Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 10-11-2017, 17:02
Android GTA 6 Mobile SD Data + Apk indir (Oyun Tanıtımı)
GTA 6 Apk indir
Sevgili arkadaşlar internette dolaşırken bazı sitelerde GTA 6 Apk indir olarak bazı oyunların dolaştığını farkettim. Bu oyun cep telefonuna kuranlar olmuş açıkcası ben denemedim. Kendim Gta 5 i satın alıp oynuyorum ve GTA 6 yı ve GTA 6 apk indiride sabırsızlıkla bekliyorum. Sizinde bildiğiniz gibi bu oyun yıllar önce çıktı ve oyuncular tarafından en çok oynanan oyun oldu. GTA oyunlarında çeşitli karakterler ile görevleri yapıyoruz ve bu görevlerden aldığımız paralar ile şehirde kendimize ev satın alabiliyoruz. Arabalarımıza garaj alıp araçlarımızı modifiye yapıyoruz. GTA 6 nın çıkmasını sabırsızlıkla bende sizler gibi beklemekteyim.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-08-2018, 18:28
Subway Surfers full apk indir
Subway Surfers Miami apk indir
Subway Surfers New York apk indir (Son Sürüm)
Akıllı telefonlar İçin Macera Oyunu
Subway Surfers, Android cihazlarınız üstünde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli ve hoş bir koşma ve kaçma oyunudur.
Oyunda amacınız köpeğiyle birlikte oyundaki kahramanımız Jake'i kovalayan polis memurundan kaçarak, toplayabileceğiniz kadar fazla puan toplamaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 25
Tarih: 17-02-2019, 12:58
En iyi Android Köy Ve Şehir Kurma Oyunları full apk idir

En Çok indirilen Köy Ve Şehir Kurma Oyunları
Android işletim sistemi kalitesini ve markasını tüm dünyaya kanıtlamış ve herkes tarafından da kullanılmaya başlamış olan bir dünya devidir. Teknolojinin her geçen gün kendini geliştirmesi ile birlikte android işletim sistemi de kendini geliştirmiş ve uygulama ve oyunlarını en ince detayına kadar düzenlemektedir. Kullanıcılarına en yüksek kalitede teknolojiyi kullanma imkânı sağlayan bu işletim sistemi ile birlikte oyunlar daha keyifli oynanmakta, uygulamalar çok daha basit bir şekilde kullanılabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-11-2014, 22:13


Temple Run 2 Görevleri ve Türkçe Açıklaması

İlk android telefonlarda oldukça çok favori olan Temple run 2 sonsuz koşma android oyunu verdiği görevler sayesinde hediyeler ve ödüller vererek kişileri oyuna sarılmasını sağlamaktadır. Temple run 2 Türkçe android apk oyun listesini alt tarafta görebilirsiniz. aklınıza takılan yerleri soru sorarak yorum yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-07-2017, 23:44
Gta 5 ( Grand Theft Auto ) apk indir (Oyun Tanıtımı)
Gta 5 apk indir
Bilgisayar oyunlarının olduğu kadar birçok değişik teknoloji, platformunda çıktığı ilk günden beri büyük ilgi ile karşılaşan gta 5 ( Grand Theft Auto ) oyununun her serisi gibi bu serisi de süper bir macera sunmaktadır. Diğer serilerde olan macera ve aksiyona gta 5 apk indir ile aynı heyecan ve macera ile devam edilecektir. Ayrıca diğer serilerden farklı olarak gta 5 serisinde kapsamlı olarak yer alacağınız bir ok farklı görev ve bu görevlerde kullanılabilecek birçok farklı araç vardır.Zamanla tecrübe edinerek daha profesyonel hareket edilebilecek olan bu oyun, birçok farklı görevi yerine getirmenin heyecanını yaşatacak. Yeni gta 5 apk indir dosyası sayesinde ücretsiz ve sıkıştırılmış olan bu oyun indirilerek oradan SD karttan da cihazlara yüklenebilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 6
Tarih: 4-01-2015, 23:56
Görevimiz Vine Apk Oyun indir

