Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 4-01-2015, 22:22

Çilek Kız Pastanesi (Android Kız Oyunları)
Çocuğunuzu eğlendirmek istiyorsunuz fakat ona göre bir oyun bulamıyor musunuz? İşte bu oyun tam size göre. Çocuğunuz dışında her yaşta insanın oynadığı ve büyük keyif aldığı Çilek Kız Pastanesi denenmesi gerek oyunlar arasına alınmalıdır. Çilek kız ile birçok güzellikte ve keyfinize göre pastalar yapmak için birçok seçenek bulunuyor.
Hamurunu yapmak, kekini pişirmek, kremasını koymak ve tüm süslemelerini kendiniz yapabileceğiniz gibi adım adım gösterilen yardımdan da faydalanabilirisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-01-2015, 22:09
Let's Farm Apk indir (Android Çiftlik Oyunu)
Let's Farm Apk indir (Android Çiftlik Oyunu)
Harika bir çiftlik oyununu android cep telefonlarınızda oynamak isterseniz yapmanız gereken Let’s Farm oyununu android cep telefonlarınıza indirmek olmalıdır. Bu oyun sayesinde hem bir çiftlik sahibi olmanın ayrıcalığını sanal da olsa en iyi bir şekilde yaşayabilecek hem de bu çiftlik içerisinde bazı şeyler başarmanın zevkini doyasıya çıkarabileceksiniz.Oyun içerisinde seviyeler bulunmaktadır. Bu seviyeleri atladıkça çeşitli bölümlerin ve kişilerin kilidini açmaktasınız. Ayrıca da çeşitli meyveleri ve sebzeleri oyunda satın alarak sahip olduğunuz tarlalarda yetiştirebilmektesiniz. Bu tarlalardan elde ettiğiniz ürünleri ilgili yerlerde satarak para kazanabilir ve oyun deneyiminizi buna bağlı olarak oldukça hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 16-04-2017, 22:21
Android için Sanal Çiftlik Oyunu
Bir süre önce iOS cihazlar üstünde piyasaya sürülen aynı zamanda büyük ilgi gören sanal çiftlik inşa etme oyunu Hay Day nihayet Akıllı telefonlar üzerinde dahi yerini aldı.
Ziyaretçilerine yepyeni bir çiftlik oyunu tecrübesi sunan Hay Day, ellerinizle yapacağınız değişik hareketler yardımıyla kontrol edebileceğiniz birçok farklı içeriği sizlere sunuyor.
Şayet oyun içi bazı eşyalar para vasıtasıyla satılıyor olsa da bunun haricinde Hay Day oyunculara tamamen bedava bir oynanış sunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 18
Tarih: 15-04-2014, 20:27

Android Pasta Yemek Tarifi Oyunları
Yemek yapmayı sever misiniz? Cevabınız evet ise bu zevkinizi cep telefonunuza ve ya tabletinize taşımaya ne dersiniz? KralOyun tarafından hazırlanmış olan bu uygulama, ağzınızda nefis tatlar bırakacak. Doğru malzemeleri seçin ve pastanızı hazırlayın. İşte bu kadar kolay. Seçtiğiniz malzemeleri yoğurun ve hamur haline getirin. Sonra bu malzemeleri istediğiniz bir kaba boşaltarak fırına verin. İşte pastanız hazır. Afiyet olsun.
Oyuna Google Play Store aracılığı ile kolayca ulaşabilir ve hemen indirip nefis tarifleri uygulayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-05-2014, 21:38

Winx Fairy School Lite (Winx Android Oyunu indir)
Çoğu genç yaştaki kızın keyifle takip ettiği, onlarla ilgili her şeyi merak ettiği ve öğrenmek için çabaladığı bir çizgi film grubu olan Winx’i bu oyun sayesinde en iyi şekilde tanıma olanağına sahip olacaksınız. Winx Fairy School Lite oyunu sayesinde kendinizi Winx’in sihirli dünyasında bulacak ve bu yun sayesinde onların okuduğu okuldaki maceralarına siz de ortak olmuş olacaksınız. Bu oyun sizlere Winx kızları ile alakalı her şeyi göstermekte ve sizleri Winx gibi düşünmeye ve hissetmeye çağırmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2014, 17:15

