Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 22-02-2017, 19:43
Ertuğrul Gazi Android Oyunu Apk indir
Ertuğrul Gazi Apk indir
Tarihimizin önemli şahsiyetlerinden biri olan Ertuğrul Gazi’nin destansı macerasını cep telefonlarınızdan keşfetmeye hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise Ertuğrul gazi apk indir seçeneğini kullanarak oyunu hemen indirebilirsiniz.Ertuğrul Gazi’nin hayatıyla paralel bir şekilde düzenlenmiş oyunda karşınıza görevler çıkmaktadır. Bu görevleri tamamlayarak bir sonraki aşamaya geçmekte ve obanızı güçlendirmektesiniz. Bunun için karşınıza çıkan beylik düşmanı kişileri öldürerek ilerlemelisiniz. Bu kişiler Bizans’tan olabildiği kendi içinizden de çıkabilmektedir. O yüzden dikkatli olmanız ve düşmanlarınızla savaşmanız şarttır. Ayrıca oyunun içerisinde altı bölüm yer almaktadır ve sizlerin oyunu bitirmek adına her bir bölümü başarıyla tamamlaması gerekmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 23-01-2017, 22:22
Pokemon GO v0.73.1 Apk indir
Pokemon GO Apk apk indir
Pokemon Go son versiyonu olan v0.73.1 apk sürümü çıktığından beri tüm pokemon android oyununu sevenler Türkiyede daha yayınlanmamasına rağmen cihazlarına kurup oynamaya başladılar bile. Tahminen Pokemon Go oyunu Türkiye için temmuz sonu yada ağustos başı gibi indirilmeye açılacak. Ama biz sizler için piyasada çalışan Pokemon Go apk sını bulup indirmeniz için paylaşıma açacağız. Arkadaşlar oyunu kurduktan sonra karakter yapılandırması karşınıza gelecek ve karakteri istediğiniz gibi yapılandırdıktan sonra oyunun başında hemen sizlere avlamanız için 3 pokemon dan birini seçmenizi istiyor. Bunlardan birini seçip yakalamaya çalışıyorsunuz. Telefonun orta bölümündeki topu pokemonun kafasına doğru atmaya çalışın ve bunu daire mümkün olduğunca küçüldükten sonra yapın ve pokemon yakalansın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-10-2014, 19:09
Buz Devri Maceraları (Android Buz Devri Oyunu)
Buz Devri Maceraları (Android Buz Devri Oyunu)
Dünyanın en çok ilgi gören animasyon filmleri arasında bulunan Ice Age serisi 7’den 70’e herkes tarafından fazlasıyla beğenilmektedir. Ice Age dünyasında keyifli vakit geçirmeye devam etmek isteyen kişiler için ise mobil cihazlara yüklenebilecek ve kolayca oynanacak olan android için ice age oyunu tasarlanmıştır. Zengin bir içeriği bulunan mobil macera oyunu Buz Devri maceraları adlı oyunu tasarlayan Gameloft firması tarafından piyasaya sunulmuştur. Kaliteli ve üstün bir içeriğe sahip olan android için ice age oyunu hem akıllı cep telefonlarında hem de tabletlerde kolaylıkla yüklenip oynanabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-02-2016, 22:30
En Güzel MARVEL Süper Kahraman Oyunları
En Güzel MARVEL Süper Kahraman Oyunları Apk indir
2016 yılında da en popüler MARVEL şirketinin android oyunları oluyor. Süper kahraman oyunları her oyuncunun severek oynadığı oyunların başında gelmektedir. MARVEL zaman geçtikçe çeşitli süper kahraman üretmeye devam ederken içlerinde en meşhur olan karakterler örümcek adam,demir adam gibi karakterlerdir. Google playde yüzlerce süper kahraman oyunu bulunmaktadır ve biz sizler için en iyi 11 oyunu bu makalemizde paylaşıyoruz. Bu 11 süper kahraman android oyunu kendi türleri arasında en çok oynanan ve en çok indirilen oyunların başında yer almaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 23-01-2017, 14:09
Uğur Böceği ile Kara Kedi Macera Oyunu
Uğur Böceği ile Kara Kedi Macera Oyunu Apk indir
Heyecan ve maceranın bir arada olduğu oyundur uğur böceği ile kara kedi. Bir kediyi kurtarmak amacıyla oynanan bu oyunda medeni paraların en yüksek oranda toplanması oyuncu açısından olumlu olacaktır. Her bölümün ayrı bir heyecan ile dolu olan oyun, amacının bir kediyi olduğu kahramanlık gerektirecektir. Farklı maceralar ile dolu olan bölümler mevcuttur. Oyunun kendisine ait olan kurallarının olması daha dikkatli oynanmasını sağlayacaktır.Cat Noir'ı kurtarmak, bölümleri başarı ile geçtiğiniz takdirde olacaktır. Bu yolda en önemli adımlardan biri de madeni paraların birçoğunu haznenizde görüyor olmanızdır. Yüksek kaliteli grafiklerin olduğu bu oyunda oynarken çok zevk almanıza yardım olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-04-2014, 20:27
The Walking Dead: Season One
The Walking Dead Android Oyunu
Basit oyunlardan ve uygulamalardan rahatsız olanlar için hiçbir şey bulunmuyor diyorsanız, büyük yanılgı içindesiniz. Çünkü artık daha gelişmiş tecrübeler yaşamak isteyenler için hazırlanan oyunlar da bulunuyor. Eğer cihazınıza ve kendinize güveniyorsanız The Walking Dead Season One sizi bekliyor. Yürüyen ölülerle savaşmak için hazırsanız hemen oyunu yükleyebilirsiniz. Gelişmiş grafiklerle de kendinizi içinde bulacağınız maceradan kurtaramayacaksınız. Yaşayacağınız oyun deneyimi bir daha hiçbir oyunu beğenmemenize sebep olacaktır. Oyunun aldığı ödüller de başarısınız hiçbir söze gerek kalmadan kanıtlıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-05-2014, 23:42
Pororo Penguin Run (Koşan Penguen Oyunu)

