Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 10-03-2016, 07:53
Türkiyede En Çok Oynanan Android Araba Yarışı Oyunları
Android Araba Yarışı Oyunları Apk indirAraba yarışları, video oyunları çıktığından beri en sevilen, en beğenilen tarzlar arasında yerini almıştır. Gelişen teknolojiyle birlikte Android Araba Yarışı Oyunları teknolojik çağ boyunca çok sevilen bu tarzı android cihazlarda bir çok görsel desteği ile oynama imkanı sunuyor.
Bilgisayar oyunlarından grafik olarak neredeyse farkı kalmayan Android Araba Yarışı Oyunları arasında en sevilen uygulamalardan bir tanesi ise Real Racing 3. Electronic Arts'ın piyasaya sürdüğü ve geliştirdiği bu oyun muhteşem grafikleriyle en gerçekçi oyunlar arasında yer alıyor. Görsel bir şölen yaşatan bu popüler oyun tamamen ücretsiz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 20-01-2019, 22:50
Hill Climb Racing Son versiyon apk indir

Hill Climb Racing apk indir
Hill Climb Racing indir
Hill Climb Racing fizik kurallarından koparak değişik yarış türleri denemek isteyenlerin çok seveceği 1 yarış oyunu. Çeşitli ortam ve gezegenlerde, farklı yer yüzü ve de yer çekimlerinde, oldukça geniş sayılabilecek araç seçeneklerini kullanarak basit bir şekilde oldukça uzak mesafeye gitmeye çalıştığınız bu oyun sahip olduğu engeller vasıtasıyla oldukça zorlayıcı 1 yapıya da sahip.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 22-02-2014, 10:38
Trial Xtreme 3 Son versiyon apk indir (Android Engelli Motor Yarışı Oyunu)

Android için Motorsiklet Oyunu
Google Play Store'da en iyi geliştiri ünvanını sahip Deemedya m.s. ltd.'ın en yeni oyunu ve serinin devamı Trial Xtreme 3 etkileyici çizimleri ve de gerçekçi motor sesiyle oyun severler ile birlikte buluştu.
Serinin bir önceki oyunu olan Trial Xtreme 2 ile kıyasladığımızda pek çok yeni fonksiyonu görebilmek mümkün. Sıralamada yer alan öbür oyuncularla yarışabiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-06-2014, 07:52
Car Town Streets (Araba Tamir ve Bakım Oyunu)
Car Town Streets (Araba Tamir ve Bakım Oyunu)
Kasaba,çiftlik,mağaza kurma oyunları yıllardır insanları kendilerine bağımlı etmekte.Özellikle Facebook ile doruk noktasına ulaşan bu oyunlar insanların en sevdiği tarzda oyunlardan.Bu oyunlardan türlü türlü tarzlar çıktı.Çiftlik,giyim dükkanı gibi konulara ev sahipliği etti. Car Town Streets ise daha farklı bir konuya sahip.Adındanda anlaşılacağı gibi arabaları konu ediniyor.Bir araba köyü kuruyorsunuz.
Araba köyünüzü geliştiriyorsunuz.Dükkanlar,yollar yapıyor ve araba satın alıyorsunuz.Satın aldığınız arabalar ile yarışlara katılıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-11-2017, 17:02
Android GTA 6 Mobile SD Data + Apk indir (Oyun Tanıtımı)
GTA 6 Apk indir
Sevgili arkadaşlar internette dolaşırken bazı sitelerde GTA 6 Apk indir olarak bazı oyunların dolaştığını farkettim. Bu oyun cep telefonuna kuranlar olmuş açıkcası ben denemedim. Kendim Gta 5 i satın alıp oynuyorum ve GTA 6 yı ve GTA 6 apk indiride sabırsızlıkla bekliyorum. Sizinde bildiğiniz gibi bu oyun yıllar önce çıktı ve oyuncular tarafından en çok oynanan oyun oldu. GTA oyunlarında çeşitli karakterler ile görevleri yapıyoruz ve bu görevlerden aldığımız paralar ile şehirde kendimize ev satın alabiliyoruz. Arabalarımıza garaj alıp araçlarımızı modifiye yapıyoruz. GTA 6 nın çıkmasını sabırsızlıkla bende sizler gibi beklemekteyim.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-01-2019, 22:49
Dr. Driving Son versiyon apk indir (Android Araba Kullanma Oyunu)
Android için Yarış Oyunu
Dr. Parking, Dr. Driving olarak geri döndü! Dr. Driving ile sürüş keyfi sizleri çılgına çevirecek. Dr. Parking serisinin en hızlı ve de oldukça göze hitabeden versiyonu vasıtasıyla sokakları tutuşturmaya hazır mısınız?

