Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 9-04-2014, 22:14
MovieStarPlanet Android Oyunu
Her yaştan kişinin büyük bir keyif ile oynayacağı bu oyunda özellikle çocuklar için eşsiz bir akıl çalıştırıcı bir düzeydedir. Oyuncuların oyun içerisinde kendilerine verilen ipuçlarını akıllı bir şekilde birleştirerek puan kazanabiliyorlar. Aynı zamanda kullanıcılar arkadaşları ile oyun içerisinde sohbet edebiliyor. Movie star planet ile oyun içerisinde bulunan mağazalardan oyuncunuz için en iyi kıyafetleri seçebilir ve onları bir yıldız yaparak puanınıza puanlar ekleyebilirsiniz. Ünlülerin dünyasında kendiniz için bir ünlü yaratıp onu dilediğiniz gibi giydirebilir ve yarışabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 6
Tarih: 17-11-2016, 23:44
Tofaş Şahin Simülatör 3D Apk indir
Tofaş Şahin Simülatör 3D Apk indir
Aklınıza araba deyince birçok model ve marka ismi gelebilir. Türklerin efsane arabası diye soracak olursanız cevap kesin ve nettir: Tofaş Şahin.Hepimizin sevdiği bu arabanın gerçekçi bir şekilde telefonumuza yansıdığı Tofaş Şahin Simülatör oyunu Şahin hayranlarını çok sevindirecek. Bu oyunu telefonunuza indirmek için Tofaş Şahin Simülatör 3D apk indir linkini kullanabilirsiniz. Önce, oyunun özelliklerine bir göz atalım.Bu oyunda arabanızı istediğiniz şekilde modifiye edebilir, birçok moddan birini seçip oyuna başlayabilirsiniz. Modifiyede kullanabileceğiniz özellikler ise; kendi istediğiniz rengi seçebilmeniz, hoşunuza giden jantı ve rüzgârlığı seçebilmeniz, camdaki filmin rengine karar verebilmeniz ve hatta plakanızı yazabilmeniz şeklinde çeşitlendirilmiş.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 6-07-2014, 08:36
Şahin Drift Oyunu 3D Apk indir
Akıllı telefon ve tablet İçin Şahin Sürme Oyunu
Drift yapmak araba tutkunları için özel bir yere sahip. Tabi ki bu sporu trafiğe kapalı alanlarda gerçekleştirme gerekir. Aksi halde hem maddi hem de manevi zararlara sebep olmak mümkün. Şahin Drift oyunu 3D ile birlikte işte bu keyifli hobiyi mobil cihazlarınız üstünden yapabilirsiniz.
Şayet üç boyutlu çizimlere sahip olduğu iddia edilse de Şahin Drift oyunu 3D kötü modellemelere sahip. Özensiz görünen grafikler oyundan alınan keyfi baltalıyor. Bu duruma ek olarak drift yapmak üzere tasarlanmış bir Şahin'de ESP tuşunun ne işi var hala anlamış değilim.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 27-08-2015, 00:28
Tofaş Şahin Modifiye Etme ve Yarıştırma Oyunu indir
Need For Şahin Apk indir
Oyundaki Amacımız: Need For Şahin oyununda arabamızı modifiye edip istanbul sokaklarında drift yapmaya başlıyoruz.Oyunda yarış,modifiye,drift ve nitro bulunmaktadır ve gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır.
Oyun Nasıl Oynanır: Arabamızı modifiye edip yarışlara katılıyoruz. Zorlandığınız durumlarda Nitro kullanın.
Oyunun Grafikleri: 3D grafiklerle süslenmiş harika bir modifiye ve drift oyunu
Oyunun Sesleri: patinaj sesleri ve araba sesleri mükemmel
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-07-2014, 21:18
Monster Legends Apk indir (Canavar Yetiştirme Oyunu)

Akıllı telefon ve tablet için Pet Besleme ve Savaş Android Oyunu
Monster Legends, birbirinden çok farklı ve yetenekli canavarlardan meydana gelen takımınızı kurarak çılgın 1 maceraya çıkacağınız eğlenceli ve de ücretsiz Akıllı telefon ve tablet oyunudur.Oynadıkça çok yeni yeteneklerin ve de güçlerin kilidini açacak ve oyunu oldukça eğlenceli ve hoş hale getireceksiniz. Bu nedenle başlangıçta sıkılırsanız dahi bir zaman daha oyna. oyunun daha da eğlenceli olmasını beklemenizi öneririm.
Canavarlarınızı besleyerek kuvvetli duruma getirirken bir yandan da tecrübe puanı da kazanıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 7
Tarih: 3-01-2019, 20:52
2019 nin En iyi 8 Android Uçak Simülatörü Oyunları
2019 nin En iyi 8 Android Uçak Simülatörü Oyunları
Andoid telefonların kullanımının her geçen gün daha fazla yaygınlaşması ile birlikte cep telefonlarında oynanabilecek olan oyun tasarımlarının sayısı da artmaya başlamıştır. Bunlardan bir tanesi olan ve çok fazla kullanıcı sayısına sahip olan oyunlardan bir tanesi de 2019 android uçak simülatörü oyunlarıdır.Oynayan kişilere adeta gerçek bir uçağı sürüyormuşçasına pilotluk deneyimi ve keyfi yaşatan oyunların içerisinde, kendi havaalanınızı kurabilme, yeni uçaklar tasarlayabilme ve uçaklarınız ile arkadaşlarınızın havaalanlarına gidebilme şansına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-07-2017, 19:07

Plague Inc. (Dünyadaki insanlara Virüs Bulaştırma Oyunu)

Akıllı telefon kullanıcılarının ücretsiz bir şekilde cep telefonlarına indirerek oynayabileceği bir strateji oyunu olan Plague İnc. ile oldukça tehlikeli bir virüsü dünyaya yaymaya çalışarak, dünyayı yok etmeyi başarmanız gerekiyor. Eğer oyun içerisindeki stratejini başarılı bir şekilde belirleyip yürütemezsiniz, hastalığı yaymaya çalıştığınız ülkeler bir tedavi yöntemi bularak, sizi yok edebiliyor ve oyuna en başından başlamak zorunda kalıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-06-2015, 11:05
Silah simülatörü Android Oyunu
Silah simülatörü Android Oyunu
eWeapons silah simülatörü oyununda silahların nasıl ateş ettiğini mekanik olarak öğreneceğiz. Silaha nasıl mermi konuluyor,tetik nasıl düşüyor,nasıl otomatik olarak tekrar dolduruluyor simülatör şeklinde görünüyor ve bu oyunda çok çeşitli silahlar bulunmaktadır. Tabancancadan keskin nişancı tüfeğine kadar silahlar bulunmaktadır. Silahın nasıl söküldüğünü nasıl tekrar toplandığını öğrenebiliyoruz.Silahlar hakkında geniş bir birgi sahibi olmak istiyorsanız bu uygulama sizler için bulunmaz bir fırsat. Bu oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2016, 01:12
En Güzel 9 adet Android Ejderha Oyunları Arşivi
Android Ejderha Oyunları Arşivi Apk indir
Diyelim ki yumurtadan yeni çıkmış yavru bir ejderhanız var, ejderhanızı nasıl eğitirdiniz? Onu neyle beslerdiniz? Sütle, etle belki de insanla! Tercih tamamen size kalmış durumda. Fakat bir ejderhanın zorlukları bunlarla bitmez. Olur olmaz kükremeleri ve ateş atmalarıyla nasıl mücadele edeceksiniz? Kendinizi yanmaktan nasıl koruyacaksınız? Büyüyüp serpildiğinde onu nerde barındıracaksınız? Bütün bu zorluklarının yanında hırsızlara karşı harika bir bekçi olurdu! Şaka bir yana ejderhalar eskiden olduğu kadar bu günde popüler. Fantezi filmlerin ve dizilerin vazgeçilmezi hatta çizgi filmlerin bile. Neredeyse ejderha olmayan hiçbir Orta Dünya yoktur. Yüzüklerin Efendisi bile 4. Filmi bu konuya ayırmıştır. Onun dışında, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin gibi filmlere konu olmuş ve elbette Game Of Thrones dizisindeki ejderha yavruları var birde!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-12-2015, 21:56
Android Tır Simülatörü Oyunu Apk indir
Android Tır Simülatörü Oyunu Apk indir
Oyundaki Amacımız: Tır Simülatörü Oyununda aldığımız bir yükü başka bir şehre götürmeye çalışıyoruz. Oyunda 10 farklı tır ve 11 farklı tır kasası bulunmaktadır. Ayrıca hasar ye yakıt olaylarıda oyunun gerçekçiliğini arttırıyor.
Oyun Nasıl Oynanır: Aldığımız bir yükü başka bir şehire götürerek para kazanıyoruz kazandığımız paralar ile daha iyi araçlar satın alıyoruz.
Oyunun Grafikleri: 3D tır görüntüleri gerçekten harika yapılmış ve HD görüntü ile öne çıkan bir oyun
Oyunun Sesleri: Tır sesleri süper ve oyuna adaptasyonu kolaylaştırıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0