Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil SesleriGalaxy S5 Antivirüs Uygulamaları (Süper Arşiv)
Son yıllarda akıllı cep telefolarının kullanım oranının artmasıyla beraber akla gelen sorulardan biri de bu cihazların nasıl verimli ve uzun süre kullanılabileceği. Cep telefonlarının ömrünü kısaltan faktörlerin başında ise internetten yapılan indirmeler yoluyla telefona bulaşan zararlı yazılımlar geliyor. Bu yüzden, zararlı yazılımlardan korunmak isteyen her kullanıcının akıllı telefonunda bir antivirüs uygulamasının bulunması olmazsa olmazlardan.

Android işletim sistemiyle çalışan akıllı cep telefonuna sahip kullanıcıların özgürlüğü şüphesiz ki IOS işletim sistemiyle çalışan bir cep telefonuna sahip kullanıcıya göre bariz şekilde yüksek. Fakat bu özgürlüğün getirdiği bir dezavantaj mevcut. Birçok otoriteye göre, android işletim sistemli cihazların bulaşan zararlı yazılımdan etkilenme oranı diğerine göre çok daha fazla.

Örneğin, Galaxy S5 Antivirüs Uygulamaları arasında olan Avast! Mobile Security & Antivirus cüzi bir miktar karşılığında kullanıcılarına tam güvenlik garantisi vererek internette rahatça gezinti yapabilmeleri sağlıyor.

Genel bir varsayıma göre, mobil cihazlarda ortaya çıkan virüslerin çok büyük bir kısmı bilinmeyen sitelerden indirilenlerden dolayı kaynaklanıyor. Bu durumdan kurtulmanın en kolay yolu da Galaxy S5 Antivirüs Uygulamalarından herhangi birini seçerek cihaza yüklemek. Böylelikle kullanıcının veri indirirken iki kez düşünmesine gerek kalmıyor.

Sonuç olarak, zararlı yazılımları önlemek ve cep telefonlarının ömrünü uzatmak için yapılacak en temel işlemlerin başını antivirüs uygulaması yüklemek çekiyor. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için ise cihazın internete bağlı olması yeterli.

En iyi Galaxy S5 Antivirüs Uygulamaları


Galaxy S5 McAfee Antivirus & Security Apk indir

intel Security Group aracılığıyla sunulan ödüllü virüsten koruma, gizlilik ve güvenlik yazılımıyla Android telefonunuzu veya tablet bilgisayarınızı korur. McAfee'nin ödüllü telefon desteğinden, medya yedek alma özelliğinden ve de reklamsız program ortamından yararlanmak adına versiyonu MMS Premium olacak şekilde yükseltin.
DOSYALAR


Galaxy S5 McAfee Antivirus & Security Apk indir
Galaxy S5 Dr.Web v.9 Anti-virus Light Apk indir

Android akıllı telefon ve ayrıca tabletlerinizde virüsler ve ayrıca diğer zararlı yazılımlardan korunmak amacıyla bir antivirüs uygulamayı kullanma gerekliliği git gide çoğalıyor ve ayrıca program üreticileri dahi bu tehlikeli yazılımlara karşı bir takım uygulamalar geliştirmeye devam ediyorlar.Bunlardan birisi de Dr.Web Anti-virus Light uygulaması. Uygulama telefonunuzda çabuk ve de bütün sistem taraması gerçekleştirebilmenin yanında arzuladığınız klasör ve de programların da taranmasını sağlayabiliyor
DOSYALAR


Galaxy S5 Dr.Web v.9 Anti-virus Light Apk indir
Galaxy S5 Antivirus Free Apk indir

AVG tecrübesini cep telefonlara taşıdı. Android telefon ve ayrıca tabletler amacıyla oluşturulmuş Antivirus Free, zararlı programları sizlerden uzak tutuyor. AVG Antivirus Free cep cihazlardaki programları otomatik tara. zararlı olanları bulabiliyor. Aynı zamanda zararlı SMS'ler, casus programlar, virüsler uygulamanın koruma kalkanına takılıyor.Cep akıllı telefonlardan internete giriş süreleri düşünüldüğünde telefonunuzu koruyacak bir antivirüs yazılımına gereksiniminiz olduğu hemen ortaya çıkıyor. Gerçek zamanlı tarama motoru yoluyla dijital kimliğiniz de korunmuş hale geliyor.

