Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 9-12-2017, 22:49
Galaxy S3
En Popüler Galaxy S3 Mini Eğlence Uygulamaları
Eğlenceli Android uygulamalarını indirin ve telefonunuzu sıkıcı olmaktan çıkarın. Bir kısım eğlence uygulamaları indirildikten bir süre sonra kaldırılıyor. Çünkü birkaç seferde tüketilebiliyorlar. Ancak Galaxy S3 Mini eğlence uygulamalarından bazıları var ki onları en sık kullandığınız uygulamalar arasına koymak durumunda kalabilirsiniz. Bunların başında müzik uygulamaları geliyor. Müzik uygulamalarında dilerseniz kendi enstrümanlarınızı kullanıyorsunuz ya da şarkıların üzerine efekt verebiliyorsunuz. Birçok seçenek ile müzik dinlemek için de bu uygulamalar kullanılabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 21:50
Galaxy S5 Temaları (2018 Süper Arşiv)
Günümüzde, akıllı cep telefonları insan hayatının hemen her parçasında aktif bir şekilde kullanılmakta. Özellikle taşınabilirliği ve fonksiyonelliği sayesinde gündelik hayatın vazgeçilmezleri arasında çoktan yerini almış durumda. Birçok kişiye en değerli aksesuarları sorulduğunda cevapların en başında cep telefonlarının gelmesi de telefonların bu işlevlerine bağlanabilir. Bu yüzden, sahip olunan telefonun dış görünüşü ve performansı kadar görsel özellikleri de özen gösterilmesi gereken konular arasında.Bir cep telefonunun görsel özellikleri söz konusu olduğu zaman akla gelen ilk şeylerden biri telefonun teması. Tema, en basit şekliyle, cep telefonunun menü görünümünü, duvar kağıdını ve zil sesi gibi ayrıntılarını değiştirmek amacıyla telefonda bulunan dosyalar olarak tanımlanabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-12-2017, 21:49
Galaxy Note 3 Aksiyon Oyunları (2018 Arşivi)
Galaxy Note 3 Aksiyon Oyunları (2018 Arşivi)
Samsung markasının Galaxy serisi oldukça tercih edilmektedir. Bu telefonların Android işletim sistemi sayesinde, Apple ürünleri solladığını görmekteyiz. Galaxy Note 3 serisi, çok başarılı bir üründür. Galaxy Note 3'te aksiyon oyunlarını oynamak mümkündür. Bu oyunları indirerek telefonunuzdan rahatça oynamanız mümkündür.Telefonunuzda oynayacağınız aksiyon oyunlarını inceleyecek olursak; Android Clash of Clans Strateji oyunu, oldukça tercih edilen bir oyundur. Temple Run oyunu bir kaçış oyunudur ve son derece aksiyonlu bir oyundur. Temple Run 2 oyunu da çok iyi bir oyundur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-10-2017, 20:41
En İyi Note 8 Android Uygulamaları Apk indir
En İyi Note 8 Android Uygulamaları Apk indir
Her telefon kullanıcısı basit ve pratik bir şekilde en iyi Note 8 android uygulamaları seçeneklerinden faydalanabilir. Uygulamalar ile internet turlarından en güncel versiyonlara kadar oyunların, eğlencenin, bire bir canlı görüşmelerin, alışverişlerin ve birçok çok zenginliğin tadını çıkarabilirsiniz. Çocuktan büyüğe her telefon kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği bu uygulamalar sayesinde telefon artık sadece görüşmeler için değil online eğlencelerin ve sanatsal faaliyetlerin de merkezi haline geldi. En İyi Note 8 Android Uygulamaları Neler? Her yaştan kullanıcılar için özenle hazırlanmış grafik kalitesi yüksek oyunlar en güncel versiyonlarıyla bu uygulamaların içinde yer alıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-10-2017, 21:24
Galaxy S8 Android Uygulamaları
Galaxy S8 Android Uygulamaları
Dünyaca ünlü Güney Kore firması Samsung'un ürettiği en yeni model android cep telefonudur. Samsung'un amiral gemisi Samsung Galaxy S8 performansı ve şık tasarımı ile göz dolduruyor. En iyi Galaxy s8 android uygulamaları telefonun satışıyla gün yüzüne çıkmış durumda. Peki bu telefon bizlere ne vaat ediyor ? Amiral gemisi ne gibi uygulamalara sahip ? Samsung Galaxy S8 ve uygulamalarını aşağıdaki gibidir.Samsung Galaxy S8'in en dikkat çeken uygulamalarından biri elbette Samsung'un Amiral gemisi S8'in kavisli ekran tasarımı ile birlikte gelen temalarıdır. Kavisli ekranın süper amoled ekranla birleşince ortaya kullanıcının göz zevkini cezbeden bor görüntü çıkıyor. Bunun farkında olan Samsung, oldukça kaliteli temalar üretiyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-10-2017, 20:22
Galaxy S8 Temaları indir
Galaxy S8 Temaları indir
En modern, en cazip ve en karakteristik özellikleriyle Galaxy s8 temaları şimdiden kullanıcılarını heyecanlandırmaya başladı. Özellikle siyah fon üzerine black griffiti ve orange seçenekleriyle siyah renginin turuncu ve kırmızı gibi ana renklerle karışımı kullanıcılarına kişilikli ve sade fontlar vaat ediyor.
