Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 20-09-2013, 14:30
Android Kısa Sureler Sesli Görüntülü Apk Uygulaması

Android Kısa Sureler Sesli Görüntülü Apk Uygulaması
Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim'de olan kısa sureler söz konusu uygulamada. İster okuyun, ister dinleyin, ister seyredin. Yalnızca Namaz Sureleri şeklinde bilinen 10 sure değil öbür çok kısa sureler bile söz konusu uygulamada. Zilzal suresi, Adiyat Suresi, Ayetel Kürsi, Hüvallahüllezi, Asr Suresi benzeri bütün kısa sureleri okuyabilirsiniz. Aynı zamanda bütün namaz duaları da uygulamada mevcuttur. Programdaki bütün sureler ve dualar hem Arapça, hem latin harfleriyle Arapça, hem Türkçe meali, hem sesli hem de görüntülüdür.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-06-2017, 07:51
R okul vbs V9.0 apk indir (E okul v2.2 apk indir-Not Bilgisi Görünüyor)

R okul vbs V9.0 apk indir (E okul v2.2 apk indir-Not Bilgisi Görünüyor)
Okulların kapanmasına yaklaştıkça bir çok öğrenci not ortalamalarını ve son notlarını merak etmektedirler. Ancak son günlerde e okul VBS açılmıyor ve öğrenciler son ders notlarını merak ediyorlar. Bir arkadaş e okul VBS uygulamasına alternatif olarak R Okul VBS uygulamasını çıkartmış ve ders notları görünebiliyormuş. Sizden ricam bu uygulamayı denedikten sonra çalışıp çalışmadığını yorum olarak atarsanız bir çok arkadaşıma yardımcı olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 52
Tarih: 13-09-2020, 21:22
KPSS ile ilgili En Son Güncel Bilgiler Android Uygulaması
Güncel Bilgiler 2019 Apk indir
Uzmanlar tarafından hazırlanmış her hafta güncellenen ve internet bağlantısı gerektirmeden çözebileceğiniz sorulara sahiptir. KPSS sınavına girecek adaylar için önceden sorulan KPSS sınavına giderecek adaylar için önceden sorulan sorulardan esinlenilerek hazırlanmış eğitici bir uygulamadır. Uygulama tamamen ücretsizdir. Göz yorucu ve dikkat dağıtıcı reklamlara yer verilmez. Cep kitabı olarak kullanabilir ve çözdüğünüz soruların cevaplarını internet bağlantısına ihtiyaç duymadan öğrenebilirsiniz. Uzmanlar tarafından hazırlanan sorular editörler tarafından gözden geçirildikten sonra sizlere sunulur. Çıkması muhtemel sorular sorulur. Bu uygulamayı her yerde kullanabilir ve eksik olduğunuz konuları her yerde tekrarlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2015, 01:31

Android Tureng Sözlük Apk Uygulaması indir
Türkiye’nin oldukça kaliteli online Türkçe-İngilizce sözlüğü bulunan Tureng Sözlük, artık Android kullanıcılarına bile hizmet veriyor. Çok başarılı sonucu oldukça çabuk formatta verebilmeyi hedefleyen ve içeriğinde kullanım alanlarına kıyasla kategorilendirilmiş Üç milyondan fazla terim barındıran Tureng Sözlük uygulaması söz konusu alanda da daha öncekiler gibi fark yarattı ve aranan kelimeyi, en fazla bilinen Bir kaç farklı İngilizce aksanda seslendirme fonksiyonu ile kullanıcılarının hizmetine sundu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-09-2013, 13:10
Android Diksiyon Çalışmaları Apk Uygulaması
Android Diksiyon Çalışmaları Apk Uygulaması
Diksiyonu söyle tanımlayabiliriz: söz söylerken duygu ve de düşünceleri uygun üslubuna göre ifade etmek adına sesin uyumunu söylenişini, sözcük hecelerinin uzunluğu kısalığı ve de vurguları bakımından doğruluğu; jesti mimiği takınılacak tavırları yerinde ve de iyi kullanma sanatıdır. Doğru 1 diksiyon adına gerekli 2 temel şart bulunmaktadır.
Birincisi: ses aletini doğru kullanmak. Kısacası anlatım için yeteri kadar havayı ses yollarını kasmadan içeri sağlamak, gereğinden fazla durak kullanmamak durakları uygun yerde gerektiği tarzda kullanmak ve de sesi duyulur ve net bir duruma getirmek.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-02-2018, 23:11
Bilsem Deneme Sınavı Apk indir
Bilsem Deneme Sınavı
Eğitim sistemi içinde yapılan son düzenlemelerle birlikte öğrenciler artık ortak sınavlara dahil edilerek burada aldıkları puanlara göre performans ölçümlerine ve değerlendirmelerine tabii tutuluyorlar. Her biri gerçek sınavlarda olduğu gibi zaman kısıtlamalarını içinde barındırarak hazırlanmış olan bu özel sınavlar uygulamanın canlı ve öğretici görsellerle desteklediği ara yüzü ile birlikte rahatlıkla kullanılan bir sınav uygulamasına dönüşmesini sağlamaktadır. MEB Grup Tarama Sınavları dışında aynı zamanda zeka, dikkat ve hafıza becerilerini de geliştirecek şekilde hazırlanan testlerle en iyi şekilde sınavlara hazırlanılabilir.
,
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2015, 01:30
Android Körfez Test Sorun Havuzu Apk Uygulaması

