Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 3-01-2019, 20:52
2019 nin En iyi 8 Android Uçak Simülatörü Oyunları
2019 nin En iyi 8 Android Uçak Simülatörü Oyunları
Andoid telefonların kullanımının her geçen gün daha fazla yaygınlaşması ile birlikte cep telefonlarında oynanabilecek olan oyun tasarımlarının sayısı da artmaya başlamıştır. Bunlardan bir tanesi olan ve çok fazla kullanıcı sayısına sahip olan oyunlardan bir tanesi de 2019 android uçak simülatörü oyunlarıdır.Oynayan kişilere adeta gerçek bir uçağı sürüyormuşçasına pilotluk deneyimi ve keyfi yaşatan oyunların içerisinde, kendi havaalanınızı kurabilme, yeni uçaklar tasarlayabilme ve uçaklarınız ile arkadaşlarınızın havaalanlarına gidebilme şansına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-11-2016, 23:44
Tofaş Şahin Simülatör 3D Apk indir
Tofaş Şahin Simülatör 3D Apk indir
Aklınıza araba deyince birçok model ve marka ismi gelebilir. Türklerin efsane arabası diye soracak olursanız cevap kesin ve nettir: Tofaş Şahin.Hepimizin sevdiği bu arabanın gerçekçi bir şekilde telefonumuza yansıdığı Tofaş Şahin Simülatör oyunu Şahin hayranlarını çok sevindirecek. Bu oyunu telefonunuza indirmek için Tofaş Şahin Simülatör 3D apk indir linkini kullanabilirsiniz. Önce, oyunun özelliklerine bir göz atalım.Bu oyunda arabanızı istediğiniz şekilde modifiye edebilir, birçok moddan birini seçip oyuna başlayabilirsiniz. Modifiyede kullanabileceğiniz özellikler ise; kendi istediğiniz rengi seçebilmeniz, hoşunuza giden jantı ve rüzgârlığı seçebilmeniz, camdaki filmin rengine karar verebilmeniz ve hatta plakanızı yazabilmeniz şeklinde çeşitlendirilmiş.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 27-08-2015, 00:28
Tofaş Şahin Modifiye Etme ve Yarıştırma Oyunu indir
Need For Şahin Apk indir
Oyundaki Amacımız: Need For Şahin oyununda arabamızı modifiye edip istanbul sokaklarında drift yapmaya başlıyoruz.Oyunda yarış,modifiye,drift ve nitro bulunmaktadır ve gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır.
Oyun Nasıl Oynanır: Arabamızı modifiye edip yarışlara katılıyoruz. Zorlandığınız durumlarda Nitro kullanın.
Oyunun Grafikleri: 3D grafiklerle süslenmiş harika bir modifiye ve drift oyunu
Oyunun Sesleri: patinaj sesleri ve araba sesleri mükemmel
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-01-2018, 00:17
Youtubers Life Son Sürüm Apk İndir
Youtubers Life Son Sürüm Apk İndir
Son dönemlerde internette Android platformu üzerinde kullanılabilen popüler oyunlardan biri olan Youtubers Life, U-play online stüdyo tarafından üstlenilmiş bir oyun olarak zevkli bir uygulama sunmaktadır. Oyun içerisinde kontrolünüze sunulan karakter ile birlikte YouTube için içerikler hazırla. takipçi sayısını arttırıyor ve size verilen görevleri tamamlıyorsunuz. Verilen görevleri tamamla. daha fazla para kazanma ve sınırsız yeteneklere kavuşma imkanına sahip olduğunuz oyun için youtubers life son sürüm apk indir tercihini yaparak eğlenmeye başlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-07-2014, 08:36
Şahin Drift Oyunu 3D Apk indir
Akıllı telefon ve tablet İçin Şahin Sürme Oyunu
Drift yapmak araba tutkunları için özel bir yere sahip. Tabi ki bu sporu trafiğe kapalı alanlarda gerçekleştirme gerekir. Aksi halde hem maddi hem de manevi zararlara sebep olmak mümkün. Şahin Drift oyunu 3D ile birlikte işte bu keyifli hobiyi mobil cihazlarınız üstünden yapabilirsiniz.
Şayet üç boyutlu çizimlere sahip olduğu iddia edilse de Şahin Drift oyunu 3D kötü modellemelere sahip. Özensiz görünen grafikler oyundan alınan keyfi baltalıyor. Bu duruma ek olarak drift yapmak üzere tasarlanmış bir Şahin'de ESP tuşunun ne işi var hala anlamış değilim.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 15-03-2016, 01:12
En Güzel 9 adet Android Ejderha Oyunları Arşivi
Android Ejderha Oyunları Arşivi Apk indir
Diyelim ki yumurtadan yeni çıkmış yavru bir ejderhanız var, ejderhanızı nasıl eğitirdiniz? Onu neyle beslerdiniz? Sütle, etle belki de insanla! Tercih tamamen size kalmış durumda. Fakat bir ejderhanın zorlukları bunlarla bitmez. Olur olmaz kükremeleri ve ateş atmalarıyla nasıl mücadele edeceksiniz? Kendinizi yanmaktan nasıl koruyacaksınız? Büyüyüp serpildiğinde onu nerde barındıracaksınız? Bütün bu zorluklarının yanında hırsızlara karşı harika bir bekçi olurdu! Şaka bir yana ejderhalar eskiden olduğu kadar bu günde popüler. Fantezi filmlerin ve dizilerin vazgeçilmezi hatta çizgi filmlerin bile. Neredeyse ejderha olmayan hiçbir Orta Dünya yoktur. Yüzüklerin Efendisi bile 4. Filmi bu konuya ayırmıştır. Onun dışında, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin gibi filmlere konu olmuş ve elbette Game Of Thrones dizisindeki ejderha yavruları var birde!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-12-2014, 13:05
Godus Apk indir (Oyunda Tanrı Olup Kullarınıza yardımcı Oluyorsunuz)
Godus Apk indir (Oyunda Tanrı Olup Kullarınıza yardımcı Oluyorsunuz)
Godus, Akıllı telefon ve tablet cihazlarınıza bedava olacak şekilde yükleyip oynayabileceğiniz çok farklı ve de eğlenceli ve hoş bir simülasyon android oyunudur. Öncelikle iOS platformlara gelmiş olan oyunun Akıllı telefon ve tablet sürümü daha henüz yeni piyasaya sürülmesine rağmen bir milyona çok yakın kişi aracılığıyla indirilmiş.Simülasyon android oyunu olmasına rağmen farklı bir konsepte sahip olan oyunda kendi dünyanınızı kendiniz yaratıyorsunuz. Kısacası parmaklarınızı kullanarak kullanıcıların yaşayacağı toprakları, alanları ve ayrıca coğrafi bölgeleri kendiniz değiştirebiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 20-08-2014, 19:53
Şahin Minibüs Simülatorü 3D Apk indir
Şahin Minibüs Simülatorü 3D Apk indir
3 değişik araç kullanabileceğiniz harika bir simülatör.Türk tarzında Şahin, Minibüs ve Otobüs Simülatörü 3D 2014 oyunu ile birlikte bedava olarak araba kullanma ve ayrıca kullanma oyunu oynamaya hazır mısın?Tamamı ile Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan oyunumuzun gelişimi adına lütfen olumlu fikirlerinizi ve de isteklerinizi belirtiniz. Böylelikle sonraki gelişmeler ile eksikleri ve ayrıca hataları giderebilelim.3 boyutlu ve HD gerçekçi bir android apk oyun keyfi yaşamak düşüncesindeyseniz, Şahin, Minibüs ve Otobüs Simülatör android oyunu ile dilediğinizce eğlenebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 10:50
Uçak Simülatörü Oyunu
Akıllı cep telefonu kullanıcılarının, telefonlarına ücretsiz bir şekilde indirerek, kolaylıkla oynayabileceği bir oyun olan Boeing Flight Simulator oyunu ile New York şehrinde gerçek bir uçuş deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyun içerisinde dünyanın en ünlü havaalanları arasında bir seçim yapmanız ve 16 uçak ile 100’ün üzerinde farklı görevi yerine getirmeniz gerekiyor. Son derece kaliteli grafiklere sahip olan oyunda mevsim değişiklikleri, türbülans gibi detaylarda bulunuyor ve siz uçaklarınızı bu tehlikeli durumlardan zarar görmeyecek şekilde uçurmayı başararak seviye atlıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2014, 22:14
MovieStarPlanet Android Oyunu
Her yaştan kişinin büyük bir keyif ile oynayacağı bu oyunda özellikle çocuklar için eşsiz bir akıl çalıştırıcı bir düzeydedir. Oyuncuların oyun içerisinde kendilerine verilen ipuçlarını akıllı bir şekilde birleştirerek puan kazanabiliyorlar. Aynı zamanda kullanıcılar arkadaşları ile oyun içerisinde sohbet edebiliyor. Movie star planet ile oyun içerisinde bulunan mağazalardan oyuncunuz için en iyi kıyafetleri seçebilir ve onları bir yıldız yaparak puanınıza puanlar ekleyebilirsiniz. Ünlülerin dünyasında kendiniz için bir ünlü yaratıp onu dilediğiniz gibi giydirebilir ve yarışabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 6