Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 7-09-2013, 10:44
Android Çıplak Gösteren Kamera programı full apk indir
Android Çıplak Gösteren Kamera programı full apk indir
HEP HAYALİNİ KURDUĞUNUZ ARKADAŞLARINIZI ŞİMDİ ÇIPLAK GÖREBİLİRSİNİZ !!!
Arkadaşınızın üzerine doğru tutun ve elbiselerinden arındırılmış bir şekilde doğrudan vücudunu görün...
ÇIPLAK GÖSTEREN KAMERA işte tam da bu işe yarıyor...
Sadece telefonununuzu arkadaşınıza doğru tutun ve uygulamayı açın.
Ardından tek yapmanız gereken arkadaşınıza ekranı göstermek....
NOT : Bu bir şaka uygulaması olup gerçek bir x-ray tarama yapmamaktadır. Zaten telefonların bu şekilde bir özelliği bulunmamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 11
Tarih: 7-09-2013, 10:58
Android Çıplak Gösteren Kam. Resimleri 3.0 programı full apk indir
Android Çıplak Gösteren Kam. Resimleri 3.0 programı full apk indir

Çıplak gösteren kamera resimleri HD ve Vücut Çıplak Tarayıcı Resimleri
Daha önceden çekilmiş giysilerin tişört, pantolon ve etek gibi giysilerin altını gösteren resimlere bu uygulama ile ulaşabilirsiniz.
** Uygulama yeni Google Play Developer Guidelines Ad Policy kurallarına uygun hale getirilmiştir. Uygulamada sadece uygulama içi reklamlar bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 8
Tarih: 6-12-2013, 18:39
Fizy full apk indir (Android Müzik Servisi Uygulaması)
Fizy, uygulaması internet üzerinden milyonlarca şarkıya ulaşmanızı ve dinlemenizi sağlamaktadır. Uygulama sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır ve sadece Android tabanlı cihazlarda çalışmaktadır. Ayrıca uygulamayı kullanabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekmektedir.
Müzik dinlemeyi seven biriyseniz sizde Fizy uygulamasını kullanabilirsiniz. Çünkü uygulama size aynı anda milyonlarca şarkıya ulaşma imkânı tanıyor. Uygulama sayesinde bu müziklerin hepsini ücretsiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-08-2018, 20:27
Benim Konuşan Tom son sürüm Apk indir
Konuşan Kedi Tomun Sanal Bebek Versiyonu
Benim Konuşan Tom - My Talking Tom oyunu, size verilen bebek kediyi tıpkı bir çocuk benzeri bakmanız ve de ilgilenmeniz gereken parasız bir oyundur.
Konuşan kedi Tom’u bebeklikten büyüyene dek bir bebek gibi Tom’u besle, Tom ile birlikte oyna. Bu oyun sayesinde bir tane bebek Tom sahibi oluyoruz. Tom’un yetişkin bir kedi olması için sizlere ihtiyacı var. Tom’u sahip olduğu gözlük, elbise, atkı, şapka benzeri pek çok çeşit elbiseleri ile birlikte dilediğin gibi giydir. Ayrıca Tom’un yaşadığı evi bile dilediğiniz gibi döşeyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 23
Tarih: 25-11-2016, 07:50
Konuşan Benn full apk indir
Android Konuşan Köpek Uygulaması
Cihazınızda sevimli bir köpek beslemek ister misiniz? Eğer sizde köpeklere karşı sempati duyuyorsanız ve cihazınızda bir köpek beslemek ve onunla beraber eğlenmek istiyorsanız Talking Ben the Dog Free uygulamasını tercih edebilirsiniz. Uygulamada bulunan köpek sizin konuştuklarınızı tekrar edecektir. Bunun yanı sıra ona uygulamada yer alan şeyleri de yaptırabileceksiniz.
