Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Hadi Beğeniver Gari
Zil Sesleri
Son Eklenen Android Romlar
Android Temalar
Son Eklenen Android Oyunlar
Android Modifikasyon Araçları
Destekleyenler
Nisan 2014 (285)
Mart 2014 (445)
Şubat 2014 (407)
Ocak 2014 (299)
Aralık 2013 (312)
Kasım 2013 (271)

Tarih: 15-03-2014, 07:50
General Mobile Discovery Ekran Fotoğrafı Nasıl Çekilir? (Resimli Anlatım)
General Mobile Discovery Ekran Fotoğrafı Nasıl Çekilir? (Resimli Anlatım)
Görünüş itibari ile birlikte ince ve zarif bir telefon olan general mobile discovery, son günlerin en fazla kullanılan telefonları arasında yer alıyor. Android işletim sistemine sahip olan işte bu cihazda google playda yer alan birden çok yazılımı yükleyip kullanabilirsiniz.
General mobile discovery ekran fotoğrafı almak düşüncesindeyseniz yapmanız lazım gelen işlem oldukça çok kolay. İlk olarak görüntüsünü almak istediğiniz sayfayı açın. Ondan sonra ses kapama + ekran kilidi tuşlarına aynı anda basın. Fotoğraf çekme sesi duyarsınız ve ayrıca ekranında ekran resimi çekildiğine dair uyarı görürsünüz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2014, 07:34
General Mobile Discovery Flaş Nasıl Kapatılır? (Resimli Anlatım)

General Mobile Discovery Telefonlarda Flaş Kapatma Yöntemi
Son günler de talebi süratle artan android yazılım sistemine sahip general mobile discovery, hem çok yüksek özelliklere hem de uygun olan fiyata sahip. 8 mp arka kamera ve 2 mp ön kamera ile birlikte kalitesi yüksek ve özgün resimler çekebilme imkanı sunuyor müşterilerine. Lakin gm discovers kamera flaşını kapatmak bir takım kullanıcılarda problem yaratıyor. Oysa ki flaşı açıp kapatmak olukça kolay. Kamerayı açtığınızda sağ bölümdeki flaş işaretine hızlı bir biçimde dokunursanız kamera flaşını kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-03-2014, 23:59
En Güzel General Mobile Discovery Duvar Kağıtları

En Güzel General Mobile Discovery Duvar Kağıtları
Kullanımında her geçen artış gösteren General Mobile Telefon modelleri hem narin görünüşü hem de oldukça çok amaçlı kullanım imkanları vasıtasıyla sahiplerini mutlu bırakıyor. Android işletim sistemine sahip cep cihazınızda aşağıdaki birbirlerinden iyi duvar kağıtlarını kullanabilirsiniz. Sizler için piyasadaki en güzel General mobile Discovery Duvar kağıtlarını bir araya topladık. Klasik telefonun görüntüsünden bıkanlar için iyi bir alternatif olan bu duvar kağıtlarını resme sağ tıklayarak farklı kaydet deyip indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-03-2014, 22:29
General Mobile Discovery şarj Olmuyor Çözümü

