliklere sahiptir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-08-2014, 23:05
Google Kamera Apk indir

Google Kamera Apk indir
Google Fotoğraf, (Google Camera) Android telefon ve tabletlerle uyumlu süratli fotoğraf ve ayrıca video klip çekimlerine imkan bir kamera uygulamasıdır. Çok farklı çekim modları sunan yazılım tamamen parasız ve de Türkçe olarak kullanılabilmektedir.Google’ın akıllı telefon ve tablet kullanıcıları adına özel bir biçimde ürettiği kamera yazılımı Google Kamera, üst seviye android telefon ve de tabletlerdeki kameranın sunduğu çekim modlarını daha az seviyedeki Android cihazlara getiren gelişmiş bir kamera programı..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:04
En iyi Selfie Android Uygulamaları
Selfie, insanların cep cihazlar üzerinden şahsi portre resimlerini çekmesi ve ayrıca bu fotoğrafları sosyal ortamlarda paylaşması olarak hayatımıza girdi. Oldukça çok süratli bir biçimde dünyaya yayılan Selfie modasına 7'den 77'ye herkes ayak uydurdu. Dünyaca ünlü sanatçılardan, devlet adamlarına dek herkes sosyal ağlarda Selfie resimler paylaşabiliyor.
Sizde kendi çevreniz ve de dostlarınız için sosyal ağlarda Selfie resimler çekip paylaşmak düşüncesindeyseniz işte size birbirinden mükemmel uygulamalar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-02-2014, 10:05
Gece görüşlü casus Kamera Android Uygulaması
Android sistemlerin bazıların kamera konusunda eksiklikler bulunmaktadır. Android cihazların modeli yüksek olsa da kimisinde kamera özelliklerinde gece çekim yapmak için flaş özelliği bulunmamaktadır ve bu sebeple gece çekimleri karanlık olmaktadır. Yalnızca ışıklı ortamlarda çekim yapabilme şansı olan telefonlar için geliştirilmiş olan gece görüşlü casus kamera, özellikle kendi aranızda eğlenirken gece karanlıkta çektiğiniz fotoğraflarda netlik ve ışık olmasını sağlar. Profesyonel bir çalışma olmadığı için profesyonel çekimlere uygun değildir ancak sizler eğlenirken işinizi kusursuz bir şekilde bu uygulama ile görebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-06-2017, 02:31
Android Cihazlar için Resim Galerisi Uygulaması Apk indir
Gallery Apk indir
Harika bir 3 boyutlu galeri uygulaması. Gallery'nin senin için hazırladığı özel renklerin tadını çıkar, resimlerinin ve videolarının ne kadar düzenli olabileceğini gör. Gallery, tamamen senin isteklerine göre hazırlanmış bir uygulama. Fotoğraf albümleri yaratabilir ve bu fotoğraf albümündeki en iyi fotoğraflarını gizli bir dosya içinde saklayabilirsin. Üstelik tamamen senin için tasarladığımız efektler ve arka planlarla birlikte, fotoğraflarını baştan yaratıp, harika görünmesini sağlayabilirsin. Fotoğrafların gerçek profesyonellerin elinde bambaşka bir güzelliğe kavuşacak. Ayrıca sende kolayca harika efektler tasarlayıp, fotoğraflarını baştan yaratabilirsin.
Devamı
  • Yorumlar: 0