Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 15-05-2016, 07:45
General Mobile Discovery Jelly Bean'e Dönüş ve KitKat'dan kurtulma [KESİN ve %100 ÇÖZÜM]


General Mobile Discovery Jelly Bean'e Dönüş ve KitKat'dan kurtulma [KESİN ve %100 ÇÖZÜM]
Arkadaşlar bugün General Mobile Telefonuma son çıkan 28 Kasım 2014 Android 4.4 Kitkat sürümünü yükledim. Sonra 1 gün boyunca denemeye karar verdim. Yeni güncelleme harika olmuş ama malesef telefonu çok kasıyor. Herkes gibi bende telefonumu hızlı kullanmak istediğim için bu yüklemeyi geri almak istedim ve internette biraz araştırma yaptıktan sonra nasıl geri alındığını öğrendim ve sizinle paylaşmaya karar verdim.
Devamı
  • Yorumlar: 40
Tarih: 29-12-2015, 23:26
General Mobile Discovery FM Radyo (internet Olmadan Radyo Dinleyin)
General Mobile Discovery FM Radyo (internet Olmadan Radyo Dinleyin)
General Mobile marka bir cep telefonu modeline sahipseniz çok şanslı olduğunuzu söylemekte son derece fayda görmekteyiz. Çünkü Discovery FM Radyo uygulaması sayesinde artık radyo dinleme işini daha keyifle yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Çünkü bu uygulama sizlere inanılmaz özellikler sunmaktadır. Ayrıca da bu uygulamayı android işletim sistemine sahip General Mobile marka telefonunuza indirmeniz tamamen ama tamamen ücretsizdir. Bu da uygulamanın ne kadar harika olduğu hakkında bize küçük de olsa bir ipucu vermektedir. Bu uygulama sayesinde yaşadığınız yerde yayın yapmakta olan radyo frekanslarına anında bağlanabilmektesiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 12
Tarih: 4-08-2015, 20:39
General Mobile Discovery imei Onarımı Nasıl Yapılır

General Mobile Discovery imei Onarımı Nasıl Yapılır
Telefonunuza yazılım yüklerken yada farklı bir sebepten dolayı General mobile Discovery telefonunuzda imei numarasında problem olabilir.General mobile DisCovery MKT tabanlı işlemciye sahip bir telefondur. General mobile Discovery imei repair işlemini 4GB modellerde ve 16GB modellerinde test edilmiştir.

General mobile imei Repair işlemi;
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-06-2015, 16:29
General Mobile Discovery ‘internet Ayarları’ Yapma

General Mobile Discovery ‘İnternet Ayarları’ Yapma
General mobile telefonlarda genelde internet ayarı kolay kolay bozulmaz. internet ayarınıZ bozulsa dahi telefonunuz internet ayarlarını kendisi oluşturabiliyor. Çok nadir de olsa internet ayarlarını el ile ayarlamak gerekebilir.
Telefonumuzun internet ayarını yapmak için ;
Ayarlar> Kablosuz ve ağlar bölümünde > Mobil Ağlar > Erişim Noktası Adları adımlarını takip ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-05-2015, 12:33
General Mobile Discovery Galatasaray Teması indir

