Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları
Tarih: 27-08-2014, 12:24
Galaxy Ace 2 Cyanogenmod 11 Romu


Galaxy Ace 2 Cyanogenmod 11 Romu

Maclaw tarafından geliştirilen Kitkat romdur.Kasma ve donma gibi sorunlar yoktur.Samsung'un orjinal (Stock) romu değildir. Orjinal samsung romla karşılaştırıldığında şarj süresi daha kısa. Şunuda bilmenizi isterimki Cyanogenmod 10.2 Rom tüm romların içine en stabil olanıdır. Bu romu deneyip denememek size kalmış. Romun + larını ve - lerini yorum yaparak paylaşırsanız seviniriz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 30-06-2014, 21:05
Galaxy Ace 2 KitKat 4.4.2 PAC-man Romu


Galaxy Ace 2 KitKat 4.4.2 PAC-man Romu

Galaxy Ace 2 PacMan isimli romu sizlere paylaşıyorum. Romun başlıca artılarından söz etmek gerekirse bu rom çok hızlı ve telefonu hiç yormuyor ayrıca şarj süreside sizi tatmin edecek düzeyde. Her zaman belirttiğim gibi bu romu yüklerken dikkatli olunuz. Oluşacak sorunlardan ben ve cepkutusu yönetimi sorumlu değildir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-11-2013, 22:48
Galaxy Ace 2 Android Verimlilik Uygulamaları
Galaxy Ace 2 Android Verimlilik Uygulamaları indir
Samsung Galaxy Ace 2 telefonları birçok kişinin sahip olduğu Android işletim sistemine sahip telefonlardandır. Bu telefonlarda birçok özellik aynı anda kullanıldığı için kimi zaman şarjınız hiç olmadık bir yerde bitmekte kimi zamansa telefonunuzun hafızası size lazım olduğu anda dolmaktadır. İşte bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamanız için kullanabileceğiniz birçok uygulama bulunuyor. Bunlardan Galaxy Ace 2 verimlilik uygulamaları telefonlarınızın verimliliğini üst noktaya çıkartacak ve telefonunuzun şarjı daha uzun süreli gidecek hafızası da hemen dolmayacaktır. Bu uygulamaların avantajları sadece bunlarla da sınırlı değildir. Aynı zamanda da Galaxy Ace 2 telefonunuzu daha iyi bir şekilde de kullanabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-11-2013, 23:58
Galaxy Ace 2 Sosyal Uygulamaları
Galaxy Ace 2 Android Sosyal Uygulamaları indir
Samsung’un Android işletim sistemine sahip ilk telefonlarından bir tanesi olan Ace 2 telefonları halen birçok kişinin en çok tercih ettiği telefonların başında gelmektedir. Telefonlarda sunulan özelliklerde bunlarda etkili olmuştur. Özellikle telefonun Android işletim sistemine sahip olması birçok programı kolay bir şekilde çalıştırmasını sağlıyor. Galaxy Ace 2 sosyal uygulamaları da bunlardan bir tanesidir. Arkadaşlarınızla iletişim kurmanızı ve paylaşımlar yapmanızı sağlayan bu sosyal uygulamaları Galaxy Ace 2 cihazlarınıza çok kolay bir şekilde kurabiliyorsunuz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-11-2013, 17:20
Galaxy Ace 2 Türkçe Kullanma Kılavuzu