Görevimiz Vine Apk Oyun indir
Görevimiz Vine yazılımı gene Vine da fenomen olan Aykut, Halil ve Uğur Can tarafından yapılmış keyifli bir Vine çekme oyunu. Oynamak istediğiniz karakteri seçerek başlayacağınız android oyununda yapmanın gereken sınıfta Vine çekmek. Android Oyunu hazırlayan Vine fenomenlerinin kullandıkları ses efektlerinin yer aldığı oyunda kural Vine’nın sınıfta çekiliyor olması ve dostlardan, öğretmenden gizli çekilmesi. Kimseye yakalanmadan 6 saniye Vine çeken kazanıyor yakalanan kaybediyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-09-2016, 22:32
N.O.V.A. 3: Freedom Edition (Bilim Kurgu Macera Oyunu)

N.O.V.A. 3: Freedom Edition (Bilim Kurgu Macera Oyunu)
N.O.V.A. 3: Freedom Edition cep telefonların en kaliteli oyunlarından bazılarını geliştiren Gameloft aracılığıyla oyuncuların beğenisine sürülen bir FPS oyunu.Akıllı telefon ve tablet işletim programını uygulayan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyip oynayabileceğiniz bir android apk oyun olan N.O.V.A. 3: Freedom Edition'da uzak gelecekte geçen bir hikaye ders alınıyor. Teknolojide ilerleyen insanoğlu bundan sonra uzayda yaşamın sırrını çözmüş ve ayrıca koloniler kurarak çok farklı gezegenlerde yaşamaya başlamıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 7-11-2013, 07:51
Temple Run 2 Hilesi

Temple Run 2 Para ve kristal Hilesi apk indir
Söz konusu yazılımda Temple Run 2 oyununun sonsuz para ve ayrıca yeşil kristal hilesi mevcuttur.
*Tek yapmanız gereken oyun kapalıyken programı açıp hileyi uygula demek.
*ardından oyunu açıp oynayabilirsiniz.
Şimdiden iyi eğlenceler :)
Bu arada harika yorumlarınızıda esirgemeyiniz Arkadaşlar :)
Devamı
  • Yorumlar: 11
Tarih: 29-11-2015, 21:36
Strawberry Shortcake BerryRush (Çilek Kız Koşma Oyunu)
Strawberry Shortcake BerryRush (Çilek Kız Koşma Oyunu)
Son yıllarda gelişen teknolojiler ile birlikte artık tablet ve akıllı telefon oyunları git gide bizleri kendisine bağlamaktadır. Bununla birlikte çocuklarımızda birçok yeni ve farklı oyunları tabletler ve akıllı telefonlar sayesinde görmektedir. Her yeni oyun sayesinde hem çocuklarımızın eğlenmesini hem de gelişimlerine çok katkıda bulunmaktayız. Yeni teknolojinin sağlamış olduğu imkânlar sayesinde çocuklarımız artık daha şanslı ve öğrenme konusunda daha çok gelişmektedir.Oyun konusunda son zamanlarda çocuklarımızın dikkatini çeken bir oyun Strawberry Shortcake BerryRush oyun içerisinde çocuklarımızın daha çok eğlencesini ve zekâ olarak gelişmesini sağlayan bir oyundur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-11-2015, 21:27
Nusrat Gemisi Android Oyunu indir
Nusrat Gemisi Android Oyunu indir
Nusrat apk oyun indir Android telefon ve tabletler için yapılmış ve Türk tarihinin önemli olayını konu alan bir android oyunudur.Çanakkale savaşının en şanlı ve mücadele ile dolu savaşımızda Nusrat gemisi ile bize verilen görevleri yaparak vatanımızı savunuyoruz. Oyunu kurup deneme fırsatına sahip oldum. Oyunda ilk önce bize boğaza belli yerlere mayın dökmemiz isteniyor. Oyun çok güzel ama gemiyi kontrol etmek bana çok zor geldi. Ama kontroller zor olsada şanlı tarihimizi canlandıran bu oyunu mutlaka tüm oyun severler denemeli diye düşünüyorum.
Devamı
  • Yorumlar: 0