Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 15-08-2018, 20:27
Benim Konuşan Tom son sürüm Apk indir
Konuşan Kedi Tomun Sanal Bebek Versiyonu
Benim Konuşan Tom - My Talking Tom oyunu, size verilen bebek kediyi tıpkı bir çocuk benzeri bakmanız ve de ilgilenmeniz gereken parasız bir oyundur.
Konuşan kedi Tom’u bebeklikten büyüyene dek bir bebek gibi Tom’u besle, Tom ile birlikte oyna. Bu oyun sayesinde bir tane bebek Tom sahibi oluyoruz. Tom’un yetişkin bir kedi olması için sizlere ihtiyacı var. Tom’u sahip olduğu gözlük, elbise, atkı, şapka benzeri pek çok çeşit elbiseleri ile birlikte dilediğin gibi giydir. Ayrıca Tom’un yaşadığı evi bile dilediğiniz gibi döşeyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 23
Tarih: 16-08-2017, 22:18
Google Play Oyunlar son sürüm Apk indir
Google Play Oyunlar Apk indir
Android telefonların vazgeçilmez listeleri arasında yer alan google play oyunlar ile birbirinden eğlenceli ve keyifli oyunlara kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde arkadaşlarınız ile rekabet etme şansınız mevcut olup en yeni rekor ve seviyelere de ulaşabilirsiniz. Ustası olduğunuz oyunları oyuncu profilinizde paylaşarak en iyisi siz olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz. Google play oyunlar apk indir uygulaması ile oynadığınız oyunları kaydederek, youtube kanalında paylaşabilir, başarı dolu oyunlarınızı takip edenlere sunabilirsiniz. Kayıtlı oyunlarınızı kaldığınız yerden başka cihazlardan da oynama şansı sunan bu uygulama ile oyununuza kaldığınız yerden rahatlıkla ve kolayca devam edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-09-2013, 10:44
Android Çıplak Gösteren Kamera programı full apk indir
Android Çıplak Gösteren Kamera programı full apk indir
HEP HAYALİNİ KURDUĞUNUZ ARKADAŞLARINIZI ŞİMDİ ÇIPLAK GÖREBİLİRSİNİZ !!!
Arkadaşınızın üzerine doğru tutun ve elbiselerinden arındırılmış bir şekilde doğrudan vücudunu görün...
ÇIPLAK GÖSTEREN KAMERA işte tam da bu işe yarıyor...
Sadece telefonununuzu arkadaşınıza doğru tutun ve uygulamayı açın.
Ardından tek yapmanız gereken arkadaşınıza ekranı göstermek....
NOT : Bu bir şaka uygulaması olup gerçek bir x-ray tarama yapmamaktadır. Zaten telefonların bu şekilde bir özelliği bulunmamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 11
Tarih: 15-12-2013, 16:54
Android Wifi Şifre Kırıcı apk indir

Android Wifi Şifre Kırıcı full apk indir

Dilediğiniz ağ bağlantısını seçebilirsiniz. Eski sürümünün arzu edilen indirme sayısına yaklaşması üzerine oluşturulan orjinal versiyondur. Programı eğlence amaçlı çalıştırabilirsiniz.
Android telefonlarda sanırım en yaygın aranan yazılımlardan biri. Ne kadar çok faydalı yada ne kadar karmaşık şifreleri ne kadar zamanda bulabilir bilmiyorum fakat programın gayesi Wifi şifresi kırmak.
Devamı
  • Yorumlar: 7
Tarih: 7-09-2013, 10:58
Android Çıplak Gösteren Kam. Resimleri 3.0 programı full apk indir
Android Çıplak Gösteren Kam. Resimleri 3.0 programı full apk indir

