Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri
Tarih: 12-02-2019, 13:10
Bedava Root Programı indir
Bedava Root Programı

Arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi pek çok Root Programı Aktivasyon istemekte yada Kredi kartınızdan programı satın almanız gerekmektedir. Sizinle Paylaşacağım bu Root Uygulaması ise hem ücretsiz hemde çok basit bir şekilde telefonunuza veya tabletinize Root atabileceksiniz. Bu Programı kullanabilmeniz için Akıllı telefonunuzun yada tabletinizin Bilgisayara Driverlerinin Kurulu olması gerekmektedir. Aksi halde hiç bir işe yaramayacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 30-01-2019, 01:00
Android Sürüm Yükseltmesi nasıl yapılır?
Android Telefonlarda Sürüm Yükseltmesi nasıl yapılır

Evet arkadaşlar Android Sürüm yükseltmesi nasıl yapılır ? cevaplayalım. Günümüzde artık dokunmatik telefonlar yaygınlaşmaya başladı.

Bütün üreticiler bundan böyle androidin açık kaynak yazımımından faydalanarak hemen hemen pek çok telefonu android yazılım sistemli bir biçimde piyasaya sürmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 51
Tarih: 26-01-2019, 23:49
Android Telefonlara 6 Farklı Şekilde imei Atma Yöntemi

Bütün Android Cihazların imei değiştirme yöntemleri
İnternet üzerinde bu sorunu yaşayanlara sunulan yanıtlıyorlar ve ayrıca çözümler aşağıya derlenmiştir. Alt taraftaki çözümlerin hepsi farklı sitelerden alıntıdır. Lütfen dikkatli olunuz.

Söz konusu arada imei telefonunuzun arkasında bataryanın altında ve kutuda yazar. İmeiyi bilmiyorum diye telaş etmeyin.
Devamı
  • Yorumlar: 32
Tarih: 19-12-2016, 19:44
Android Yasaklı Sitelere Giriş DNS Ayarları

Android Yasaklı Sitelere Giriş DNS Ayarları
Android yazılım sistemli telefonlarla yasak sitelere giriş işlemi yapmak isteyenler için resimli bir anlatım daha hazırladık. Şimdi dikkatlice yazıyı okuyup, görselleri takip ederseniz; Androd ile yasak sitelere nasıl giriş yapabileceğinizi görebilirsiniz.
İlk olarak şunu belirtmek isteriz ki Android’de de yasak sitelere giriş işleminde DNS değiştirme işlemi yapmak gereklidir. Burada da aynen bilgisayarımızda olduğu şekilde manuel veya programlı olarak yapılabiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 30-11-2016, 15:31
Google TalkBack Apk indir (Görme Engelliler Telefon Kullanma Yardımcısı)
Google TalkBack Apk indir
Google sadece internette arama yapılan bir arama motoru özelliği göstermemektedir. Arama motorunun yanı sıra androdi sisteminin gelişmesiyle birçok farklı uygulamayı da piyasaya süren Google, tüm dünyada adından sıkça söz ettiren büyük ve güçlü bir şirkettir. İnsan hayatının her anında olan Google, geliştirdiği ve sunduğu uygulamalar ile de bu hizmetini daha da büyütmüştür.Görme engelli insanların cihazlarla etkileşimi sağlayabilmek için Google, çok önemli ve insani bir uygulama geliştirmiştir. Bu uygulama Google TalkBack uygulamasıdır. Görme engelli insanların iletişimini sağlayabilmek, cihazı kullanımını kolaylaştırmak için ses ve titreşim özelliğini geliştiren Google TalkBack apk indir özelliği ile mobil cihaz, tablet ve bilgisayarlarda kullanılmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-11-2016, 22:51
Google Android El Yazısı Apk Uygulaması indir
Google Android El Yazısı Uygulaması "Google Handwriting input apk uygulaması indir"
Google handwriting input el yazımı konsolu tam 82 farklı dilde el yazımına izin veriyor ayrıca yazılarınızın çıktısını almaya ve el yazılarınızı destekliyor. Herhangi bir stile sahip olup veya olmadan kendi tarzını yaratabilirsin. Ayrıca Google handwriting input yüz ifadesi olarak nitelendirilen yüzbinlerce emojisi destekliyor. Anahtar özellikler: Dokunmatik ekrana karşı tamamen hassas tipte ya da ses konsolu özelliğine sahip, eğlenceli bir şekilde yüz ifadesi çizme veya oluşturma, diller için kullanışlı ki standart bir klavye de ya da masaüstü klavye de dahi istediğiniz tipe değiştirilebilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-05-2016, 07:45
General Mobile Discovery Jelly Bean'e Dönüş ve KitKat'dan kurtulma [KESİN ve %100 ÇÖZÜM]


General Mobile Discovery Jelly Bean'e Dönüş ve KitKat'dan kurtulma [KESİN ve %100 ÇÖZÜM]
Arkadaşlar bugün General Mobile Telefonuma son çıkan 28 Kasım 2014 Android 4.4 Kitkat sürümünü yükledim. Sonra 1 gün boyunca denemeye karar verdim. Yeni güncelleme harika olmuş ama malesef telefonu çok kasıyor. Herkes gibi bende telefonumu hızlı kullanmak istediğim için bu yüklemeyi geri almak istedim ve internette biraz araştırma yaptıktan sonra nasıl geri alındığını öğrendim ve sizinle paylaşmaya karar verdim.
Devamı
  • Yorumlar: 40
Tarih: 30-06-2015, 22:51
Replika/Kore/Çin/Çakma S4 Mini imei değiştirme/Onarma
Replika/Kore/Çin/Çakma S4 Mini imei değiştirme/Onarma
Replika S4 Mini telefonlarda bazen imei bozulması yada telefonunuzun imeisi yüzünden kapanması durumunda yapılması gereken şey imei atma yada imei repairdir. Replika S4 Mini telefonlarda imei değiştirmek oldukça basittir. Replika S4 Mini imei değiştirme kodu ile imei değiştirme işlemini basit bir şekilde yapmak mümkündür.
Replika S4 Mini imei değiştirme kodu *#112#* dir. Bu kodu tuşlayıp arama butonuna basıyoruz ve mühendislik moduna geçmiş oluyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-05-2015, 20:19
Framaroot Programı Tek Tıklama ile Root Yapma
Framaroot Programı Tek Tıklama ile Root Yapma
Android Telefonumuzu Root etmek için her zaman Odin programı ile root dosyası yüklüyorduk ve Odin programı yardımıyla Android telefonumuzu rootluyorduk.
Odin programı ile Rootlama yöntemi çok kolay fakat bu kolay yöntemle bile uğraşmak istemeyenler bulunmaktadır
XDA yazılım geliştiricileri android telefonunuza yükleyeceğiniz bir android apk yazılımı ile root yapmanıza imkan sağlayan bir yazılım yöntemi buldular.
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 6-04-2015, 22:16
Galaxy S6 S-Çevirmen Uygulaması indir
Galaxy S6 S-Çevirmen Uygulaması
Galaxy S6 S-Çevirmen Uygulamasını telefonunuza kurarak telefonunuzda sanki S6 nın uygulaması varmış gibi kullanabilirsiniz. S6 daha çıkmamasına rağmen uygulamalarını sizlerle paylaşıyoruz. Uygulama Apk olarak telefonunuza kurabiliyorsunuz. Büyük ihtimalle bu uygulama Android Touchwizli Lollipop yüklü telefonlarda çalışmaktadır ama siz yinede bir deneyin. Uygulama S6 nın çevirmen uygulaması olunca çok geliştiğini düşünüyorum. Ve her dilde çeviri yapabiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1