Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 10-12-2014, 01:40
Mobile Security & Antivirus apk indir (Android ESET Antivirüs Uygulaması)
Mobile Security & Antivirus apk indir (Android ESET Antivirüs Uygulaması)
Verileriniz ve Mobil Maceralarınız için Koruma
ESET Mobile Security 99.7% tespit oranıyla mükemmel koruma sunar (kaynak: AV-TEST May/Haz/Tem 2013)
Üstüste 10 yıllık koruma ödülleriyle rekor kıran ESET teknolojisiyle çevrimiçi sosyal ağlar veya alışverişin keyfine varın (kaynak: Virus Bulletin, VB100 Ödülleri).
ESET'in teknolojisi size her koşulda güvenli kılar ve telefonunuzu kontrolünüzde tutar- telefonunuzu kaybetseniz bile.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-10-2015, 23:05


Android Telefonlar ve Tabletler için Antivirüs Programı


Mobile Security & Antivirus iyi bir antivirüs yazılımıdır ve Google Play Store üzerinden bedava şeklinde sunulmaktadır. Program yoluyla mobil telefonunuzu yoran ve pilini yiyen virüslerden kurtarın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2016, 17:16
Android Antivirüs Uygulaması
Clean Master tarafından geliştirilen ve dünyanın en iyi Avtivirus uygulamalarından bir tanesi olan CM Security - FREE Antivirus programı size ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulama Google Play Store’da ortalama 4.7 puan almayı başarmış ve 100 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiştir.
Uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi hızlı ve kullanışlı olmasıdır. Ayrıca cihazınıza gerçek zamanlı bir koruma desteği sağlar. Uygulama arka planda açık kalmakta ve cihazınızı 7/24 korumaktadır. Ayrıca hafif yapısı ile de sistemi zorlamamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 3-01-2019, 21:27
2019'un Ücretsiz Android Antivirüs Uygulamaları

En Çok indirilen Android Antivirüs Uygulamaları
Biyolojik anlamının dışında teknolojik aletlerdeki parazitleri belirtmek için de virüs kelimesi kullanılmaktadır. Virüsler, kullanıcının haberi olmadan veya kullanıcı izin vermediği halde bilgisayar ya da telefonların çalışma şeklini değiştiren kendini gizleyebilme özelliğine sahip birtakım programlardır. Bu programlar, internet üzerinden yayınlanan bağlantılar ve dosya aktarımları gibi çok çeşitli yollarla telefon ya da bilgisayara sızabilmektedir. Sonrasında kendini çoğaltmaya ya da yerleştiği yerde işlevini sürdürmeye çalışırlar.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 18-10-2016, 20:51
Telefona ”Virüs Bulaştı” Uyarısına Dikkat!
İnternete bağlanabilen cihazların tamamı internet ortamından yayılan virüslerin saldırısı ile muhatap olabilmektedir. Bu cihazlara indirilen bazı uygulamaların yazılımlarının kaçak olması yüzünden bu virüsler bulaşabildiği gibi uygulamalar yasal olsa da uygulamalara virüs bulaşmışsa eğer bu virüs bulaşmış uygulamaların androidli telefonlara indirilmesi sonucunda virüs bulaşmaktadır. Sadece kaçak veya virüs bulaşmış uygulamalar yüzünden androidli telefonlara virüs bulaşmamaktadır. Aynı zaman girilen bazı internet siteleri yüzünden de bu cihazlara virüs bulaşabilmektedir. Virüslü internet siteleri sırf androidli telefonlara virüs bulaştırmak için kurulmuş olabileceği gibi tıpkı virüslü uygulama programları gibi başkaları tarafından virüs bulaştırılmış olabilmektedirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-12-2015, 10:32
Android 360 Mobile Security- Antivirus Uygulaması indir
Android 360 Mobile Security- Antivirus Uygulaması Apk indir
Android telefonlar için Bedava Güvenlik Yazılımı

360 Mobil Security, Android telefonunuzu olası virüs tehditlerine karşı koruyan bedava bir güvenlik yazılımıdır. Virüs, casus yazılım, sistem açıkları aynı zamanda gizlilik risklerine karşı fazla koruma sağlayan program, arka planda işleyen gereksiz uygulamaları sonlandırma özelliğine sahiptir. Söz konusu özellik Android cihazınızdan tam performans almanızı sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 10-12-2014, 15:01
McAfee Antivirus & Security Apk indir

McAfee Antivirus & Security Apk indir

intel Security Group aracılığıyla sunulan ödüllü virüsten koruma, gizlilik ve güvenlik yazılımıyla Android telefonunuzu veya tablet bilgisayarınızı korur. McAfee'nin ödüllü telefon desteğinden, medya yedek alma özelliğinden ve de reklamsız program ortamından yararlanmak adına versiyonu MMS Premium olacak şekilde yükseltin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-12-2014, 23:42
Norton Security and Antivirus programı full apk indir (Android Norton Antivirüs Uygulaması)
Norton Security antivirus 3.5.0.1025 programı full apk indir (Android Norton Antivirüs Uygulaması)
Antivirüs ile yeni Norton Mobile Security hırsızlık, kayıp, kötü amaçlı yazılım ve virüslere karşı Android telefonlar ve tablet korur. Uzaktan kayıp veya çalıntı cihaz bulun. Gizlilik riskleri, kötü amaçlı yazılım ve greyware'lara için yeni uygulamalar, uygulama güncellemeleri ve SD kartları tarayın. Kolayca bir web sitesi üzerinden tüm cihazlar için koruma kontrol.
ÖZELLİKLERİ (Lite)
• uzaktan kayıp veya çalıntı telefon kilitlemek için SMS metin kullanın
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 26-08-2013, 11:14
Dr.Web Anti-virus Light x programı full apk indir (Android Antivirüs Programı)
Dr.Web Anti-virus Light x programı full apk indir (Android Antivirüs Programı)
Virüslerden Android Işık Temel koruma için Dr.Web
Dikkat! Suçlular tarafından oluşturulan malware her türlü mobil cihaz korumak için, kapsamlı bir koruma kullanın - Işık sürümü yeterli değildir.
Özellikleri ve Avantajları
• Hızlı veya tam dosya sistemi tarama, hem de kullanıcı tarafından belirtilen dosya ve klasörleri özel bir tarama.
Girişimleri cihazın belleğine dosyaları kaydetmek için yapıldığı zaman Örümcek Guard monitör ile tarama
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2016, 17:14
360 Security - Antivirus Boost (Android Antivirüs Uygulaması)

360 Security - Antivirus Boost (Android Antivirüs Uygulaması)
360 Security dünyanın en muhteşem güvenilir hepsi-içinde-bir android optimizasyon & antivirüs yazılımıdır, dünya çapında 641 milyon kullanıcı 360 Security kullanarak günlük hayata minimal müdahale ile birlikte mobil güvenliğini getirir.
Cep yaşam tarzını korumak için öngörüyle tasarlanmış İşte bu Bedava optimizasyonu ve güvenlik Android yazılımını sadece BİR dokunuşla yükleyin.
Devamı
  • Yorumlar: 1