Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Hadi Beğeniver Gari
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları


Gereken Android Sürümü: 2.2 ve üzeri
Lili Manav (Android Manav Oyunu)

Lili Manav (Android Manav Oyunu)
Çiftlik ve Köy oyunları son dönemde oldukça popülerleşmiş ve oyuncular tarafından birer vazgeçilmez haline gelmiştir. Bununla birlikte yine son dönemde aynı tarzdaki mutfak, restoran ve türlü işletme oyunları da yaygınlaşmaktadır. Bunlardan biri olan Lili Manav oyununda, küçük kız Lili karakteri ile manavda sebze ve meyveler en hızlı ve güvenli şekilde müşterilere ulaştırılmaktadır.

Dedesinin hastalanmaması için satış yaparak işletmeye bakmak zorunda olan Lili’nin canlandırıldığı oyunda çizgi film şeklindeki görseller, özellikle çocukların ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Hali hazırda çocukların zeka ve becerilerinin gelişmesi için de oldukça nitelikli bir içerik barındıran oyuna, tablet ve telefonların uygulama ve oyun merkezlerinden ulaşmak oldukça kolaydır. Ayrıca oyun küçük boyutuyla da telefonları zorlamamaktadır.
Lili Manav (Android Manav Oyunu)Lili Manav (Android Manav Oyunu)


DOSYALAR


Boyut: 11,17 Mb
Lili-Manav.apk
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 3305
  • Mevcut Sürüm: 1.0.0 Tarih: 15 Ocak 2014
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*
Kodu Güncelle