Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri


En iyi Android Canlı Duvar Kağıtları Apk indir

En iyi Android Canlı Duvar Kağıtları Apk indir
Android işletim sistemine cep telefonlarının ve tabletlerin çıkmasından sonra piyasaya bu işletim sistemi için üretilmiş birçok uygulama sunuldu. Bunlardan bir tanesi de Android Canlı Duvar kağıtları uygulamasıdır. Bu uygulama ile sizde Android işletim sistemine sahip cihazınızın ekranının daha canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle birbirinden farklı duvar kâğıtları sayesinde masaüstünüzün daha hareketli olmasını sağlayabileceksiniz.

Android canlı duvar kâğıtları Android işletim sistemine sahip her türlü cihazda çalışmaktadır. Bunun için ilk olarak uygulamayı indirmeniz ve cihazınıza kurmanız gerekir. Daha sonrasında ise ayarlar kısmına giriş yapmalısınız. Ayarlar kısmına giriş yaptıktan sonra duvar kâğıtları sekmesine gitmeli ve buradan canlı duvar kâğıtlarını seçmelisiniz. Daha sonrasında Android Canlı Duvar kağıtları uygulamasını kullanmaya başlayabileceksiniz.

Android canlı duvar kâğıtları uygulaması cep telefonunuzun ya da tabletinizin kasılmasına neden olmaz. Uygulama arka planda çalışır ve sizi rahatsız etmez. Ayrıca cihazınızın performansının düşmesine de neden olmaz. Birçok uygulamanın aksine ekonomiktir ve pil ömrünüzü kısaltmaz. Bu sayede kolayca bu uygulamayı kullanabilirsiniz.


En Çok indirilen Android Canlı Duvar Kağıtları


PicsArt - Photo Studio programı full apk indir (Fotoğraflardan Canlı Duvar Kağıdı Yapın)
Android için geliştirilmiş geniş 1 resim editörü olan PicsArt ücretsiz kullanım sağlıyor. Telefonunuzla çektiğiniz resimlerde kolay düzenlemeler yapmak, metinler, çizimler ve efektler eklemek için kullanabileceğiniz uygulamayla eğlenceli ve hoş sonuçlar alabiliyorsunuz. Resim Editörü: Fotoğraf filtreleri, kolajlar, çerçeve, etiket, metin efektleri, clipart grafikler, artistik efektler, kesme, renk ayarını dönüştürmek adına araçlar.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
GO Launcher EX full apk indir (Android en iyi Tema Programı)
Android bir cihaza sahipseniz ve cihazınızı daha hızlı bir şekilde kullanmak istiyorsanız sizde GO Launcher EX uygulamasını tercih edebilirsiniz. Uygulama sizlere birçok widget sunuyor ve dosyalarınızı aynı anda hızlı bir şekilde kontrol etmenizi sağlıyor. Uygulama ücretsiz olarak sunulabiliyor ancak belirli bir ücret karşılığında ise yükseltme yapabiliyorsunuz. Ücretsiz sürümünde 15 adet widget ve 20 tane de geçiş efekti veriliyor. Ücretsiz sürümünde uygulamada reklamlar yer alıyor. Pro sürümünde ise reklamlar tamamen kaldırılıyor ve sizlere ekstradan 4 geçiş efekti daha sunuluyor.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
GO Locker programı full apk indir (Android En iyi Kilit Ekranı Uygulaması)
Kilit ekranınızı bir vitrin gibi kullanmak ve birçok farklı uygulamayı aynı anda görmek isterseniz sizde GO Locker uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama dünya genelinde 50 milyondan fazla indirilmiş ve 240.000 kişi tarafından yorumlanmıştır. Ayrıca uygulamanın almış olduğu 4.4 ortalaması da uygulamanın kalitesini göstermektedir.Uygulama kilit ekranında sizlere hava durumu, günden hatırlatma, tatil planları, uygulamalar gibi özellikle sunuluyor. Bunun yanı sıra kilit ekranına parolama ve şifre ko. telefonunuza güvenliği de alabilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
GO Weather Forecast & Widgets apk indir (Android En iyi Hava Durumu Uygulaması)
GO Weather Forecast & Widgets uygulaması hava durumunu anlık olarak takip edebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama sizlere ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamanın çalışabilmesi için Android tabanlı bir cihazınızın olması gerekiyor. Bunun yanı sıra internet bağlantınızın da olması gerekmektedir.
Uygulamada istediğiniz her şehrin günlük ve haftalık hava durumuna bakabilirsiniz. Hava sıcaklığı kaç derece? Gece sıcaklık kaç derece olacak? Gibi şeyler uygulamada gösterilmektedir. Bunun yanı sıra şehirlere uygu haritasından bakabilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android Kar Yağışı Canlı Duvar Kağıdı programı full apk indir
Kış aylarının vazgeçilmezi olan karlar artık cep telefonunuzun ekranlarına geliyor. Sizde farklı bir duvar kâğıdına sahip olmak ve telefonunuzda 7/24 kar yapmasını istiyorsanız Kar Yağışı Canlı Duvar Kağıdı uygulamasını tercih edebilirsiniz. Kar yağışı canlı duvar kâğıdını aktif edebilmeniz için Meni Tuşu > Duvar Kâğıtları > Animasyonlu Duvar Kâğıtları > Kar Yağışı Canlı Duvar Kâğıdı > Duvar Kâğıdı Ayarla demeniz yeterli olacaktır. Bundan sonra artık sizde telefonunuzun menüsünde kar yağdığını görebilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Galaxy S3/S4 canlı duvar Kağıdı
Samsung S3 ve S4 modellerinde bulunan uçan tomurcuklu duvar kâğıtları, Samsung’un ve Samsung müşterilerinin favori canlı duvar kâğıtları arasında yer alıyor. Peki, bu duvar kâğıtlarına bir de su damlası efektinin eklenmesine ne dersiniz? Galaxy S3/S4 canlı duvar uygulaması ile sizde bu özelliğe kavuşacaksınız. Canlı duvar kâğıdını aktif edebilmeniz için Ana sayfa > Menü > Duvar kâğıdı > Canlı duvar kâğıdı kısmına giriş yapmalısınız. Daha sonrasında ise buradan duvar kâğıdınızı seçerek aktif yapabilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Gerçek bir akvaryum - HD Canlı Duvar Kağıdı
Canlı ekran görüntüleri bu senenin kesinlikle favorileri arasında yer almaktadır. Dolayısı ile birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Sezonun son zamanlarında ön plana çıkan canlı ekran görüntülerinden biriside gerçek akvaryumlardır. Gerçek Bir Akvaryum – HD arka plan görüntüsü oldukça fazla beğeniye ve oy oranına sahiptir. Gerçek balıkların cep telefonunuzun ekranında yüzüşünü gördüğünüzde siz bu insanlara katılacaksınızdır. Çünkü görüntü oldukça güzeldir. Birbirinden renkli ve hoş olan bu akvaryum sizi memnun edecektir.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android Elektrik ekran duvar kağıdı programı full apk indir
Telefonların farklı ve şık görünmelerini sağlayan özelliklerden bir tanesi de canlı duvar kâğıtlarıdır. Bu duvar kâğıtlarında bir tanesi olan Elektrik ekran duvar kağıdı sizlere HD kalitede sunuluyor. Telefonunuzun masaüstünde sürekli olarak rengârenk yıldırımların çakmasını istiyorsanız sizde bu canlı duvar kâğıdını kullanabilirsiniz. Duvar kâğıdının isterseniz sesini de açabilir ve yıldırımların sesini duyabilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
3D Galatasaray Duvar Kağıtları
Koyu bir Galatasaray taraftarıysanız ve cihazınızda takımınızın ambleminin olmasını istiyorsanız sizde 3D Galatasaray Duvar Kağıtları uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama sizlere ücretsiz olarak sunuluyor ve sadece Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda çalışabiliyor. Bunun için Android cep telefonunuzun ya da tabletinizin olması gerekmektedir.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Sonbahar duvar kağıdı