Köpeğiniz ile beraber eğlenebilmeniz için size farklı imkânlar tanınıyor. Köpeğiniz ile birlikte çeşitli deneyler yapabilirsiniz. Ancak deney yaparken dikkat etmelisiniz. Çünkü yanlış karışımlar patlayabilir. Bu durumdan köpeğiniz hiç hoşlanmayacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-08-2017, 22:25
Kaave Falı full apk indir
Android Kaave Falı Uygulaması
Kaave Falı uygulaması kahvenizin falına bakmaya yarayan bir uygulamadır. Uygulama sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır ancak altın üyelik sahibi olabilmeniz içinse belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Uygulamayı kullanabilmeniz için Android cihazınızın olması gerekiyor. Ayrıca cihazınızın kamerasının da çalışır durumda olması gerekmektedir.
Kahvenizi içtiniz ve kahvenizin falına bakacak kimse yoksa sizde Kaave Falı uygulaması ile kahvenizin falına baktırabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 8-02-2015, 21:22
Android En İyi Ses Değiştirici Uygulaması
En İyi Ses Değiştirici, cihazınız ile kaydettiğiniz sesler üzerinde oynama yapmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Uygulamayı çalıştırabilmeniz için Android tabanlı bir cihaz kullanmanız gerekmektedir.
Uygulama ile kaydettiğiniz seslere çok farklı efektler ekleyebilir ve sesinizi değiştirebilirsiniz. Uygulama bunun için size birçok seçenek sunuyor. Sesinizi sincap, kedi, robot, erkek sesi ya da kadın sesi olarak değiştirebilir ve sesinize farklı efektler ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra arka plana savaş alanı sesi, havaalanı sesi gibi seslerde yerleştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-09-2013, 14:22
LG TV Remote 3.0.40 programı full apk indir (Android LG Televizyon Kumandası Uygulaması)
LG TV Remote 3.0.40 programı full apk indir (Android LG Televizyon Kumandası Uygulaması)
Bu uygulama ancak 2012 veya daha sonra yayımlanan LG Smart TV'ler ile uyumludur. Eğer 2011 yılında ya da daha önce yayımlanan bir LG Smart TV varsa, "LG TV Uzaktan 2.011" uygulamasını kullanın.
Aynı WiFi ağı üzerinden TV ve mobil cihazlar eşleştirme sonra Uzak LG TV kullanabilirsiniz.
Mini TV özelliği kopya koruma yönetmelikleri uyarınca içeriğinin sağlanması nedeniyle bazı kanallar için geçerli olmayabilir.
[Desteklenen Modeller]
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 7-09-2013, 21:00
Android Turkcell TV 4.3.2 programı full apk indir
Android Turkcell TV 4.3.2 programı full apk indir
Turkcell TV Ile en sevdiğiniz TV kanallarını izleyin, kaçırdığınız ya da Yeniden izlemek, istediginiz dizileri Takip edin. Ve en Popüler ve güncel HD kalitesindeki yüzlerce filmi Ile Ne Zaman nerde isterseniz filmin keyfini Turkcell TV Ile doya doya Yaşayın.
Turkcell TV Android Uygulaması Ile istediginiz bir istediginiz Yerde;
- 50 den fazla TV kanalını Canlı Olarak izleyebilir,
- Yüzlerce Popüler ve güncel HD kalitesindeki filmi dilediğiniz Zaman hicbir pakete geri aranıyor olmaksızın izleyebilir,
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-09-2013, 10:54
Android Çıplak Gösteren Kamera Resi 2.0 programı full apk indir
Android Çıplak Gösteren Kamera Resi 2.0 programı full apk indir
** Çıplak Gösteren Kamera Resimleri **
Giysilerin altını gösteren resimleri görmek istermisin? O zaman bu uygulama tam sana göre.
Giysi, tişört, pantolon ve etek gibi giysilerin altını gösteren resimlere bakmak istemez misiniz?
Uygulamanın içinde daha önceden çekilmiş giysilerin altını gösteren resimler mevcuttur. Sağ ve sol ok tuşlarıyla resimler arası geçiş yapabilirsiniz.
*Uygulamada kesinlikle virüs yoktur. Bazı programlar reklamları virüs olarak görebilir sorun yoktur.Uygulama kullanıcı izni ile birlikte bildirim reklamları gönderebilir. Bildirim reklamlarını almak istemiyorsanız www.airpush.com/optout linki ile reklamlardan çıkış yapablirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 3