Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 19-02-2017, 16:48
TRT Köstebekgiller apk indir
TRT Köstebekgiller apk indir
Bu maceralı dünyaya sizlerde katılın. Hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz ve bağımlılık yapan bir uygulamadır. Sizlerde bu muhteşem dünyaya katılın. Oyun sürecinde yapmanız gerekenler çok kolay. Köstebek Köstenbaya'ya gidebilmesi için bir haritaya ihtiyaç duymakta. Sizlerin de yapmanız gereken görevlerden bir tanesi ise, haritadaki parçaları yerin derinliklerinden tüm parçaları çıkarıp birleştirmeniz gerekecektir. Bu harika dolu ve zorlu anları ile bu oyuna sizlerde katılın. Bu oyun çocuk gelişimleri için oldukça faydalı bir oyundur. Oyun sürecinde birçok planlamalar ve stratejiler yapmanı gerekecektir. Tüm elmasları topla. oyunu daha heyecanlı hale getirin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2017, 16:52
TRT Rafadan Tayfa Mahalle apk indir
TRT Rafadan Tayfa Mahalle apk indir
Tüm kullanıcılara sunulan harika bir uygulama. Maceralar dolu ve heyecan dolu bu oyuna sizlerde katılmanın tam zamanı. Oyun tamamen bağımlılık yapacak ve güzel zamanlar geçireceğiniz bir uygulama sizlere sunuluyor. Mahallede yine ortalıklar karışmış bir şekilde. Oyun sürecinde herkes kendi mahallelerini birlik içinde savunuyorlar. Rafadan tayfa ekiplerinin yanında ol ve onların mücadelelerinde onlara katılın ve mücadeleler edin. Mahalleyi kurtarmanız için sizlerde bu oyuna katılın. Bu oyun sayesinde tüm heyecanı ve maceralara katılmanız için alanlar sağlayacak. Sizlerin dikkatli bir şekilde oynamanız ve mantık yürütmeniz oyun sürecinde çok önemli. 3 farklı ortamlar ile 3 farklı maceralar yaşayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2017, 09:54
3 Yaş Çocuklar için Türkçe eğitici oyunlar
3 Yaş Çocuklar için Türkçe eğitici oyunlar
Oyun oynamak, eğlenmek, zamanı iyi geçirmek çocuklar için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Oyuncaklar çocukların hayatı öğrenmesinde etkili araçlar olmalarına rağmen internet üzerinden oynanan eğitici oyunlarda etkili olmaktadır. Bu konuda geliştirilmiş olan pek çok eğitici oyun bulunmaktadır.Ebeveynlerin güvenli bir şekilde çocuklarına oynatabileceği bu oyunlar sayesinde çocukların görsel ve bilişsel zekâsı da gelişmektedir. Günün belirli saatlerinde çocuklarınızın tablet yada telefon ile oyun oynamasına izin veriyorsanız eğer 3 yaş eğitici oyunlar Türkçe oyunlarını mutlaka indirmelisiniz. Oyun oynayan çocuk çok daha akıllı ve çok daha sağlıklı olmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2017, 16:09
TRT Keloğlan apk indir
TRT Keloğlan apk indir
En çok beğenilen ve popüler olan Keloğlan, maceralı oyunu ile sizlere sunuluyor. Hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz harika bir oyun. Sizlerde Keloğlan ile maceralara katılmanız için tam fırsatı. Bu maceraya katılmaya sizlerde hazır mısınız? Oyundaki Kara vezir Keloğlanın ve arkadaşlarının başlarına dert açmakta. Arkadaşlarının başlarına birçok olaylar geldi. Onların yanında olabilmek için sizlerin de yardımlarına ihtiyaç var. Oyun birçok özellikleri ile hazırlanmış tamamen platform olmakta. Oyun sizlerin de yeni deneyimler kazanmanızda katkıda bulunacak.Oyun sürecinde tamamen dikkatli olmanız ve mantık yürütmeniz gerekecektir. Bunun yanı sıra, oyunda problem çözmeniz gerekecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-08-2015, 07:45
Android Okul Öncesi Eğitici Oyun Seti
En iyi Android Okul Öncesi Eğitim Uygulaması
Oyundaki Amacımız: Okul öncesi çocuklar için hazırlanmış ve içinde 8 adet çok güzel zeka geliştirici oyun bulunmaktadır. Okul öncesi eğitim için çocuklarımızın işine yarayacağını düşünüyorum.
Oyun Nasıl Oynanır: 8 oyundan birini seçip çocuğunuza öğrenmesi için oynatabilirsiniz.
