Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 17-02-2019, 11:59
Galaxy S3
En Popüler Galaxy S3 Mini Eğlence Uygulamaları
Eğlenceli Android uygulamalarını indirin ve telefonunuzu sıkıcı olmaktan çıkarın. Bir kısım eğlence uygulamaları indirildikten bir süre sonra kaldırılıyor. Çünkü birkaç seferde tüketilebiliyorlar. Ancak Galaxy S3 Mini eğlence uygulamalarından bazıları var ki onları en sık kullandığınız uygulamalar arasına koymak durumunda kalabilirsiniz. Bunların başında müzik uygulamaları geliyor. Müzik uygulamalarında dilerseniz kendi enstrümanlarınızı kullanıyorsunuz ya da şarkıların üzerine efekt verebiliyorsunuz. Birçok seçenek ile müzik dinlemek için de bu uygulamalar kullanılabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 13:15
Galaxy S4 Yarış Oyunları

Yılında En çok oynanan Galaxy S4 Yarış Oyunları

Samsung firmasının an itibarı ile akıllı telefonlarında amiral gemilerinden birisi konumunda olan Galaxy S4 yarış oyunları bakımından da oldukça zengin bir içeriğe erişim sağlayabilmektedir. Android işletim sisteminin sunduğu zengin olanakların yanında, telefonun donanımsal altyapısının oldukça yüksek düzeyde bulunması, cihazın en detaylı uygulamaları bile sorunsuz şekilde çalıştırabilmesine olanak vermektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 13:09

