Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 19-01-2014, 11:32
Gangstar Rio: City of Saints Android Oyunu
Sevilen Gangstar serisi Gangstar Rio: City Of Saints hem suç işleyeceğiniz hem de eğleneceğiniz yeni mekan ve içerikleri ile şimdi telefon uygulamalarında. Android telefon uygulamalarında rahatlıkla yükleyebileceğini ve oynayabileceğiniz bu oyunda aksiyona ve heyecana doyacaksınız. Bu oyunla birlikte Rio de Janeiro'yu yeniden keşfedeceksiniz.
5 farklı bölgede geçen oyunda kahraman serinin diğer formatlarına nazaran bu kez 3B formatında yaratılıyor. Tamamlanacak 60'danfazla görev bulunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-01-2014, 23:59
Örümcek Adam Apk indir
Son zamanlarda özellikle çocukların en sevdikleri süper kahramanlar arasında Spider-Man yer almaktadır. Çünkü bu kahraman hem komiktir hem de oldukça güçlüdür. Dolayısı ile herkesin bir şekilde ilgisini çekmeyi başarmıştır. Son çıkan filmlerinden sonra yetişkinlerinden ilgisini çektiği için oyun firmaları bu çizgi kahramanın üzerine giderek yeni oyunlar çıkarmıştır. The Amazing Spider-Man oldukça keyifli olan Spider-Man oyunlarından birisidir. Kahramanımızın pek çok gücü vardır. Bunlardan en önemlisi kuşkusuz sahip olduğu örümcek güçleridir. Duvarlardan duvara zıplayabilir, ağ atarak düşmanlarınızı engelleyebilir ya da yenilmesi çok güçlü canavarları örümcek hisleriniz sayesinde durdurabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 16-02-2015, 19:44
Zombi Ezme Oyunu Apk indir
Zombilerden kaçmanın ve hayatını kurtarmak adına hız yapmanın tam zamanı. Earn To Die milyonlarca kullanıcıya ulaşan ve dünya çapında beğenilerek oynanan bir yarış oyunu. Zombilerle çevrili bir çölde yaşam mücadelesi verecek, kurtulmak adına olduğundan daha fazla gaza basmak zorunda kalacaksın.
Bir yarış arabası, bir kamyon ve bir okul otobüsü ile yola çıkmaya hazırlanacağın yarışta, yüzlerce engel ile karşılaşacaksın. Hem zombilerle savaşacak, hem yarışı başarıyla bitirmeye çalışacaksın. 8 farklı aracın yer aldığı oyunda, animasyon dizilerinde kullanılan efektler uygulanmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-01-2014, 12:02
Grand Theft Auto: San Andreas Apk Oyunu
Bilgisayar oyunları son zamanlarda giderek kendini geliştirdi ve üçüncü gözden oynanan macera oyunları çok popüler oldu. Dolayısı ile insanlarda bu oyunları çok severek oynamaya başladı. Özellikle son zamanlarda Rockstar firmasının çıkarmış olduğu GTA serileri oldukça beğenildi. Grand Theft Auto: San Andreas bu konuda oldukça iyi bir oyuncu sayısını yakalamış olan oyunlardan birisidir. Bu oyunda görevleri alarak hikâyeyi devam ettirebilirsiniz ya da dilerseniz keyfinize göre şehirde gezebilirsiniz. Oyunda yapabileceklerinizin neredeyse sınırı yoktur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-02-2014, 00:13
N.O.V.A. 2 - Near Orbit Android apk indir
Uzayda geçen bir First Person Shooter oyunu olan N.O.V.A. 2, akıllı telefonlardaki teknik donanımsal gelişme üzerine tasarlanmış bir oyundur. En güçlü oyun şirketlerinden biri olan Gameloft’un tasarladığı oyunda, gerek aksiyon ve gerek macera unsurlarıyla keyifli bir oyun deneyimi yaşatılmaktadır. Oyundaki amaç görevleri yerine getirirken düşmanlar ile çatışarak onları alt etmektir.
