Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 25-09-2017, 08:06
A Word Kelime Oyunu (Türkçe) Apk indir
A Word Kelime Oyunu (Türkçe) Apk indir
A Word Kelime Oyunu kullanıcılarına gittikçe zorlaşmakta olan 1180 bulmacanın yanında binlerce gizli kelime ile tam bir beyin fırtınası yaşatacak. Oyun içinde seviye atladıkça kilitli olan kısımlar başarınıza göre açılacak ayrıca arkadaşlarınızla beraber puan tablosu yapıp yarışabilirsiniz.Yarışma içerisinde hedef olarak konulan 16 tane farklı rozete seviye atladıkça ulaşabilirsiniz. Belli bir süre içerisinde bitirilmesi gereken bu yarışta kelime oyunu içerisinde takılınan noktada ipuçları mevcuttur. A Word Kelime Oyunu sürekli güncellenmekte ve yeni özellikler eklenmektedir. Talep olması halinde oyun içi satın alma imkanını kullanıp reklamlar kaldırabilir ve ek olarak ipucu satın alınabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2014, 13:23

Resimli Kelime Bulmaca Oyunu indir
Bildiğimiz bulmacalardan daha farklı bir şeklide oyun severlere sunulan Resimli Kelime Bulmaca farklı tarzı ile yenilikçi olarak dikkatinizi çekecek. Oyun bildiğimiz soruya cevap tarzında bir bulmaca değil. Oyunda size 4 adet resim karesi tek bir kerede veriliyor. Altında ise karışık harfler veriliyor. Ve size resimde anlatılan bir kelime soruluyor. Birbirinden farklı resimler olmasına rağmen ortak bir şekilde olan cevap düşüncelerinizi zorluyor.
Cevabı bulduğunuz zaman aldığınız skorlar ile en yüksek skoru elde etmeye çalışıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 21-08-2013, 23:08
Tabu TR 2.4 Son versiyon apk indir (Android Tabu Oyunu)
Tabu TR 2.4 Son versiyon apk indir (Android Tabu Oyunu)

Android'in ilk Türkçe Tabu oyunu.
Ailenizle ya da arkadaşlarınızla beraber rahatlıkla oynayabileceğiniz eğlenceli bir Tabu oyunudur. Kullanımı kolay ve basit bir arayüze sahip oyunumuzda süre limitiyle sesli ve titreşimli uyarı özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca oyundan çıkıp tekrar girmeniz durumunda dahi bütün kelimeleri oynamadan aynı kelimeleri görmeyeceksiniz.
Yasak kelimeleri kullanmadan ana kelimeyi takım arkadaşlarınıza anlatmanız gerekiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 30-11-2013, 02:13
Android Telefonlar ve Tabletler için Sözcük Oyunu

Kelimelik, dünya üzerinde binlerce kişinin oynadığı Scrabble oyununun Türkçe versiyonu. Akıllı telefonlarınız üstünden ister oyundaki binlerce oyuncuya karşı isterseniz dostlarınız vasıtasıyla karşılıklı olarak oynayabilirsiniz.
Kelime yeteneğinizi göstermek için çok ideal platform olan Kelimelik oyunu ile birlikte saatlerce iyi zaman geçirebilirsiniz. Sizinde bildiğiniz kelime oyunları gibi verilen harfleri kullanarak oyun tahtası üzerinde keliemeler üretmeye çalışacağınız oyunda dikkat etmeniz lazım gelen önemli noktalaran birtanesi ekstra puan veren kareler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-07-2014, 19:15
Android Kare Bulmaca Apk indir

Android Kare Bulmaca Apk indir
Kelimeler ile aranız iyi ise ve bunlarla alakalı bir oyunu android cep telefonlarınızda oynamak istiyorsanız Kare Bulmaca oyununu kesinlikle ama kesinlikle indirmelisiniz. Oyunun içeriği tamamen kullanıcıların hafızasını geliştirmeye yönelik olarak hazırlanmıştır. Uygulamalar ve desenler her yaştan kişinin gelişimine uygundur. Zaten çoğu uzman kişi ve kuruluş da bu tarz oyunları kişilere şiddetle tavsiye etmektedir. Bunu bilen birçok kişi de Kare Bulmaca oyununu Google Play adresinden hiçbir ücret ödemeden indirmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2014, 18:08
Gizemli Kelime - Android Kelime Bulma Oyunu