Pororo Penguin Run (Koşan Penguen Oyunu)

Çizgi filmi ile büyük ilgi toplayan Pororo penguin Run, şimdi de Android sistemde oyun olarak karşımıza çıkıyor. Kaliteli bir ekip tarafından hazırlanan oyunda keyifli dakikalar geçirmek isteyenler için son derece ideal bir oyun olarak gözüküyor. Oyun bilinen ve benzer oyunlardan farklı özellikler sağlıyor. Farklı alanlarda koşarken ilerlerken, engelleri aşmak gerekiyor. Tüm bunları sağa, sola veya zıplayıp, eğilerek gerçekleştiriyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-07-2014, 23:57
The Walking Dead: Season Two (Zombi Oyunu)


The Walking Dead: Season Two (Zombi Oyunu)
The walking dead season 2 ismine sahip olan bu uygulama ile bu dizinin 2. sezondaki tüm bölümlerine rahatça ulaşıp izleyebilirsiniz. Hatta isterseniz bu uygulamanın diğer sezonlar için de başka uygulamaları vardır. Siz de eğer bir dizi düşkünü iseniz böyle bir uygulamaya sahip olunç Özellikle gençler ve çok küçük yaşta olmayan çocuklar bu diziyi beğenerek sevgiile takip eder. Bu onlar için gerçekten harika olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-10-2014, 22:56
Android Gizli Nesne Bulma Oyunu
Gizli Nesne Macera Oyunu
Akıllı telefon ve tablet işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve de telefonlarınıza kurabileceğiniz eğlenceli bir oyun.
Gizli Nesne Macera Android Oyunu gizli nesne bulma oyunu oldukça kolay bir menüye, anlaşılabilir ifade tarzına sahip, söz konusu sebeple de çok rahat kullanılabilir bir android oyunudur. Ayrıca oyun çok önemli bir yapıda olduğundan dolayı sürükleyicidir. Söz konusu oyunu cihazlarınıza kurup oynamaya başladığınız andan itibaren bir daha elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. Aynı zamanda oyun muhteşem efekt ve animasyonlara, heyecan verici seslere sahiptir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-07-2014, 21:08
Android Lego Oyunu Apk indir
Android LEGO® Juniors Quest Apk indir
Çocuklar için harika bir oyun olan Lego Juniors Quest oyununu isteyen herkes android cep telefonlarına indirebilmektedir. Bu oyun sayesinde çocukların zekasının geliştiği ve yeni bir şeyleri becermeye başladıkları bilim insanları tarafından kanıtlanmıştır. Yani herkesin malumu olan Lego oyununun android cep telefonlarına uyarlanmış bir versiyonunu çocuklarınıza oynatabilirsiniz. Her çocuğun rahat bir biçimde oyanayabileceği bu oyun aracılığı ile hem kendinizi hem de çocuğunuzu geliştirebilirsiniz. Ayrıca Lego Juniors Quest oyunu vesilesi ile puanlar da kazanabilir ve hatta zaman karşı da yarışabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0