Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 10-12-2014, 15:01
McAfee Antivirus & Security Apk indir

McAfee Antivirus & Security Apk indir

intel Security Group aracılığıyla sunulan ödüllü virüsten koruma, gizlilik ve güvenlik yazılımıyla Android telefonunuzu veya tablet bilgisayarınızı korur. McAfee'nin ödüllü telefon desteğinden, medya yedek alma özelliğinden ve de reklamsız program ortamından yararlanmak adına versiyonu MMS Premium olacak şekilde yükseltin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-01-2019, 21:27
2019'un Ücretsiz Android Antivirüs Uygulamaları

En Çok indirilen Android Antivirüs Uygulamaları
Biyolojik anlamının dışında teknolojik aletlerdeki parazitleri belirtmek için de virüs kelimesi kullanılmaktadır. Virüsler, kullanıcının haberi olmadan veya kullanıcı izin vermediği halde bilgisayar ya da telefonların çalışma şeklini değiştiren kendini gizleyebilme özelliğine sahip birtakım programlardır. Bu programlar, internet üzerinden yayınlanan bağlantılar ve dosya aktarımları gibi çok çeşitli yollarla telefon ya da bilgisayara sızabilmektedir. Sonrasında kendini çoğaltmaya ya da yerleştiği yerde işlevini sürdürmeye çalışırlar.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 24-11-2016, 17:16
Android Antivirüs Uygulaması
Clean Master tarafından geliştirilen ve dünyanın en iyi Avtivirus uygulamalarından bir tanesi olan CM Security - FREE Antivirus programı size ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulama Google Play Store’da ortalama 4.7 puan almayı başarmış ve 100 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiştir.
Uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi hızlı ve kullanışlı olmasıdır. Ayrıca cihazınıza gerçek zamanlı bir koruma desteği sağlar. Uygulama arka planda açık kalmakta ve cihazınızı 7/24 korumaktadır. Ayrıca hafif yapısı ile de sistemi zorlamamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 14-11-2013, 21:57
Android Telefonlar için Güvenlik ve de Antivirüs Programı

NQ Mobile Security & Antivirus, Android telefonunuzun güvenliğini sağlayabilecek özelliklere sahip aynı zamanda oldukça favori bir mobil uygulama. Antivirüs yapısı başta olmak üzere birçok koruma parçacığını bünyesinde bulunduran söz konusu yazılım ile antivirüs adına büyük bir adım atabilirsiniz.
Virüs, trojan, truva atı aynı zamanda malware gibi kötü amaçlar güden program ve de öğelere karşı güvenliğinizi sağlayabilen NQ Mobile Security & Antivirus, mobil telefonunuzu baştan daha sonra tarayabiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-08-2013, 11:14
Dr.Web Anti-virus Light x programı full apk indir (Android Antivirüs Programı)
Dr.Web Anti-virus Light x programı full apk indir (Android Antivirüs Programı)
Virüslerden Android Işık Temel koruma için Dr.Web
Dikkat! Suçlular tarafından oluşturulan malware her türlü mobil cihaz korumak için, kapsamlı bir koruma kullanın - Işık sürümü yeterli değildir.
Özellikleri ve Avantajları
• Hızlı veya tam dosya sistemi tarama, hem de kullanıcı tarafından belirtilen dosya ve klasörleri özel bir tarama.
Girişimleri cihazın belleğine dosyaları kaydetmek için yapıldığı zaman Örümcek Guard monitör ile tarama
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-10-2016, 20:51
Telefona ”Virüs Bulaştı” Uyarısına Dikkat!
İnternete bağlanabilen cihazların tamamı internet ortamından yayılan virüslerin saldırısı ile muhatap olabilmektedir. Bu cihazlara indirilen bazı uygulamaların yazılımlarının kaçak olması yüzünden bu virüsler bulaşabildiği gibi uygulamalar yasal olsa da uygulamalara virüs bulaşmışsa eğer bu virüs bulaşmış uygulamaların androidli telefonlara indirilmesi sonucunda virüs bulaşmaktadır. Sadece kaçak veya virüs bulaşmış uygulamalar yüzünden androidli telefonlara virüs bulaşmamaktadır. Aynı zaman girilen bazı internet siteleri yüzünden de bu cihazlara virüs bulaşabilmektedir. Virüslü internet siteleri sırf androidli telefonlara virüs bulaştırmak için kurulmuş olabileceği gibi tıpkı virüslü uygulama programları gibi başkaları tarafından virüs bulaştırılmış olabilmektedirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-10-2015, 23:05


Android Telefonlar ve Tabletler için Antivirüs Programı


Mobile Security & Antivirus iyi bir antivirüs yazılımıdır ve Google Play Store üzerinden bedava şeklinde sunulmaktadır. Program yoluyla mobil telefonunuzu yoran ve pilini yiyen virüslerden kurtarın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 10:20
En iyi Android Antivirüs Uygulamaları indir


En iyi Android Antivirüs Uygulamaları
Google Play Store ya da rootlu cihazların faydalandıkları diğer platformlar üstünde dolaşan zararlı yazılımların sıklığından hepimizin haberi vardır. Durum böyle olunca bütün akıllı cihazlara bir tane antivirüs uygulaması yerleştirmek de şart oluyor. İşte cihazınızı virüslerden veya kötü niyetli programlardan korumak amacıyla kullanabileceğiniz antivürüs ve ayrıca güvenlik programları.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-12-2014, 01:25
Kategori: Antivirüs / Widget

Android Telefonlar ve Tabletler İçin Antivirüs Uygulaması

AVG Antivirus, android telefonlar ve de tabletler adına oluşturulmuş zararlı program tarama uygulamasıdır. Bilgisayarlarınızda kullandığınız ücretisiz AVG ile benzer biçimde ayırarak, mobil cihazının için tehlike oluşturabilecek virüs, trojan, casus program ve de zararlı sitelerden sizleri gerçek zamanlı bir biçimde korumaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-12-2015, 10:32
Android 360 Mobile Security- Antivirus Uygulaması indir
Android 360 Mobile Security- Antivirus Uygulaması Apk indir
Android telefonlar için Bedava Güvenlik Yazılımı

360 Mobil Security, Android telefonunuzu olası virüs tehditlerine karşı koruyan bedava bir güvenlik yazılımıdır. Virüs, casus yazılım, sistem açıkları aynı zamanda gizlilik risklerine karşı fazla koruma sağlayan program, arka planda işleyen gereksiz uygulamaları sonlandırma özelliğine sahiptir. Söz konusu özellik Android cihazınızdan tam performans almanızı sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 1