General Mobile Discovery Telefonum şarj Olmuyor Problemi Çözümü
Son günlerin en güzel telefonlarından birtanesi olan gm discovery, çok kullanışlı ve de hayatımızı kolaylaştıran bir çok özelliğe sahiptir. Ancak ne yazık ki general mobile discovery sahip olanların bir çoğu cihazı aldıktan bir kaç ay sonunda cihazın şarj yapılmaması problemi ile karşılaşmaktadır. Bu durumun en büyük nedeni şarj cihazının cihaza takılırken basit bir yanlışlık sonucu şarj cihazı ile birlikte telefonun birbirine temas etmemesidir. Bu durumun tek çözümü en yakın teknik servise general mobile discovery android telefonunuzu götürmek olacaktır
Devamı
  • Yorumlar: 0
General Mobile Discovery 2 inceleme Oyunları ve Uygulamaları
General Mobile Discovery 2 inceleme Oyunları ve Uygulamaları
Akıllı telefonlar dünyası artık hemen herkesin yakından takip ettiği ve ilgi duyduğu bir alan. Her geçen gün yeni bir telefon modeli, piyasaya sunulmaktadır. Yaşadığımız çağ artık bir dijital çağ olarak tabir edilen yapıda olduğundan, cep telefonları bilgisayarlara kafa tutan yazılımsal özelliklere kavuşmuştur. Akıllı olarak tabir edilen bu yeni nesil, cep telefonları sadece iletişim için değil aynı zamanda eğlence ve daha pek çok alanda, kullanıcılarına hizmet vermektedir. Tabi bunun bir bedeli vardır ve genel olarak yüksek fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Böyle bir atmosfer içerisinde General Mobile firması oldukça farklı bir iş çıkartarak tüm dikkatleri kendi üzerine çekmeyi başarmıştı.
Devamı
  • Yorumlar: 0
General Mobile Discovery Oyunları-Uygulamaları-incelemesi
General Mobile Discovery Oyunları-Uygulamaları-incelemesi
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmişlerdir. Temel amacı iletişim ihtiyacını karşılamak olan telefonlar, zaman içerisinde bilgisayarlara taş çıkartacak donanıma sahip olarak daha fazla hizmet sunmaya başlamıştır. Hemen her telefon markası, günceli yakalama ve rakiplerinden bir adım öne geçme adına, oldukça farklı model ve özellikte telefonu piyasaya sundular. Bununla birlikte oldukça çeşit telefon modeli arasından ekonomik ve fonksiyonu günceli yakalamış telefonu bulmak zorlaşmaktadır. Çünkü hemen her ay yeni bir model görücüye çıkmakta ve öncekilerine meydan okuyan özelliklerle dolup taşmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-02-2014, 22:41
General Mobile Discovery Alacaklara Tavsiyeler ve Öneriler
General Mobile Discovery Alacaklara Tavsiyeler ve Öneriler
General Mobile Discovery benim bloğumda en fazla makale yazdığım konuların başında geliyor. Cihaz ortalama 5 ay önce ilk çıktığında alıp ilk kullananlardan olmanın verdiği tecrübeleri General Mobile Discovery kullanıcı yorumları başlığı altında yazmıştım. O günden bu zamana yazı aynı zamanda ilerleyen bölümünde yazdıklarım yoğun ilgi gördü ve gelen yorumlara da bilgim ölçüsünde yardımcı olmaya çalıştım. Öyle ki telefonu ben üretmişim gibi küfür edenler bile oldu :) Velhasıl kelam gelen yorumlar beni bu yazıyı yazmaya itti. General Mobile Discovery alacaklara veya almayı düşünenler amacıyla tavsiye niteliği taşıyan bu makalemde gelen yorumlardan yola çıkarak ziyaretçilerin en çok merak ettiği sorulara cevap vermeye çalıştım, umuyorum ki faydası dokunur sizlere.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-02-2014, 01:57
General Mobile Discovery 2 inceleme-Fiyatı-Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

GM Discovery 2 inceleme-Fiyatı-Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

General Mobile Discovery 2 Özellikleri, Kullanıcı Yorumları, Kullanıcı Tavsiyeleri aynı zamanda Fiyatı ile ilgili başlıkları taşıyan söz konusu makalemde sizlere daha önce General Mobile Discovery'yi etraflıca anlatmanın vermiş olduğu deneyimlerle General Mobile Discovery 2 ile ilgili teknik detaylar, özellikler ve de tahmini fiyat politikası benzeri konular hakkında bilgi vermek niyetindeyim.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-01-2014, 13:22
General Mobile Discovery Flash Player Kesin Çözüm
Discovery Flash Player Kurulumu
Arkadaşlar Film sitelerinden film izlemek için ve Flash player gerektiren oyunları oynamak için bazı durumlarda General Mobile Discovery telefonunuz flash player desteklemiyor olabilir. Bu durumu tamamen çözmek için flash player yüklemek gereklidir. Size Flash player nasıl yüklenir anlatmaya çalışacağım ve işlemin sonunda tüm sitelerden film seyrediyor ve flash player oyunları oynuyor olacaksınız.

Telefonunuzun Uygulamalar bölümünden StoreOID uygulamasını açıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-01-2014, 23:57
General Mobile Discovery Güncelleme

General Mobile Discovery Son Güncelleme
Telefona desteği sürdürmeye devam eden General Mobile, Discovery için geçtiğimiz zamanlarda dördüncü güncellemesini yayınladı.
Güncelleme ile gelen yenilik aynı zamanda özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:
Video izlerken ekranda oluşan yanıp sönme problemleri giderildi.
Devamı
  • Yorumlar: 2