Çıplak gösteren kamera resimleri HD ve Vücut Çıplak Tarayıcı Resimleri
Daha önceden çekilmiş giysilerin tişört, pantolon ve etek gibi giysilerin altını gösteren resimlere bu uygulama ile ulaşabilirsiniz.
** Uygulama yeni Google Play Developer Guidelines Ad Policy kurallarına uygun hale getirilmiştir. Uygulamada sadece uygulama içi reklamlar bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 8
Tarih: 6-12-2013, 18:39
Fizy full apk indir (Android Müzik Servisi Uygulaması)
Fizy, uygulaması internet üzerinden milyonlarca şarkıya ulaşmanızı ve dinlemenizi sağlamaktadır. Uygulama sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır ve sadece Android tabanlı cihazlarda çalışmaktadır. Ayrıca uygulamayı kullanabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekmektedir.
Müzik dinlemeyi seven biriyseniz sizde Fizy uygulamasını kullanabilirsiniz. Çünkü uygulama size aynı anda milyonlarca şarkıya ulaşma imkânı tanıyor. Uygulama sayesinde bu müziklerin hepsini ücretsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2017, 21:12
Faladdin Kahve Falı Bakma Uygulaması Apk indir
Faladdin Kahve Falı Bakma Uygulaması Apk indir
Fala inanma falsızda kalma inancı ile harekete geçen pek çok insan kahvesini yudumlarken falında neler çıkacağını düşünmektedir. Kahve falına bakma geleneği yıllardan beri süregelen ve özellikle kadınlar arasında çok fazla tercih edilen bir fal türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Fal severler için en gerçekçi fal uygulaması faladdin - sihirli fal olmaktadır. Günün her saatinde kahve falınızı öğrenmek istediğinizde tek yapmanız gereken internete faladdin - sihirli fal apk indir yazmanızdır. Bu uygulamayı indirmeniz sayesinde kahve falınıza istediğiniz zaman bakabilirsiniz. Adeta sihirli bir fal deneyimine ne dersiniz?
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 16-08-2017, 22:25
Kaave Falı full apk indir
Android Kaave Falı Uygulaması
Kaave Falı uygulaması kahvenizin falına bakmaya yarayan bir uygulamadır. Uygulama sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır ancak altın üyelik sahibi olabilmeniz içinse belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Uygulamayı kullanabilmeniz için Android cihazınızın olması gerekiyor. Ayrıca cihazınızın kamerasının da çalışır durumda olması gerekmektedir.
Kahvenizi içtiniz ve kahvenizin falına bakacak kimse yoksa sizde Kaave Falı uygulaması ile kahvenizin falına baktırabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 7-09-2013, 21:00
Android Turkcell TV 4.3.2 programı full apk indir
Android Turkcell TV 4.3.2 programı full apk indir
Turkcell TV Ile en sevdiğiniz TV kanallarını izleyin, kaçırdığınız ya da Yeniden izlemek, istediginiz dizileri Takip edin. Ve en Popüler ve güncel HD kalitesindeki yüzlerce filmi Ile Ne Zaman nerde isterseniz filmin keyfini Turkcell TV Ile doya doya Yaşayın.
Turkcell TV Android Uygulaması Ile istediginiz bir istediginiz Yerde;
- 50 den fazla TV kanalını Canlı Olarak izleyebilir,
- Yüzlerce Popüler ve güncel HD kalitesindeki filmi dilediğiniz Zaman hicbir pakete geri aranıyor olmaksızın izleyebilir,
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-09-2013, 14:59
Android Parmak İzi Kilit Ekranı 1.5 programı full apk indir
Aslında bir kilit ekranı olarak çalışan en iyi Parmak İzi Kilit Ekranı Tarayıcı ile oynayın.Uygulamasını kullanmadan önce TALİMATLARI feryat OKUYUN lütfen!
! NASIL KULLANILIR!
✓ 3 kür taramak için bekleyin o zaman telefonun kilidini ekran ve patlama parmağınızı alır. (bir adet 3 taramaları geçiş aynı zamanda saatlik zaman gri rengi değişir).
Kimse Parmak İzi Kilit Ekranı Tarayıcı olmadan telefonunuzu kullanabilirsiniz.
Yeni şaşırtıcı Parmak İzi Kilit Ekranı Tarayıcı uygulaması deneyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0