Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 28-06-2016, 18:00
Eski Atari Oyunu Bomberman Klasik Apk indir
Classic Bomber 2016 Apk indir
Eski bir uygulama olması daha da güzelleştiren artı avantajlarını da yanında getirmesini sağlayan olanakları göz önüne seriyor. Çünkü zamanın da atari de oynadığımız bu oyunu küçültmüşler ve her birey de oynamasını sağlayacak kadar ufak hale getirmişler. Yazılımı yapan firma da bu uygulamayı yayınladıktan sonra oldukça geniş kitlelere yayılması da bir o kadar güzel bir uygulama olduğunu göstermektedir. Bu da birçok uygulamanın önüne geçerek daha iyi olmasını sağlamaktadır. Gerek renkleri ile gerek görselliği ile de en iyi deneyimi sunan bir uygulamadır.Performansı da platforma göre değişmediğinden istediğiniz alan da özgürce oynama şansına sahip olmaktasınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:05
En Güzel Android Makyaj Yapma Oyunları apk indir
En Güzel Android Makyaj Yapma Oyunları
Android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonun sayısız avantajı bulunmaktadır. Bunlardan birisi de oyunların çeşitliliğidir. Kız çocuklarına yönelik oyunlardan en ilgi çekenleri bebek/kız giydirme, bebek bakma, saç kesme ve şekillendirme ile makyaj yapma oyunlarıdır. Makyaja yönelik oyunlar; güzelliği çağrıştırdığı, rengârenk olduğu ve çeşitli malzemelerden oluştuğu için kız çocukları tarafından beğenilerek oynanmaktadır. Android özellik taşıyan telefonlar, görüntü kalitesi ve bu tarz oyunların çoğunu çalıştırabildiği için küçük yaşlarda kızı olan kişiler için avantajlıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-02-2016, 23:48
Candy Crush Soda Saga apk indir (Yeni Şeker Patlatma Oyunu Candy Crush Soda)


Candy Crush Soda Saga apk indir (Yeni Şeker Patlatma Oyunu Candy Crush Soda)
Candy Crush Saga, her yaşta insanların beğenerek oynadığı ve müptelası olduğu bir oyun. Android oyununda şekerleri eriterek çok yeni bölümlere geçiyorsunuz lakin android apk oyun göründüğü kadar kolay değil. Öncelikle belli başlı bir strateji ile ilerlemeniz gerekir. Kendi kurduğunuz strateji vasıtasıyla sihirli şekerler yapıp söz konusu şekerler ile birlikte bölümleri çok daha rahat geçebiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-01-2014, 23:03
Android Kız Oyunları Apk indir
En Güzel Android Kız Oyunları
Android işletim sisteminin içerdiği oyunlardan bazıları daha çok kızlar tarafından oynanır. Bunlar arasında kuaför oyunları, yemek yapma oyunları, giydirme oyunları vb. türlerde birçok oyun çeşidi bulunur. Kızlar hangisinden daha çok zevk alıyorsa o oyunu cihazlarına indirip oynayabilirler. İyi bir boş vakit değerlendirme seçeneği olan bu oyunlar sayesinde kızlar hem sıkılmaz hem de eğlenecekleri bir etkinlik bulmuş olurlar.
Araba yarışları ya da dövüş av gibi oyun türlerinden hoşlanmayan kızlar bu tür oyunlarla kullandıkları Android cihazlar sayesinde eğlenebilirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-02-2014, 19:48
Balon Patlatma Android Oyunu indir
En çok tutulan oyunlardan biri de aynı renkleri bir araya getirerek belirli nesneleri yok etmek üzerine kurulu olan oyunlardır. Son dönemde akıllı telefonlar üzerinden gelişen oyun sektöründe Türk oyun yapımcıları da tasarladıkları oyunlarla kendilerinden bahsettirmektedirler. Balon Patlatma Oyunu da yine aynı renkli balonları bir araya getirerek yok etmek üzerine kurulu olan yerli yapımı bir oyundur.
Oyunda, aşağıdan yukarıya var olan rastgele renkteki balonlara aynı renkteki balonları atarak balonları eritmek esas hedeftir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2016, 16:51
Android için En iyi 8 Adet Şeker Patlatma ve Eşleştirme Oyunu
Android Şeker Patlatma Oyunu Apk indir
Yoğun iş temposu içerisinde çalışmaktan sıkılıp biraz dinlenmek için, belki de işsiz, okulsuz bir gününüzde vakit öldürmek için başlamışsınızdır bu hastalığa. Fakat o sizi zamanla ele geçirmiş, çalışmanız gereken vakitlerde onu düşünür, kendinize onunla oynamak için zaman yaratır, hatta vakit bulamadığınızda bile gizlice onunla oynar olmuşsunuzdur. Kurtuluşunuz yok, artık bir Candy Crush bağımlısısınızdır. Belki başlarda sizde, metroda veya otobüste giderken yanınızda oturan kişileri -hatta evdeki, okuldaki, işyerindeki yakınlarınızı- bu oyunu oynarken gördüğünüzde anlam verememişsinizdir. Belki de size de çok saçma gelmiştir. Sonra bir gün denemek istemiş ve pek çokları gibi bir daha bırakamamışsınızdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-05-2015, 21:24
Green Farm 3 (Android için Çiftlik Oyunu)