Android Çiftçilik Oyunu Apk indir
Şehirlerin gürültülü hayatından sıkıldınız mı? Keşke şöyle bir köy evinde olsaydım mı diyorsunuz? O halde sizi istediğiniz her an doğallığın içerisine sürükleyecek bu oyunu denemenizde fayda var. Oldukça titiz hazırlanmış olan Farm Town, 7'den 70'e her insanın oynayabileceği bir oyun. İneklerinizi besleyin, tarlalarınızı sulayın ve puanları toplayın. Çiftliğinizin nasıl olmasını istersiniz? Biraz doğal tavuk yumurtası için hemen tavuklarınızı alın ve yetiştirmeye başlayın. Ya da doğal bir süt için, inekler büyütün.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 17-03-2014, 22:10
Fish Live (Balık Besleme Oyunu)
Bir nevi balık bakıcısı olarak balıklardan para kazanmak ile kendinizi geliştiriyorsunuz. Fish Live devamlı oynayabileceğiniz ve vakit öldürmek için son derece ideal bir oyundur. Bir akvaryum içersinde aldığınız balıkları büyütüyorsunuz. Onların ihtiyaçlarını karşıla. büyütüyorsunuz. Hayvanlarınızı yemleyerek beslemeniz gerekiyor, onları temizlemeniz ve birbirleriyle çiftleştirerek yeni yavrular almalısınız.
Oyunu oynarken son derece keyif duyacaksınız. Büyüttüğünüz balıkları satarak para kazanabilirsiniz. Hayvanları büyütün, seri üretime geçerek çoğalmalarını sağlayın, satın ve para kazanın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2016, 23:11
FarmVille 2: Köy Kaçamağı (Android Çiftlik Kurma Oyunu)
FarmVille 2 Android yazılım sistemlerine sahip android cihaz ve tabletlerinizde ücretsiz bir biçimde oynayabileceğiniz bir çiftlik android oyunudur.
Serinin ilk çiftlik kurma oyunu FarmVille ile ünlü olan Zynga bir süre önce serinin 2. android oyunu olan FarmVille 2'yi internet tarayıcıları üzerinden oynanabilir biçimde oyunculara sunmuştu. Aradan geçen zamanın sonrasında android apk oyunun Akıllı telefon ve tablet sürümü geliştirilerek aynı eğlence akıllı telefon ve tablet akıllı cihaz ve de tabletler için sunuldu.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-01-2015, 22:15
Furby BOOM Android Apk indir
Furby BOOM Android Apk indir
Hasbro firması tarafından yaratılan Furby isimli oyuncakların akıllı cihazlar için geliştirilmiş oyunu olan Furby BOOM! bir milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilmiştir. Beş üzerinden dört yıldız derecesine sahip olan oyun aile oyunu olarak kategori edilmiştir ve daha çok çocuklara hitap etmektedir. Bu uygulama ile Furby oyunları istenilen her yere taşınılabilir hale gelmiştir.
Android marketten ücretsiz olarak indirilebilen Furby BOOM! oyunu ile çocuklar diledikleri her yerde Furby’leri ile oynayabilirler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-01-2015, 22:20

Hayvan Bakma Oyunu
Bir zamanlar sanal bebekler oldukça popüler oyuncaklar arasında idi. Aradan geçen bunca zamandan sonra akıllı cihazların hemen her cebe girmesinden sonra unutulmaya yüz tuttular. Ancak Littles Pet Shop oyunu sanal bebek mantığını geliştirerek ve daha da ileri götürerek yeni nesil bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Söz gelimi amacımız pet shopta bulunan 150 çeşit hayvanın bakımlarını yapıp onlarla oyun oynamaktır. Oldukça sevimli grafikleri ve renkleri ile keyif veren bir yapımdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0