Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Hadi Beğeniver Gari
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 7-03-2015, 10:12
General Mobile Discovery FM Radyo (internet Olmadan Radyo Dinleyin)
General Mobile Discovery FM Radyo (internet Olmadan Radyo Dinleyin)
General Mobile marka bir cep telefonu modeline sahipseniz çok şanslı olduğunuzu söylemekte son derece fayda görmekteyiz. Çünkü Discovery FM Radyo uygulaması sayesinde artık radyo dinleme işini daha keyifle yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Çünkü bu uygulama sizlere inanılmaz özellikler sunmaktadır. Ayrıca da bu uygulamayı android işletim sistemine sahip General Mobile marka telefonunuza indirmeniz tamamen ama tamamen ücretsizdir. Bu da uygulamanın ne kadar harika olduğu hakkında bize küçük de olsa bir ipucu vermektedir. Bu uygulama sayesinde yaşadığınız yerde yayın yapmakta olan radyo frekanslarına anında bağlanabilmektesiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 27-01-2015, 10:58
General Mobile Discovery 16 GB Kitkat 4.4 Root Yapma (%100 Garantili Çözüm)

General Mobile Discovery Kitkat 4.4 Root Yapma (%100 Garantili Çözüm)
Arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi 28 Kasımda General Mobile Discovery Kitkat 4.4 sürümü duyuruldu ve 16 GB olan telefonlar direk telefon ile Wifi üzerinden Android Kitkat 4.4 sürümüne güncelledik. Fakat güncelledik güncellemesine ama peki ya eski Root da çalışan uygulamalar şimdi ne olacak?
internet üzerinde çok araştırdım,bazıları video çekmiş, bazıları anlatmış ama doğru düzgün yapabilen yok. Şimdi size en doğru şekilde nasıl telefonumuzu Rootlarız onu anlatacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 5
Tarih: 7-12-2014, 01:59
General Mobile Discovery Temaları Netteki En Büyük Arşiv
General Mobile Discovery Temaları Netteki En Büyük Arşiv
Arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi General Mobile Discovery 2014 yılının en çok satan telefonlarından bir tanesi.Hatta o kadar çok satılmış ki her 4 kişiden birinde General Mobile Discovery var demek pek de haksız olmaz. Bugün nette dolaşırken General Mobile Discovery Temaları dikkatimi çekti ve bende netteki tüm temaları tek konuda toplamaya karar verdim. General Mobile Discovery Temaları arşivi tahminimden daha büyük oldu. General Mobile Discovery Temaları toplamda 250 MB ve 30 tane bir birinden güzel temalar var. Bu temalar Galatasaray temasından, ios (iphone) temasına, xperiadan Fenerbahçe temasına kadar bir sürü çeşit mevcut.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-12-2014, 22:58
General Mobile Discovery Kitkat’dan 4.2 Jelly Bean’e Dönüş


General Mobile Discovery Kitkat’dan 4.2 Jelly Bean’e Dönüş
Kuruluma Başlamadan Önce
* Program güncellemesi sonrası tüm verileriniz silinecektir!
* Lütfen tüm verilerinizi yedekleyin. Yedekleme işlemi için Google Play Store’dan yedekleme programlarını yada bilgisayar üzerinden çalışan yedek alma programlarını çalıştırabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 4
Tarih: 4-12-2014, 22:55
General Mobile Discovery Kitkat Güncellemesi (Resimli ve Detaylı Anlatım)
General Mobile Discovery Kitkat Güncellemesi (Resimli ve Detaylı Anlatım)
Gm Discovery Kitkat versiyonu çıktı. General Mobile Discovery Kitkat sürüm güncellemesi ne şekilde yapılır, Gm Temmuz 2014 Kitkat sürüm güncellemesi nasıl kurulacak bunları basit bir şekilde söz konusu makalede sizlere aktarmaya çalışacağım. Bildiğimiz gibi daha önceki stabilite güncellemelerini android telefonumuz üzerinden "Sistem güncellemeleri" bölümünden alabiliyorduk. Şu anda ise durum farklı. GM bu sefer farklı bir yol seçmiş ve linkleri göstermiş. Aşağıda sizlere vereceğim linklerden 16 ve ayrıca 4 GB kullanıcıları ayrı ayrı hangi telefona sahipseniz o sürümü indirin ve dikkatli olun.
Devamı
  • Yorumlar: 0

