Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 15-08-2018, 18:28
Subway Surfers full apk indir
Subway Surfers Miami apk indir
Subway Surfers New York apk indir (Son Sürüm)
Akıllı telefonlar İçin Macera Oyunu
Subway Surfers, Android cihazlarınız üstünde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli ve hoş bir koşma ve kaçma oyunudur.
Oyunda amacınız köpeğiyle birlikte oyundaki kahramanımız Jake'i kovalayan polis memurundan kaçarak, toplayabileceğiniz kadar fazla puan toplamaktır.
Devamı
 • Yorumlar: 25
Tarih: 3-12-2015, 21:40
Subway Surfers North Pole Apk indir (Subway Surf Kuzey Kutbu Versiyonu)
Subway Surfers North Pole Apk indir
Oyundaki Amacımız: Subway Surf Kuzey Kutbu yani North Pole Apk indir oyunu android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz sonsuz koşu oyunudur. Kahramanımız Jake ile tranvay bekçisinden kaçmaya çalışın. Kaçarken trenlere çarpmamaya çalışın ve yol boyunca gördüğünüz altınları ve bonus malzemeleri toplayın. Oyunda para kazandıktan sonra yeni karakterleri açabilir ve yeni kay kay lar alabilirsiniz.
Oyun Nasıl Oynanır: Tren bekcisine yakalanmadan olabildiğince uzağa kaçmaya çalışın. Yol boyunca gördüğünüz tüm altınları toplamaya çalışın.
Oyunun Grafikleri: Akıcı,sürükleyici ve HD kalitesinde oyun
Oyunun Sesleri: Oyun müziği mükemmel
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 6-02-2019, 23:21
Haftanın Android Oyunları-1 (06 Şubat 2019)
06 Şubat 2019 En iyi Android Oyunları
Sevgili cepkutusu.com takipçileri. Bugün yeni bir yıla başladık ve ben sizler için her hafta en iyi android oyunlarını,en çok indirilen android oyunlarını sene boyunca her hafta paylaşmaya çalışacağım. Bu konumuz Haftanın Android Oyunları-1 olarak ilk serisine başlamış bulunuyor. Bundan sonrada her hafta bir problem olmaz ise serisine devam edeceğim. Bu hafta sizler için en sevilen 6 adet oyunu seçtim. Sizinde bildiğiniz gibi ben şahsen sitemde oyun paylaşırken çok seçici davranıyorum ve hemen hemen tüm oyunları kendi telefonuma kurup denemeye çalışıyorum. Kötü oyunları paylaşmamaya özen gösteriyorum.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 3-09-2018, 19:17
Hungry Dragon Para ve Elmas Hileli Apk indir
Hungry Dragon Para ve Elmas Hileli Apk indir
Hungry Dragon, Ubisoft şirketi tarafından geliştirilmiş bolca aksiyona sahip olan bir arcade oyunudur. Dilediğiniz gibi dolaşabileceğiniz, güzelliklerle ve tehlikelerle dolu fantastik bir dünya içerisinde geçen orta çağ temalı bu oyunda aç bir ejderhanın yerine siz geçiyorsunuz. İstediğiniz her yere uçarak, istediğinizi küle çevirme ve daha sonra da mideye indirme şansına sahipsiniz. Son derece aç ve kızgın olan ejderhayı kontrol etmek son derece zor ama eğlenceli. Cüceler, insanlar, devler, yeşil renkli yaratıklar, cadılar, troller ve daha birçok canlıya ateş püskürtüp köy, orman, mağara, maden ocakları ne bulursanız keşfedip yok ediyorsunuz.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 15-08-2015, 00:02
Android Taksi Şöförlüğü Oyunu
Android telefonlar için Araç Oyunu

Dolmuş Driver, Genco, Dayı ve ayrıca Kral adlı karakterlerinden birisini tıkla. dolmuş şöförlüğü yapmış olduğunuz etkileyici 1 Android oyunu. Kahramanızı seçtikten daha sonra dolmuşçuluk yapacağınız hattı ve arabanıza ilave etmek istediğiniz güçlendiricileri seçebiliyorsunuz. Fakat ilk başlarda açılan hat ve güçlendiriciden farklı olarak diğerleri için bir zaman oyunu oynayıp para kazanmanız gerekir.
Devamı
 • Yorumlar: 2
Tarih: 14-09-2014, 22:54
Caddede Zombileri Öldürme 3D Android Oyunu
Caddede Zombileri Öldürme 3D Android Oyunu
Zombiler ile dolu bir dünyada arabanız ile birlikte zombi avına çıkmak istiyorsanız Caddelerde Zombileri Öldürme 3D oyununu hemen oynamaya başlamalısınız. Bu oyun sayesinde harika zaman geçireceğinizi garanti etmekte ve zombiler ile savaşmanın hazzını sonuna kadar yaşayacağınızdan emin olduğumuzu bilmenizi isteriz. Oyun içerisinde birbirinden farklı olarak birçok etap bulunmaktadır. Bu etaplar kolaydan zora doğru gitmekte ve oyuna yeni başladığınızda ise kolay seviyeden maceranızı başlatmaktasınız. Sonrasında ise zamanla bu oyunda bir usta olduğunuz takdirde oyun deneyiminiz de buna göre şekillenmekte ve daha zor etaplar ile yüzleşmektesiniz. Ama buna bağlı olarak da sürmekte olduğunuz arabanın ve de kullandığınız silahın da kalitesi harika bir biçimde tabi ki de artmaktadır.indirin.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2016, 01:12
En Güzel 9 adet Android Ejderha Oyunları Arşivi
Android Ejderha Oyunları Arşivi Apk indir
Diyelim ki yumurtadan yeni çıkmış yavru bir ejderhanız var, ejderhanızı nasıl eğitirdiniz? Onu neyle beslerdiniz? Sütle, etle belki de insanla! Tercih tamamen size kalmış durumda. Fakat bir ejderhanın zorlukları bunlarla bitmez. Olur olmaz kükremeleri ve ateş atmalarıyla nasıl mücadele edeceksiniz? Kendinizi yanmaktan nasıl koruyacaksınız? Büyüyüp serpildiğinde onu nerde barındıracaksınız? Bütün bu zorluklarının yanında hırsızlara karşı harika bir bekçi olurdu! Şaka bir yana ejderhalar eskiden olduğu kadar bu günde popüler. Fantezi filmlerin ve dizilerin vazgeçilmezi hatta çizgi filmlerin bile. Neredeyse ejderha olmayan hiçbir Orta Dünya yoktur. Yüzüklerin Efendisi bile 4. Filmi bu konuya ayırmıştır. Onun dışında, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin gibi filmlere konu olmuş ve elbette Game Of Thrones dizisindeki ejderha yavruları var birde!
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2016, 10:38
Vector full apk indir (Android Ajanlardan Kaçış Oyunu)

Vector full apk indir (Android Ajanlardan Kaçış Oyunu)
Android için Vector Kaçış Oyunu

Vector, heyecan verici, arcade-tarzında, sistem tarafından altedilmeyen özgür 1 koşucunun mücadelesini konu olan parasız bir oyundur. Oyunda bireysel özgürlüklerin olmadığı totaliter dünyadan kaçmaya çalışan kahramı yönlendiriyorsunuz.
Devamı
 • Yorumlar: 4
Tarih: 28-11-2016, 09:30

Fruit Ninja Free full apk indir (Android Tropikal meyva Parçalama Oyunu)
Android İçin Fruit Ninja Oyunu apk indir
Fruit Ninja, karakter şeklinde sizi bir Ninja şeklinde konumlandıran veya meyveleri çabuk bir şekilde kesmenizi hedef gösteren popüler 1 cep telefonu oyun.
Şu zamana dek 6 milyonun üstünde kopya satan Fruit Ninja, dokunmatik ekran üzerinden tercih edilen 1 kılıç ile meyvelerin hızlıca kesilmesi üstüne kurulu.
Devamı
 • Yorumlar: 0
Tarih: 17-10-2015, 20:51
Subway Surfers Cadılar Bayramı için Transylvania Apk indir versiyonu çıktı
Subway Surfers Transylvania Apk indir
Oyundaki Amacımız: Kiloo Firması bu versiyonunu Cadılar Bayramı için Subway Surfers Transylvania ismi ile piyasaya sürdü. Oyun tren garında gizlice boya yapan çocuğu gören kondüktörün kovalaması ile sonsuz koşu başlıyor.Oyunun çok fazla versiyonu çıktı ama Kiloo firnası hala istanbul sürümünü çıkarmadı ve bunda beni açıkcası çok üzüyor.
Oyun Nasıl Oynanır: Tren bekçisine yakalanmadan kaçın ve yol boyunca toplayabildiğiniz kadar altın toplayın. Altınlar ile çeşitli karakterleri satın alabilirsiniz.
Oyunun Grafikleri: Tren çizimleri ve kahramanlar çok güzel
Oyunun Sesleri: Oyun müziği gerçekten çok güzel
Devamı
 • Yorumlar: 0