Galaxy S5 Fotoğrafçılık Uygulamaları (Süper Arşiv)
İnsanlar içerisinde bulundukları anları ya da güzel yerleri ölümsüzleştirebilmek adına fotoğraf çeker. Bu fotoğrafları da kimi zaman çeşitli yerlere koyarlar veya da tab ettirip resim olarak saklarlar. Cep telefonu konusuna dönecek olursak cep telefonu aracılığı ile milyonlarca fotoğraf çekilmektedir. Ancak fotoğraf çekme konusu ile alakalı olarak Galaxy S5 android işletim sistemine sahip cep telefonu olan kişilerin daha şanslı olduğunu söylemekte yarar görmekteyiz. Çünkü Galaxy S5 Fotoğrafçılık Uygulamaları kategorisi bu kişilere inanılmaz özellikleri ücretsiz bir şekilde sunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 13:08
Galaxy S5 Sosyal Uygulamaları
Sosyal medya, günümüzde birçok kişinin kullandığı ve diğer insanlar ile çok kolay bir şekilde iletişim kurduğu bir yol olarak göz önüne çıkmaktadır. Sosyal medya kategorisinin içi oldukça dolu olmakla beraber bu olanağı kullananların sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Bunu bilen cep telefonu markaları ve GSM operatörü şirketleri kullanıcılara yönelik olarak çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Ancak bu fırsatlar içerisinde Galaxy S5 android işletim sistemine sahip cep telefonu olanların daha şanslı olduğunu en iyi bir şekilde tabi ki de söyleyebiliriz. Galaxy S5 Sosyal Uygulamaları sayesinde Galaxy S5 kullanıcıları sosyal medyayı en güzel bir şekilde kullanabilmekte ve imkanlarından da sonuna kadar yararlanabilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:46
Galaxy Note 4 duvar kağıtları (Süper Arşiv)
Samsung’un dün tanıttığı Galaxy Note 4’ü almak adına sabırsızlanıyorsanız çıkana kadar telefona ait duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Galaxy Note 4’ün duvar kağıtları yayınlandı.
Galaxy Note 4 oldukça etkileyici özelliklerle geldi. Snapdragon 805 gibi çok güçlü bir işlemciye sahip cihaz, QHD ekranı ile de göz dolduruyor. Cihazın QHD çözünürlükteki duvar kağıtlarını kullanmak istiyorsanız hemen aşağıdaki duvar kağıtlarını telefonunuza kaydetmeniz yeterli.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:28
General Mobile Discovery Elite oyunları (Süper Arşiv)
General Mobile firmasının piyasaya sürmüş olduğu, Android işlemcili olarak tasarlanmış ürünü General Mobile Discovery Elite pek çok kullanıcının hem yurt içinde hem de yurt dışında en çok tercih ettiği cihazlardan biri olma imkânına erişmiştir. Google play store kısa yolu aracılığı ile Android işlemcili cihazlar için tasarlanan uygulamalara erişim sağlanabiliyor ve kullanıcılar bu alandan cihazlarına uygulama eklentilerini indirebiliyorlar. En popüler General Mobile Discovery Elite oyunları kendi kategorisinden takip edilebiliyor. Store içerisinde yer alan uygulamalar kendi aralarında kategorilere ayrılmıştır. Bu sayede binlerce uygulama arasından sizin için uygun olanı kendi platformunda pratik bir biçimde bulabiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:28
Galaxy S5 Oyunları (Süper S5 Oyun Arşivi)
Yaygınlığı hızla artan mobil oyunlar neredeyse her yaştan kullanıcının yoğun ilgisiyle karşı karşıya. Geleneksel düşünce sistemine göre, oyun oynamak çoğu zaman yararlı bir davranış olarak görülmese de son zamanlarda yapılan araştırmalar, kararında oyun oynamanın beyine etkisinin olumlu olduğunu ortaya koymuş durumda.Oyunlar, genellikle yaratıcılığı arttırma özelliğiyle tanınıyor. Gerçek hayatta kurgulanamayan birçok durum ve olay oyunlar sayesinde tecrübe edilebilme olanağına sahip. Bu da kişilerin çok yönlü düşünebilmesine ve yaratıcılıklarının artmasına katkıda bulunuyor. Oyunların bir diğer olumlu yönü ise sistematik düşünme becerisinin gelişmesine katkı sağlaması.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:27
En iyi Galaxy S5 Sistem Araçları apk indir
En iyi Galaxy S5 Sistem Araçları
Akıllı telefonu kullanıcılarının satın aldıkları üründe dikkat etmeleri gereken özelliklerden birisi şüphesiz ki sahip olunan cihazın performansı. Performansı yüksek ürünlerin tercih edilmesinin en anlaşılabilir sebeplerinden biri ise çok işi az zamanda halledebilme isteği, yani kısaca zamandan tasarruf. Ürünün performansı ise, üründeki birçok bileşene göre değişim gösterebilmekte. Ne yazık ki, teknolojik ürünlerin hemen hepsi zamana bağlı olarak performanslarından ödün vermeye mahkûm. Çünkü, cihazı oluşturan bileşenler kullanım oranıyla paralel olarak yıpranıyor ve eskimeye başlıyor. Fakat alınacak, basit önlemlerle bu tip sıkıntıları önemli ölçüde engelleyebilmek mümkün.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:26
Galaxy S5 Karikatür Uygulamaları (Süper Arşiv)
Karikatür, hemen herkesin ilgisini çekebilecek bir güldürü öğesidir. İnsanlar karikatür sayesinde gülmekte veya da hoşça zaman geçirebilmektedir. Artık günümüzde karikatürlerin android işletim sistemine sahip cep telefonlarından da takip edilebildiğini unutmamanız son derece önemlidir. Özellikle de Galaxy S5 cep telefonuna sahipseniz yapmanız gereken şey Galaxy S5 Karikatür Uygulamaları servisini hemen ziyaret etmek olmalıdır. Bu kategoride aradığınız her şeyi her zaman bulabileceğinizden emin olduğumuzu bilmenizde son derece yarar görmekteyiz. Bu uygulamalardan istediğinizi her zaman indirebilmekte ve dilediğiniz gibi de inceleyebilmektesiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-02-2019, 12:26
Galaxy S5 islami Uygulamalar (Süper Arşiv)
Ülkemizin büyük bir çoğunluğu Müslümandır. Müslümanlığa inanmış olan birçok kişi de hayatının her anında dini hatırlamaya çalışmaktadır. Bu sebeple de namaz kılmakta, oruç tutmakta ve diğer dini vecibelerini yerine getirmektedir. Ancak şunu söylemek gerekirse bazı kişiler cep telefonlarında da dini uygulamaları taşımayı arzu edebilmektedir. Bu çok güzel bir şeydir. Ama konu ile alakalı olarak belirtmek gerekirse bu anlamda Galaxy S5 android işletim sistemine sahip cep telefonu olan kişiler daha şanslıdır. Çünkü bu cep telefonuna özel olarak hazırlanmış Galaxy S5 İslami Uygulamalar servisinde onlarca uygulama yer almaktadır. Ayrıca bu uygulamalar belirli aralıklarla da daima güncellenmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0