General Mobile Discovery Galatasaray Teması indir
General Mobile Discovery Galatasaray Temasını sizler için bulup paylaşıma açtım. Bildiğiniz gibi General Mobile Discovery temaları malesef çok az olduğu için ve bunlardan çabuk sıkıldığımız için çeşitli General Mobile Discovery temalarını aramaktayız. General Mobile Discovery Galatasaray temasını indirerek telefonunuzu sevdiğiniz takımın renkleri ile şenlendirin.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 6-05-2015, 22:24
General Mobile Asistan Uygulaması
General Mobile Asistan Uygulaması
General Mobil Asistan uygulaması, telefonunuzu kullanırken ihtiyaç duyacağınız birçok hizmeti verebilmektedir. Müşteri hizmetleri sayesinde size hemen her konuda yardımcı olmak için kullanabileceğiniz bu uygulamayı “Apk uygulama indir” ile indirebilirsiniz. Cihazınıza ilişkin her türlü bilgi, kullanıcı rehberi, çağrı merkezi, kargo takip ve daha birçok servis imkânı bulabilirsiniz. Telefon sisteminize yönelik dosya yöneticisi, veri yedekleme, yazılım güncelleme, arka plan uygulamaları, güç tasarrufu, gereksiz dosyaları temizleme ve uygulama yükleme kaldırma gibi birçok hizmeti kısa yol vasıtasıyla alabileceksiniz. Sıkça sorulan sorular bölümü ile sorabileceğiniz her soruya cevap alabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2015, 01:03
General Mobile Discovery Telefonlarda Ekran Görüntüsü Alma (Tüm Modeller)
General Mobile Discovery Telefonlarda Ekran Görüntüsü Alma (Tüm Modeller)
General Mobile android cihazlarımızda da aynen öbür pek çok android cihazda belirttiğim şekilde ekran görüntüsü almamız bu telefonlardada mümkün. Bu sebeple alakalı ekranda kolay bir bir şekilde 2 tuşa basmak yeterlidir.General Mobile, Discovery serisinin yakaladığı başarı üstüne sonraki telefon serilerindede aynı isimle pazara çıkardı. Bu telefonlar Discovery, Discovery 2, Discovery 2+, Discovery 2 Mini, Discovery Elite, Discovery Qadro4 ve Discovery Air gibi telefon modelelrinin hepsinde ekran görüntüsü alma aynı şekildedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-01-2015, 10:58
General Mobile Discovery 16 GB Kitkat 4.4 Root Yapma (%100 Garantili Çözüm)

General Mobile Discovery Kitkat 4.4 Root Yapma (%100 Garantili Çözüm)
Arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi 28 Kasımda General Mobile Discovery Kitkat 4.4 sürümü duyuruldu ve 16 GB olan telefonlar direk telefon ile Wifi üzerinden Android Kitkat 4.4 sürümüne güncelledik. Fakat güncelledik güncellemesine ama peki ya eski Root da çalışan uygulamalar şimdi ne olacak?
internet üzerinde çok araştırdım,bazıları video çekmiş, bazıları anlatmış ama doğru düzgün yapabilen yok. Şimdi size en doğru şekilde nasıl telefonumuzu Rootlarız onu anlatacağım.
Devamı
  • Yorumlar: 14
Tarih: 7-12-2014, 01:59
General Mobile Discovery Temaları Netteki En Büyük Arşiv
General Mobile Discovery Temaları Netteki En Büyük Arşiv
Arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi General Mobile Discovery 2014 yılının en çok satan telefonlarından bir tanesi.Hatta o kadar çok satılmış ki her 4 kişiden birinde General Mobile Discovery var demek pek de haksız olmaz. Bugün nette dolaşırken General Mobile Discovery Temaları dikkatimi çekti ve bende netteki tüm temaları tek konuda toplamaya karar verdim. General Mobile Discovery Temaları arşivi tahminimden daha büyük oldu. General Mobile Discovery Temaları toplamda 250 MB ve 30 tane bir birinden güzel temalar var. Bu temalar Galatasaray temasından, ios (iphone) temasına, xperiadan Fenerbahçe temasına kadar bir sürü çeşit mevcut.
Devamı
  • Yorumlar: 21
Tarih: 4-12-2014, 22:58
General Mobile Discovery Kitkat’dan 4.2 Jelly Bean’e Dönüş


General Mobile Discovery Kitkat’dan 4.2 Jelly Bean’e Dönüş
Kuruluma Başlamadan Önce
* Program güncellemesi sonrası tüm verileriniz silinecektir!
* Lütfen tüm verilerinizi yedekleyin. Yedekleme işlemi için Google Play Store’dan yedekleme programlarını yada bilgisayar üzerinden çalışan yedek alma programlarını çalıştırabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 10