Galaxy S5 Antivirüs Uygulamaları apk indirDOSYALAR


Galaxy S5 Antivirus Free Apk indir
Galaxy S5 AMC Güvenliği- Antivirüs Apk indir

2013 yılında en iyi antivirüs uygulaması seçilmiştir.Advanced Mobile Care (AMC Güvenliği) cep telefonunuzdaki kötü yazılım ve virüslere karşı oldukça etkilidir. Kötü yazılımlı sitelere ve dolandırıcı aramalara karşı üstün koruma sağlar.Dünya çapında 100 den fazla ödül, ve 15 milyon aktif kullanıcısı ile sistem yardımcı programlarında verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeye çıkarmıştır.
DOSYALAR


Galaxy S5 AMC Güvenliği- Antivirüs Apk indir
Galaxy S5 Antivirüs & Mobil Güvenlik Apk indir

Akıllı cep telefonlarını kullanırken dikkat edilmesi gereken kısımlardan biriside kuşkusuz telefonun güvenliğidir. Bu güvenlik denildiğinde akla sadece telefonun fiziki hasar almaması gelmemelidir. Telefonlar artık internette de sıkça kullanıldığı için çeşitli kötü yazılımlar ile karşılaşabilmektedir. Bu yazılımlar telefonun pek çok özelliğine zarar vermektedir. Dolayısı ile bu konuda tedbir alarak antivirüs uygulamaları indirmek gerekmektedir. Bu konuda oldukça başarılı iş çıkaran Antivirüs & Mobil Güvenlik uygulaması oldukça iyi bir müşteri sayısına sahiptir.
DOSYALAR


Galaxy S5 Antivirüs & Mobil Güvenlik Apk indir
Galaxy S5 Dr.Web v.9 Anti-virus Apk indir

Bilgisayarlarımıza zararlı sitelere, bağlantılara ya da sayfalara girdiğimizde nasıl virüsler giriyorsa aynısı telefonumuz için de geçerli. Bilgisayarımıza virüs girdiğinde tüm bilgilerimiz kilitlenir ya da silinir. Virüsü çoğu bilgisayar mühendisi iyi huylu ve kötü huylu diye ayırır. Lakin en iyi huylu virüsler bile sabit disk ya da bellekte yer kaplarlar, CPU zamanını harcarlar; ortaya çıkarılmaları ve temizlenmeleri için önemli miktarda zaman ve para harcanır. Sizde pişman olmak istemiyorsanız bilgisayarınıza ya da telefonunuza bir anti virüs programı kurmalı, indirmelisiniz.
DOSYALAR


Galaxy S5 Dr.Web v.9 Anti-virus Apk indir
Galaxy S5 360 Mobile Safe Apk indir

360 Mobile Security, Android telefonunuz için profesyonel güvenlik danışmanı ve sistem iyileştirici özelliklerini içeren gelişmiş antivirüs yazılımıdır. Yanlızca parasız kullanabileceğiniz, kullanımı rahat bir antivirüs programı olan 360 Mobile Security, sistem taraması, işlem taraması, bellek hızlandırıcı, önbellek temizleyici ve ayrıca gizlilik danışmanı benzeri ek özellikler sunmaktadır.
DOSYALAR


Galaxy S5 360 Mobile Safe Apk indir
Galaxy S5 Kaspersky internet Security Apk indir

Akıllı cep telefonlarının en çok kullanıldığı alan kuşkusuz internettir. İnterneti pek çok amaçla kullanabilirsiniz. Bunların içerisinde internette dolaşmak ve dosya indirmek en popüler olanlarıdır. Bu aktivitelerin belirli sakıncaları olabilmektedir. Çünkü artık internet çok gelişmiştir ve pek çok kötü niyetli insan internete kötü dosya paylaşımları yüklemektedir. Sizde bu dosyaları cep telefonunuza yüklediğinizde cep telefonunuz hasar görmektedir.
DOSYALAR


Galaxy S5 Kaspersky internet Security Apk indir
Galaxy S5 Avira Antivirus Security Apk indir

Avira Anti virüs Security son yıllarda başımıza bir çok problem açan virüsler dolayısı ile üretilmiş bir anti virüs programıdır. Bu program sayesinde cihazınız teknik olarak virüslerden arınmak ile beraber bu program size tam bir koruma sağlar ve cihazınıza virüs bulaşması engellenir. Diğer anti virüs programlarında da olduğu gibi zararlı bir içerike içeren her hangi bir şey indirmek istediğinizde anti virüs programı sizi uyarır ve ya durumun ciddiyetine göre indirmekte olduğunuz şeyi kendiliğinden bloke eder. Böylece cihazınız için savaşan ve onu koruyan bir şeye sahip olmuş olursunuz.
DOSYALAR


Galaxy S5 Avira Antivirus Security Apk indir
Galaxy S5 Mobile Security & Antivirus Apk indir

Üstüste 10 yıllık koruma ödülleriyle rekor kıran ESET teknolojisiyle çevrimiçi sosyal ağlar veya alışverişin keyfine varın (kaynak: Virus Bulletin, VB100 Ödülleri).
ESET'in teknolojisi size her koşulda güvenli kılar ve telefonunuzu kontrolünüzde tutar- telefonunuzu kaybetseniz bile.Temel güvenlik özellikleri ücretsiz, ESET Mobile Security’nin tam potansiyeli için Premium’u deneyin.


DOSYALAR


Galaxy S5 Mobile Security & Antivirus Apk indir
Galaxy S5 Clean Master Apk indir

Clean Master Akıllı program önbelleğini temizlemek için geliştirilmiş bir program olup içerisinde belli başlı başlıkları barındırmaktadır. Bu tür şeyler; geçmiş, gizlilik, görevler ve de uygulamalardır.Arka planda çalışan görevleri sonlandırarak daha fazla boş ram alanına sahip olabilir ve pil zamanından tasarruf edebilirsiniz.Geçmiş Silici vasıtasıyla, Akıllı cihazlarda yüzlerce mb yer tutan önbellek ve kalıntı dosyalarınızı tek bir dokunuşla temizleyerek cihazınızı sadeleştirebilir ve de daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.
DOSYALAR


Galaxy S5 Clean Master Apk indir
Galaxy S5 CM Security - FREE Antivirus Apk indir

Clean Master tarafından geliştirilen ve dünyanın en iyi Avtivirus uygulamalarından bir tanesi olan CM Security - FREE Antivirus programı size ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulama Google Play Store’da ortalama 4.7 puan almayı başarmış ve 100 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiştir.Uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi hızlı ve kullanışlı olmasıdır. Ayrıca cihazınıza gerçek zamanlı bir koruma desteği sağlar. Uygulama arka planda açık kalmakta ve cihazınızı 7/24 korumaktadır.
DOSYALAR


Galaxy S5 CM Security - FREE Antivirus Apk indir
Galaxy S5 Mobile Security & Antivirus Apk indir

Mobile Security & Antivirus iyi bir antivirüs yazılımıdır ve Google Play Store üzerinden bedava şeklinde sunulmaktadır. Program yoluyla mobil telefonunuzu yoran ve pilini yiyen virüslerden kurtarın.
DOSYALAR


Galaxy S5 Mobile Security & Antivirus Apk indir
Galaxy S5 AVG Ücretsiz Antivirüs - FREE Apk indir

AVG Antivirus, android telefonlar ve de tabletler adına oluşturulmuş zararlı program tarama uygulamasıdır. Bilgisayarlarınızda kullandığınız ücretisiz AVG ile benzer biçimde ayırarak, mobil cihazının için tehlike oluşturabilecek virüs, trojan, casus program ve de zararlı sitelerden sizleri gerçek zamanlı bir biçimde korumaktadır.
DOSYALAR


Galaxy S5 AVG Ücretsiz Antivirüs - FREE Apk indir
Geri
 • Yorumlar: 0
 • Görüntülenme: 1 074
Ceptim
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız