Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 13-06-2017, 07:42
Beauty and the Beast v1.4.23.8054 apk indir

Android Renk Eşleştirme ve Mücevher Patlatma Oyunu apk indir
Beauty And The Beast filminden tasarlanarak oluşturulan Beauty And The Beast Game, bir bulmaca oyunu. Oyunda sihirli bulmacayı çözmeye çalışan oyuncular, Beauty And The Beast filmindeki karakterler ile birlikte hareket ediyor ve onlardan taktik alıyorlar. Beauty And The Beast oyununu oynadıkça, kalede sandalye, avize ve tablolarda değişiklik yapılabiliyor, yeni eşyalar satın alınabiliyor. Bu özellikler sayesinde kişiselleştirilebilir bir bulmaca oyunu olarak diğer oyunlardan kendini farklı kılıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-05-2017, 17:29
Build a Bridge Full Apk indir
Android Köprü yapma Oyunu Apk indir
BoomBit Games tarafından geliştirilip pazarlanan bulmaca ve zekâ tabanlı simülasyon oyundur. Oyunda ki amaç farklı boyutlarda ki ve farklı ağırlıkta olan araçları köprü vasıtasıyla karşı tarafa geçirmektir. Belirli koşullar altında sağlam ve estetik köprüler yaparak bir başka bölüme geçme koşulludur.
İos ve Android marketlerde çıktığı zaman oldukça rağbet görmüş ve kullanıcılar tarafından özellikle bulmaca sever kitleler tarafından ortalamanın üzerinde bir geri bildirim alarak yeni bir oyun daha çıkarmaları yönünde mailler ve bağışlarda bulunmuşlardır. Türkçe dil desteğinin de bulunduğu oyunu build a bridge apk indir diyerek mobil ve tablet platformlara yükleme olanağı sağlamakta.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-05-2017, 21:57
Ozon IQ testi zeka ve bulmaca oyunu
Ozon apk indir
Ozon apk indir; uygulaması IQ testi, zeka, ve bulmaca oyununu sevenler için tasarlanmış zeka oyunlarından bir tanesidir. İnternet bağlantısı gerektirmeyen bir uygulama olduğundan dolayı okulda, evden ya da istediğiniz herhangi bir yerde dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Oyunun oynanışı kolay gözükse bile aynı renkteki halkaları bir araya getirmek o kadar da kolay olmuyor. Oyunun tamamı halkalarda ibarettir. Oyunda puan toplamak için, halkları bir araya getirmeniz gerekiyor. Halkaları ekrandaki yerlere yerleştirdikten sonra aynı renkteki halkaları da silerek puan kazanın. Renkler çoğaldıkça halkaları koyacak yerler git gide azalacağından dolayı, tez zamanda halkaları yok etmelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-04-2017, 22:06
Smurfs Bubble Story Apk indir
Smurfs Bubble Story Apk indir
Şirinlerin yeni animasyon filminden esinlenerek tasarlanan smurfs bubble story apk indir, heyecan dolu 2D bulmaca oyunudur. Oyunda görevini tamamlayabilmek için Hefty, Smurfette, Clumsy ve Brainy ve pek çok ikonik toplamak için kabarcıkları kontrol ederek ateşlemelisiniz. Nihai şirinler koleksiyonunuzu oluşturmak için kabarcıkları vurmanız gerekiyor.Oyunda birden çok şirinleri kullanarak patronu yenebilirsiniz. Kötü patron sihirbazı Gargamel ve kölelerinden kaçarken, gizemli ormanlar ve vahşi hayvanlarla karşılaşacaksınız. Nihai şirinler koleksiyonu oluşturma yolunuzu açarak, patron seviyelerinizi yenmek ve yeni bilinmeyen yerlere ilerleyebilmek içinde Şirin güç- up kodunu kullanmalısınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2017, 23:36
Make Hexa Puzzle apk indir
Make Hexa Puzzle apk indir
Make hexa puzzle apk indir, beyninize meydan okuyan, basit fakat bırakılması da oldukça zor olan bir oyundur. Birden fazla altıgeni yapabilmek için aynı renkteki üçgenleri sürüklemeniz kâfidir. Bu yılın en yeni, eşi benzeri olmayan mobil oyununu keşfederek bağımlılığınızla tanışın.Sevilen ve büyük ilgi gören puzzle uygulamasının tasarımcısı Bit Mango'dur. Uygulama bir blok eşleştirme bulmaca oyunudur. Heyecan verici ve oldukça eğlenceli olan blok eşleştirme bulmaca oyunu olan make hexa puzzle apk indir oyunu elinizden bir an bile bırakmayacaksınız. Üstelik bu oyunu ücretsiz oynayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2017, 14:14
Rio: Match 3 Party Apk indir
Rio: Match 3 Party Android Oyunu Apk indir
