Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 16-03-2014, 01:25
Çarkıfelek Android Apk indir
1993 senesinde ABD ile aynı anda Türkiye’de de ekranlara gelmeye başlayan ve kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşarak herkesin ilgisini kazanan yarışma programı Çarkıfelek, artık oynayabilmeniz için android’e geldi. Oyunu oynamak son derece basittir. Yapmanız gereken önünüzde ki çarkı çevirerek harf söylemektir.
Söylediğiniz harfler ile karşınızda ki harfleri açılmamış bulmacayı çözmeye çalışmalısınız. Sesli harflere puan verilmeyen oyunda bildiğiniz sessiz harfler başına puan almaktasınız. Eğer karşınızda ki bulmacayı bildiğinizi düşünüyorsanız tahmin et tuşu ile tahmininizi girebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2013, 08:08

Bilgi Yarışı Son versiyon apk indir (Android Bilgi Yarışması Oyunu)

Bilgi Yarışı,iPhone'da rekorlar kıran bilgiyarışı şimdi Google Play'de ...
Araba yarışlarından, adam öldürmelerden bunaldıysanız bu oyun tam size göre.
Bilgi Yarışı ile keyifli vakit geçirirken kendinizi sınayabilirsiniz. Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Kültür Sanat, Spor, Edebiyat, Müzik, Magazin, Sinema ve Çocuk kategorilerinde onbinlerce güncel soru çözmeniz için sizi bekliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-02-2019, 00:51
Bu Hangi Şarkı? - Türkçe Hit Şarkıları Bilme Oyunu
Bu Hangi Şarkı? - Türkçe Hit Şarkıları Bilme Oyunu
İnternet üzerinde birçok şarkı uygulaması vardır. Fakat 'Bu Hangi Şarkı?' adlı uygulama, içerisinde tüm yerli şarkıları içermektedir. Yüzlerce, belki binlerce seçenek arasından oyun sahipleri diledikleri şarkıyı seçebilmektedirler.'Bu Hangi Şarkı?' adlı telefon ve tablet oyunu, internet üzerinden orijinal sitesinden indirildiğinde belirli bir jeton kullanma hakkına sahip olunmaktadır. Jeton bittiğinde ise oyun hesabına TL yüklemek gerekmektedir. Fakat Bu Hangi Şarkı? - Türkçe Hit Şarkılar Apk İndir seçeneği ile ücretsiz bir şekilde uygulama indirilebilmektedir ve indirme sonrasında jeton yükleme ihtiyacı ortadan kalkmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-02-2018, 23:01
Sen Anlat Karadeniz Tahmin Oyunu İndir
Sen Anlat Karadeniz Tahmin Oyunu İndir
Her hafta milyonlarca kişiyi ekran başına kilitlemekte olan harika dizi Sen Anlat Karadeniz Android platformunda çok keyifli bir oyuna dönüştürülmüş durumda. Popüler olan uygulamalarla birlikte ön plana çıkmakta olan oyunun en dikkat çekici yönü Sen Anlat Karadeniz oyununun içerisindeki karakterlerin ismini tahmin edebilmeniz için kaliteli görsellerle son derece pratik bir ara yüzle hazırlanmasıdır. Oyunda karşınıza çıkacak olan görselin altına tahmininizi yazıp şansınızı deneyebilirsiniz. Sen Anlat Karadeniz tahmini oyunu indir seçeneklerinden faydalandığınızda dizinin tutkunları için keyifli dakikalar başlayacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-04-2014, 22:08
Varmısın Yokmusun Oyunu Türkçe
Televizyon dünyası hayatımıza bilmediğimiz pek çok programı dahil etmiş ve bunları bize sevdirmiştir. Özellikle eğlenceli yarışmalarla halkın yüreği ağzına gelirken bir yanda da eğlenmişlerdir. Heyecan ve eğlencenin bir arada bulunduğu oyunlardan birisi olan Var Mısın Yok Musun Oyunu Türkçe versiyonuyla android sistemlere uyarlanmıştır. Bu keyifli ve heyecanlı oyunda karşınıza 1 TL’den 1.000.000 TL’ye varan kutular bulunmaktadır. İçerisinde ne kadar para bulunduğunu bilmediğiniz kutuları seçerek en yüksek parayı hislerinizle bulmaya çalışacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-03-2014, 01:26
Kim Milyoner Olmak ister Android Oyunu
Uzun yıllardır, ülkemizde ve dünyada klasikleşen bilgi yarışmalarından olan, Kim Milyoner Olmak ister adlı yarışma artık telefon kullanıcıları ile buluşuyor. Yayına girdiği ilk günden itibaren hemen herkesin severek izlediği yarışma, bilindiği üzere 15 sorudan oluşan ve ödülün bir milyon olduğu bir yapım. Ekran başında sorulara cevap aradığımız yarışmayı artık telefondan oynamak mümkün. Oyunun grafikleri ve sesleri yarışmanın gerçeği ile aynı. Dolayısı ile o atmosferi telefonda yaşamamız mümkün hale geliyor. Oldukça geniş soru arşivi bulunması da, tekrar tekrar aynı sorularla karşılaşma problemini ortadan kaldırıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-12-2015, 22:11
Genel Kültür Bilgi Yarışması Android Oyunu
Genel Kültür Bilgi Yarışması Apk indir
Genel Kültür Bilgi Yarışması android telefon ve tabletlerde oynanan bilgi becerinize dayanan genel kültür sorularının sorulduğu eğlenceli bir oyundur. Her bölümde 15 adet soru ile bizlerin bilgisini sınayan oyunda çok ilginç sorular sorulmaktadır. Bilemediğiniz sorular olursa 2 adet joker kullanmamıza izin verilmiş. Bu jokerlerden birisi seyirciye sor jokeri ve %50 jokeri olmak üzere 2 adettir. Sorular çok zor geldi diyebilirim ama çok eğlenceli bir oyun. Eğer soruyu yanlış cevaplarsanız oyun tekrar başa dönüyor. Oyun boş zamanlarınızda oyna. genel kültürünüzü oldukça arttırabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-05-2014, 23:32

