Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 22-02-2017, 19:43
Ertuğrul Gazi Android Oyunu Apk indir
Ertuğrul Gazi Apk indir
Tarihimizin önemli şahsiyetlerinden biri olan Ertuğrul Gazi’nin destansı macerasını cep telefonlarınızdan keşfetmeye hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise Ertuğrul gazi apk indir seçeneğini kullanarak oyunu hemen indirebilirsiniz.Ertuğrul Gazi’nin hayatıyla paralel bir şekilde düzenlenmiş oyunda karşınıza görevler çıkmaktadır. Bu görevleri tamamla. bir sonraki aşamaya geçmekte ve obanızı güçlendirmektesiniz. Bunun için karşınıza çıkan beylik düşmanı kişileri öldürerek ilerlemelisiniz. Bu kişiler Bizans’tan olabildiği kendi içinizden de çıkabilmektedir. O yüzden dikkatli olmanız ve düşmanlarınızla savaşmanız şarttır. Ayrıca oyunun içerisinde altı bölüm yer almaktadır ve sizlerin oyunu bitirmek adına her bir bölümü başarıyla tamamlaması gerekmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 8-02-2016, 22:30
En Güzel MARVEL Süper Kahraman Oyunları Apk indir
2016 yılında da en popüler MARVEL şirketinin android oyunları oluyor. Süper kahraman oyunları her oyuncunun severek oynadığı oyunların başında gelmektedir. MARVEL zaman geçtikçe çeşitli süper kahraman üretmeye devam ederken içlerinde en meşhur olan karakterler örümcek adam,demir adam gibi karakterlerdir. Google playde yüzlerce süper kahraman oyunu bulunmaktadır ve biz sizler için en iyi 11 oyunu bu makalemizde paylaşıyoruz. Bu 11 süper kahraman android oyunu kendi türleri arasında en çok oynanan ve en çok indirilen oyunların başında yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 3-10-2014, 19:09
Buz Devri Maceraları (Android Buz Devri Oyunu)
Buz Devri Maceraları (Android Buz Devri Oyunu)
Dünyanın en çok ilgi gören animasyon filmleri arasında bulunan Ice Age serisi 7’den 70’e herkes tarafından fazlasıyla beğenilmektedir. Ice Age dünyasında keyifli vakit geçirmeye devam etmek isteyen kişiler için ise mobil cihazlara yüklenebilecek ve kolayca oynanacak olan android için ice age oyunu tasarlanmıştır. Zengin bir içeriği bulunan mobil macera oyunu Buz Devri maceraları adlı oyunu tasarlayan Gameloft firması tarafından piyasaya sunulmuştur. Kaliteli ve üstün bir içeriğe sahip olan android için ice age oyunu hem akıllı cep telefonlarında hem de tabletlerde kolaylıkla yüklenip oynanabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-03-2016, 07:43
Android için En iyi Dedektifçilik ve Gizli Nesneleri Bulma Oyunları Arşivi
Dedektif Oyunları Apk indir
Arthur Conan Doyle’nin Sherlock Holmes’ini okumayan hiçbir polisiye sever yoktur, ya da Agatha Christie’nin Hercule Poirot’unu, Cingöz Recai’yi hatırlayanlarda çıkacaktır mutlaka. Sinema ve televizyon dünyasın da polisiye dizi ve filmlerinin yeri çok büyüktür. Deminki saydığımız klasik eserlerin tekrar tekrar dizileri, filmleri –hatta Sherlock Holmes gibi, aynı sezon içerisinde birkaç farklı ülkede birkaç versiyonu- çekilmekle birlikte, Criminal Minds, CSI: NY, Criminal Case gibi dizilerde tutmaktadır. Bu tarz dizilerin ve filmlerin izlenmesinde ki ana etken, insan ruhundaki macera açlığı olsa gerek. Böyle bir film ya da dizi izlerken insan ister istemez kendisinin de o hikâyede yer almasını istiyor. Küçük ipuçlarından olayları çözmek, katili yakalamak… android dedektifçilik oyunları vasıtasıyla bu isteğinizi gerçekleştirmek mümkün!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-10-2017, 21:48
Ocean Is Home: Survival Island apk indir
Ocean Is Home: Survival Island apk indir
En etkili ve heyecanlı oyunlardan biri olan Ocean Is Home: Survival Island, son dönemlerde en popüler oyunlarda biridir. Bir macera oyunu olan Ocean Is Home: Survival Island oyununda oyuncu, doğanın tam ortasında keşfe çıkarak kurtulmaya çalışmaktadır. Çok sürükleyici olan Ocean Is Home: Survival Island oyununda oyuncu, hayatta kalma mücadelesi vermektedir.Ocean Is Home: Survival Island apk indir sistemi sayesinde çok hızlı ve güvenli bir şekilde indirilebilen Ocean Is Home: Survival Island oyununda, ıssız bir adada olan oyuncu tamamen yalnızdır. Kendisine destek olabilecek kimse de yoktur. Bu nedenle tek başına kalmış olduğu adada kendisine bir yaşam alanı kurması gereken oyuncu, bu şekilde hayatını devam ettirmeye çalışacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-10-2017, 22:49
