Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
En Çok indirilen Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 15-06-2017, 23:14
Terminator Genisys: Future War Full Apk indir
Terminator Genisys: Future War Full Apk indir
Terminator genisys: future war oyunu Plarium LLC tarafından tasarlanan bir oyundur. Bu oyunda terminatör evrenine katılıp, kendi üssünüzü kurarak ordunuzu oluşturacaksınız. Oyunda tehlike olan Skynet’i etkinleştirmeye çalışan robotları durdurabilmek için kendinize gerçek insanlardan ordu kurarak robotlarla savaşacaksınız. Tank ve uçaklar kullanarak, savaşacak, askerlerinizi çıkarıp kendi belirlediğiniz strateji ile robotlarla savaşarak mücadele edeceksiniz. Kendi üssünüzü geliştirip, yeni binalar dikecek ve kendinize savunma kuleleri oluşturarak üssünüzü olası saldırılara karşı hazır ol da bulunduracaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-06-2017, 08:00
Injustice 2 Son Sürüm Full Apk indir


Süper Kahramanların Dövüşü Oyunu Apk indir
Injustice 2 oyunu Warner Bros ve DC yapımcılarından çok uzun zamandır beklenen bir dövüş oyunudur. Öncelikle konsollara çıkması beklenen oyun, İOS ve Adroid sırası ile önce mobil ortama gelmiştir. Oyunun yüksek kalitede grafiklere sahip olması nedeniyle en az 1 GB Ram olan cihazlarda oynanabilmektedir. Injustice 2, daha önceki sürümüne göre birçok yeni karakter ve mod ile oyun severler ile buluşmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-06-2017, 07:54
Coast Guard: Beach Rescue Team full Apk indir

Android Sahil Güvenlik ve Hayat Kurtarma Oyunu Apk indir
Coast Guard: Beach Rescue Team oyunu simülasyon kategorisindeki bir oyun. Oyundaki amaç sahil güvenlikteki birimlerin yönetim işini üstlenmek ve sahildeki insanları kurtarmak.
Coast Guard: Beach Rescue Team oyunu, Coast Guard: Beach Rescue Team apk indir yolu ile edinilebilir. Simülasyon seven kullanıcılar için vazgeçilmez haline gelebilecek bağımlılık yapan bir oyun. Coast Guard : Beach Rescue Team oyunu Android işletim sisteminde oynanabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-06-2017, 07:42
Beauty and the Beast v1.4.23.8054 apk indir

Android Renk Eşleştirme ve Mücevher Patlatma Oyunu apk indir
Beauty And The Beast filminden tasarlanarak oluşturulan Beauty And The Beast Game, bir bulmaca oyunu. Oyunda sihirli bulmacayı çözmeye çalışan oyuncular, Beauty And The Beast filmindeki karakterler ile birlikte hareket ediyor ve onlardan taktik alıyorlar. Beauty And The Beast oyununu oynadıkça, kalede sandalye, avize ve tablolarda değişiklik yapılabiliyor, yeni eşyalar satın alınabiliyor. Bu özellikler sayesinde kişiselleştirilebilir bir bulmaca oyunu olarak diğer oyunlardan kendini farklı kılıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-06-2017, 07:39
Battle of Warships v1.26 Apk indir

Android Savaş Gemisi Oyunu Apk indir

Savaş oyunlarından vazgeçemiyorsanız ve piyasada ki diğer oyunlardan sıkıldıysanız sizler için en iyi seçenek olacak battle of warships sizler için en iyi seçenek olacaktır. Denizlerde savaş gemilerini yöneterek diğer oyuncuların gemilerini batırmanın keyfini çıkarabileceğiniz bu oyun ayrıca tamamen ücretsiz olmaktadır. Dilediğiniz an kayıt olup indirerek hemen oynamaya başlayabilir bu yeni nesi savaş oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte oynayarak keyfinizi daha da artırma şansını elde edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-06-2017, 19:27
Clash of Clans Apk indir (8 Haziran 2017 9.24.15 Güncel Sürüm)

