Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 16-09-2015, 17:11
Chess Free Son versiyon apk indir (Android Satranç Oyunu)

Chess Free 1.65 Son versiyon apk indir (Android Satranç Oyunu)
★ Google AI Fabrikası "En İyi Geliştirici" Play ★ Satranç Ücretsiz Android en iyi ücretsiz satranç oyunu! . ve şu anda 30 + ücretsiz satranç programları sayılan Android en yüksek puan ücretsiz satranç (yazılma sırasında), bir ! "Ücretsiz Satranç bu klasik masa oyunu bir zengin ve zorlu bir deneyim sağlar: notu - ★ ★ ★ ★ Android akıllı telefon sınırları içindeki tüm "James Woodcock: Gözden Gazeteci (. http://www.jameswoodcock.co.uk/?p=5427 ) Featuring:
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 24-11-2014, 13:23

Resimli Kelime Bulmaca Oyunu indir
Bildiğimiz bulmacalardan daha farklı bir şeklide oyun severlere sunulan Resimli Kelime Bulmaca farklı tarzı ile yenilikçi olarak dikkatinizi çekecek. Oyun bildiğimiz soruya cevap tarzında bir bulmaca değil. Oyunda size 4 adet resim karesi tek bir kerede veriliyor. Altında ise karışık harfler veriliyor. Ve size resimde anlatılan bir kelime soruluyor. Birbirinden farklı resimler olmasına rağmen ortak bir şekilde olan cevap düşüncelerinizi zorluyor.
Cevabı bulduğunuz zaman aldığınız skorlar ile en yüksek skoru elde etmeye çalışıyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 25-02-2014, 07:24
Kelime Bul apk indir (Android Kelime Bulma Oyunu)
Kelime Bul, sizi Ayni Anda başkalarıyla çevrimiçi olarak yarıştıran elinizden bırakamayacağınız kelime oyunudur.
4x4'lük tahtanın uzerinde parmağınızı harflerin uzerinde saga, sola Daha yaygın Çapraz olarak sürükleyerek kelime oluşturun, en cok Puanı yapın, sıralamada yükselin.
Kelime Bul oyununun KULLANIMI for Yardım bölümüne Bakınız.
Onun android telefon ve tablete Uygun olarak yapılmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2013, 08:08

Bilgi Yarışı Son versiyon apk indir (Android Bilgi Yarışması Oyunu)

Bilgi Yarışı,iPhone'da rekorlar kıran bilgiyarışı şimdi Google Play'de ...
Araba yarışlarından, adam öldürmelerden bunaldıysanız bu oyun tam size göre.
Bilgi Yarışı ile keyifli vakit geçirirken kendinizi sınayabilirsiniz. Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Kültür Sanat, Spor, Edebiyat, Müzik, Magazin, Sinema ve Çocuk kategorilerinde onbinlerce güncel soru çözmeniz için sizi bekliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2017, 16:05
Matematik bilginizi, zekanızı ve strateji kabiliyetinizi ÇARPANGA ile deneyin
Çarpanga apk indir
Bulmaca dünyasının en iyilerinden bir tanesi olan çarpanga, tüm oyuncular için sunulmakta. Matematik bilgilerinizi en iyi şekilde geliştirmeniz de fayda sağlamakta ve zekanızı tespit edeceksiniz. Çarpanga uygulaması sayesinde matematiği eğlenceli bir şekilde öğreneceksiniz. Dikkat eksikliği yada dikkat dağınıklı yaşıyorsanız çarpanga uygulaması tam size göre. Çarpanga uygulamasını oyna. ve çözerek matematik bilginizi, zekanızı ve düşünme gücünüzü daha da arttırmada yardımcı olacak. Uygulama farklı farklı özellikleri ile karşınıza çıkmakta. İsterseniz tek kişilik oynayabilir,
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-08-2013, 23:08
Tabu TR 2.4 Son versiyon apk indir (Android Tabu Oyunu)
Tabu TR 2.4 Son versiyon apk indir (Android Tabu Oyunu)