Oyunda Speed, Speed Parking, Highway, Drift, Fuel Efficiency veya VIP Escort olmak üzere altı değişik bölüm bulunmakta.
Devamı
  • Yorumlar: 6
Tarih: 20-01-2019, 22:52
Android Asphalt 8: Airborne Apk indir
Android Asphalt 8: Airborne Apk indir
Android Tablet ve Telefonlar için Araba Yarışı Programı

Asphalt 8: Airborne, Android platformu üstünde en beğenilen aynı zamanda sevilen araç yarışları oyun serisinin sonuncusu. Oldukça gelişmiş özellikleri yoluyla yaşanmış bir sürüş deneyimi yaşatan oyunda önemli dakikalar geçirebilirsiniz.
Uygulamada kullanılan yeni fizik motoru sayesinde arabanız ile fazla hızda akrobatik hareketler yapabiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 14
Tarih: 7-08-2013, 18:01
Racing Moto 1.2.6 Son versiyon apk indir (Android Hızlı Motor Yarışı Oyunu)
Racing Moto 1.2.6 Son versiyon apk indir (Android Hızlı Motor Yarışı Oyunu)
Yarış Moto hızlı tempolu bir yarış oyunu. Sen gerçek dünyada çok hızlı sürerim cesaret asla! Trafik acele süre içinde inanılmaz hızlı hızı ile motor kontrol edin! Çöl, şehir, köprü, deniz ve orman - Ayrıca yolculuk sırasında güzel manzarası eşliğinde!
Intuitive game rules:
# Tilt phone to control moto direction
# Tap screen to accelerate
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-08-2013, 18:17
Real Racing 1.01 Son versiyon apk indir (Android Araba Resimleri ve Sesleri Uygulaması)

Gerçek Araba Yarışı. Ultimate Hız Usta yarışı temalı zil sesi, en iyi, en havalı ve heyecan verici yarış zil sesleri, ücretsiz 29 heyecan verici bir yarış sesler, çılgın süper yarış zil sesleri sunmaktadır. Yüksek kaliteli zil sesleri ekipman optimize.
Etiketler: Gerçek Araba Yarışı, Otoban Araba Yarışı, Yarış Araba, NFS, Hız yarış otomobili, Zil sesi, Popüler zil sesi, indir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:47
En Güzel Şahin ve Doğan Modifiye Yarışı Oyunu apk indir

Şahin Doğan Modifiye Yarış Apk indir
Şahin ve Doğan Modifiye android telefon ve tabletlerde oynanan yarış ve modifiye oyunudur. HD Grafikler ile Türk bayramığımızın renklerinde muhteşem bir yarış ve modifiye deneyimi yaşayacaksınız. Bu oyun sizleri 80 li ve 90 lı yıllara götürecek ve o yılların modifiye konusunda verdiği mutluluğu bizlere yaşatacak. Oyuna yakında eklenecek olan Tofaş şahin,106,Civic,Focus,TT,S2000,M3,Celica,Lancer Evo,Camaro,Mustang,Silvia,350z,Supra ve Skyline araba modelleri ile dahada modifiyenin tadına doyacağız.
Devamı
  • Yorumlar: 0