Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Telefon Destek
Telefon incelemeleri
Android Modifikasyon Araçları
Destekleyenler
Tarih: 24-06-2014, 23:22
General Mobile Discovery Google Play siyah icon probleminin çözümü
General Mobile Discovery Google Play siyah icon probleminin çözümü
Bilhassa Gm Discovery kullanıcılarının karşılaştığı bir problem. İşte bu sorun; Google Play program iconlarının arka kısımlarının siyah olması. Öyleyse ya bu sorunun çözümü nedir? Problemin çözümü adına makaleyi okumanız yeterli…
İşte Siyah ekran çözümü:
Telefonunuz da bir hafıza kartı kullanıyorsanız çıkarın.
Telefonunuzu kapatın.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 24-06-2014, 21:21
General Mobile Discovery Görüntülü Konuşma Probleminin Çözümü


General Mobile Discovery Görüntülü Konuşma Probleminin Çözümü
Sizinde bildiğiniz şekilde General Mobile Discovery kullananların en çok önemli sorunlarından birisi görüntülü konuşmada hata vermesidir.Biz bu problemi General Mobile resmi web sitesinden araştırdığımızda problemin çözümünü bulduk. Söz konusu problemin sebebi; SIM 2'nin görüntülü konuşmayı desteklememesidir. SIM 1'e hattımızı taktığımız vakit sorun ortadan kalkacaktır. Ayrıca bizlerin bu yazıda sunduğumuz cevap 1 alternatiftir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-06-2014, 22:33
General Mobile Discovery Sony Xperia Teması indir

General Mobile Discovery Sony Xperia Teması indir
General Mobile Discovery telefonun orjinal temaları bilindiği gibi 6 adet ve zaman içinde bu temalardan sıkılıyoruz. Bu sıkıntımızı bir nebzede olsa gidermek ve telefonumuza değişik bir görüntü vermek için General Mobile Discovery temalarını fırsat buldukça eklemeye çalışıyoruz. Bu seferki temamız General Mobile Discovery Sony Xperia teması. Telefonunuz Sony Xperia gibi görünecek ve Xperia kullanmanın zevkini yaşayacaksınız. General Mobile Discovery Xperia temasını sitemizden ücretsiz indirip deneyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-06-2014, 22:05
General Mobile Discovery iphone Teması indir
General Mobile Discovery ios 7 Teması indir
Arkadaşlar General Mobile Discovery temalarından sıkıldıysanız size ios 7 yani iphone temasını sunuyoruz. General Mobile telefonunuza iphone menüleri gelmesini ve telefonunuz iphone gibi görünmesini istiyorsanız General Mobile Discovery iphone temasını indirip telefonunuza kurabilirsiniz. Bilindiği gibi General Mobile Discovery son zamanların en çok satan telefonlarından bir tanesi ve neredeyse her 3 kişiden 1inde mutlaka General Mobile Discovery var. Durum böyle olunca General Mobile Discovery temalarını sizlerle paylaşmak bizim için bir görev haline geldi.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-06-2014, 21:12
General Mobile Discovery Sesini Yükseltme

General Mobile Discovery Sesini Yükseltme
Memleketimizde oldukça çok satılan General Mobile Discovery telefonlar bilinmeyenleri de beraberinde getirdi. Kullanıcıları söz konusu akıllı cihazı kullandıkça, bu da mı varmış dedikleri pek çok fonksiyonunu ilk kez keşfetmektedir. Bizde cepkutusu.com olarak arada bazı ince noktaları sizlere resimli olarak anlatmak ve 1 nebze olsun, yenilikleri, bilinmeyenleri size anlaşılır ve ayrıntılı 1 biçimde aktarmak istiyoruz. İnşallah bu konumuzda sizlere faydalı olur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2014, 07:29
Google Asistan Ülkenizde Kullanılamıyor Hatası
Google Asistan Ülkenizde Kullanılamıyor Hatası ve Çözüm Yöntemi
İnsanın başına gelmeden bir takım konulara vakıf olamıyor. Bu meseleyi paylaşmamdaki neden de bu yüzden.

Sevdiğim bir arkadaşın android telefonunda tuş kilidi modunda iken saate bakabiliyordum demesi ile birazcık araştırma yaptım. Fakat açıklayıcı tam bir bilgi bulamadım. Özellikle daima soru sorulmuş, yanıtlar tam açıklayıcı değildi.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 21-05-2014, 22:59
General Mobile Discovery Orjinal (Stock) Rom Yükleme


General Mobile Discovery Orjinal (Stock) Rom Yükleme
Arkadaşlar Rom yükleme işlerinde bazen işler olduğu gibi gitmez ve General Mobile Discovery Orjinal Roma Dönmek isteriz. General Mobile Discovery Orjinal Roma dönmek için anlatacaklarımı sırasıyla uygulamanız gerekmektedir. General Mobile Discovery telefonunuzu orjinal haline getirme ve ilk aldığınız günkü gibi hızlı olsun istiyorsanız adımları sırasıyla izleyiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-05-2014, 00:01
General Mobile Discovery Galaxy S4 Teması indir

General Mobile Discovery Galaxy S4 Teması indir

General Mobile Discovery Galaxy S4 Temasını sizler için seçip paylaşıma açtım. Bildiğiniz gibi Gm Discovery temaları malesef oldukça çok az olduğu için ve ayrıca bunlardan çabuk sıkıldığımız için bir takım General Mobile Discovery temalarını aramaktayız. General Mobile Discovery Galaxy S4 temasını download ederek telefonunuzu sevdiğiniz takımın renkleri vasıtasıyla şenlendirin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-05-2014, 23:44
General Mobile Discovery Beşiktaş Teması indir

General Mobile Discovery Beşiktaş Teması indir
Gm Discovery temalarından bunalan arkadaşlarımız adına Beşiktaş temasını sizler adına burada paylaşmak istedim.. Android telefonunuzu sevdiğiniz takımın renkleriyle donatmak istiyorsanız ve sıkıldığınız Gm Discovery temalarından kurtulmak düşüncesindeyseniz bu yazıda paylaştığım Gm Discovery Temasını cep telefonunuza indirip yüklemelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-05-2014, 23:27
General Mobile Discovery Galatasaray Teması indir

General Mobile Discovery Galatasaray Teması indir
General Mobile Discovery Galatasaray Temasını sizler için bulup paylaşıma açtım. Bildiğiniz gibi General Mobile Discovery temaları malesef çok az olduğu için ve bunlardan çabuk sıkıldığımız için çeşitli General Mobile Discovery temalarını aramaktayız. General Mobile Discovery Galatasaray temasını indirerek telefonunuzu sevdiğiniz takımın renkleri ile şenlendirin.
Devamı
  • Yorumlar: 0