Android'in ilk Türkçe Tabu oyunu.
Ailenizle ya da arkadaşlarınızla beraber rahatlıkla oynayabileceğiniz eğlenceli bir Tabu oyunudur. Kullanımı kolay ve basit bir arayüze sahip oyunumuzda süre limitiyle sesli ve titreşimli uyarı özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca oyundan çıkıp tekrar girmeniz durumunda dahi bütün kelimeleri oynamadan aynı kelimeleri görmeyeceksiniz.
Yasak kelimeleri kullanmadan ana kelimeyi takım arkadaşlarınıza anlatmanız gerekiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 15-09-2015, 21:19
Where’s My Perry? Free apk indir (Android Perry Nerede Oyunu)
Where’s My Perry? Free 1.4.0 Son versiyon apk indir (Android Perry Nerede Oyunu)
Benim Su nerede yaratıcıları bir sonraki addicting fizik tabanlı bilinmez Ajan P Katıl?
Ajan P güç onun gizli ulaşım tüplere su veya buhar rehberlik ederek görev brifing için merkezi için yardım et! Zihin-bükme bulmaca her türlü çözmek için buz, buhar ve katı gibi serin şekillerde su dönüşümü! Bu SPY ZAMAN olduğunda her damla sayar!
Bu ÜCRETSİZ versiyonda, 15 maç + Ajan P içeren zorlu bulmaca! Bonus - Eğer Balloony sahip gizli düzeyini bulabilirim? Tam sürümünü almak ve Dr Doofenshmirtz ve çılgın-inators sahip 200 şaşırtıcı bulmaca kadar oynayabilirsiniz!
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-08-2013, 09:40
Balon Patlat Son versiyon apk indir (Android Balon Patlatma Oyunu)
Balon Patlat 1.5 Son versiyon apk indir (Android Balon Patlatma Oyunu)
Balon Patlat
Balon patlatma oyunu. Aynı renkte birbirine bitişik duran balonu seçin ve gönderdiginiz aynı rekli balonla bunları patlatın. Tek bir tıklamada ne kadar çok balon patlatırsanız, her balon için daha fazla puan kazanırsınız.
iyi eglenceler
tags;Balon patlatma,balon patlat,balon patlatma oyunu,balon,patlat,bubble pop,bubble
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-03-2014, 01:26
Kim Milyoner Olmak ister Android Oyunu
Uzun yıllardır, ülkemizde ve dünyada klasikleşen bilgi yarışmalarından olan, Kim Milyoner Olmak ister adlı yarışma artık telefon kullanıcıları ile buluşuyor. Yayına girdiği ilk günden itibaren hemen herkesin severek izlediği yarışma, bilindiği üzere 15 sorudan oluşan ve ödülün bir milyon olduğu bir yapım. Ekran başında sorulara cevap aradığımız yarışmayı artık telefondan oynamak mümkün. Oyunun grafikleri ve sesleri yarışmanın gerçeği ile aynı. Dolayısı ile o atmosferi telefonda yaşamamız mümkün hale geliyor. Oldukça geniş soru arşivi bulunması da, tekrar tekrar aynı sorularla karşılaşma problemini ortadan kaldırıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-08-2014, 13:06
Android Yemek Yapma Oyunu (Kitchen Scramble Apk indir)

Android Yemek Yapma Oyunu (Kitchen Scramble Apk indir)
Neşeli ve de sürükleyici bir tarza sahip olan söz konusu oyunda bir yemek kamyonunu yönetiyorsunuz. Yemek kamyonları Amerika'da çok favori olan, kızarmış, ızgara ve taze yemeklerin satıldığı seyyar satıcılar oluyor. Sizler de işte bu oyunla bu tecrübeyi kazanacaksınız.
Normal şartlar altında bir Facebook oyunu olan Kitchen Scramble, zaman yönetimi ve ayrıca girişimcilik oyunu diyebiliriz. Her bir şehirde tamamlamanız lazım gelen leveller yer almakta.
Devamı
  • Yorumlar: 1