Sonbaharın geldiği bu aylarda insanlar cep telefonlarını da bu atmosferi katmaktadır. Sonbahar duvar kağıdı şimdiden pek çok insanın cep telefonunda yerini almış durumdadır. Birbirinden güzel sonbahar resimlerini izlemek oldukça keyiflidir. Zaten bunun üstüne eklenen animasyonlu resimler olayın büyüsünü ikiye katlamaktadır. Bu yüzdende pek çok insan bu duvar kağıdını tercih etmektedir. Dökülen yapraklar ve hafif hafif esen bir rüzgar görüntüsü oldukça güzeldir.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android Su Damlası canlı duvar kağıdı programı full apk indir
Su Damlası canlı duvar kağıdı, su efektlerinden oluşan bir duvar kağıdıdır. Ana ekranınızda su damlacıklarının ve dalgalanmaların olmasını isterseniz sizde su damlası canlı duvar kâğıdını tercih edebilirsiniz. Uygulamanın içerisinde sizleri kullanabileceğiniz resimler bulunmaktadır. Ancak bu resimleri kullanmak istemez ve farklı resimler kullanmak isterseniz bu durumda istediğiniz özel resmi seçerek masaüstünüze duvar kâğıdı yapabilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android Paris Yağmur Duvar Kağıdı programı full apk indir
Cep telefonlarına yüklediğimiz duvar kağıtları cep telefonlarımıza çok daha farklı bir hava katabilmektedir. Dolayısı ile seçim yaparken dikkat etmek gerekmektedir. Şu sıralar şehirlerin birbirinden güzel görüntüleri insanların en çok tercih ettiği duvar kağıtları arasında yer almaktadır. Paris Yağmur Duvar Kağıdı bu duvar kağıtları arasında kendine üst sıralardan yer bulmayı başarmış oldukça başarılı bir ekran görüntüsüdür.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Next Launcher 3D Lite Version programı full apk indir (Android Tema Uygulaması)
Son zamanlarda insanlar 3 boyutlu olan uygulamaları daha çok beğenmeye başladılar. Çünkü 3 boyutlu uygulamalar çok daha şık durabiliyor. Özellikle ekran görüntüsü açısından 3 boyutlu görüntüler oldukça farklı bir tarz yaratıyor. Bu açıdan Next Launcher 3D Lite Version insanların hoşuna giden hoş bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde artık ekranınızdan ulaşmaya çalıştığınız her bölüm 3 boyutlu hale geliyor ve çok daha rahat bir şekilde görünüyor.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Earth HD Free Edition programı full apk indir (Android Dünya Gezegeni Canlı Duvar Kağıdı)
Ekran görüntülerinin en çok ön plana çıktığı cihazlardan biriside cep telefonlarıdır. Her geçen gün yeni ekran görüntüleri çıkmakta ve cep telefonu ekranlarını süslemektedir. Bu sıralar kullanıcıları tarafından oldukça iyi yorumlar alan ekran görüntülerinden birisi olan Earth HD Free Edition cep telefonlarına gerçek dünyayı göstermektedir. Ayrıca bu ekran görüntüsünün dünya ve güneş olmak üzere iki farklı teması vardır. Yani bu ekran görüntüsüne sahip olduktan sonra hem dünya hem de güneş hakkında daha fazla şey öğreneceksiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android Şelale Canlı Duvar Kağıdı programı full apk indir
Manzara temalı duvar kağıtları her zaman için daha çok tercih edilmiştir. Dolayısı ile cep telefonlarının ana ekran görüntülerini değiştirmek isteyen insanlarda tercihlerini manzara temalarından kullanmıştırlar. Son zamanlarda en çok tercih edilen manzara temalı ekran görüntülerinden biriside şelalelerdir. Şelale canlı duvar kağıdı oldukça güzel bir temaya sahiptir. Bir şelale sanki yanınızda akıyormuş gibi bir izlenim yakalarsınız ki bu izlenimde insanın içini kıpır kıpır yapmaktadır.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Android Galatasaray Canlı Duvar kağıdı full apk indir
Galatasaray Canlı Duvar kağıdı, tüm Android cihazlar tarafından desteklenen bir canlı duvar kağıdıdır. Uygulamada tüm itme reklamlar kaldırılmıştır. Eğer bir Galatasaray taraftarıysanız ve fanatikseniz Galatasaray Canlı Duvar kâğıdı uygulaması sizler için geliyor.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA
Galaxy Note 3 canlı duvar Kağıdı
Cep telefonlarının en güzel özelliklerinden birisi aynı bilgisayarlarda olduğu gibi masaüstü duvar kâğıdı olmasıdır. Cep telefonlarında bu özellik ana sayfa ekran görüntüsü olarak tanımlanmaktadır. Yeni çıkan canlı duvar kâğıtları insanlar tarafından oldukça beğenilmiştir. Bu sayede telefonlar çok daha şık ve eğlenceli bir hal almıştır. Galaxy Note 3 canlı duvar kağıtları piyasada en çok tercih edilen ana sayfa ekran görüntüleri arasında yer almaktadır.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA


DAHA FAZLASI İÇİN Android Apk Uygulamaları Bölümünü Ziyaret Edebilirsiniz
http://www.cepkutusu.com/aksiyon-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/yaris-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/spor-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/kagit-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/bulmaca-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/klasik-oyunlar/
http://www.cepkutusu.com/sistem-araclari/
http://www.cepkutusu.com/kisisellestirme/
http://www.cepkutusu.com/android-temalar/
http://www.cepkutusu.com/canli-duvar-kagidi/
http://www.cepkutusu.com/eglence/
http://www.cepkutusu.com/medya-ve-video/
Geri
 • Yorumlar: 0
 • Görüntülenme: 2 341
Ceptim
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız