Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 15-08-2018, 20:27
Benim Konuşan Tom son sürüm Apk indir
Konuşan Kedi Tomun Sanal Bebek Versiyonu
Benim Konuşan Tom - My Talking Tom oyunu, size verilen bebek kediyi tıpkı bir çocuk benzeri bakmanız ve de ilgilenmeniz gereken parasız bir oyundur.
Konuşan kedi Tom’u bebeklikten büyüyene dek bir bebek gibi Tom’u besle, Tom ile birlikte oyna. Bu oyun sayesinde bir tane bebek Tom sahibi oluyoruz. Tom’un yetişkin bir kedi olması için sizlere ihtiyacı var. Tom’u sahip olduğu gözlük, elbise, atkı, şapka benzeri pek çok çeşit elbiseleri ile birlikte dilediğin gibi giydir. Ayrıca Tom’un yaşadığı evi bile dilediğiniz gibi döşeyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 23
Tarih: 15-08-2018, 20:29
Candy Crush Saga Son versiyon apk indir

Candy Crush Saga apk indir (Android Aynı Renkteki Şekerleri Patlatın)
Android Adına Bulmaca Oyunu
Candy Crush Saga, bir sürü oyun platformunda favori olmuş ve de tema olarak aynı renkteki şekerlerin birleştirilmesini konu alan neşeli bir yapım.
100'e yakın bölümü olan bu ücretsiz oyunda geleneksel bulmaca oyunlarından birisi oynuyor olsanız da grafiklerin bolca şeker türünden oluşması ile birlikte tatlı bir oyunun içinde buluyorsunuz kendinizi.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 15-08-2018, 19:29
Benim Konuşan Angela Apk indir
Benim Konuşan Angela Apk indir
Talking Tom Cat android oyununun yapımcıları tarafından üretilen Talking Angela oyununda Parisli bir kedi olan Angela ile birlikte eğlenebilir, onunla neşeli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Angela'yı severek onu memnun edebilir ya da onu dürterek kızdırabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli kıyafetler giydirerek görünümünü değiştirebilir ve hediyeler edinebilirsiniz.Ön kamera aracılığı vasıtasıyla Angela'ya bir takım mimikler ve hareketler (dil çıkartma, esneme vb. ) yapıp onunla eğlenceli zamanlar geçebilir, İngilizce'niz iyiyse onunla chat dahi gerçekleştirebilirsiniz.
Konuşan kedi android oyunu Konuşan Angela'yı iPhone, iPad ve Android tabanlı cihazlara kurup oynayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 15-08-2018, 19:22

Pou Son versiyon apk indir (Android Sanal Bebek Oyunu)
Pou, çok yaratıcı ve neşeli bir sanal bebek oyunu.

Android yazılım sisteminin kurulu olduğu mobil aygıtlarda oynanabilen oyun her ne kadar hayvan besleme oyunu olsa da görüntü bir biçimde herhangi bir hayvana pek de benzemeyen ancak en az evcil hayvanlar kadar sevimli bir canlının beslenmesini konu alıyor. Zira bahis konusu canlı bir bit.
Devamı
  • Yorumlar: 4
Tarih: 17-01-2017, 22:05
Benim Konuşan Hank'im Apk indir
Benim Konuşan Hank'im Apk indir
Yepyeni, sevimli mi sevimli bir karaktere merhaba deyin. Konuşan köpek Hank, sizin yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Büyükten küçüğe herkesin sevgisini kazanacak olan bu sevimli köpek her an maceraya hazır bir şekilde bekliyor. Hank ile isterseniz tropikal adaları keşfedebilirsiniz. Bu keşif sırasında ise Hank sizden yardımlar bekliyor. Onu temizleyebilir, karnını doyurabilir, onunla oyunlar oynayabilir, hamağında salla. uyutabilirsiniz. Hatta en özeli onunla konuşabilirsiniz. Bu sevimli yavru köpek sizin söylediklerinizi tekrar etmeye bayılıyor. Benim Konuşan Hankim uygulamasını tabletlerine, akıllı telefonlarınıza kolayca indirebilirsiniz. Üstelik hiçbir ücret ödemeden bu indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-05-2015, 21:24
Green Farm 3 (Android için Çiftlik Oyunu)

Android için Çiftlik Oyunu
Çiftlik oyunlar hayatımıza ilk defa sosyal ağlar aracılığı ile girdi. Dünyada milyonları aşan oyuncu kitlesi ile, hakkında oldukça olumlu yorumlar almış yapımlardır. Green Farm 3 oyunu ise kullanıcılarına daha keyifli bir çiftlik deneyimi sunuyor. Oyunda amcasından miras kalan çiftliği eski popüler günlerine tekrardan döndürmek isteyen sevimli bir karakter ile oynuyoruz.
Oyunda oldukça uzun görevler bulunuyor. Bu sayede uzun bir oynanış süresi vardır. Oldukça renkli ve keyifli grafikleri ile Green Farm 3 bağımlılık yapan bir oyun.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 22-12-2014, 22:01
Jenga Free (Android Jenga Boom Oyunu)

Jenga Free (Android Jenga Boom Oyunu)
Jenga oyununu tüm kullanıcılar biliyordur. Her ihtimale karşı daha öncekiler gibi de küçük bir hatırlatma yapalım. Dikdörtgen ahşap bloklardan yapılma bir kuleden sırayla bloklar çekilmeye başlar. 2 yahut çok daha fazla kişiyle oynanan söz konusu oyunda bloğu çekerken kuleyi yıkan oyuncu kaybeder. Bundan dolayı Jenga çok yüksek hassasiyet ve de konsantrasyon gerektirir. Söz konusu heyecanı şimdi mobil cihazlarınızda da yaşama fırsatına sahipsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-01-2014, 23:03
Android Kız Oyunları Apk indir
En Güzel Android Kız Oyunları
Android işletim sisteminin içerdiği oyunlardan bazıları daha çok kızlar tarafından oynanır. Bunlar arasında kuaför oyunları, yemek yapma oyunları, giydirme oyunları vb. türlerde birçok oyun çeşidi bulunur. Kızlar hangisinden daha çok zevk alıyorsa o oyunu cihazlarına indirip oynayabilirler. İyi bir boş vakit değerlendirme seçeneği olan bu oyunlar sayesinde kızlar hem sıkılmaz hem de eğlenecekleri bir etkinlik bulmuş olurlar.
Araba yarışları ya da dövüş av gibi oyun türlerinden hoşlanmayan kızlar bu tür oyunlarla kullandıkları Android cihazlar sayesinde eğlenebilirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-12-2013, 11:28
Bizim Çiftlik Sahil
Milyonlarca fanatiğe sahip eğlenceli ve hoş bir çiftlik kurma ve ayrıca yönetme oyunu.
Popüler çiftlik oyunu Bizim Çiftlik Sahil, söz konusu program ile birlikte mobil cihazlarınıza geliyor. Son derece canlı çizimlere sahip oyunda, yüzlerce tarım ürünü yetiştirip komşularınızla yarışabiliyorsunuz.

Enfes sahil kıyısına kendinize ait çiftliğinizi kurup tarım ve de çiftlik ürünleri yetiştirerek bunları satıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 29-01-2016, 23:35
Mandala Boyama Apk indir
Mandala boyama uygulaması android telefon ve tabletlerde kullanılan çeşitli renklerde boyama yapma uygulamasıdır. Mandala demek stress atmak için yapılan resim boyama çalışması demektir.Mandala boyaması yaparken sırayı bozmazsanız ortaya çok harika resimler çıkmaktadır.internette ki en iyi mandala boyama uygulamalarını sizler için tek konu altında topladım çünkü seçme şansınız olsun. paylaştığım bu 5 mandala uygulaması en iyileridir ve hepsini seveceğinizden eminim. Canınız sıkıldığında kesinlikle sizlere hoş ve güzel vakit geçirteceğinden eminim. Android telefon yada tabletinize kurup çocuklarınızın renk kavramlarını ve boyama yapmasını öğretebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0