Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri


Android widget Uygulamaları

Android widget Apk indir
Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için belki de en önemli şeylerden bir tanesi widgetlerdir. Özellikle çok kullandığınız bir uygulamanın widgeti size büyük kolaylık sağlayabilir. Ancak her cihazda widget bulunmaz. Bunun için bu widgetleri internetten indirmeniz gerekiyor. Android widgetler size bu konuda yardımcı olacaktır. Bunun için ilk olarak sık kullandığınız programları belirlemelisiniz. Daha sonrasında ise bu uygulamaların widgetlerini edinmeli ve cihazınıza kurmalısınız.

Widgetlerin en önemli avantajı açmak istediğiniz uygulamaya çok çabuk ulaşabilmeniz ve çok çabuk bu uygulamayı açabilmeniz. Bu da size büyük bir avantaj sağlar. Bunun yanı sıra masaüstünde uygulamaları çalışır halde tutar ve içerikleri size gösterir. Bu sayede de tek tek uygulamaları açmak zorunda kalmazsınız.

Android widgetler cihazınızda arka planda çalışmaya devam eder. Ancak cihazınızda herhangi bir performans kaybına neden olmaz. Çünkü çok az yer kaplarlar ve cihazınızı yormazlar. Ayrıca widgetler sayesinde uygulamaları teker teker açmak zorunda kalmadığınız içinde cihazınızın pilinin daha uzun süre dayanmasını sağlarsınız. Sizde tüm bunlar ve daha fazlası için widgetleri edinmelisiniz.

Android WidgetleriAndroid Facebook Apk indir
Facebook Mobil Android yazılımı yardımıyla kullanıcılar dünyanın en favori sosyal ağı Facebook'a Android telefonları üstünden çabuk ve kolayca bağlanabilirler.
Bilgisayarınız başında internet tarayıcınız yardımıyla Facebook üstünde kullanmakta olduğunuz hemen hemen tüm özellikleri Facebook Mobil yazılımı aracılığıyla android telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde de rahat bir biçimde kullanabilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android Twitter Apk indir
Twitter, on milyonlarca kullanıcıya sahip olan ve en popüler sosyal mecralarından biridir. Android programı olarak karşımıza gelen Twitter, nerede olursanız olun Android işletim sistemine sahip mobil cihazınızla hesabınıza giriş yapmanızı sağlar.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android Google Play Books Apk indir
Google’ın yurt dışında uzun süredir tercih edilen kitap okuma servisi Google Play Kitaplar, Türkiye’deki kitap severlerin erişimine açıldı. Bilgisayar ve ayrıca internet üzerinden, edebiyat ve romana, iş dünyasından çizgi romana toplamda 9 türde yazılmış binlerce kitabın pazara sunulduğu Google Play Kitaplar mağazasından satın aldığınız kitapları söz konusu programı kullanarak inceleyebilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
El Feneri - Tiny Flashlight x programı full apk indir (Android El Feneri Uygulaması)
Cihazınız için el feneri uygulaması! İnanılmaz derecede basit ama çok kullanışlı bir el feneri uygulaması. Cihazınızın kamera LED'ini / flaşını / ekranını fener olarak kullanın.
Tiny Flashlight şu anda Android Market'teki en iyi el feneri uygulaması, çünkü:
- Kamera flaşı olan geniş bir cihaz yelpazesini destekliyor (led flaşı)

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Foursquare Android Apk indir (Bulunduğunuz Mekanı Paylaşma)
Foursquare, haritalandırma özelliği üstünden bulunduğunuzu yeri paylaşmanızı sağlayan 1 sosyal medya yazılımıdır. GPS bağlantısı vasıtasıyla bulunulan konumun, yerin ya da bölgenin bilgilerini takipçiler ve arkadaşlarla paylaşılmasını amaç edinen Foursquare her bir geçen zaman artan bir popülerliğe sahip. Google Maps bağlantısıyla birlikte sevdiğiniz veya not düşmek arzuladığınız konumları favorilerinize ekleyebilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
YouTube programı full apk indir (Android Youtube Video Paylaşım Uygulaması)
YouTube’un resmi Android uygulaması olan yazılımla bilgisayarda yapabildiğiniz pek çok işlemi Android yüklü mobil cihazlarınızla da basitce gerçekleştirebilirsiniz.
Yazılımın sahip olduğu arayüz her türlü kullanıcının rahat kullanabileceği bir biçimde tasarlanmış aynı zamanda tüm standart işlevleri bünyesinde barındırıyor. Söz konusu nedenle tüm YouTube kullanıcılarının mobil cihazlarından eksik etmemeleri gereken bir program.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Clean Master programı full apk indir (Android Sistem Temizleme Aracı)
Clean Master Akıllı program önbelleğini temizlemek için geliştirilmiş bir program olup içerisinde belli başlı başlıkları barındırmaktadır. Bu tür şeyler; geçmiş, gizlilik, görevler ve de uygulamalardır.
Arka planda çalışan görevleri sonlandırarak daha fazla boş ram alanına sahip olabilir ve pil zamanından tasarruf edebilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android Telefon ve Tabletler için Müzik Keşfetme, Paylaşma ve de Dinleme Yazılımı
Dünya üzerinde 182 ülkede faaliyet gösteren global bir müzik servisi olan Deezer, bundan böyle Türkiye'de de aktif olarak yayın hayatına başladı.
Akıllı telefonlarınız üstünde kullanabileceğiniz Deezer uygulaması sayesinde yeni müzikler keşfedebilir, paylaşabilir aynı zamanda dinleyebilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android Dr.Web v.7 Anti-virus Light Apk Uygulaması
1992 yılında antivirüs piyasasına giren Rus antivirüs lideri Dr.Web ile birlikte mobil cihazınızı virüs ve spamlardan muhafaza edin. Program, sisteminizin hızını etkilememekle kalmaz; oldukça önemlisi batarya ömrünü de azaltmaz.
Dr.Web Antivirus Light, daha önceki virüs tehditlerinin bulunduğu veritabanını kullanarak yeni türevlerinin tespit edilmesinde eşsiz "Android ™ Tracing Origins" algoritmasını kullanır. Böylece virüsün türevlerinin de tespit edilmesini sağla. virüs veritabanının boyutunu azaltmaktadır.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Ezan Vakti / Namaz Saati Pro programı full apk indir (Android Ezan Vakti Uygulaması)
Ezan Vakti / Namaz Saati Pro uygulaması Android kullanıcılarına oldukça sayıda fonksiyon sunan gelişmiş bir dini uygulamadır.

Ezan Vakti / Namaz Saati Pro yazılımı ile birlikte namaz zamanları Diyanet'ten alınarak cep telefonunuza ve ayrıca tabletinize getiriliyor. Namaz vakitlerinin hatırlatılması yanında yazılım pek fazla ekstra özelliğe sahip:

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android HD Film izle programı full apk indir
HD Film Izle 9.000 + filmi aninda izlemenize yarar. Her Gün Film arşivi büyüyor ustelik.
Filmler arasinda Yerli, Yabanci, Altyazili ve dublaj Seçenekleri MEVCUT. Filmler hergun aksam saat 8-9 Gibi güncelleştirme ediliyor. Sonsuza kadar uzayan liste Ile surekli guncel filmleri hic beklemenize gorebileceksiniz.
Google Hesabınızla Giriş yaparak Sisteme üye olabilirsiniz. Üye olduktan SONRA YORUM yazmaya başlayabilir, Favori ve SONRA İzle listelerinizi doldurabilirsiniz. Üyelik Sistemi sayesinde telefonunuzu değiştirseniz safra filmleriniz yanınızda. AYRICA hem telefon hem tablet kullanıyorsanız Iki cihaz birbiriyle eşlenmektedir.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
PicsArt - Photo Studio programı full apk indir (Android Fotoğraflarınızdan Canlı Duvar Kağıdı Yapın
Android için geliştirilmiş geniş 1 resim editörü olan PicsArt ücretsiz kullanım sağlıyor. Telefonunuzla çektiğiniz resimlerde kolay düzenlemeler yapmak, metinler, çizimler ve efektler eklemek için kullanabileceğiniz uygulamayla eğlenceli ve hoş sonuçlar alabiliyorsunuz.
Resim Editörü: Fotoğraf filtreleri, kolajlar, çerçeve, etiket, metin efektleri, clipart grafikler, artistik efektler, kesme, renk ayarını dönüştürmek adına araçlar.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android Telefonlar ve Tabletler İçin Antivirüs Uygulaması
AVG Antivirus, android telefonlar ve de tabletler adına oluşturulmuş zararlı program tarama uygulamasıdır. Bilgisayarlarınızda kullandığınız ücretisiz AVG ile benzer biçimde ayırarak, mobil cihazının için tehlike oluşturabilecek virüs, trojan, casus program ve de zararlı sitelerden sizleri gerçek zamanlı bir biçimde korumaktadır.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android Vine Apk indir
Twitter tarafından yapılan birinci mobil uygulama şeklinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ve ilk kez iOS platformunda kendini gösteren kısa video çekme aynı zamanda paylaşma yazılımı Vine'ın Android versiyonudur.
Vine yoluyla hayatınızda yaşadığınız her anı kaydedebilir ve ayrıca sevdiklerinizle kısa filmler halinde basit bir şekilde paylaşabilirsiniz. 6 Saniyelik videolar içerisine, yaratıcılığınızı kullanarak neler sırdıracağınıza siz karar vereceksiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Battery Doctor(Pil Koruyucu) Android Apk indir
Battery Doctor (Pil Koruyucu) adlı program vasıtasıyla Android cihazın batarya ömrünü uzatabilirsiniz. Piliniz en iyi formatta koruyan söz konusu yazılım batarya ömrüne büyük ölçüde katkı yapabiliyor.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android İBB CepTrafik Uygulaması
İstanbul'daki trafik yoğunluğunun durumunu gösteren program.
IBB CepTrafik programı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bir hizmetidir ve arzuladığımız vakit anlık trafik durum bilgisine ulaşabilmenizi sağlar.
IBBCeptrafik, anlık trafik durumu bilgisini trafik kameraları ve yoğunluk haritası ile almanızı sağlayan bir programdır. Söz konusu program ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait trafik sensörlerinden alınan hız bilgilerine, trafik kamera görüntülerine ve de Trafik Kontrol Merkezi tarafından yayınlanan trafiğe ilişkin duyurulara ulaşabilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Shazam download apk indir (Android Şarkı Sözünden Şarkının ismini Bulun)
Kimi zaman gittiğimiz 1 markette ya da başka bir yerde işittiğimiz parçayı beğeniriz fakat kime ait olacağını bilemeyiz. İşte bu tür durumlarda rahatlıkla Shazam programını kullanabilirsiniz.
Shazam programı ile işittiğiniz şarkının 15 saniyelik kısmını mobil ürününüze dinleterek sonucu bekleyiniz. Çok kısa 1 beklemenin ardından o parçanın kim aracılığıyla söylendiği ve hangi albümde yer aldığını öğreneceksiniz. Hatta albümü Shazam uygulaması üzerinden mobil ürününüze yükleyebilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android Chrome Tarayıcı - Google apk Uygulaması indir
Dünya üzerinde kullanıcılar aracılığıyla en çok tercih edilen internet tarayıcılarının ilk sıralarında yer alan Google Chrome, kullanıcılara sunmuş olduğu daha hızlı ve de gelişmiş web deneyimi sayesinde rakiplerinden sıyrılmaktadır.
Bir diğer yandan basit veya şık tasarımıyla bile ziyaretçilerin beğenisini kazanmayı başaran Chrome, devamlı olarak geliştirilmektedir ve bu geliştirmeler sonucunda hızı, sadeliği, rahat kullanımı ve güveni kullanıcılarına sunmaktadır.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA

DAHA FAZLASI İÇİN Android Apk Uygulamaları Bölümünü Ziyaret Edebilirsiniz
http://www.cepkutusu.com/widget/
http://www.cepkutusu.com/aksiyon-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/yaris-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/spor-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/kagit-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/bulmaca-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/klasik-oyunlar/
http://www.cepkutusu.com/sistem-araclari/
http://www.cepkutusu.com/kisisellestirme/
http://www.cepkutusu.com/android-temalar/
http://www.cepkutusu.com/canli-duvar-kagidi/
http://www.cepkutusu.com/eglence/
http://www.cepkutusu.com/medya-ve-video/
Geri
 • Yorumlar: 0
 • Görüntülenme: 7
Ceptim
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız