Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 30-11-2013, 08:08

Bilgi Yarışı Son versiyon apk indir (Android Bilgi Yarışması Oyunu)

Bilgi Yarışı,iPhone'da rekorlar kıran bilgiyarışı şimdi Google Play'de ...
Araba yarışlarından, adam öldürmelerden bunaldıysanız bu oyun tam size göre.
Bilgi Yarışı ile keyifli vakit geçirirken kendinizi sınayabilirsiniz. Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Kültür Sanat, Spor, Edebiyat, Müzik, Magazin, Sinema ve Çocuk kategorilerinde onbinlerce güncel soru çözmeniz için sizi bekliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-03-2014, 01:26
Kim Milyoner Olmak ister Android Oyunu
Uzun yıllardır, ülkemizde ve dünyada klasikleşen bilgi yarışmalarından olan, Kim Milyoner Olmak ister adlı yarışma artık telefon kullanıcıları ile buluşuyor. Yayına girdiği ilk günden itibaren hemen herkesin severek izlediği yarışma, bilindiği üzere 15 sorudan oluşan ve ödülün bir milyon olduğu bir yapım. Ekran başında sorulara cevap aradığımız yarışmayı artık telefondan oynamak mümkün. Oyunun grafikleri ve sesleri yarışmanın gerçeği ile aynı. Dolayısı ile o atmosferi telefonda yaşamamız mümkün hale geliyor. Oldukça geniş soru arşivi bulunması da, tekrar tekrar aynı sorularla karşılaşma problemini ortadan kaldırıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-09-2015, 13:00
Bil ve Fethet Android Bilgi ve Zeka Oyunu
Bil ve Fethet Apk indir
Oyundaki Amacımız: Oyuna bir şehir ile başlıyoruz ve ve sorulan soruları bildikçe şehirlerimizin sayısı artıyor. Soruları bildikçe karşı rakibin ordularını yenip şehirlerini ele geçiriyoruz.
Oyun Nasıl Oynanır: Soruları soruları doğru bilin ve oyunu kazanmaya çalışın.
Oyunun Grafikleri: Bil ve Fetret oyununun grafikleri eğlenceli
Oyunun Sesleri: ses kalitesi oldukça iyi
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-03-2014, 01:25
Çarkıfelek Android Apk indir
1993 senesinde ABD ile aynı anda Türkiye’de de ekranlara gelmeye başlayan ve kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşarak herkesin ilgisini kazanan yarışma programı Çarkıfelek, artık oynayabilmeniz için android’e geldi. Oyunu oynamak son derece basittir. Yapmanız gereken önünüzde ki çarkı çevirerek harf söylemektir.
Söylediğiniz harfler ile karşınızda ki harfleri açılmamış bulmacayı çözmeye çalışmalısınız. Sesli harflere puan verilmeyen oyunda bildiğiniz sessiz harfler başına puan almaktasınız. Eğer karşınızda ki bulmacayı bildiğinizi düşünüyorsanız tahmin et tuşu ile tahmininizi girebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-05-2014, 12:20
Kim Milyoner Olmak İster? apk indir
Dünyanın dört bir tarafında yayınlanan bu yarışma formatı ülkemizde de yıllardır yayınlanıyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip olması sebebiyle ilgi hiç bitmiyor. Genel kültür ağırlıklı sorularla insanlar bilgilerini sınarken yarışmaya da katılarak ödüller kazanabiliyor. Oturduğu yerden bu yarışmayı denemek isteyenler için Kim Milyoner Olmak İster uygulaması bulunuyor. Siz de bilginizi sınayabilir ve yeni şeyler öğrenmek için bu uygulamayı indirebilirsiniz. Geliştiricileri gerçek yarışmaya uygunluk sağlamasını istemeleri nedeniyle ses efektleri ve grafiklere oldukça önem veriyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-03-2014, 23:04
Barbie Hair Salon (Manken Güzellik Salonu)
Barbieler her çocuğun hayalini süsleyen oyuncaklardır. Özellikle kız çocukları Barbie bebeklerle büyür ve onların maceralarıyla mutlu olurlar. Android uygulamalarından birisi de Barbie bebeğin saç yapma macerasıdır. Barbie Hair Salon oyununda, Barbie arkadaşlarıyla buluşmaya gidecektir. Sizler Barbie’nin saçını yıkamalı, saçını kurutmalı, daha sonrasında ise Barbie’nin saçına yeni şekiller kazandırmalısınız. Bunları yaparken saç tokalarını kullanabilir, tarakla saçlarını tarayabilir ya da fön çekebilirsiniz. Barbie Hair Salon her kız çocuğunun bayılarak oynayacağı oyunlardan birisidir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2014, 22:08
Varmısın Yokmusun Oyunu Türkçe
Televizyon dünyası hayatımıza bilmediğimiz pek çok programı dahil etmiş ve bunları bize sevdirmiştir. Özellikle eğlenceli yarışmalarla halkın yüreği ağzına gelirken bir yanda da eğlenmişlerdir. Heyecan ve eğlencenin bir arada bulunduğu oyunlardan birisi olan Var Mısın Yok Musun Oyunu Türkçe versiyonuyla android sistemlere uyarlanmıştır. Bu keyifli ve heyecanlı oyunda karşınıza 1 TL’den 1.000.000 TL’ye varan kutular bulunmaktadır. İçerisinde ne kadar para bulunduğunu bilmediğiniz kutuları seçerek en yüksek parayı hislerinizle bulmaya çalışacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-05-2014, 23:32