Tarih: 4-12-2014, 22:25
General Mobile Discovery Jelly Bean'e Dönüş ve KitKat'dan kurtulma [KESİN ve %100 ÇÖZÜM]

General Mobile Discovery Jelly Bean'e Dönüş ve KitKat'dan kurtulma [KESİN ve %100 ÇÖZÜM]
Arkadaşlar bugün General Mobile Telefonuma son çıkan 28 Kasım 2014 Android 4.4 Kitkat sürümünü yükledim. Sonra 1 gün boyunca denemeye karar verdim. Yeni güncelleme harika olmuş ama malesef telefonu çok kasıyor. Herkes gibi bende telefonumu hızlı kullanmak istediğim için bu yüklemeyi geri almak istedim ve internette biraz araştırma yaptıktan sonra nasıl geri alındığını öğrendim ve sizinle paylaşmaya karar verdim.
Devamı
  • Yorumlar: 11
Tarih: 3-10-2014, 16:41
General Mobile Discovery Flash Player Kesin Çözüm
Discovery Flash Player Kurulumu
Arkadaşlar Film sitelerinden film izlemek için ve Flash player gerektiren oyunları oynamak için bazı durumlarda General Mobile Discovery telefonunuz flash player desteklemiyor olabilir. Bu durumu tamamen çözmek için flash player yüklemek gereklidir. Size Flash player nasıl yüklenir anlatmaya çalışacağım ve işlemin sonunda tüm sitelerden film seyrediyor ve flash player oyunları oynuyor olacaksınız.

Telefonunuzun Uygulamalar bölümünden StoreOID uygulamasını açıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 2
General Mobile Discovery/Discovery 2/Discovery Elite Servise Gönderme
General Mobile Discovery/Discovery 2/Discovery Elite Servise Gönderme
Merhabalar,
Telefonumuzda canımızı sıkan sorunlar oluşmaya başladığında ve ayrıca çözümü bulunamadığında aklımıza gelecek olan problemlerden biride cihazımı Telpa’ya nasıl ulaştırabilirim oluyor.Servise göndermek için gerekli olan belgeler öbür telefonlar ve tabletler içinde aynı..
Telefonun garanti süresi satın alınma işlemi ve de fatura kesilmesi ile beraber 2 yıldır.
Garantiye yollamak istenilmesi durumunda cihazın garanti belgesine ya da satış faturasının aslına veya okunaklı bir fotokopisinin var olması lazımdır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-08-2014, 14:00
General Mobile Discovery Hakkında Merak Ettikleriniz ve Cevapları

General Mobile Discovery Hakkında Merak Ettikleriniz ve Cevapları
Merhaba arkadaşlarım, bu makalemizde General Mobile Discovery ile alakalı sorunlarınıza yardım etmeye çalışacağım. Şuanlık 7 tane soruyu cevaplayabildim. Cevapladığım sorunlar ve sorular tamamen kullanıcılardan gelmektedir.Çok farklı değişik veya ilginç sorusu olan arkadaşların sorularınıda cevaplayabilirim.
1- Tüm Bayileri araştırdım fakat General Mobile Discovery 2 yok bunun sebebi nedir?
C: telpa.com’da sitesinden bayiler bölümüne girdiğiniz vakit size en yakın bayi de telefon varmı yokmu bulabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 28-08-2014, 20:12
General Mobile Discovery Format Atma (Resimli Anlatım)


General Mobile Discovery Format Atma (Resimli Anlatım)
Son günler de hem ücreti uygun olan aynı zamanda da işlevsel olacak şekilde kullanımı hızla artan general mobile discovery cihazlar zamanla yavaşlayıp takılmalar yapabiliyor. Bu tür problemlerin çözümü amacıyla cep telefonunuza format atıp hızlanmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. İlk olarak resimlerinizi ve ayrıca hatta rehberinizi yedekleyin. Ne olu ne olmaz formatlama esnasında hepsi silinebilir. Ondan sonra cihaz kapalı durumda iken ses açma ve kilit tuşuna beraber basın. General mobile yazısını görünce kilit tuşunu bırakın.
Devamı
  • Yorumlar: 0