Rio'da karnaval vakti ve muhteşem parti planları yapılıyor. Pedro ve Nico tüm arkadaşlarını bu partiye davet etti. Herkes tüm eğlenceyi bekliyor. Fakat partiye Mavili henüz hazır değil. Sizlerin de oyundaki asıl amacınız ise bulmacaları çözerek, madalyaları toplayarak ve parti hediyelerini açacaksınız. Mavilinin de muhteşem parti hazırlayabilmesi için ona yardım edin. Bu uygulamada tamamen büyüleneceksiniz.Sizlere sunulan harika ve muhteşem manzaralı oyun. Oyun sürecinde bulmaları çözerken Brezilya manzarası karşısında oynayacaksınız. Oyun sizlere tamamen bağımlılık yaptıracak. Çok sevilen karakterler ile oynayın. Oyunda yeni tüylü arkadaşlar ile tanışacaksınız. Favori karakterlerinizin hepsini toplayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-03-2017, 22:59
Shadowmatic apk indir
Shadowmatic apk indir
Cep telefonuyla vakit geçirmeyi özellikle de oyun oynamayı çok sevenlerden iseniz. Size çok güzel bir oyun önerisi sunacağız. Hemen cep telefonlarınızdan shadowmatic apk indir seçeneği ile uygulamayı indirerek; boş zamanınızda, canınız sıkıldığı zaman ya da toplu taşıma araçlarında bunaldığınız vakitlerde çok keyifli ve eğlenceli bu oyunu akıllı telefonlarınıza indirerek istediğiniz yerde, istediğiniz zaman da bu oyunu kolayca oynayabilirsiniz. Oyunu kısaca şu şekilde anlatabiliriz:Shadowmatic, çevrede bulunan birbirinden farklı nesnelerin gölgelerini yansıtarak; o nesnenin ne olduğunu bulmanızı isteyen bir oyundur. Bir nevi yapboz oyununa benzeyen oyun da doğru nesneyi bulmak için etrafınızda çok farklı şekil ve görseller ile karşılaşacaksınız
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2017, 16:05
Matematik bilginizi, zekanızı ve strateji kabiliyetinizi ÇARPANGA ile deneyin
Çarpanga apk indir
Bulmaca dünyasının en iyilerinden bir tanesi olan çarpanga, tüm oyuncular için sunulmakta. Matematik bilgilerinizi en iyi şekilde geliştirmeniz de fayda sağlamakta ve zekanızı tespit edeceksiniz. Çarpanga uygulaması sayesinde matematiği eğlenceli bir şekilde öğreneceksiniz. Dikkat eksikliği yada dikkat dağınıklı yaşıyorsanız çarpanga uygulaması tam size göre. Çarpanga uygulamasını oynayarak ve çözerek matematik bilginizi, zekanızı ve düşünme gücünüzü daha da arttırmada yardımcı olacak. Uygulama farklı farklı özellikleri ile karşınıza çıkmakta. İsterseniz tek kişilik oynayabilir,
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-03-2017, 22:19
sapan apk indir
sapan apk indir
Akıllı cep telefonu ve tabletlerden oynanabilecek harika bir oyun sapan oyunu. Oyunda ki amaç parmaklarınızı usta bir şekilde sapan olarak kullanarak oyun içerisinde ki engelleri vurmaktır. Yeteneklerinizi kullanarak hedefleri tek atışta vurarak ve etkileyici bir oyun sergileyerek rakiplerinizi şaşırtın. Oyunda toplam 130'dan fazla bölüm bulunmaktadır. Oyunu isterseniz tek parmağınızla isterseniz iki parmağınızla birden dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.Oyunun tasarımı gayet sade ve basittir. Eğer oyunu telefonunuzun uygulama marketlerinden indiremiyorsanız web tarayıcınıza sapan apk indir yazarak oyunun kurulum dosyasını indirdikten sonra rahatlıkla cihazınıza kurabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-02-2017, 22:44
Bunny Pop Renk Eşleştirme Oyunu Apk indir
Bunny Pop Renk Eşleştirme Oyunu Apk indir
Android dünyası öyle büyük ve geniş bir dünya haline geldi ki eğlence de yanında en büyük nimet olarak bizlere sunulmaktadır. Uygulamalar, oyunlar android cihazlar sayesinde artık çok daha zevkli olmaktadır. Ücretsiz olarak indirilebilen oyunlar sayesinde bolca keyiflenmek mümkün olmaktadır. Kolay oynanan ve sınırsız eğlence sunan oyunlardan birisi de bunny pop oyunudur. Çok fazla oyun severin gönlünü kazanan bu oyunu oynamak için arama motoruna bunny pop apk indir yazabilirsiniz. Yüklemenin ardından bu heyecanlı oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.Tavşanları herkes çok sever. Bu oyunun kahramanı da bir tavşan. O halde tavşana yardım etmeye ne dersin?
Devamı
  • Yorumlar: 0