Android için Çiftlik Oyunu
Çiftlik oyunlar hayatımıza ilk defa sosyal ağlar aracılığı ile girdi. Dünyada milyonları aşan oyuncu kitlesi ile, hakkında oldukça olumlu yorumlar almış yapımlardır. Green Farm 3 oyunu ise kullanıcılarına daha keyifli bir çiftlik deneyimi sunuyor. Oyunda amcasından miras kalan çiftliği eski popüler günlerine tekrardan döndürmek isteyen sevimli bir karakter ile oynuyoruz.
Oyunda oldukça uzun görevler bulunuyor. Bu sayede uzun bir oynanış süresi vardır. Oldukça renkli ve keyifli grafikleri ile Green Farm 3 bağımlılık yapan bir oyun.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 15-08-2018, 20:29
Candy Crush Saga Son versiyon apk indir

Candy Crush Saga apk indir (Android Aynı Renkteki Şekerleri Patlatın)
Android Adına Bulmaca Oyunu
Candy Crush Saga, bir sürü oyun platformunda favori olmuş ve de tema olarak aynı renkteki şekerlerin birleştirilmesini konu alan neşeli bir yapım.
100'e yakın bölümü olan bu ücretsiz oyunda geleneksel bulmaca oyunlarından birisi oynuyor olsanız da grafiklerin bolca şeker türünden oluşması ile birlikte tatlı bir oyunun içinde buluyorsunuz kendinizi.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 15-08-2018, 19:29
Benim Konuşan Angela Apk indir
Benim Konuşan Angela Apk indir
Talking Tom Cat android oyununun yapımcıları tarafından üretilen Talking Angela oyununda Parisli bir kedi olan Angela ile birlikte eğlenebilir, onunla neşeli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Angela'yı severek onu memnun edebilir ya da onu dürterek kızdırabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli kıyafetler giydirerek görünümünü değiştirebilir ve hediyeler edinebilirsiniz.Ön kamera aracılığı vasıtasıyla Angela'ya bir takım mimikler ve hareketler (dil çıkartma, esneme vb. ) yapıp onunla eğlenceli zamanlar geçebilir, İngilizce'niz iyiyse onunla chat dahi gerçekleştirebilirsiniz.
Konuşan kedi android oyunu Konuşan Angela'yı iPhone, iPad ve Android tabanlı cihazlara kurup oynayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 22-12-2014, 22:13
Looney Tunes Dash (Android Tavşan Koşma Oyunu)
Looney Tunes Dash (Android Tavşan Koşma Oyunu)
Looney Tunes Dash! sonsuz koşma oyunu büyüklerin hem de küçük yaştaki oyuncuların ilgisini çekebilecek bir oynanış yapısına sahip. Hem iPhone aynı zamanda da iPad telefonlara tamamı ile ücretsiz olarak indirilebilen bu android apk oyun Zynga imzasını taşıyor ve ortaya hakikaten eğlenceli bir tecrübe çıkarmayı başarıyor.Android apk oyun, üreticinin öbür android apk oyunları gibi sonsuz koşu dinamikleri üzerine kurulmuş. Looney Tunes'un favori kahramanlarını kullandığımız bu oyunda karşımıza gelen engellerden kaçmaya ve de bölümlere rasgele serpiştirilmiş olan altınları toplamaya çalışıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 1