Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 19-05-2015, 21:24
Green Farm 3 (Android için Çiftlik Oyunu)

Android için Çiftlik Oyunu
Çiftlik oyunlar hayatımıza ilk defa sosyal ağlar aracılığı ile girdi. Dünyada milyonları aşan oyuncu kitlesi ile, hakkında oldukça olumlu yorumlar almış yapımlardır. Green Farm 3 oyunu ise kullanıcılarına daha keyifli bir çiftlik deneyimi sunuyor. Oyunda amcasından miras kalan çiftliği eski popüler günlerine tekrardan döndürmek isteyen sevimli bir karakter ile oynuyoruz.
Oyunda oldukça uzun görevler bulunuyor. Bu sayede uzun bir oynanış süresi vardır. Oldukça renkli ve keyifli grafikleri ile Green Farm 3 bağımlılık yapan bir oyun.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 23-02-2014, 12:51
Iron Man 3 - Resmi oyun full apk indir (Android Demir Adam Oyunu)

Iron Man 3 - Resmi oyun full apk indir (Android Demir Adam Oyunu)
Demir adam 3 filminin resmi oyunu. Gameloft firması aracılığıyla yapılan oyunda dünyanın sayılı zenginlerinden Tony Stark'ın konumunu alıyoruz.
Oluşan bir sürü olaydan daha sonra Tony, daha dost canlısı ve barış yanlısı olmaya karar veriyor, Demir adam karakterlerini kötülüklere karşı savaşmak adına oldukça üst düzeyde mücadele ediyor. Dünya'nın her yerinde çıkan yeni tehlikeli tehditlere karşı bir çözüm Iron Man (Demir Adam).
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 7-09-2016, 23:15
Thor Android Oyunu apk indir
Marvel Comics firmasının en beğenilen süper kahramanlarından olan Thor, oyun severler ile buluşuyor. Oldukça keyif veren oyunun hikâyesi şöyledir, Kara Elf’lerin Lordu ve Asgard’ın kadim düşmanı Melekith, Dokuz Dünya’yı yok etmek için bir isyan düzenlemektedir. Kahramanımız Thor ise bu duruma bir son verecek tek kişidir. Thor: Kd – Resmi oyunu oldukça başarılı grafikleri ve görsel efektleri ile, kolay kolay bırakamayacağınız bir oyun diyebiliriz. Oyunda karakterimizi ve yanımızda savaşan askerlerimizi geliştirmek ve daha güçlü bir hale getirmektedir. Oldukça uzun bir senaryoya sahip oyun bilgisayar ve konsol oyunlarını aratmayacak cinsten.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-01-2014, 11:32
Gangstar Rio: City of Saints Android Oyunu
Sevilen Gangstar serisi Gangstar Rio: City Of Saints hem suç işleyeceğiniz hem de eğleneceğiniz yeni mekan ve içerikleri ile şimdi telefon uygulamalarında. Android telefon uygulamalarında rahatlıkla yükleyebileceğini ve oynayabileceğiniz bu oyunda aksiyona ve heyecana doyacaksınız. Bu oyunla birlikte Rio de Janeiro'yu yeniden keşfedeceksiniz.
5 farklı bölgede geçen oyunda kahraman serinin diğer formatlarına nazaran bu kez 3B formatında yaratılıyor. Tamamlanacak 60'danfazla görev bulunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2014, 18:48

Real Football 2012 apk indir (Android Gerçekçi Futbol Oyunu)

Android için Real Football 2012 Yazılımı

Futbolu sev, paylaş ve ayrıca heyecana sen de katıl.
Real Football 2012 ile Android'lerinizde futbol oynamanın keyfini yaşayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2014, 00:02

Android Strateji Oyunu
Oyun dünyasının en kafa yorucu ve heyecanlı oyunları şüphesiz strateji oyunlarıdır. Toprakları geliştirmek ve yönetmek, komşularla olan ilişkiler pek çok sorun oyuncularının mücadelesine sunulmaktadır. Öte yandan savaş stratejileri ve ordu yönetimleri de bu tarz oyunların vazgeçilmezleri arasındandır. Üstelik bir de online olarak, diğer oyunculara karşı oynandığında alınan haz daha da fazla olmaktadır. Total Conquest akıllı telefonlar ve tabletler için oldukça eğlenceli bir strateji oyunudur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-01-2014, 23:59
Örümcek Adam Apk indir
Son zamanlarda özellikle çocukların en sevdikleri süper kahramanlar arasında Spider-Man yer almaktadır. Çünkü bu kahraman hem komiktir hem de oldukça güçlüdür. Dolayısı ile herkesin bir şekilde ilgisini çekmeyi başarmıştır. Son çıkan filmlerinden sonra yetişkinlerinden ilgisini çektiği için oyun firmaları bu çizgi kahramanın üzerine giderek yeni oyunlar çıkarmıştır. The Amazing Spider-Man oldukça keyifli olan Spider-Man oyunlarından birisidir. Kahramanımızın pek çok gücü vardır. Bunlardan en önemlisi kuşkusuz sahip olduğu örümcek güçleridir. Duvarlardan duvara zıplayabilir, ağ atarak düşmanlarınızı engelleyebilir ya da yenilmesi çok güçlü canavarları örümcek hisleriniz sayesinde durdurabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 7-09-2016, 21:58
Vegas Gangsteri Apk indir (Android Gangaster Oyunu)
Vegas Gangsteri Apk indir
Genel olarak oyuncular ilerlemeli macera oyunları daha çok sevmektedir. Çünkü işin içine hikâye girdiğinde oyun daha bir gerçekçi gelmektedir. Bu durumda da oyuncu oyundan daha fazla keyif almaktadır. Bunu bilen oyun yapımcıları da genel olarak hikâye modları oluşturarak insanların oyunlardan daha fazla keyif almasını sağlamaktadır. Vegas Gangsteri oldukça iyi bir hikâye moduna sahip olan oyunlardan birisidir. Oyunda bir gangsteri canlandırıyoruz. Günahlar şehrini ele geçirerek oraya hükmetmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu sayede istediklerimizi daha rahat elde edebiliyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 7-09-2016, 22:34
GT Racing 2 – The Real Car Exp Apk indir
Gerçek zamanlı bir yarış deneyimi yaşamak ister misiniz? Kaldı ki oyunun adında da sizlere bundan bahsedilmektedir. Bir sürü yarış oyunundan daha da gelişmiş olan GT Racing 2 - The Real Car Exp olan oyunu vasıtasıyla sizde araba kullanmanın nasıl bir şey olacağını çok daha iyi anlayacaksınız. Özellikle de en gelişmiş direksiyon kontrolüne sahip bulunan bu oyun sizlere dilediğiniz her bir şeyi sunacak.

Oyunda size dünya genelince ün yapmış onlarca araba sunuluyor.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 7-09-2016, 23:10
Android Telefonlar için Futbol Oyunu
Real Football 2013, orjinal futbol tecrübesini mobil telefonlara aktaran bir oyun. Real Football serisinin en çok yeni üyesi bulunan söz konusu oyun ile birlikte futbolun heyecanını Android cihazın olduğu hemen her bir mekanda yaşamak muhtemel.

Takımın başına geçerek bu takımı çaylaklar arasından üst sıralara oynayan güçlü bir ekip formatına getirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 2