Android Kim Milyoner Olmak İster?
Ülke genelinde büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış olan, ödüllü bilgi yarışma programı artık Android mağazaya geldi. Cep telefonu veya tabletlerinize indirebileceğiniz uygulama tamamıyla düzgün dizayn edilmiş durumda. Yarışma da çıkan soru konseptinin aynısını tasarlayan ve oyuna aktaran yapımcılar, oyuna gerçeklik havası katmıştır. Aynı zamanda programda kullanılan orijinal müziklerinde arka fona işlenmesi ile son derece etkileyici olmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-03-2018, 22:35
Kırgın Çiçekler Tahmin Oyunu Apk indir

Kırgın Çiçekler Tahmin Oyunu
Sevilen dizi Kırgın Çiçekler hayranları tarafından yakından takip edilen bir dizi olmaya devam ediyor. atv ekranlarında seyirciyle buluşan dizi Hazar Motan, Özgür Çevik, Veda Yurtsever İpek gibi ekranların en bilinen oyuncularının yanı sıra geniş bir kadroyla ilgi görmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler dizisinde yer alan karakterlerin isimlerini bulma konusunda sizi yarıştıran kırgın çiçekler tahmin oyunu ile diziyi ne kadar yakından takip ettiğinizi de ortaya koyabilir ve kendi bilgilerinizi ispatlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2014, 23:12
Football Logos Quiz (Futbol Logo Sınavı Oyunu)
Futbol severler, futbolda ne kadar iddialı olduklarını, eğlenceli bir oyunla kanıtlayabilirler. Severek oynayacağınız ve bu esnada hafızanızı güçlendirme şansı yakalayacağınız oyunlardan birisi de Football Logos Quiz oyunudur. Bu oyunda 300’den fazla futbol takımının logosu bulunmaktadır. Özellikle erkeklerin iddialı bir şekilde oynayabilecekleri bu oyunda yapılması gereken, logonun altındaki boşluğa takımın ismini yazmaktır. Logonun ait olduğu takımın ismini hatırlayamadığınızda, oyunun sağlamış olduğu ipuçlarını kullanabilirsiniz. Eğer ipuçları da yetersiz kalıyor ve takımın adını hatırlamak üzereyseniz, Google’dan yardım almak akıllıca bir seçenek olabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0