Galaxy Ace 2 PDF Türkçe Kullanma Kılavuzu indir
Donanım nitelikleri Galaxy Ace 2 modelinin bir üst aşaması her özellik bir üst modele yükseltilmiş ve güçlendirilmiş.
Ben oldukça beğendim fakat donanımı için Galaxy Ace 2 yerine Galaxy Ace 3 almanızı önermiyorum. Donanımını beğendim fakat çok daha iyisi olabilirdi. Sürat Konusunda gayet başarılı. Bataryasının geçerlilik süresi artırılmış. Batarya alanı ideal seviyelerde.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-11-2013, 16:17
Galaxy Ace 2 Apk Widgetleri indir
Galaxy Ace 2 Apk Widgetleri indir
Widgetler telefonların vazgeçilmez özelliklerinden bir tanesidir. Özellikle Galaxy Ace 2 gibi widget özelliğini destekleyen bir telefona sahipseniz sizde sık kullandığınız programların widgetlerini kullanabilirsiniz. Bu sayede hem programlara çok daha çabuk ulaşacak hem de telefonunuzun işlemcisini yormayacaksınız.
Widgetlar, telefonun ana ekranında göreceğiniz uygulamalardır. Widgetlar sayesinde kullanmak istediğini bir programı çalıştırmanıza gerek yoktur. Çünkü widgetlar ana menüde çalışır durumda görünürler ve yapmak istediğiniz işlemleri widgetlar sayesinde yapabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-11-2013, 20:05
Galaxy Ace 2 Yarış Oyunları
Samsung Galaxy Ace 2 Android Yarış Oyunları Apk indir
Yarış oyunları oynamak isteyenler akıllı telefonlar aracılığı ile pek çok farklı yarış oyununu oynayabilecektir. Bu oyunlar arasında genellikle görsel olarak son derece güzel görünen ve aynı zamanda adrenalin yaşatan pek çok farklı oyun bulunmaktadır.
Galaxy Ace 2 yarış oyunları pek çok farklı formatta olan oyunlardır. Bu oyunları yükleyebilmeniz için Samsung Galaxy Ace telefonunuzun olması gerekmektedir. Dolayısıyla söz konusu telefona sahip olan pek çok kişi Android işletim sistemli olan bu cihazlar aracılığı ile bu oyunları rahatlıkla indirebilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-10-2013, 23:29
Galaxy Ace 2 Oyunları
Galaxy Ace 2 Apk Android Oyunları indir
Süper Çift Çekirdek 800 MHz İşlemci

GALAXY Ace 2 kullanıcıları, yoğun kullanım ve de zorlayıcı uygulamalara ayak uydurabilen Mükemmel Çift Çekirdek 800 MHz İşlemci yoluyla rakipsiz gücün ve ayrıca mükemmel performansın keyfini çıkarır. Android işlemci, işlevselliklerini en üst düzeye çıkararak telefonunuzun verimli çalışması ve de enerji tasarrufu sağlaması adına programlar boyunca güç tüketimini yönetir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-09-2013, 08:24
Samsung Galaxy Ace 2 Apk Oyunları ve Canlı Duvar Kağıtları
Samsung Galaxy Ace 2 Apk Oyunları ve Canlı Duvar Kağıtları
Bugün sizlerle ''Samsung Galaxy Ace 2 Uygulamaları'',''Samsung Galaxy Ace 2 Oyunları'' ve de ''Samsung Galaxy Ace 2 Programları''nı yayınlayacağım.2013 yılının en çok satın alınan ve de yoğun ilgi gören telefonunda,android için çıkarılmış oyun,uygulama veya programların neredeyse tamamının problemsiz çalışacağını bilmelisiniz.Samsung Galaxy Ace 2 Programları arasına giremeyecek programlar sadece root yetkisi gerektiren programlardır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-08-2013, 08:31
Samsung Galaxy Ace 2 i8160 20 Adet Android Apk Yarış Oyunu
Samsung Galaxy Ace 2 i8160 20 Adet Android Apk Yarış Oyunu

Samsung Galaxy Ace 2 telefonunuz için en çok indirilen ve oynanan android yarış oyunlarını tek çatı altında toplamaya çalıştık. Sitemizde Samsung Galaxy Ace 2 için android yarış oyunları,android temaları,android oyunları,android laucher ler bulunmaktadır ve indirmesi ücretsizdir. Samsung Galaxy Ace 2 telefonumuz orta sınıfın biraz üstü bir telefondur. Android markette bulunan oyunların %80 ini çok rahat oynatabilecek bir teknolojiye sahiptir.
Devamı
  • Yorumlar: 0