Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 17-02-2019, 11:43
Clash of Clans Apk indir

Clash of Clans Apk indir (28 Ocak 2019 11.185.15 Güncel Sürüm)
Android cihazlarınızda oynaması eğlenceli bir strateji oyunu bakınıyorsanız kasabanızı inşa edebileceğiniz, birliklerinizi yetiştireceğiniz ve online olan binlerce başka oyuncu ile savaşabileceğiniz epik bir oyun olan Clash of Clans'ı mutlaka denemelisiniz.Stratejik planlama ve de savaş deneyiminizi bir araya getirerek barbarlar, savaş büyücüleri, ejderhalar ve değişik büyük savaşçılar üretebilri ve ayrıca kendi klanınızı oluşturarak oyun dünyasını ele geçirmeye çalışabilirsiniz. Oyunun dikkat çeken özellikleri arasında şunlar yer alıyor:
Devamı
  • Yorumlar: 113
Tarih: 21-01-2019, 23:25
Clash Royale Son sürüm Apk indir
Clash Royale Apk indir
Clash Royale apk indir android telefon ve tabletlerde oynanan ve clash of clans karakterlerinden oluşan kart oyunudur. Clash of Clans geliştiricisi tarafından yapılan oyunda online olarak oynayabileceğiniz çok çeşitli kart karakterleri bulunan destansı kart oyunudur. Savaş butonuna basınca oyun online olarak kendine bir rakip buluyor ve savaş başlıyor. Zaman geçtikçe attaki inin bari doluyor ve her kartın aktif olabilmesi için büyü puanına ihtiyaç var. Karşı rakibe göre stratejik olarak olarak kartlarımızı seçip savaş alanına sürüyoruz. Her kartın kendine has özellikleri ve üstün yanları mevcuttur. Mutlaka rakibin gönderdiği karta göre rakip kart seçin ki savaşı kazanabilirsiniz. Oyundaki amacımız karşı rakibin 3 kulesini de yok etmek. 3 kuleden 1 tanesini de yok etsek ödül olarak kasa kazanıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 6-02-2019, 21:03
Clash of Clans Ganimet Arama Hilesi (En Güncel 06 Şubat 2019 Çalışan Xmod apk indir)
Clash of Clans Ganimet Arama ve Sürekli Online Olma Hilesi
Arkadaşlar bu yazımda size Clash of Clans oyununun 3 tane hilesini birden anlatmaya çalışacağım. Baştan söyliyeyim Clash Of Clans ta TAŞ hilesi yok diyebilirim. Bunun sebebide oyun dünya çapında çok oynanıyor ve oyun sahipleri işi şansa bırakmıyorlar. İnternette Clash of Clans TAŞ hilesi olarak bir sürü konu bulabilirsiniz ama bunların çoğu hesaplarınızı çalmak için yapılan virüslü uygulamalardır. Şimdi sizlere benimde kullandığım Clash of Clans hilelerini resimlerle videolarla anlatmaya çalışacağım. Anlamadığınız yapamadığınız bir konu olursa buradan tüm destek verilecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 65
Tarih: 17-02-2019, 12:58
En iyi Android Köy Ve Şehir Kurma Oyunları full apk idir

En Çok indirilen Köy Ve Şehir Kurma Oyunları
Android işletim sistemi kalitesini ve markasını tüm dünyaya kanıtlamış ve herkes tarafından da kullanılmaya başlamış olan bir dünya devidir. Teknolojinin her geçen gün kendini geliştirmesi ile birlikte android işletim sistemi de kendini geliştirmiş ve uygulama ve oyunlarını en ince detayına kadar düzenlemektedir. Kullanıcılarına en yüksek kalitede teknolojiyi kullanma imkânı sağlayan bu işletim sistemi ile birlikte oyunlar daha keyifli oynanmakta, uygulamalar çok daha basit bir şekilde kullanılabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-12-2016, 20:43
Osmanlı Devri android oyunu indir
Osmanlı Devri Apk indir
Strateji oyunları içinde artık Türk ordusunu yönetme şansınızda bu oyun sayesinde var. Ordu birimlerine, Osmanlı ordusundaki askeri sistemi tam anlamıyla oyun içinde yerleştirerek, oynayanlara o tarihteki isimler, ses ve hareketleri içeren görseller ile desteklenmesi sayesinde hem kaliteli ve eğlenceli bir strateji oyunu oynarken hem de adeta tarihte bir yolculuk yapma şansı sunulmuş.Oyun tüm strateji oyunları gibi büyük bir harita üzerinde ilerleyerek devam ediyor. Sitemizden öncelikle oyunu indirdikten sonra savaşları kazanarak birer birer engelleri aştığınızda ilk başlangıçta bir oba daha sonra bir beylik ve sonunda bir devlet olarak oynamaya devam edebiliyorsunuz. Tabi ki tüm bu gelişim sırasında seçtiğiniz taktik ve stratejiler sayesinde hızlanarak sizden daha zayıf rakipler görebilir bazen sizinle eşit ya da sizden daha güçlü rakiplerle de karşılaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 3-11-2016, 07:11
Olimpos Tanrıları Strateji Oyunu Apk indir
Olimpos Tanrıları Apk indir
Son zamanların en iyi oyunlarından birisi Olimpos Tanrıları olarak gösterilmektedir. Gücü simgeleyen tanrıların zor durumda kalanları korumasını, kurtarmasını baz alan bu oyun kısa zamanda oyun ve heyecan severlerin tutkusu haline geldi. Bu muhteşem oyunla tanışmak için arama motoruna Olimpos Tanrıları apk indir yazmanız yeterlidir. Zor durumda olan kişileri, yaratıklardan korumaya çalışma mantığında ilerleyen oyunda efsanevi Yunan tanrılarının kontrolü sizin elinizde. Saldırılara karşı kenti korumak en önemli görevinizdir. Yenilikçi bir dövüş sistemi olarak görülen bu oyun kısa sürede vazgeçilmeziniz olacaktır. Düşmanların Olimpos' a zarar vermesini önlemek için sıkı bir mücadele sizi bekliyor. Çok keyifli olan bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamak mümkün değil.
Devamı
  • Yorumlar: 4
Tarih: 21-01-2019, 23:21
Boom Beach Apk indir (Android Strateji Oyunu)

Android telefonlar ve Tabletlerin İçin Strateji Apk Oyunu
Clash of Clans oyununun üreticilerinin iOs telefonlara uzun zaman evvel duyurdukları Boom Beach nihayet Akıllı telefon ve tablet markette de konumunu aldı. Yapı olarak Clash of Clans'a çok çok benzeyen android oyununda çok daha değişik bir temaya yer verilmiş. İşte Bu kez barbarların, okçuların, devlerin ve de tuhaf yaratıkların yer aldığı bir dünyada mücadele vermiyoruz.Oyunda Kara Muhafızları tarafından işgal edilen adaları tek tek geri almaya çabalıyoruz ve şeytani askerlere karşı savaşa girişiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 4
Tarih: 11-04-2017, 20:39
clash royale altın ve yeşil taş hilesi apk indir
Cheats For Clash Royale Gem apk indir
Clash royale oyunu kullanıcılara sunulduktan çok kısa bir süre sonra hileleri de ortaya çıkmıştır. Oyuncuların oyun içerisinde daha iyi bir konuma gelmek, daha sağlam bir hesaba sahip olmak adına başvurdukları hileleri yayınlayan, yeniliklerden haberdar eden ve güncel hileler üreten birçok site bulunmaktadır. Bu hususta oyunculara yardımcı olacak birçok içerik ve talimatlar internette mevcuttur.Öncelikle oyunun hileli modundan ziyade, oyun içerisindeki buglar sayesinde hile yapabilmeniz mümkündür. Bu hileler genellikle kullanıcıların belli talimatları yerine getirdiğinde sonuç kazanabilecekleri hilelerdir.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 16-09-2015, 17:29

Little Commander - WWII TD Android Apk Oyunu
İşte bu mükemmel savaş oyununda ordunuzu iyi yönetip zafer kazanmalısınız.
Android platformunun en güzel android savaş oyunlarından biri olan Little Commander - WWII TD, süper efektleri ve de sürükleyici yapısıyla sizleri dahi bağımlısı yapacak!

İkinci Dünya Savaşı şiddetli bir durum almaya başladı! Tanklar, uçaklar, askerler...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2019, 12:57
Android En iyi Köy Kurup Savaşma Oyunları apk indir
Android En iyi Köy Kurup Savaşma Oyunları
Akıllı telefon ve tablet ve iOS telefonlarınızda savaş stratejisi ve de köy kurma oyunu oynamak istiyorsanız parasız bir biçimde sunulan bu başarılı oyunları denemelisiniz.
Oyunseverlerin cep aygıtlarda severek oynadıkları oyunlar arasında köy kurma ve savaş oyunları birinci sıralarda geliyor. Binlerce oyuncu aracılığıyla tercih edilen bu strateji oyunlarında kendi köyünüzü kuruyorsunuz, kalenizi inşa ediyorsunuz, birliklerinizi oluşturuyorsunuz ve de savaşa çalışıyorsunuz.
Hemen şimdi size Android ve ayrıca iOS telefonlarınızda oynayabileceğiniz en iyi köy inşa etme ve de savaş stratejisi oyunlarını sıralayacağız.
Devamı
  • Yorumlar: 0