Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 16-02-2015, 19:44
Zombi Ezme Oyunu Apk indir
Zombilerden kaçmanın ve hayatını kurtarmak adına hız yapmanın tam zamanı. Earn To Die milyonlarca kullanıcıya ulaşan ve dünya çapında beğenilerek oynanan bir yarış oyunu. Zombilerle çevrili bir çölde yaşam mücadelesi verecek, kurtulmak adına olduğundan daha fazla gaza basmak zorunda kalacaksın.
Bir yarış arabası, bir kamyon ve bir okul otobüsü ile yola çıkmaya hazırlanacağın yarışta, yüzlerce engel ile karşılaşacaksın. Hem zombilerle savaşacak, hem yarışı başarıyla bitirmeye çalışacaksın. 8 farklı aracın yer aldığı oyunda, animasyon dizilerinde kullanılan efektler uygulanmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-01-2014, 23:59
Örümcek Adam Apk indir
Son zamanlarda özellikle çocukların en sevdikleri süper kahramanlar arasında Spider-Man yer almaktadır. Çünkü bu kahraman hem komiktir hem de oldukça güçlüdür. Dolayısı ile herkesin bir şekilde ilgisini çekmeyi başarmıştır. Son çıkan filmlerinden sonra yetişkinlerinden ilgisini çektiği için oyun firmaları bu çizgi kahramanın üzerine giderek yeni oyunlar çıkarmıştır. The Amazing Spider-Man oldukça keyifli olan Spider-Man oyunlarından birisidir. Kahramanımızın pek çok gücü vardır. Bunlardan en önemlisi kuşkusuz sahip olduğu örümcek güçleridir. Duvarlardan duvara zıplayabilir, ağ atarak düşmanlarınızı engelleyebilir ya da yenilmesi çok güçlü canavarları örümcek hisleriniz sayesinde durdurabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 27-01-2014, 22:06
Android BatMan Oyunu
Batman en sevdiğimiz çizgi kahramanlardan birisidir. Kötüleri yakalamadaki yetenekleri ve bu işleri çok gizli bir şekilde halletmesi çok hoşumuza gitmektedir. Dolayısı ile bu çizgi kahraman üzerinden yapılan oyunlar çok tutmaktadır. Son zamanlarda çıkan yeni Batman filmlerinden sonra insanların Batman’e olan ilgisinde de artış olmuştur. Dolayısı ile oyun şirketleri Batman ile ilgili yeni oyunlar çıkarmıştır. The Dark Knight Rises oldukça iyi bir kurguya sahip olan Batman oyunlarından birisidir. Oyunda kara şövalyenin tekrar yükselmesine ve şehri kötülerden kurtarmasına yardımcı olacağız. Oyunun oynanabilirliği oldukça iyi düzeydedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2014, 23:55
Modern Combat 2: Black Pegasus Android Apk indir
Ocak 2011’de piyasaya sürülen bu oyun Android’in en çok tutulan FPS oyunlarından biri haline geldi. Modern Combat 2: Black Pegasus; eşsiz grafikleri, yenilenmiş özellikleri ve etkileyici dünyasıyla karşımızda. Ayrıca bu oyunu çevrimiçiyken çok oyunculu bir şekilde oynayabilirsiniz. Dünyanın her yerinde farklı mekânlarda geçen bu oyunda tek yapmanız gereken size verilen görevleri tamamlamak.