Uzay oyunları içerisinde oynanış kolaylığı ve geniş yelpazedeki silah ve mühimmat imkanlarıyla dikkat çeken oyunda tecrübe arttıkça gelişmiş silahlara ve gemilere sahip olunabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 12-02-2019, 11:56
En iyi Ücretli Android Uygulamaları apk indir
En iyi Ücretli Android Uygulamaları
ai.type uygulaması 10 milyondan fazla kullanıcının beğenisini kazanmayı başardı. Önemli ölçüde geliştirilmiş bir sonraki kelime tahmini yeteneğiyle, yazmak istediğinizi sizden önce tahmin edebiliyor. Ayrıca yazım yanlışlarını algılayıp, düzen ve denetimini sağlayabiliyor. 35 ülkede önde olan 10 adet verimlilik uygulamasının içinde bulunuyor. Sınırsız kelime seçenekleri ile yazma işi zevke dönüşüyor. Kontrol klavye düzeni, değişim temaları, renkleri ve yazı tipiyle de farkını ortaya koymayı başarıyor. ai.type yazı yazarken geçirdiğiniz zamanı % 40 oranında azaltıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-01-2014, 07:35

Minecraft - Pocket Edition (Meşhur Minecraft Oyunu)
Oyun dünyasının en popüler elemanlarından biri olan Minecraft, teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı telefonlar için de uygun hale getirilmiş bulunuyor. Sanal dünyanın gerçekliği olarak bilinen bu oyunda, dilediğiniz her şeyi yapmakta serbest olacaksınız. Android cihazlar için geliştirilen Minecraft – Pocket Edition uygulamasını cihazınıza indirerek oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Google Play Market üzerinden satın alınabilen bu oyun, 6 Dolar ücreti ile de kullanıcıları memnun etmektedir. Oyunu satın aldığınızda indirmeye hazır olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 21-02-2014, 00:02
Assassin’s Creed Revelations Android Oyunu apk indir
Bilgisayar oyuncuları için vazgeçilmez oyunlardan biri olan Assassin’s Creed, akıllı telefon ve tabletlerin, teknolojik açıdan geçirdiği muazzam gelişme sonrasında bu platformlarda da yerini aldı. Bir suikastçinin canlandırıldığı oyunda, verilen türlü görevler yerine getiriliyor. Oyun, eski çağlarda bu güne kadar her versiyonunda türlü bölgelerde geçiyordu. Akıllı telefon ve tabletler için tasarlanan versiyon ise eski İstanbul’da geçmektedir.
Yandan bakış açısıyla ve çizgifilmsel grafikleriyle eski oyunların nostaljik heyecanıyla günümüz oyunlarının içerik zenginliğini birleştiren oyunda, aşama aşama verilen görevler tamamlanarak sonuca varılmaya çalışılıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 17-02-2014, 23:46
Driver San Francisco Android Apk indir
Araba yarışları oyun dünyasının en sevilen yapımları arasındadır. Özellikle çeşitli senaryolarla işlenip hikayesi olduğunda daha da keyifli hale gelmektedir. Driver San Fransisco oyunu böyle bir yarış oyunudur. Söz gelimi oyunumuzda Suç Lordu Jeriche, San Fransisco yu tehdit etmektedir. Ve bu duruma bir son verebilecek tek kişi, oyundaki karakterimiz, San Tanner dir. Dodge Challenger gibi efsane bir otomobil ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Öte yandan oyunda pek çok lüks ve klasik araba modeli bulunmaktadır. Oyunun grafiklerine baktığımızda tatmin edici ve keyif veren bir yapım olduğunu söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-01-2014, 09:20

Asphalt 6 Yarış Oyunu
Adrenalin dolu bir yarış oyunu daha. Asphalt serisinin en beğenilen oyunlarından olan Asphalt 6: Adrenaline ile heyecanlı dakikalar geçireceksiniz. Gerçekte hayalini kurduğunuz yarış pistlerinde olduğunuzu hissedeceksiniz. 42 adet farklı modellerde ve özelliklerde bulunan otomobilleri keşfetme ve her biri ile ayrı heyecanlar yaşamaya hazır olun.
6 farklı kişi ile birlikte yarışabilme hatta çevrimiçi diğer kullanıcılar ile kıyasıya yarışabilme şansını edineceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0