Android Kim Milyoner Olmak İster?
Ülke genelinde büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış olan, ödüllü bilgi yarışma programı artık Android mağazaya geldi. Cep telefonu veya tabletlerinize indirebileceğiniz uygulama tamamıyla düzgün dizayn edilmiş durumda. Yarışma da çıkan soru konseptinin aynısını tasarlayan ve oyuna aktaran yapımcılar, oyuna gerçeklik havası katmıştır. Aynı zamanda programda kullanılan orijinal müziklerinde arka fona işlenmesi ile son derece etkileyici olmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-12-2015, 22:11
Genel Kültür Bilgi Yarışması Android Oyunu
Genel Kültür Bilgi Yarışması Apk indir
Genel Kültür Bilgi Yarışması android telefon ve tabletlerde oynanan bilgi becerinize dayanan genel kültür sorularının sorulduğu eğlenceli bir oyundur. Her bölümde 15 adet soru ile bizlerin bilgisini sınayan oyunda çok ilginç sorular sorulmaktadır. Bilemediğiniz sorular olursa 2 adet joker kullanmamıza izin verilmiş. Bu jokerlerden birisi seyirciye sor jokeri ve %50 jokeri olmak üzere 2 adettir. Sorular çok zor geldi diyebilirim ama çok eğlenceli bir oyun. Eğer soruyu yanlış cevaplarsanız oyun tekrar başa dönüyor. Oyun boş zamanlarınızda oyna. genel kültürünüzü oldukça arttırabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2014, 23:12
Football Logos Quiz (Futbol Logo Sınavı Oyunu)
Futbol severler, futbolda ne kadar iddialı olduklarını, eğlenceli bir oyunla kanıtlayabilirler. Severek oynayacağınız ve bu esnada hafızanızı güçlendirme şansı yakalayacağınız oyunlardan birisi de Football Logos Quiz oyunudur. Bu oyunda 300’den fazla futbol takımının logosu bulunmaktadır. Özellikle erkeklerin iddialı bir şekilde oynayabilecekleri bu oyunda yapılması gereken, logonun altındaki boşluğa takımın ismini yazmaktır. Logonun ait olduğu takımın ismini hatırlayamadığınızda, oyunun sağlamış olduğu ipuçlarını kullanabilirsiniz. Eğer ipuçları da yetersiz kalıyor ve takımın adını hatırlamak üzereyseniz, Google’dan yardım almak akıllıca bir seçenek olabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0