Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri


Google TalkBack Apk indir (Görme Engelliler Telefon Kullanma Yardımcısı)

Google TalkBack Apk indir
Google sadece internette arama yapılan bir arama motoru özelliği göstermemektedir. Arama motorunun yanı sıra androdi sisteminin gelişmesiyle birçok farklı uygulamayı da piyasaya süren Google, tüm dünyada adından sıkça söz ettiren büyük ve güçlü bir şirkettir. İnsan hayatının her anında olan Google, geliştirdiği ve sunduğu uygulamalar ile de bu hizmetini daha da büyütmüştür.

Görme engelli insanların cihazlarla etkileşimi sağlayabilmek için Google, çok önemli ve insani bir uygulama geliştirmiştir. Bu uygulama Google TalkBack uygulamasıdır. Görme engelli insanların iletişimini sağlayabilmek, cihazı kullanımını kolaylaştırmak için ses ve titreşim özelliğini geliştiren Google TalkBack apk indir özelliği ile mobil cihaz, tablet ve bilgisayarlarda kullanılmaktadır.

Birçok mobil cihaz ve tablette yüklenmiş olarak bulunan bu uygulamanın çok insani işlevi bulunmaktadır. Sadece görme engelli insanların değil zaman zaman her insanın kullanabildiği ses ve titreşim özelliği ile iletişim ve cihazı kullanmak çok daha kolay hale gelmektedir. Bu uygulamayı indirmek de kullanmak gibi son derece kolaydır. Hatta çoğu mobil cihaz ve tablette bu uygulama yüklenmiş olarak gelmektedir.

Gereken Android Sürümü: Cihaza göre değişir


DOSYALAR


 [7,17 Mb]
Google-TalkBack.apk
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 118
Ceptim
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.

Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.