Clash of Clans Apk indir (8 Haziran 2017 9.24.15 Güncel Sürüm)
Android cihazlarınızda oynaması eğlenceli bir strateji oyunu bakınıyorsanız kasabanızı inşa edebileceğiniz, birliklerinizi yetiştireceğiniz ve online olan binlerce başka oyuncu ile savaşabileceğiniz epik bir oyun olan Clash of Clans'ı mutlaka denemelisiniz.Stratejik planlama ve de savaş deneyiminizi bir araya getirerek barbarlar, savaş büyücüleri, ejderhalar ve değişik büyük savaşçılar üretebilri ve ayrıca kendi klanınızı oluşturarak oyun dünyasını ele geçirmeye çalışabilirsiniz. Oyunun dikkat çeken özellikleri arasında şunlar yer alıyor:
Devamı
  • Yorumlar: 108
Tarih: 8-06-2017, 02:40
The Killbox: Arena Combat v2.12 Apk indir

The Killbox: Arena Combat v2.12 Apk indir
The Killbox Arena Combat oyunu Android işletim sistemli cihazlarda yükselebileceğiniz FPS oyunları arasında yer almaktadır. FPS oyunlarında pek çok kaliteli oyun bulunmasa da bu oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz. Bu oyunda arkadaşlarınızla ya da dünyanın her yerindeki oyuncularla gerçek zamanlı olarak teke tek mücadele edeceksiniz. Oluşturacağınız elit birim sayesinde tüm oyunculara kan kusturabilirsiniz. VR desteği bulunan oyun bağımlılık yapmaktadır. Oyunun keyfini çıkarmanız için de sanal gerçeklik gözlüğünü kullanmanız gerekiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-06-2017, 02:34
Android king of fighters 98 Oyunu Apk indir
KOF'98 UM OL Apk indir
Kof'98 um ol oyunu çevrimiçi olarak dövüşebileceğiniz ve karakterinizin özelliklerini güçlendirip kişiselleştireceğiniz muhteşem bir oyunudur. İster hikâyesine isterse de çevrimiçi olarak gireceğiniz çarpışmalar sizi oyuna bağımlı yapacak. Karakterinizin ana özelliklerini çeşitli kişiselleştirmelerle güçlendirerek değişik kombin taktikleriyle yüksek hasarlar çıkarabileceksiniz. Ayrıca oyunda arkadaşlarınızda aynı arenada kıyasıya mücadeleye girerek, soluk soluğa kapışabileceksiniz. Online moddaki dereceli sistemi kazandığınız her maçtan sonra siz liderlik koltuğuna giden yolculuğa çıkaracak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-06-2017, 02:28
Fastlane: Road to Revenge v1.16.0.3759 Apk indir

Fastlane: Road to Revenge Apk indir
Aksiyon oyunlarının geliştirilmiş yeni yüzü fastlane: road to revenge apk indir ile heyecanı şiddetle yaşatan soluksuz bir oyundur. Oyun içinde çok fazla uygulamayı bir arada bulabileceğiniz özellikler mevcuttur. Aksiyon bu kez sizleri yollarda beklemektedir. Aksiyon dolu bu yolda hız ve yolunuza çıkanları sollamak çok önemli. Artık çete savaşlarının şehir içi tehlikesiyle karşı karşıyasınız!
Rakiplerinizi İmha İçin Büyük Tabancalar:
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-06-2017, 09:56
Stickman Skate Battle v1.0.8 Apk indir

Stickman Skate Battle v1.0.8 Apk indir
Stickman Skate Battle, kaykay savaşı yapan çöp adamlar şeklinde dilimize çevrilebilir. Stickman Stake Battle oyunu internet bağlantısına gerek kalmadan, kaykay oynayabileceğiniz bir oyun. Bu oyunda internet bağlantısı olduğunda arkadaşlara meydan okumak veya bağlantı yokken tek başına kendini geliştirmek mümkün. Kaykayı sürenler çöp adamlar dendiğinde grafikler hakkında kötü fikre sahip olunabilir ancak grafikler basit ama kaliteli. Kullanıcıyı oyun oynarken yormuyor ve takip etmesi kolay bir oyun zevki sunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0