Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 4-06-2017, 07:51
R okul vbs V9.0 apk indir (E okul v2.2 apk indir-Not Bilgisi Görünüyor)

R okul vbs V9.0 apk indir (E okul v2.2 apk indir-Not Bilgisi Görünüyor)
Okulların kapanmasına yaklaştıkça bir çok öğrenci not ortalamalarını ve son notlarını merak etmektedirler. Ancak son günlerde e okul VBS açılmıyor ve öğrenciler son ders notlarını merak ediyorlar. Bir arkadaş e okul VBS uygulamasına alternatif olarak R Okul VBS uygulamasını çıkartmış ve ders notları görünebiliyormuş. Sizden ricam bu uygulamayı denedikten sonra çalışıp çalışmadığını yorum olarak atarsanız bir çok arkadaşıma yardımcı olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 52
Tarih: 29-05-2019, 17:50
e okul vbs apk indir
Son Sürüm e okul vbs apk indir
Arkadaşlar okulların kapanmasına günler kala sizler için en güzel android e-okul hesaplama uygulamalarını bir araya toplamaya çalıştım. Google Playde yer alan en çok indirilen e-okul uygulamalarını sizler için indirip paylaşıma açlıyorum. E-okul Not hesaplama,taktir hesaplama,teşekkür hesaplama,ortalama hesaplama uygulamaları bulunmaktadır ve ayrıca bütün notlarınızı görebilir,sözlü notlarınızı takip edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu uygulamaları tek tek deneyip en iyi e-okul hangisi ise onu kullanabilirsiniz. Herhangii bir problem yaşarsanız yada görüşlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz konunun altında yer alan yorum bölümüne not bırakabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2013, 14:30
Android Kısa Sureler Sesli Görüntülü Apk Uygulaması

Android Kısa Sureler Sesli Görüntülü Apk Uygulaması
Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim'de olan kısa sureler söz konusu uygulamada. İster okuyun, ister dinleyin, ister seyredin. Yalnızca Namaz Sureleri şeklinde bilinen 10 sure değil öbür çok kısa sureler bile söz konusu uygulamada. Zilzal suresi, Adiyat Suresi, Ayetel Kürsi, Hüvallahüllezi, Asr Suresi benzeri bütün kısa sureleri okuyabilirsiniz. Aynı zamanda bütün namaz duaları da uygulamada mevcuttur. Programdaki bütün sureler ve dualar hem Arapça, hem latin harfleriyle Arapça, hem Türkçe meali, hem sesli hem de görüntülüdür.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-08-2015, 21:00
Reading Words Pro ingilizce Öğrenme Uygulaması indir
Android ingilizce Öğrenme Uygulaması indir
Uygulamanın Amacı: İngilizce dil sınavlarında kelime bilginizi ve ingilizce okuma tecrübenizi geliştirmeye yönelik olarak hazırlanmış bir uygulamadır.Hem kelime sayınızı arttırır hemde okuma yönteminizi geliştirir.
Uygulama Nasıl Kullanılır: Reading Words Pro apk yı açtıktan sonra metin okuyup bilemediğiniz kelimelere bakabilirsiniz.
Uygulamanın Sürümü: 1.2
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2016, 22:51
Android Resim yapma uygulamaları
Android Resim yapma uygulamaları
anroid telefonlar içerik bakımından oldukça zengin olan telefonlar olduğundan dolayı kişiler android telefonlarını kullanarak, oyun oynayabilir, müzik dinleyebilir, internette yer alan online sitelerden alışveriş yapabilir, çektiği fotoğrafları düzenleme programları ile düzenleyebilir veya yeni resimler yapabilme şansına sahip olabilir. Android telefonunuz ile çektiğiniz fotoğrafların farklı görsellere ulaşmasını sağlayabilmek adına, MomentCam gibi çektiğiniz fotoğraflara yeni efektler ekleyen programları kullanabilirsiniz. Bunun dışında android telefonlarınızı kullanarak resim yapabilmek ve farklı efekt uygulamalarını kullanabilmek adına Android Resim yapma uygulamaları var olmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-09-2013, 14:15
Android İngilizce Türkçe Sözlük Apk Uygulaması (internet Gerektirmiyor)

Android internetsiz İngilizce Türkçe Sözlük Apk Uygulaması

İngilizce ve Türkçe arasında sözlük , çevrimdışı 80.000 'den fazla kelime ve deyimler vardır .
Özellikler
- Sözlükte anahtar kelime ile arama ve filtre kelime veya kelime grubu
- Swap kaynak ve kelimeleri aramak için hedef dili
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 2-06-2017, 02:47
MEB E-OKUL v2.2 Apk indir

MEB E-OKUL Android Uygulaması

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Grup Başkanlığı aracılığıyla yapılan Resmi Mobil Uygulamadır.
Türkiye’de örgün Eğitimde yer alan bütün çocukların velilerinin kullandığı sistemdir. Veliler Sınav ve de Proje Gelişmeleri, Not Bilgileri, Ders Programı, Devamsızlık Bilgileri, Nakil İşlemleri, Yerleştirme ve de Sınav Bilgileri, Okul duyuruları, Okuduğu kitaplar gibi bilgileri sistem yoluyla anlık olarak takip yapabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 7-02-2018, 22:30
Hızlı Okuma Android Uygulaması Full Apk indir
Hızlı Okuma
Özellikle öğrencilerin sınav noktasında hafızalarını etkin bir şekilde geliştirebilmeleri ve okumayı daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için farklı çalışmalar uygulanması gerekir. Bu noktada günümüzde kullanılan Android telefonlarda tercih edilebilecek hızlı okuma yazılımı hem eğlenceli hem de öğretici bir çalışma sağlamaktadır. 12 interaktif çalışma sayesinde hızlı bir şekilde okuma gerçekleştirirken aynı zamanda keyifli bir uygulama kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Hızlı bir şekilde okumada gözle görülür bir artış sağlarken zihinsel kapasitenizi geliştiren çalışma sistemi ile katkıda bulunabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-01-2018, 16:23
Bilsem Deneme Sınavı apk indir

Bilsem Deneme Sınavı apk indir
Tamamen çocukların ilkokul düzeyindeki ilk üç kademede almış oldukları eğitimin teknolojinin yardımıyla mobil uygulama haline getirilmiş türü olan Bilsem Deneme Sınavı uygulaması öğrencilerin keyifle dersleri öğrenmesine olanak sağlıyor. Soruların çözümü için belirlenen zaman kısıtlamaları ile zaman konusunda problem yaşayan öğrencilerin kendini de geliştirmesini sağlayan uygulama güncel soruların bulunduğu toplamda 300 adet Milli Eğitim Bakanlığı Grup Tarama Sınavı’nı içinde barındırarak sınavlara hazırlıktaki en iyi uygulamalardan biri oluyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2018, 00:02
Parapsikoloji Uygulaması Apk indir
Parapsikoloji
Günlük bir şekilde kullanabileceğiniz parapsikoloji uygulaması sayesinde Android telefonlarınızda kendinize zaman ayırarak; beyninize hükmetme ve doğuştan gelmiş olan kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarma şansına sahip olabilirsiniz. Bu uygulama, batıl inançların ötesinde bilimsel yöntemlere sahip olan bir araştırma olarak geleceği görmek, düşünce gücü ile maddeye hükmetme özelliği tanıyan telekinezi, cinler ile ilgili konular ve düşünce gücüyle duygusal bağlar oluşturma gibi içerikler hakkında cevaplar oluşturmaktadır. Uygulama sayesinde şifalı bitkilerin ve doğal taşların nasıl kullanılacağı, zihin okuma, psikolojik testler ve mitoloji ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0