Galaxy 8 Temaları Nelerdir?
Çizim ve resimlerden başka olarak kullanıcılarına gök kuşağı desenli ve sanatsal temalar da vaat eden galaxy 8 özellikle resim sanatındaki kübizm etkisinden de motifler sunuyor. Bununla birlikte Uzak Doğu sanat akımlarından da beslenen Galaxy 8 anime tarzı çizimleriyle fark yaratmaya devam ediyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-08-2016, 21:16
Galaxy Note 7 için En Güzel 10 Adet Oyun indir
Galaxy Note 7 Oyunları Apk Olarak indir
Dünyanın en çok kullanılmakta olan akıllı telefonları arasında bulunan Samsung firması, her geçen gün yeni çıkardığı ürün ile teknoloji piyasasındaki yerini daha da sağlamlaştırmayı başarıyor. Oldukça başarılı bir işe imza atarak Galaxy Note 7 gibi bir telefonu üreten firma, ürünü üstün özelliklerle donatarak oyun oynamaya da elverişli bir hale getirmiş. Bu yüzden Galaxy Note 7 aksiyon oyunları gibi hareketlerin fazla olduğu ve ekran görüntüsünün hızlı bir şekilde değiştiği oyunlarda bile üstün performans sergilemeyi başarıyor.Üstün donanımsal özelliklere sahip olan Galaxy Note 7 aksiyon oyunları alanında üst düzey performans sergilemesiyle göz dolduruyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-07-2016, 23:01
Galaxy Note 7 Oyunları Apk indir
Galaxy Note 7 Oyunları Apk indir
Dünya’nın en büyük teknoloji devi firmalardan biri olan Samsung’un amiral gemisi olan Samsung Galaxy Note 7, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşarak akıllı telefon piyasasındaki iddialı duruşunu devam ettiriyor. Rakiplerine bu eşsiz ürün ile fark atmayı başaran Samsung yetkilileri, satışlardan duydukları memnuniyeti ifade etmekten de geri durmadı. Her geçen gün daha değişik ürünle karşımıza çıkmakta olan Samsung, bu kez çok daha ileri düzey bir ürün çıkararak herkesin gönlünde taht kurmayı başardı.Galaxy Note 7 oyunları incelendiği zaman, akıllı telefonun Android işletim sistemine bağlı olması nedeniyle Google Store’dan dilediğiniz oyunların hepsini oynamanıza imkan verdiğini görebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-07-2016, 22:31
Galaxy Note 7 Orjinal Zil Sesleri-Mesaj Sesleri-Uyarı Sesleri indir
Galaxy Note 7 Orjinal Zil Sesleri-Mesaj Sesleri-Uyarı Sesleri Mp3/Ogg Formatında indir
Teknoloji devi olan firmalardan biri olan Samsung, her geçen gün yeni projeleri ile adeta teknolojiye tek başına yön verebilecek düzeyde üst düzey firmalardan biri haline geldi. Güney Kore merkezli olan Samsung, amiral gemi olarak çıkardığı Galaxy Note 7 isimli telefonunu üstün meziyetler ile donatarak teknoloji severlerin büyük ilgisini çekmeyi başardı. Her geçen gün daha büyük projeler ile teknoloji severlerin gönlünü kazanan Samsung, sadece teknik donanım olarak değil, aynı zamanda kullanıcıların hoşuna gidecek olan basit detaylarla da uzun süre ilgileniyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-07-2016, 22:07
Note 5 Orjinal Zil Sesleri indir
Note 5 Orjinal Zil Sesleri indir
Galaxy Note 5 telefon tüm dünya ile birlikte Türkiyedede pazara sunuldu. Note 5 Samsung firmasının amiral gemilerinden birisi ve en ileri teknoloji ile donatılmış durumda. Son zamanların akıllı telefonlarında artık zil sesi değiştirmek hem çok kolaydır hemde zil sesi çok çeşitlidir.Telefonumuzda Note 5 zil seslerini duymak istiyorsanız sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Şuanlık piyasada 3 adet zil sesi mevcut. Eğer bulabilirsem paket halinde Note 5 zil sesleri,Note 5 uyarı sesleri,Note 5 mesaj sesleri ni sizlerin beğenisine sunacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 0