Gizemli Kelime - Android Kelime Bulma Oyunu
Bir dokunuşla kelime arama: belli başlı bir kategorideki tüm kelimeleri bul, sonrasında bize verilen ipucunu kullanarak Gizli Sözcüğü ortaya çıkart.
Eğlen, yeni şeyler öğren ve sözcük dağarcığını zenginleştir.
*Sözcük arama ve triviayı birleştiren bir android apk oyun.
* Çok farklı duygu durumların için farklı temalar ve bölümler.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 21-12-2015, 21:05
Kelime Bulmaca (Word Brain) Apk indir
Word Brain Apk indir
Wordbrain kelime oyunu oyunu yapanlar tarafından güncellenerek Türkçe olarak tekrar paylaşıma sunuldu. Karelerden oluşan tabloda sağa, sola, aşağı, yukarı ve çapraz olarak kelimeleri bulmamız gerekiyor. Oyunun ilk başlarında tablo küçük olduğu için oyun basit gibi gelebilir ama oyunda ilerledikçe gizlenen kelimelerin sayısı ve tablo gitgide büyümekte ve oyunun zorluk seviyesi artmaktadır. Çok zor olan yerlerde ipucu tuşuna basarak ipucu hakkınızı kullanma imkanına sahipsiniz. Oyunda toplamda 300 adet bölüm bulunmaktadır ve her biri birbirinden eğlencelidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2014, 22:20
Adam Asmaca (İnternetsiz) apk indir
Herkesin telefonunda sürekli internet olmayabilir. Kimisi internet ağı olarak paket kullanmaz, yalnızca Wifi bağlantısı kullanarak internete girer. Kelime oyunlarını seven ve sözel zekasına güvenenler için, senelerin vazgeçilmez ve eğlenceli oyunu Adam Asmaca (internetsiz) internet bağlantısı olmadan da artık oynanabilmektedir. Yalnızca oyunu telefonunuza indirirken internet bağlantısına ihtiyaç duyacaksınız. Daha sonrasında kendiniz bağlantı olmadan da bu oyunu keyifle telefonunuzdan oynayabileceksiniz. Herkesin bildiği gibi harf tahmininde bulunarak kelimeyi çözmeye çalışacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2016, 22:34
En Çok Oynanan Android Kelime Oyunları
Android Kelime Oyunları Apk indir
Çocuklarımızın zekâ gelişimi için kullanacağımız araçlar arasına mobil telefonlarımız da girmiştir. Akıllı telefonlarımız çocuklarımız için en zararlı şeylerin başında gelmekle birlikte doğru kullanıldığında onların gelişimi için en yararlı olabilecek araçlardan birisi olduğu da göz ardı edilemez. Telefonları ellerinden almaktansa böylesi gelişim sağlayıcı oyunlara yöneltmek onlar için çok daha iyi olacaktır. Onların zihin gelişimini destekleyici pek çok uygulama olmakla birlikte beklide bunlar arasında en önemlileri kelime bulmacalarıdır. Çocuğunuz bu oyunlar sayesinde kelime dağarcığını geliştirecek kendisini daha iyi ifade etmesine katkı sağlayacaktır. Böylece yaşıtlarına göre daha ileri bir ifade ve anlama kabiliyetine sahip olmuş olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-06-2015, 15:07
Android Tabu Oyunu Apk indir
Android Tabu Oyunu Apk indir
Tabu apk indir oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir tür kelime oyunudur .2 adet takımın kendi arasında oynanan bu oyunda 4 adet kategoriden oluşmaktadır. Tabu oyununun amacı yasaklı kelimeleri kullanmadan bize söylenen kelimeyi anlatmak. oyunda ayrıca sessiz anlatma fonksiyonu bulunmaktadır. Sensiz anlatma fonksiyonunda el hareketlerimizle kelimeyi anlatmaya çalışıyoruz. Tabu apk oyunu tamamen bedava olarak bize sunulmuştur. Tabu oyunu ile zamanı eğlenceye dönüştürmeye hazır mısınız. Oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0