Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 4-06-2017, 07:51
R okul vbs V9.0 apk indir (E okul v2.2 apk indir-Not Bilgisi Görünüyor)

R okul vbs V9.0 apk indir (E okul v2.2 apk indir-Not Bilgisi Görünüyor)
Okulların kapanmasına yaklaştıkça bir çok öğrenci not ortalamalarını ve son notlarını merak etmektedirler. Ancak son günlerde e okul VBS açılmıyor ve öğrenciler son ders notlarını merak ediyorlar. Bir arkadaş e okul VBS uygulamasına alternatif olarak R Okul VBS uygulamasını çıkartmış ve ders notları görünebiliyormuş. Sizden ricam bu uygulamayı denedikten sonra çalışıp çalışmadığını yorum olarak atarsanız bir çok arkadaşıma yardımcı olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 52
Tarih: 2-06-2017, 02:47
MEB E-OKUL v2.2 Apk indir

MEB E-OKUL Android Uygulaması

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Grup Başkanlığı aracılığıyla yapılan Resmi Mobil Uygulamadır.
Türkiye’de örgün Eğitimde yer alan bütün çocukların velilerinin kullandığı sistemdir. Veliler Sınav ve de Proje Gelişmeleri, Not Bilgileri, Ders Programı, Devamsızlık Bilgileri, Nakil İşlemleri, Yerleştirme ve de Sınav Bilgileri, Okul duyuruları, Okuduğu kitaplar gibi bilgileri sistem yoluyla anlık olarak takip yapabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 29-05-2019, 17:50
e okul vbs apk indir
Son Sürüm e okul vbs apk indir
Arkadaşlar okulların kapanmasına günler kala sizler için en güzel android e-okul hesaplama uygulamalarını bir araya toplamaya çalıştım. Google Playde yer alan en çok indirilen e-okul uygulamalarını sizler için indirip paylaşıma açlıyorum. E-okul Not hesaplama,taktir hesaplama,teşekkür hesaplama,ortalama hesaplama uygulamaları bulunmaktadır ve ayrıca bütün notlarınızı görebilir,sözlü notlarınızı takip edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu uygulamaları tek tek deneyip en iyi e-okul hangisi ise onu kullanabilirsiniz. Herhangii bir problem yaşarsanız yada görüşlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz konunun altında yer alan yorum bölümüne not bırakabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2015, 22:48
Diyanet İşleri Başkanlığı Sure ve Dualar Uygulaması

Sure ve Dualar Apk indir
Sure ve Dualar Apk uygulaması Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından android telefon ve tabletlere yüklenebilen sure ve dualarının meal ile birlikte okunmasına yönelik anlatımlar vardır. Uygulamada aynı zamanda sesli olarak dua da dinleyebilirsiniz. Uygulama sure ve dua okuma,uygulama üzerinden sure ve dua arayabilme özelliği ve dua ve sureler ile ilgili özet bilgiler de sunulmaktadır. Sure,ayet ve dua dinleyebilme özelliğide mevcuttur.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 18-01-2016, 12:37
Android E-Okul Uygulaması
E-Okul programı ile öğrenciler sınav notları, proje ve performans notlarını, devamsızlıkları, merkezi sınav sonuçları, davranış notlarını an ve de an takip edebilirler.
E-Okul Talebe programı problemsiz çalışmaktadır. Sorunları bulunan uygulamayı kaldı ki Google bünyesine kabul etmez. Her bir öğrenci ve ayrıca velinin cep cihazında var olması lazım gelen bir uygulama.
Veliler çocuklarının devamsızlıkları, sınavlardan aldıkları puanları bu uygulama yoluyla bundan sonra istedikleri yerden takip edebilecekler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-01-2016, 12:38
Android E-Okul Ortalama Hesaplama apk indir

E-Okul Ortalama Hesaplama
Karne günlerinin yaklaşmasıyla öğrenciler ortalama hesaplama telaşlarına kapıldılar.Bu nedenle ortalama hesaplama uygulamaları,siteleri revaşta.Bu siteler teker teker tüm notlarınızı girmenizi istemekte.Bundan dolayı hayli uğraştırmakta.Fakat son günlerde çıkan bir uygulama bu işlemi oldukça kolaylaştırmakta.E-okul ortalama hesaplama adlı uygulama google play’den ücretsiz bir şekilde indirilmekte.Bu uygulama sayesinde ortalamanızı rahatlıkla hesaplıyabilicek ve karne gününü bekleyeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-10-2015, 22:45
Android 8. Sınıf TEOG Çalışma Uygulamaları (Tüm Dersler)


Android 8. Sınıf TEOG Çalışma Uygulamaları Apk indir
8.sınıfların en zor sınavlarından biriside TEOG sınavıdır. TEOG sınavına göre geleceğimiz bir nebzede olsa şekillenir ve hangi liseye gideceğimiz bu sınava göre belirlenir. Sizlerin boş zamanlarında, arabada giderken rahat bir şekilde konuları tekrar edebilir ve bilginizi daha çok arttırabilirsiniz. Bu makalemde sizlere Türkçe,ingilizce,din kültürü,inkılap tarihi,fen ve teknoloji TEOG uygulamalarını paylaşacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2013, 14:15
Android İngilizce Türkçe Sözlük Apk Uygulaması (internet Gerektirmiyor)

Android internetsiz İngilizce Türkçe Sözlük Apk Uygulaması

İngilizce ve Türkçe arasında sözlük , çevrimdışı 80.000 'den fazla kelime ve deyimler vardır .
Özellikler
- Sözlükte anahtar kelime ile arama ve filtre kelime veya kelime grubu
- Swap kaynak ve kelimeleri aramak için hedef dili
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 4-02-2015, 01:31

Android Tureng Sözlük Apk Uygulaması indir
Türkiye’nin oldukça kaliteli online Türkçe-İngilizce sözlüğü bulunan Tureng Sözlük, artık Android kullanıcılarına bile hizmet veriyor. Çok başarılı sonucu oldukça çabuk formatta verebilmeyi hedefleyen ve içeriğinde kullanım alanlarına kıyasla kategorilendirilmiş Üç milyondan fazla terim barındıran Tureng Sözlük uygulaması söz konusu alanda da daha öncekiler gibi fark yarattı ve aranan kelimeyi, en fazla bilinen Bir kaç farklı İngilizce aksanda seslendirme fonksiyonu ile kullanıcılarının hizmetine sundu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-01-2016, 12:37
E-Okul Android Uygulaması
Veliler için oldukça büyük öneme sahip konulardan biriside kuşkusuz çocuklarının notlarını iyi bir şekilde takip ederek onları gerektiği yerlerde uyarmaktır. Bu şekilde çocuklar çok daha bilinçli bir şekilde sınavlarına hazırlanabilirken daha iyi başarı elde edebilirler. Hâlihazırda öğrencilerin notları internet ortamındaki bir sisteme kayıt olmaktadır. Sistem ile aynı ismi taşıyan bir cep telefonu uygulaması olan E-Okul bu konuda velilere yardımcı olacaktır. Öğrencinin yani çocuklarının kişisel bilgilerini bu uygulamaya girdiğiniz sistem otomatik olarak tüm notları, devamsızlığı ve buna benzer özellikleri veliye gösterecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0