Android Körfez Test Sorun Havuzu Apk Uygulaması
Körfez Test soru havuzunda 1.000 den fazla konuda hazırlanmış 25.000 den fazla soru bulunmaktadır.
Tüm soruların video çözümleri mevcuttur. Her testin bitiminde soruların çözümlerini izleyebilirsiniz.
Testlerin indirilmesi ve de video çözümlerinin izlenmesi adına tabletin internete bağlı bulunması gerekir.
İndirdiğiniz testleri ister evde, ister dershanede, ister toplu taşıma araçlarında, dilediğiniz her mekanda -İNTERNET BAĞLANTISI OLMADAN- çözebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-09-2020, 21:22
KPSS ye Hhazırlanma Android Uygulaması
KPSS Apk indir
Öğretmen adaylarının kendini denemesi üzere geliştirilmiş tüm derslerin bulunduğu bir test uygulamasıdır. İnternet bağlantısına gerek duyulmaksızın çözebileceğiniz testler bulunmaktadır. Telefonunuzun elinizde olduğu her yerde rahatça çözebileceğiniz testlere sahiptir. KPSS (Kamu personeli seçme sınavı) sorularından esinlenerek güncel bilgilere dayanan sorulardır. Bu sınava girecek olan kişiler için eğitici nitelikte olan bir uygulamadır. Tarih, coğrafya, vatandaşlık ve genel kültür konularından birçok soru bulunmaktadır. Bu uygulama tüm cihazlarla uyumludur. Ayrıca, bu uygulama ile eksik olduğunuz konuları tekrar edebilir ve o konu üzerine bir test çözebilirsiniz. Bu testler boyunca yanlış işaretlediğiniz şık kırmızı ile doğru olan şık ise yeşil ile gösterilir. Uygulama test sonunda size yanlış, boş ve doğru sayınızı gösterir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2015, 01:55

İngilizce Kelime Öğrenme Uygulaması
Ana dilimiz Türkçe’den sonra öğrenilmesi gereken dillerden biri olan İngilizce, ilerleyen öğrenme teknolojisi ile artık çok daha kolay. İngilizce Öğrenme 6000 Kelime uygulaması ile çok daha akıcı ve rahat bir İngilizce’ye sahip olabilirsiniz.
15 farklı tematik konulara ayrılmış, 140 adet alt konudan oluşan uygulama, pek çok dile de çevrilebilme özelliğine sahip. Tamamen ücretsiz olan bu sistem acemi, orta ve ileri seviyelerden oluşuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-09-2013, 17:55
Android Dua Zamanı apk Uygulaması indir
Android Dua Zamanı apk Uygulaması indir
Dua, Rabbimiz'in Rahman ve Rahim isminin çok üstün bir tecellisi, müminlere çok büyük bir lütfudur. Çünkü insan Allah'a dua ederek samimi imanını, sevgisini ve korkusunu ifade edebilir. Tek dost ve veli olarak O'na teslim olduğunu, yalnızca O'ndan medet umup O'ndan yardım dilediğini gösterebilir.
Bu uygulamada Namazlarda okunan Duaları, Sureleri ve Aşırları internet bağlantısı olmadan dinleyebilir, Arapça ve Türkçe okunuşları ile okuyabilirsiniz. Bunun yanında Kuran-ı Kerim de geçen dualar ve Peygamber Efendimizin (SAV) okumuş olduğu duaları okuyup ezberleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1