Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 25-08-2015, 21:21
ininal Cüzdan Android Uygulaması indir
ininal Cüzdan Apk indir
Uygulamanın Amacı: ininal Cüzdan Mastercard güvencesi ile verilen önceden para yatırılarak ödenen ve internette yada internet oyunlarında kullanılan bir karttır.
Uygulama Nasıl Kullanılır: ininal Cüzdan hesabınızı buradan kontrol edebilir ve harcadıklarınıza bakabilirsiniz.
Uygulamanın Sürümü: 1.0
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-12-2013, 18:37
Android FastPay Apk (Denizbank Bankacılık Uygulaması)
Android FastPay Apk (Denizbank Bankacılık Uygulaması)
Pek çok bankanın direkt bir biçimde internet bankacılığı işlemlerini tutturmak üzere oluşturulmuş olan mobil uygulamaları mevcut. Lakin Denizbank belli bir miktar daha değişik bir çizgi izleyerek mobil bankacılık haricinde direkt olarak Android akıllı telefonlardan ödeme işlemlerinin gerçekleştirilebilmesini sağlayan fastPay programı oldukça yenilikçi bankacılık uygulamalarından bir tanesi.
Uygulamayı kullanarak Denizbank hesabınızın olup olmamasına bakılmaksızın Denizbank ATM'lerinden para yükleyebilir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 21:12
Android işCep apk (iş Bankası Cep Telefonu Uygulaması)
Android İşCep apk (iş Bankası Cep Telefonu Uygulaması)

İş Bankası Türkiye’deki ilk Android uygulamalarından 1 tanesine sahip. Programı kullanmak adına tabi ki ki Android işletim sistemine sahip 1 akıllı cep telefona ya da tablete gereksiniminiz var.
Uygulamanın size sunduğu imkanlar çok geniş denilebilir. Para yatırma ve de gönderme seçenekleri, hisse senedi, döviz alım satımı, fatura ödemeleri, kredi başvurusu ve de diğer bankacılık işlemlerini yapma olanaklarına sahip.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 21:24
Android Yapı Kredi Mobil Bankacılık apk Uygulaması
Android Yapı Kredi Mobil Bankacılık apk Uygulaması
Bankaların internet şubelerine erişmek her türlü mobil cihaz için oluşturulmuş uygulamaları kullanarak çok kolay oldu. Yapı Kredi Bankası da müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için mobil uygulamaları hazır duruma getirmiş olan bankalardan birisi.

Resmi uygulamayı kullanarak Android işletim sistemine sahip mobil cihazınızdan gerçekleştirebileceğiniz işlemler genel hatlarıyla şu formatta:
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 20:22
Ziraat Mobil Uygulaması Apk indir
Ziraat Mobil Uygulaması Apk indir
Teknolojideki ilerlemeyle günlük hayatta da birçok değişim yaşanıyor. Bu değişimler genel olarak gündelik yaşantıyı kolaylaştırma yönünde oluyor. Bankacılık sektörü de teknolojideki ilerlemeyi kullanarak müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için farklı alanlarda çeşitli hamleler yapıyor.
Atılan bu adımların belki de en önemlisi akıllı cihazlar için geliştirilen bankacılık uygulamaları. Ziraat Bankası tarafından geliştirilen Ziraat Mobil uygulaması ile banka müşterileri birçok işlemi bankaya gitmeden gerçekleştirebiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 8-03-2018, 21:44
Hesap Cüzdanım Android Uygulaması Apk indir
Hesap Cüzdanım
Aylık gelir-gider bilgilerinizi hesaplı bir şekilde tutarak paranızı daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu işlemi eskisi gibi kağıt kalem kullanarak yapmak yerine Android telefonunuzda gerçekleştirmek için hesap cüzdanım uygulamasını yükleyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde her yılı, aylık olarak ve günlük olarak düzenleyerek gün içerisinde elde ettiğiniz gelirleri ve yaptığınız giderleri not ederek muhasebenizi tutabilirsiniz. Bu sayede daha kolay bir bütçe planlaması hazırlayabilirsiniz. Bu program sayesinde fatura ve kredi kartı ödemeleri gibi aylık sabit ödemeleri belirleyerek limitlerinizi hesaplayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-11-2017, 22:06
Axess Mobil Apk indir
Axess Mobil Apk indir
Sizde axess kart kullanıcısı iseniz artık kredi kartına dair pek çok bilgiyi güncel olarak görebilir, kontrol edebilir ve size özel kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise axess mobil apk indir işlemini yapmak olacaktır. Ücretsiz olarak uygulamayı indirebilir, güvenilir bir şekilde ilgili bilgileri girebilir ve artık kendiniz için gereken her şeye ulaşabilirsiniz.Kart yönetimi özelliği ile gün içerisinde yapmanız gereken tüm ödemeler için bu uygulama sayesinde talimat verebilirsiniz. Yakın zamanda olan işlemler için hatırlatma özelliğini de kullanıp vakti geldiğinde sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 20:23
Akbank Direkt Android Uygulaması
Akbank Direkt Bankacılık Uygulaması
Mobil internet kavramının pahalı bir lüks olmaktan çıkarak sıradan boyutlara indirgenmesi ile birlikte, internet bankacılığının da bilgisayarları aşarak akıllı telefon ve tabletlere girmesi de mümkün hale gelmiştir. Akbank Direkt gibi başarılı uygulamalar sayesinde bankanın arzu eden tüm müşterileri en genelden en detay işlemlere kadar ihtiyaç duydukları tüm adımları bu program üzerinden gerçekleştirebilmektedirler. Para aktarımı, fon alım satımı, hesap takibi ve bunun gibi pek çok işlemi tek bir program üzerinden sağlayan kişi, gerek zaman gerekse zahmet bakımından büyük kâr sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 8
Tarih: 31-12-2013, 05:30
Halkbank Şifrebaz Cep (Android)
Şifrebaz Cep, Halkbank İnternet Şubesi ve ayrıca Mobil Şube’den yapacağınız bankacılık işlemlerini daha güvenli bir şekilde yapabilmeniz için tek kullanımlık şifre üreten bir uygulamadır. Google Play’den yahut başvurunuz neticesinde android telefonunuza SMS ile yollanan link vasıtasıyla android telefonunuza kuracağımız Şifrebaz Cep tamamen ücretsizdir.
Halkbank İnternet Şubesi’nde “Güvenlik” bölümü altında bulunan “Şifrebaz Başvurusu” ekranından “Şifrebaz Cep Başvurusu”nu, 6 rakamlı Şifrebaz Cep Başvuru şifrenizi belirleyerek yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-12-2013, 20:00
Borsa v2 - Borsa & Finans Takibi yapabileceğiniz bir program
Borsa v2, oluşturulmuş Imkb, canlı borsa, artan/azalan hisseler, varant, endeks, son haberler, alarm kurma ve widget gibi özellikleriyle karşınızda.

Borsada bulunan gelişmeleri ve en son haberleri Android yazılım sistemine sahip cep cihazlarınız üstünden anlık olarak takip edin ve de gerekli gördüğünüz hisse senetlerini portföyünüze ilave edin. Dilerseniz aldığınız kağıtlarla alakalı alarmlar kurun ve satın aldığınız hisseler dilediğiniz değerlere ulaştığında Borsa v2 size haber versin.
Devamı
  • Yorumlar: 0