İnternet Avcıları Apk indir
İnternet Avcıları Apk indir
Vodafone şirketinin yapmış olduğu internet avcıları oyunu sadece 26 yaşın altındakilerin oynayabileceği internet kazandıran bir oyundur. Oyuncuların sokakları dolaşarak karsiIarına çıkan Kırmızı Bitleri yakalaması gerekiyor.Bu oyun aynı pokemon oyununa benziyor. isterseniz kamerayı açarak (AR) Arttırılmış Gerçeklik ile oyunu daha kaliteli oynayabilirsiniz.Oyuncuların yaptığı yorumlara göre günlük 600 bit yakalana biliniyormuş.Daha fazla bir yakalamak için mahalle aralarında dolaşmaniz yeterlidir.Yakaladığınız bitler ile gün sonunda ister hediye internet isterse indirimli internet alabilirşiniz. Oyunu vavafoneli olmayan kişilerde oynayabilir. Biriktirdikleri Bitteri vadofoneye geçtikleri zaman kullanabilirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-07-2015, 07:55
Android Aslan Max Koşu Oyunu
Max Atlantos: Büyük Takip Apk indir
Oyundaki Amacımız: Aslan Max ile oynadığımız oyunda koşarkan önümüze çıkan altın,mücevher ve yakutları topluyoruz. Bazen önümüze robotlar ve deniz analarıda çıkıyor ve bunlara çarpmamaya çalışıyoruz. Çocuklar için oldukça eğlenceli bir oyun diyebilirim.
Oyun Nasıl Oynanır: Önümüze çıkan her türlü değerli taşı toplamaya çalışıyoruz ve robotlara ve bize zarar vermeye çalışan yaratıklara dokunmamaya çalışıyoruz.
Oyunun Grafikleri: Grafikler gayet iyi
Oyunun Sesleri: Sesler tatmin edici seviyede
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2017, 14:09
Uğur Böceği ile Kara Kedi Macera Oyunu
Uğur Böceği ile Kara Kedi Macera Oyunu Apk indir
Heyecan ve maceranın bir arada olduğu oyundur uğur böceği ile kara kedi. Bir kediyi kurtarmak amacıyla oynanan bu oyunda medeni paraların en yüksek oranda toplanması oyuncu açısından olumlu olacaktır. Her bölümün ayrı bir heyecan ile dolu olan oyun, amacının bir kediyi olduğu kahramanlık gerektirecektir. Farklı maceralar ile dolu olan bölümler mevcuttur. Oyunun kendisine ait olan kurallarının olması daha dikkatli oynanmasını sağlayacaktır.Cat Noir'ı kurtarmak, bölümleri başarı ile geçtiğiniz takdirde olacaktır. Bu yolda en önemli adımlardan biri de madeni paraların birçoğunu haznenizde görüyor olmanızdır. Yüksek kaliteli grafiklerin olduğu bu oyunda oynarken çok zevk almanıza yardım olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-01-2017, 22:22
Pokemon GO v0.73.1 Apk indir
Pokemon GO Apk apk indir
Pokemon Go son versiyonu olan v0.73.1 apk sürümü çıktığından beri tüm pokemon android oyununu sevenler Türkiyede daha yayınlanmamasına rağmen cihazlarına kurup oynamaya başladılar bile. Tahminen Pokemon Go oyunu Türkiye için temmuz sonu yada ağustos başı gibi indirilmeye açılacak. Ama biz sizler için piyasada çalışan Pokemon Go apk sını bulup indirmeniz için paylaşıma açacağız. Arkadaşlar oyunu kurduktan sonra karakter yapılandırması karşınıza gelecek ve karakteri istediğiniz gibi yapılandırdıktan sonra oyunun başında hemen sizlere avlamanız için 3 pokemon dan birini seçmenizi istiyor. Bunlardan birini seçip yakalamaya çalışıyorsunuz. Telefonun orta bölümündeki topu pokemonun kafasına doğru atmaya çalışın ve bunu daire mümkün olduğunca küçüldükten sonra yapın ve pokemon yakalansın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2017, 21:00
Criminal Case: Pacific Bay Gizli Nesneleri Bulma Oyunu
Criminal Case: Pacific Bay Apk indir
Gerçek bir dedektif oyunu olan criminal case: pacific bay apk indir oyunu oyuncularına heyecanlı ve maceralı dakikalar yaşatıyor. Bu oyundaki ulaşılması gereken amaç, işlenen cinayetler hakkında araştırmalar yaparak suçluları kısa zamanda yakalamaktır. Ancak suçluları yakalamak o kadar da kolay olmuyor. Suçluları yakalayabilmek için cesetler incelenerek, ipuçları toplanmalı ve olay yerinde geniş çaplı bir inceleme yapılmalıdır. Gerçek bir cinayette nasıl ki bütün ayrıntılar inceleniyorsa bu oyunda da öyle olması gerekiyor. Android işletim sisteminin en maceralı oyunu olmakta ve kaliteli grafikler içermektedir. Ayıca Türkçe dil desteği ile hazırlanmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0