Bu oyundaki yenikleri sayarsak; 3 yeni harita, takım arkadaşlarını öldürebilme özelliği ve yeni görümü. Silah sayısı bu oyunda 7’den 15’e çıkartıldı. Bu silahların arasında çeşitli saldırı tüfekleri, av tüfekleri ve tabancalar mevcut.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 19-01-2014, 12:02
Grand Theft Auto: San Andreas Apk Oyunu
Bilgisayar oyunları son zamanlarda giderek kendini geliştirdi ve üçüncü gözden oynanan macera oyunları çok popüler oldu. Dolayısı ile insanlarda bu oyunları çok severek oynamaya başladı. Özellikle son zamanlarda Rockstar firmasının çıkarmış olduğu GTA serileri oldukça beğenildi. Grand Theft Auto: San Andreas bu konuda oldukça iyi bir oyuncu sayısını yakalamış olan oyunlardan birisidir. Bu oyunda görevleri alarak hikâyeyi devam ettirebilirsiniz ya da dilerseniz keyfinize göre şehirde gezebilirsiniz. Oyunda yapabileceklerinizin neredeyse sınırı yoktur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2014, 23:46
Driver San Francisco Android Apk indir
Araba yarışları oyun dünyasının en sevilen yapımları arasındadır. Özellikle çeşitli senaryolarla işlenip hikayesi olduğunda daha da keyifli hale gelmektedir. Driver San Fransisco oyunu böyle bir yarış oyunudur. Söz gelimi oyunumuzda Suç Lordu Jeriche, San Fransisco yu tehdit etmektedir. Ve bu duruma bir son verebilecek tek kişi, oyundaki karakterimiz, San Tanner dir. Dodge Challenger gibi efsane bir otomobil ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Öte yandan oyunda pek çok lüks ve klasik araba modeli bulunmaktadır. Oyunun grafiklerine baktığımızda tatmin edici ve keyif veren bir yapım olduğunu söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-01-2014, 19:50
Sonic ve SEGA Araba Yarışı
Android uygulamalarda kullanılabilen popüler oyunlar arasında bulunan Sonic & SEGA All-Stars Racing hesaplaşmaya ve son parti yarışını kazanmaya geliyor. Tuzaklardan, füzelerden ve ateşlerden kaçmak ve hayatta kalmak için tozu dumana katıyorsunuz. Büyük bir mücadele vermek isteyeceğiniz bu oyunda birbirinden farklı efektler ve görseller dikkatinizden kaçmayacak.
Araba, canavar kamyon, bisiklet, uçak ve muz ile yarış alma pahasına mücadele eden kullanıcılar, dilerse arkadaşları ile kıyasıya yarışabilirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 11:02
Vinç Simülatör Oyunu Apk indir
Artık insanlar çok daha eğlenceli ve zekâ olgusunun içinde bulunduğu oyunları oynamayı tercih ediyorlar. Özellikle oynadıkları oyunlarda kendilerini geliştirecekleri ve sıradanlıktan kurtulacakları oyunları oynuyorlar. Dolayısı ile firmalarda bu yönelik yeni oyunlar çıkartıyorlar. Construction Simulator bu anlamda oldukça iyi bir düzeyi yakalamış olan ve oldukça da farklı bir oyun yapısına sahip olan oyunlardan birisidir. Oyunda iş makinelerini kontrol ederek bina yapıyorsunuz. Böyle bir kurgu daha önce çok az denenmişti.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 11:56
En iyi Ücretli Android Uygulamaları apk indir
En iyi Ücretli Android Uygulamaları
ai.type uygulaması 10 milyondan fazla kullanıcının beğenisini kazanmayı başardı. Önemli ölçüde geliştirilmiş bir sonraki kelime tahmini yeteneğiyle, yazmak istediğinizi sizden önce tahmin edebiliyor. Ayrıca yazım yanlışlarını algılayıp, düzen ve denetimini sağlayabiliyor. 35 ülkede önde olan 10 adet verimlilik uygulamasının içinde bulunuyor. Sınırsız kelime seçenekleri ile yazma işi zevke dönüşüyor. Kontrol klavye düzeni, değişim temaları, renkleri ve yazı tipiyle de farkını ortaya koymayı başarıyor. ai.type yazı yazarken geçirdiğiniz zamanı % 40 oranında azaltıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-02-2014, 00:00
Assassin's Creed Android Oyunu indir
Assasin’s Creed oyunu şüphesiz oyun dünyasının en meşhur ve en popüler yapımları arasındandır. Bir suikastçıyı canlandırdığımız oyunda oldukça keyifli bir maceraya atılıyoruz. Bundan yüzlerce yıl öncesinde geçen hikayemiz Kutsal topraklardan Kudüs te geçmektedir. Oyunda duvarlarda tırmanarak, çeşitli engelleri sıçra. aşarak ve bilmeceleri çözerek ilerliyoruz. Üstelik çeşitli bilmecelerle de senaryosundan akıcılık söz konusudur. Oyun devi Gameloft firması bu büyük yapımı telefonlar ile buluşturuyor. Oyunun senaryosuna baktığımızda, Üçüncü Haçlı Seferini sona erdirmek için, sekiz önemli savaşçıyı öldürmemiz ve orta doğunun 4 tarihi noktasında çeşitli maceralara atılmamız konu alınmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 1