Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Hadi Beğeniver Gari
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları


Gereken Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
MomentCam Apk indir

Android Telefonlar için Fotoğraf Çizgifilm Efekti Uygulaması

MomentCam uygulaması, Android akıllı telefon ve ayrıca tabletlerinizde kullanabileceğiniz ve gayet neşeli zaman geçirebileceğiniz parasız bir program. Telefonunuzun kamerası vasıtasıyla çektiğiniz kendi portrenizi, oldukça farklı ve ayrıca eğlenceli çizgifilmvari görüntülere dönüştürebilen yazılım sayesinde arkadaşlarınıza ufak şakalar yapabilir ve de onlarla birlikte eğlenebilirsiniz.

Yazılımda farklı bir bir reklam bulunmadığı için en kolay şekilde kullanabiliyorsunuz ve profesyonel ellerden çıkmış bulunan grafiklere şahsi yüzünüzü yerleştirebiliyorsunuz. Kullanımı oldukça basit olan uygulamanın Türkçe desteği yoktur fakat İngilizce olan versiyonu işlerinizi görecektir.

Dilerseniz fotograflarınız hazırlandıktan sonra onları telefonunuza kaydedebilir, veya dostlarınızla paylaşmak üzere sosyal ağlardaki hesaplarınıza gönderebilirsiniz. Çok bol grafik seçeneği barındırması yoluyla seçeneklerinizin fazla olması her resminizi birbirinden çok farklı yapacaktır.
MomentCam Apk indirMomentCam Apk indir
MomentCam Apk indirMomentCam Apk indirDOSYALAR


Boyut: 37,53 Mb
MomentCam.apk
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 14510
  • Mevcut Sürüm: 2.4.7 Tarih: 25 Ocak 2014
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*
Kodu Güncelle