Oyunun Grafikleri: Grafikler çocukların anlayabileceği şekilde hazırlanmış.
Oyunun Sesleri: Oyundaki sesler çocuklar için oldukça eğlenceli ve teşvik edici
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 10:18
En Çok indirilen Android Yapboz ve Zeka Oyunları
En Çok indirilen Android Yapboz ve Zeka Oyunları
Boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirebilmek veya bir mekâna bağlı kalmadan her an oyun oynayabilmek isteyen kişiler adına en ideal olan oyunlar arasında yer android oyunlardan bir tanesi de yapboz oyunlarıdır. Oynayan kişilerin beyin jimnastiği yapmasına olanak sağlayan android yapboz oyunları kolay, orta veya zor içeriklerde tasarlanmaktadır. Çocuklar ve yetişkinler adına ayrı olarak tasarlanan oyunlarda genellikle çocuklar adına pepe, mario, barbie, pocoyo ve sinderella gibi çizgi film kahramanların yer aldığı yapbozlar tasarlanırken, yetişkinler adına ise farklı manzara
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-03-2014, 00:30
Android Kız Oyunları Apk indir
Kız çocukları kendileriyle alakalı oyunlara oldukça fazla ilgi duymaktadırlar. Kız çocukları için düşünülerek hazırlanmış olan Kız Oyunları uygulamasını Android işletim sistemli mobil cihaz ya da tabletlere Google Play Store aracılığı ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu uygulama ile bir kız çocuğunun zevk alarak oynayacağı tüm oyunlar mevcuttur. Makyaj yapma, barbie oyunları, kıyafet giydirme, saç şekillendirme, tırnak bakımı, yemek oyunları ve benzeri birçok oyun bulunmaktadır. Kız çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesi ve keyif alması için bu uygulamayı indirebilirsiniz. Bu oyunu oynarken çocuklar bir yandan eğlenirken bir yandan da sosyal gelişimi için katkı sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:03
En iyi Android Çocuk Oyunları apk indir
En iyi Android Çocuk Oyunları
Her evde çocuklar android cihazlara ortaktır. Zaman zaman sizlerden daha fazla çocuklar android telefonları ellerinden bırakmaz. Ve kendisine kıyasla oyun yada uygulama bulamıyorsa sizin oyunlarınıza ve de uygulamalarınıza el atacaklardır. Bu gibi zamanlarda çocuklar için geliştirilen android apk oyun ve programlar imdadınıza yetişecek.
Çocuklar için hem eğlenceli hemde eğitici android apk oyun ve de uygulamaları telefonunuzda bulundurmanızı öneriyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-04-2014, 16:54
Android Şehir Bulma Oyunu (ŞehirBİL)
Bilgi yarışmaları her daim büyük ilgi görmüştür. Daha çok bilmek ve soruları merak etmek doğaldır. Bu düşüncenin varlığı ŞehirBil oyununun yaratılmasına sebep olmuştur. Oynarken büyük zevk alacağınız ve bağımlılık haline gelecek olan bu oyun ülkemizdeki şehirlerin yerleri konusunda ne kadar bilgiye sahip olduğunuz ölçer. Bu konuda iddialıysanız bu oyun tam da size göredir. Kırmızı renkle işaretlenmiş bölgelerin hangi şehre ait olduğunu aşağıdaki seçeneklerden bulup eşleştirmeniz gerekmektedir. Zamana karşı yarıştığınız bu oyunda şehir sayısını da siz belirlemektesiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 22-08-2013, 09:43
Baby Home Adventure Kids' Game Son versiyon apk indir (Android Bebek Giydirme Oyunu)
Baby Home Adventure Kids' Game 1.0.1 Son versiyon apk indir (Android Bebek Giydirme Oyunu)
Seni seviyorum bebekler geri döndü ve bazı ev macera için vardır! Çocuk 6 eğlenceli ve eğitim faaliyetleri ile evin etrafında yardımcı olarak sorumluluk öğreneceksiniz. , Çorap eşleştirme giysi yıkama, kendi odasında ve daha çeki düzen bitkiler, büyüyen!
Eğer 7,5 milyon önceki küçük maceralara katıldı sonra, eve dönme zamanı geldi ... ama eğlenceli üzerinde asla! Emma, ​​Sophia, Olivia ve Kim'in 5. macera yılında büyük bir küçük yardımcı olmak ve ev çalıştırmak için zamanı! , Çamaşırhane yapıyor çorap eşleştirme, annesi ile rüzgarlı bir günde kurumaya giysileri asılı, TV odası ve çocuk odası temizliği,
Devamı
  • Yorumlar: 0