Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Popüler Android Oyunlar
En Çok indirilen Uygulamalar
En Çok indirilen Zil Sesleri


Galaxy Ace

Galaxy Ace Android Eğlence Uygulamaları
Samsung Galaxy Ace telefonu kullanmak isteyenler aynı zamanda söz konusu telefonun eğlence uygulamaları konusunda da bilgi sahibi olmak istemektedir. Söz konusu cihazda Android işletim sistemi yüklü olduğu için cihaza pek çok eğlenme uygulamasını kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Galaxy Ace eğlence uygulamaları birbirinden eğlenceli ve birbirinden çeşitlidir. Sözgelimi Talking Tom Cat uygulaması son derece beğenilen uygulamalardan biridir. Söz konusu uygulamada yapmanız gereken şey sesinizi kediye dinletmek ve ardından kediden tepki gelmesini beklemek olacaktır.

Galaxy Ace eğlence uygulamaları arasında aynı zamanda Android Zurna Çalma Uygulaması,ZombieBooth 2 Apk indir,ZombieBooth full apk indir,Android Yüz Değiştirici - Face Changer,Yeni Polis Telsizi Uygulaması,UglyBooth full apk indir,Tom's Love Letters Apk indir,Tom Loves Angelafull apk indir,Talking Tom Cat Free full apk indir,Talking Tom & Ben News Free full apk indir gibi pek çok farklı uygulama bulunmaktadır. Bu oyunlar arasından seçim yaparken kişisel zevkinize en uygun olan ve en çok zaman ayırabileceğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. Bu uygulamalar boş zamanlarınızı keyifli geçirmenizi sağlayacak uygulamalar arasındadır.

Galaxy Ace Eğlence Uygulamaları


Galaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Konuşan Kedi Tom 2
Konuşan Kedi Tom 2 uygulaması çok popüler olan konuşan kedi Tom’un geliştirilmiş bir versiyonudur. Uygulamayı kullanabilmeniz için Android işletim sistemine sahip bir cep telefonunuzun ya da tabletinizin olması gerekmektedir.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Kaave Falı full apk indir
Kaave Falı uygulaması kahvenizin falına bakmaya yarayan bir uygulamadır. Uygulama sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır ancak altın üyelik sahibi olabilmeniz içinse belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Uygulamayı kullanabilmeniz için Android cihazınızın olması gerekiyor. Ayrıca cihazınızın kamerasının da çalışır durumda olması gerekmektedir.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Karaoke Türkçe Uygulaması
Karaoke Türkçe, uygulaması sizlere karaoke yapma şansı sunmaktadır. Uygulamayı kullanabilmeniz için Android tabanlı cep telefonunuzun ya da tabletinizin olması gerekmektedir. Uygun cihazınız varsa uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Baattin (Android)
İnternet fenomeni Baattin artık Android cihazlarınızda sizlerle beraber. Baattin uygulamasında sizlere tam 180 tane güzel söz sunuluyor. Sağ tuşa basarak bu sözlerin rasgele gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra dol tuşa basarak da geriye doğru bu sözlerin sırayla gösterimini sağlayabilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Talking Tom Cat Free full apk indir
Talking Tom Cat Free uygulamasında sevimli kedi Tom’a söylediklerinizi tekrar ettiriyorsunuz. Uygulama ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor. Uygulamayı kullanabilmeniz için Android cihazınızın olması gerekiyor.Tom, siz ne söylerseniz onu tekrar edecektir. Böylece sizde eğleneceksiniz. Bunun yanı sıra Tom’un herhangi bir yerine dokunabilir ve onun hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin, gıdıkladığınızda gülecektir ya da ayağına dokunduğunuzda acı çekecektir.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Android İmkansız photoshop Uygulaması
Resimler üzerinde imkânsız sayılabilecek oynamalar yapmak ister misiniz? Bu durumda sizde kullanarak tüm bunları başarabilirsiniz. Uygulamada sizlere birçok farklı fonksiyon sunuluyor. Bu fonksiyonlar ile de resimler üzerinde istediğiniz gibi oynamalar yapabiliyorsunuz. Yapacağınız photoshopları görünce de siz bile gözlerinize inanamayacaksınız.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Konuşan Papağan Pierre
Papağan beslemeyi seven birisiyseniz ve bir papağanınız yoksa sizde Konuşan Papağan Pierre uygulamasını indirebilirsiniz. Bu uygulamada Pierre ile beraber eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Uygulamayı kullanabilmeniz için Android uyumlu bir cihazınızın olması gerekiyor.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Fizy full apk indir (Android Müzik Servisi Uygulaması)
Fizy, uygulaması internet üzerinden milyonlarca şarkıya ulaşmanızı ve dinlemenizi sağlamaktadır. Uygulama sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır ve sadece Android tabanlı cihazlarda çalışmaktadır. Ayrıca uygulamayı kullanabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
AgingBooth apk indir (Yaşlandırma Uygulaması)
AgingBooth, uygulaması ile portre çekimlerinizde kendinizi ve arkadaşlarınızı yaşlandırabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmeniz için Android cihaza ihtiyacınız olacaktır.
Yaşlandığınızda nasıl göründüğünüzü merak mı ediyorsunuz? Bu durumda sizde AgingBooth uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulaması sayesinde cihazınız ile çektiğiniz portre resimleri üzerinde oynamalar yapabilir ve bu resimler üzerinde yaşlandırma teknikleri uygulayabilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Bitstrips (Android)
Bitstrips uygulaması Facebook üzerinde 2 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Uygulama sizlere ücretsiz olarak sunuluyor ve sadece Android tabanlı cihazlarda çalışıyor. Bu nedenle uyumlu cep telefonunuzun ya da tabletinizin olması gerekiyor.
Uygulamada sizlere birçok farklı seçenek ve malzeme sunuluyor. Bunların hepsini kullanarak kendinize bir karikatür karakteri oluşturuyorsunuz. Daha sonra farklı arka planlar kullanarak ve yazılar yazarak kendinize bir karikatür yapıyorsunuz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Talking Ginger full apk indir
Bakabileceğiniz sevimli bir kedinizin olmasını ister misiniz? O zaman sizde Talking Ginger uygulamasını cihazınıza indirmelisiniz. Uygulaması ile sevimli kedi olan Ginger ile konuşabilirsiniz. Bunun için Ginger’a bir şeyler söylemeniz yeterli olacaktır. Ginger, sizin söylediklerinizi taklit edecek ve sizi eğlendirecektir.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Talking Ben the Dog Free full apk indir
Cihazınızda sevimli bir köpek beslemek ister misiniz? Eğer sizde köpeklere karşı sempati duyuyorsanız ve cihazınızda bir köpek beslemek ve onunla beraber eğlenmek istiyorsanız Talking Ben the Dog Free uygulamasını tercih edebilirsiniz. Uygulamada bulunan köpek sizin konuştuklarınızı tekrar edecektir. Bunun yanı sıra ona uygulamada yer alan şeyleri de yaptırabileceksiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Tom Loves Angelafull apk indir
Tom’a sevdiği kız olan Angela’yı etkileme konusunda yardımcı olmak ister misiniz? Tom, Angelayı etkilemek istiyor ama bu konuda ne yapacağınız o da bilmiyor. Bunun için sizin Tom’a yardım etmeniz gerekecek. Tom’a yardım etmek içinde Angela ile konuşmalısınız. Bunun için isterseniz hazır mesajları seçerek konuşma yapabilir isterseniz de kendiniz mesaj yazarak konuşabilirsiniz. Kendiniz mesaj yazarak konuşabilmeniz içinse İngilizce konuşmanız gerekmektedir.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Talking Tom & Ben News Free full apk indir
Talking Tom & Ben News Free uygulamasında Tom ve Ben’i karşılıklı olarak konuşturmanız gerekecektir. Tom ve Ben ünlü birer haber spikerleridir ve tek görevleri de sizin söylediklerinizi tekrar etmek. Sizin yapmanız gerekense onları teker teker konuşturmak ve konuştuklarını kaydederek onların konuşmalarını sağlamaktır. Ayrıca bu ikilinin konuşmalarını televizyon kanalı gibi yükleyebilir ve birbirleri ile olan atışmalarını canlıymış gibi izleyebilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Talking Angela full apk indir
Aşkın ve tarzın olduğu şehri olan Paris’te bulunan Angela’ya merhaba deyin. Angela bir prensestir ve ona prenses gibi davranın. Onunla karşılıklı sohbet edin ve ona çeşitli giysiler alarak giysi dolabını oluşturun. Onula isterseniz hoş bir sohbet edebilir ve ona gülümseyebilir ya da onunla alay edebilirsiniz. Ancak bu Angela’yı üzecektir.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Android Yüz Değiştirici - Face Changer full apk indir
Gelişmiş yüz değiştirme programlarımı arıyorsunuz? O zaman sizde Yüz Değiştirici - Face Changer uygulamasını kullanmayı deneyebilirsiniz. Uygulamada size birçok fonksiyon sunuluyor. Bu fonksiyonlar sayesinde de istediğiniz yüz değiştirme şekillerini yapabilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Yeni Polis Telsizi
Arkadaşlarınıza şaka yapmak ister misiniz? Yeni Polis Telsizi uygulaması sayesinde sizde arkadaşlarınıza inanılmaz şakalar yapabilir ve eğlenebilirsiniz. Bunun için uygulamayı cihazınıza indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulama sadece Android destekli cihazlarda çalışmaktadır. Ayrıca uygulama sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLAGalaxy Ace Eğlence Uygulamaları
Davul Çalma Uygulaması
Davul Çalma, Android cihazınızda davul çalabileceğiniz güzel bir uygulamadır. Uygulamayı kullanabilmeniz için Android işletim sistemine sahip tabletinizin ya da cep telefonunuzun olması gerekmektedir.Davul Çalma uygulamasında sizlere davul çalma şansı tanınmaktadır. Eğer sizde yeteneklerinize güveniyorsanız ve ben davul çalarım diyorsanız uygulamayı indirerek davul çalmaya başlayabilirsiniz.

UYGULAMAYA GİTMEK İÇİN TIKLA

DAHA FAZLASI İÇİN Android Apk Uygulamaları Bölümünü Ziyaret Edebilirsiniz
http://www.cepkutusu.com/aksiyon-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/yaris-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/spor-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/kagit-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/bulmaca-oyunlari/
http://www.cepkutusu.com/klasik-oyunlar/
http://www.cepkutusu.com/sistem-araclari/
http://www.cepkutusu.com/kisisellestirme/
http://www.cepkutusu.com/android-temalar/
http://www.cepkutusu.com/canli-duvar-kagidi/
http://www.cepkutusu.com/eglence/
http://www.cepkutusu.com/medya-ve-video/
Geri
 • Yorumlar: 0
 • Görüntülenme: 398
Ceptim
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Güvenlik Kodu:*
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız